منتخب بازارچه

فشارسنج آنالوگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوانگارد

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
یه فشار سنج آنالوگ جنس خوب میخوام اگه کسی داشت خبر بده

Takesh-2

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
5   0   0
هرکی داشت یه قیمت به منم بده

7_f_7

Registered User
امتیاز - 100%
19   0   0
نه خیلی
هیچی عقربه ای نمیشه.
البته هیچی جیوه ای نمیشه :D اگه میتوانید کمی بیشتر خرج کنید جیوه ای بگیرید که دقیقتر از عقربه ایه.

میخواید درمانگاه خصوصی بزنید؟ :blush: البته دستگاه شوک و اینا به درد درمانگاه نمیخوره.... میخواید بیمارستان بزنید؟ :D

آوانگارد

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
البته هیچی جیوه ای نمیشه :D اگه میتوانید کمی بیشتر خرج کنید جیوه ای بگیرید که دقیقتر از عقربه ایه.

میخواید درمانگاه خصوصی بزنید؟ :blush: البته دستگاه شوک و اینا به درد درمانگاه نمیخوره.... میخواید بیمارستان بزنید؟ :D

اره میخوام یه سری تجهیزات مثل دیفیبریلاتور، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، مانیتورینگ، تجهیزات فیزوتراپی و ... بخرم. اگه کسی داشت خبر بده بهم

7_f_7

Registered User
امتیاز - 100%
19   0   0
اره میخوام یه سری تجهیزات مثل دیفیبریلاتور، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، مانیتورینگ، تجهیزات فیزوتراپی و ... بخرم. اگه کسی داشت خبر بده بهم
میگم اگه اینجا قیمت مناسب پیدا نکردید برید تجهیزات پزشکی ها بگید همکارید و برای شهرستان میخواید... همشون رو یه جا با 10% الی 15% تخفیف همکاری ازشون بگیرید. :rolleyes:

یادش بخیر دو سال پیش من میخواستم یه اکسیژن ساز بگیرم بزارم گوشه خونه گاهی اکسیژن بزنم به بدن! :D اون موقه از 600 بود تا 1 تومن... 1 تومنیش توپ ترین مدلش بود... الآن فکر کنم 1 تومنیه دور و ور 4-3 تومن باشه! :( فکر کنم کپسول بگیرید خیلی به صرفه تر باشه براتون... اگه مصرف مداوم ندارید.

آوانگارد

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
میگم اگه اینجا قیمت مناسب پیدا نکردید برید تجهیزات پزشکی ها بگید همکارید و برای شهرستان میخواید... همشون رو یه جا با 10% الی 15% تخفیف همکاری ازشون بگیرید. :rolleyes:

یادش بخیر دو سال پیش من میخواستم یه اکسیژن ساز بگیرم بزارم گوشه خونه گاهی اکسیژن بزنم به بدن! :D اون موقه از 600 بود تا 1 تومن... 1 تومنیش توپ ترین مدلش بود... الآن فکر کنم 1 تومنیه دور و ور 4-3 تومن باشه! :( فکر کنم کپسول بگیرید خیلی به صرفه تر باشه براتون... اگه مصرف مداوم ندارید.
خیلی گرون شد یهـــــــو. 7-8 ماه پیش داشتم میخریدیم 3-4 تا ونتیلاتور آلمانی دونه ای 2200. الان بالای 10 تومنه!

Takesh-2

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
5   0   0
واسه بیمارستانتون پرستار خواستی خبرکن :دی
آوانگارد اسم بیمارستانتون هست؟

افتک

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
1   0   0
تیشو پراسسور نمیخوای ؟:p

فشارسنج ریشتر و گوشی کاردیولوژی لیتمن حدودا 50 تا داریم. به عنوان هدیه تبلیغاتی خریده بودیم که دلمون نیومد هدیه بدیم :D. قیمت و تعدادی که شما میخوای چقدره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا