برگزیده های پرشین تولز

فریب این 10 دروغ در مورد کسب درآمد از اینترنت را نخورید

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بیش از ۴ سال است که وارد دنیای کسب و کار اینترنتی شده ام. چند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده و میلیون ها تومان درآمد اینترنتی داشته ام.

با تمام جوانب بد و خوب دنیای بازاریابی اینترنتی آشنا هستم و می خواهم واقعیت های کسب و کار اینترنتی را از دید فردی که در این زمینه تجریه دارد، با شما در میان بگذارم.

اغلب افراد باورهای محدودکننده دارند و ریشه آن تمام تجربه هایی است که در گذشته کسب کرده اند یا به دیده ها و شنیده های آنها برمی گردد که دیدگاه آنها را در مورد دنیای کسب و کار اینترنتی شکل می دهد.

شما نمی توانید یک چیز را بسته به چیزی که دیده یا شنیده اید، تعمیم دهید.

آیا می خواهید کسب و کار اینترنتی موفقی داشته باشید؟ تا فرصت باقی است، در دوره های رایگان آکادمی رشد شرکت کنید. برای شرکت در دوره رایگان یافتن ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی، کلیک کنید.

ده دروغ در مورد کسب درآمد از اینترنت
۱- شما نمی توانید از اینترنت درآمد کسب کنید.

بعضی افراد معتقدند، آکادمی رشد و امثال آن دروغی بیش نیست و اینکه ما واقعا درآمدی کسب نمی کنیم.

این افراد باور ندارند که می توان از اینترنت درآمد کسب کرد. اما این واقعیت دارد. شما می توانید از اینترنت علاوه بر اینکه درآمد کسب کنید، درآمد میلیونی کسب کنید. هزاران نفر از طریق کسب و کار اینترنتی، زندگی مرفهی برای خود دست و پا کرده اند.

شما می توانید در حوزه ها و زمینه های مختلفی از اینترنت درآمد کسب کنید. من به این موضوع اعتقاد دارم، چون هم دیده ام و هم خودم این کار را انجام داده ام.

من به صدها نفر کمک کرده ام از اینترنت درآمد کسب کنند.

۲- شما می توانید از طریق اینترنت یک شبه پولدار شوید.

بعضی افراد معتقدند خیلی سریع می توانید پولدار شوید. به همین دلیل فریب تبلیغات و خرید محصولاتی را می خورند که وعده پولدار شدن سریع را به آنها می دهد.

ایجاد کسب و کار اینترنتی موفق، زمان بر بوده و نیاز به پشتکار و کار زیاد دارد.

ساعت ها و زمان هایی را که وقف پایه ریزی و تداوم کسب و کار اینترنتی خود می کنید، شما را به موفقیت می رساند و این امر یک شبه اتفاق نمی افتد!

حتی بعضی افراد ممکن است ببینند افرادی از کسب و کار اینترنتی شان، درآمد خوبی کسب می کنند اما تمام کارها و زحمت هایی که آنها را به موفقیت رسانده، ندیده اند.

خیلی از مواقع، داستان افرادی را می شنویم که سریع ثروتمند شده اند (نمونه بارز سیلور استالونه) اما نمی دانید برای موفقیت و پولدار شدن چه زحمت هایی که نکشیده اند.

افرادی که کسب و کار اینترنتی موفقی دارند، در زمینه کاری خود دانش و تجربه کسب کرده اند. بنابراین، وقتی فرصتی پیش می آید، می توانند خیلی سریع تر از دیگران به موفقیت برسند.

علاوه بر این، این افراد دارای نگرش ها و عادت هایی هستند که در واقع سوخت موفقیت آنها محسوب می شود.

۳- هر چیز در اینترنت، اسکم و فریبی بیش نیست!

این یکی از بزرگترین افسانه ها در مورد کسب و کار اینترنتی است. خیلی ها می ترسند که محصولی یا دوره ای را بخرند چون فکر می کنند که اسکم و فریبی بیش نیست!

اغلب مواردی که در اینترنت وجود دارد، اسکم نیست. بلکه دوره ها و محصولات خوبی وجود دارد که می تواند تاثیر فوق العاده ای روی زندگی شما بگذارد.

برای مشاهده کامل به لینک زیر مراجعه کنید:
http://roshdacademy.ir/10-دروغ-در-مورد-کسب-درآمد-از-اینترنت/

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
از اینترنت میشه پول دراورد فقط باید صادق باشی نه زرنگ!!

lem.fan22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از اینترنت میشه پول دراورد فقط باید صادق باشی نه زرنگ!!
بله حق با شماست و اضافه کنم در هر کاری صداقت لازمه و خوده صداقت یه جور تبیلغه.
ولی برای کسب درآمد از اینترنت خیلی پشتکار و تلاش لازمه چون مردم خیلی سخت اعتماد می کنن.

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بله دوستان عزیز
صداقت یکی از معیارهای لازمه.
داشتن پشتکار و حرفی برای گفتن هم مهمه.

بالا