برگزیده های پرشین تولز

فضای ذخیره سازی نامحدود با لینک دانلود مستقیم از روی دامنه شما

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
به نام خدا
با سلام

www.Googiran.com

بعد از دوسال برنامه نویسی موفق به ارائه سرویسی با همکاری گوگل شده ایم که دیگه شما نیازی به خرید سرور اختصاصی برای سایت های خود ندارید و فقط از پهنای باند شما استفاده می شود در سایت عضو می شوید دامنه شما را در گوگل کانفیگ می کنیم و بعد میتوانید هرچقدر که خواستید در پنل کاربری خود اپلود کنید و لینک دانلود فایل ها به اسم دامنه خودتان تولید می شود مثلا سایت شما GOOGIRAN.COM است بعد از کانفیگ شما فایل Apollo 11-2019 را در پنل کاربری اپلود می کنید لینک دانلود به با اسم دامنه شما تولید می شود و میتوانید در سایت خود قرار دهید و کاربر دانلود کند و با لینک مستقیم به همراه قابلیت ریزوم کاربر می توانید فایل شما را دانلود کند:

ایدی تلگرام : https://t.me/gsuites
Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_5.png

Last edited:

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
به 10 مشتری اول 20 درصد تخفیف داده می شود.
هرکی هم خواست میتونیم یک روز رایگان تست بدیم

backstreetboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چندتا سوال :
1- میشه اکانت یک روزه تست بدین ؟
2- یعنی من مثلا میتونم چند ترابایت اپلود کنم و همه لینکهای دانلود ولی به اسم سایت خودم باشه بدون اینکه هیچ فضایی از سایت من بگیره ؟
3-سرعت دانلود چجوریه ؟

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
چندتا سوال :
1- میشه اکانت یک روزه تست بدین ؟
2- یعنی من مثلا میتونم چند ترابایت اپلود کنم و همه لینکهای دانلود ولی به اسم سایت خودم باشه بدون اینکه هیچ فضایی از سایت من بگیره ؟
3-سرعت دانلود چجوریه ؟
با سلام
1- بله فقط اطلاعات دامنه خودتان رو برایم بفرستید و بعد فایل کانفیگ را میفرستم که اپلود کنید و تست کنید....
2-بله
3- پهنای باند بستگی به پهنای باند سرور شما دارد که دامنه شما روی ان قرار گرفته ... ولی از طرف ما نامحدوده
درخدمتم

backstreetboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من اکانت یکساله از ایشان گرفتم فعلا که هرچی اپلود کردم بسیار خوب بوده و همه لینکها هم به اسم سایت خودمون تولید می شوند
اگر مشکلی پیش امد در تایک اعلام میکنم

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
من اکانت یکساله از ایشان گرفتم فعلا که هرچی اپلود کردم بسیار خوب بوده و همه لینکها هم به اسم سایت خودمون تولید می شوند
خواهش میکنم در خدمتم

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
بدلیل تقاضای زیاد مشتریان
فعلا ثبت نام به صورت پابلیک انجام نمیدیم و هرکسی که خواست اکانت تهیه کنه در تلگرام یا همون فرم سایت درخواست بده یوزرنیم و پسوردش را خودمون می سازیم
ممنونم

Last edited:

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
به نظر من به دلیل قیمت بالا توجیه اقتصادی نداره (هزینه ی vps حتی با هزینه کانفیگش از این مقدار خیلی پایین تره)

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
به نظر من به دلیل قیمت بالا توجیه اقتصادی نداره (هزینه ی vps حتی با هزینه کانفیگش از این مقدار خیلی پایین تره)
سلام و خسته نباشید
شما با کدوم vps قیمت مناسب تر میتونید سالیانه 18 ترابایت اپلود کنید؟ ( مثلا دو سال میشه 36 ترابایت و سه سال میشه 54 ترابایت )
این در واقع فضای سایت شما را نامحدود می کنه ....

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
سلام و خسته نباشید
شما با کدوم vps قیمت مناسب تر میتونید سالیانه 18 ترابایت اپلود کنید؟ ( مثلا دو سال میشه 36 ترابایت و سه سال میشه 54 ترابایت )
این در واقع فضای سایت شما را نامحدود می کنه ....

اولا که هیچ سایتی (مگر سایت های خیلی بزرگ مثل سرور تلگرام) نیاز به اینقدر حجم یا به قول شما حجم نامحدود نداره...
ولی یه سایت دانلود بزرگ مثل Downloadha به نظر من به زیر 10ترا حجم نیاز داره... یه حساب بکنید vps با اینقدر هارد خیلی ارزون تر در میاد .... بعدا مدیریتش خیلی بهتره
(توی vps هم فقط cpu و ram هزینه بره و هزینه ی ارتقا هارد از همه هزینه هاش کمتره)

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
اولا که هیچ سایتی (مگر سایت های خیلی بزرگ مثل سرور تلگرام) نیاز به اینقدر حجم یا به قول شما حجم نامحدود نداره...
ولی یه سایت دانلود بزرگ مثل Downloadha به نظر من به زیر 10ترا حجم نیاز داره... یه حساب بکنید vps با اینقدر هارد خیلی ارزون تر در میاد .... بعدا مدیریتش خیلی بهتره
(توی vps هم فقط cpu و ram هزینه بره و هزینه ی ارتقا هارد از همه هزینه هاش کمتره)

خب این موردی که میگین تقریبا درسته ما اولویتمون سایت های دانلود فیلم ؛ موزیک ، نرم افزار و.. بودند که نیاز به فضا داشتند و با سالیانه 2 میلیون تومان یه هاست ارزون ماهی چند هزار تومان از طرف خودشان کارشون راه می افتد که اگر نگاه کنید خیلی خیلی ارزون تر از سرور اختصاصی یا VPS میشه چون VPS هم محدودیت داره تو فضا و اضافه کردن فضا هم باز خیلی حجم زیادی بهش اضافه نمیشه
VPS با هارد 10 ترابایتی هم فکر نکنم از سالی 2 میلیون تومان ارزون تر بشه.....
اما در رابطه با اینکه میگین هرکسی به این حجم فضا نیاز نداره حرف شما کاملا درسته ... ایشاالله یه سرویس ارائه میدیم با قیمت خیلی ارزون تر و حجم پایین تر مثلا روزانه 5 گیگابایت که میشه ماهیانه 150 گیگ...برای اپلود فایل های شخصی هم خیلی مناسب است....
ممنون از نظراتتون

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83

با سلام مجدد
سرویس اپلود روزانه 25 گیگ را هم موقتا برای تست فعال کردیم که ماهیانه 100 هزار تومان و سالیانه 1 میلیون تومان

sirjavidan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

سلام میشه ساییتونو بگید ببینیم؟

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
میشه فیلم اپلود کرد؟
100 ترا فیلم از یه سایت رو زدتو گوگل و باهاش سایت فیلم بزنیم؟
گیر نمیدن؟
سلام الان به صورت محدود باز مشتری میگیریم اگر خواستید پیام بفرستید

بالا