آژانس هواپیماییexchanging

فعالیتی برای درآمد زایی

شروع موضوع توسط M-r-r ‏1 فوریه 2006 در انجمن گفتگوی آزاد

1. M-r-r

M-r-r کاربر تازه وارد

سلام
    چند مدته که اینم فکر به ذهنم رسیده . . . من روزانه حدود 10 تا 18 ساعت پای اینترنت هستم . . .
    میخوام ببینم آیا راهی هست بدون اینکه بخوام هزینه کنم یا با حداقل هزینه درآمد داشته باشم ؟ حداقل پول کارت اینترنتم در بیاد :blush:

ممنونم.

2. meli

meli Registered User

ها
    راست وگوئه
    منم وخوام!
    منم نی دونم!

3. hamedsullivan

hamedsullivan مدیر بازنشسته

خیلی مشکله بدون سرمایه کار کنی . با سرمایه هم سخته . میتونی یه سایت auto surf که کلاهبردار نباشه پیدا کنی.

4. Dr Mahdi Khan

Dr Mahdi Khan Registered User

جونم
    1- مي توني سايت از خودت در وكني (اولش پوليه) بعد سايتت خوب باشه (اينهم پوليه!) بعد تبليغات بگيري!! (بعد...[​IMG])
    2- مي توني از تكنيك هاي Per Click ، PerMail و مشابه اون استفاده كني كه خيلي طاقت فرساست و اكثراً الكليه!! (بخوانيد اَ لَ كيه!![​IMG])

5. meli

meli Registered User

گشتم از اینایی که می گی
    هیچکدوم راست نبود فقط یه سال وقتم رو تلف کردم
    نبود
    نگرد که بازم می گم نیست!

6. 3epehr

3epehr Registered User

نه بابا کی تبلیغ میده؟!الان سایت های کله گنده ایرانی هم نمیتونن درست و حسابی تبلیغ بگیرن چه برسه به این که یکی بخواد سایت شروع کنه به امید تبلیغ و ...

7. appbannerkhuniresbanner
  8. Dr Mahdi Khan

9. artin

artin کاربر تازه وارد

یه سایت بزن و مرکز فیلم بکن فیلم های کوتاه
    مثلا فیلمهای خنده دار
    فیلمهای ماشین بازی
    و اینجور چیزا
    چون خوبت اینترنت پر سرعت داری می توی یه آرشیو درست کنی و آپلود کنی
    پوله خوبی توش داره !

10. vahidrk

vahidrk کاربر قدیمی پرشین تولز

اين كارا نياز به وقت و كار و هزينه داره.
    منظور M-r-r جان يه چيزي تو مايه هاي PTC يا Autosurf بود.كه ديگه فايده اي نداره.
    متاسفانه به نظر من به اين راحتيا نمي شه.

11. vahidrk

خودت مي گي و خودت هم مي خندي؟[​IMG]
    عجب.[​IMG]

12. Dr Mahdi Khan

13. vahidrk

اين چه لهجه اي بيد؟[​IMG]

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. artin

artin کاربر تازه وارد

خوب هر کاری یه سختیه اولیه داره ! دیگه قرار نیست که الکی الکی آدم پول در بیاره !!!

ایشون یه برتری که دارن خط پرسرعت دمه دستشونه حالا نمی دونم چه سرعتی و آیا بتونن ازش تا چقدر استفاده کنن
    راحت می تونن چند روزه یه آرشیو خوب درست کنن و یا این برنامه های آماده مثله MT اینا یه سایت راه بندازن
    برای شروع می تونن هاست بخرن و بعدا سرور راه بندازن

اینجور سایتها ویزیتور زیاد دارن ! و اگه هی آپدیت بشه ویزیتوراش خیلی زیاد می شن

16. vahidrk

براي ايشون كه توي اين زمينه ها تجربه ندارن سخته.
    در ضمن درس و كار هم دارن.

اگه به سختي كشيدنه كه هزار تا راه هست كه سختي داره و مي شه ازش پول در آورد.

اصلا بيا يه چيزي در گوشت بگم.[​IMG]
    فهميدي قضيه چيه؟

17. M-r-r

M-r-r کاربر تازه وارد

نشد يه بار تاپيك بزنيم و چرند و پرند داخلش رويت نشه . . .
    ممنون از آترين عزيز و دوست عزيز وحيد . . .

من منظورم سايت هاي اتو سرف - اگه درست تلفظ كرده باشم - نيست . ميگم چطوري ميتونم از اين اينترنتي كه دارم پول در بيارم نه اينكه مثه همه ي اين سايت هاي درآمدزايي سر يه مشت آدم بدبخت و ساده رو كلاه بزارم و پولشون رو تو جيب خودم بزنم . . . نه اين پولا خوردن نداره . . . داشته باشه هم كار من يكي نيست . .
    مثه اين عزيزايي كه هاست ميفروشن يا مثلا ارائه يه سرويس اي ميل . . . يا حالا هر چيز مشابه ديگه . . يه سرويس تحت وب باشه كه يه مبلغ مثلا ! بشه از طرف مقابلي كه ميخواد مثلا از اون سرويس استفاده كنه دريافت بشه . . .

18. balabala

balabala کاربر قدیمی پرشین تولز

اگر برنامه نویس واقعا حرفه ای (وی بی یا دلفی یا تحت وب: asp , php, ...) یا فلش کار واقعا حرفه ای با تسلط کامل به ActionScript یا یه طراح ماهر لوگو مسلط به فتوشاپ + illustrator هستید من میتونم گاهی اوقات (نمیگم همیشگی و مداوم بستگی به این داره که دستم بیاد) براتون کار پیدا کنم و از همین نت ازتون بخوام کارها رو انجام بدیم و با هم حساب کنیم.

منتها باید 100% تسلط به حرفه تون داشته باشید. بگید چه حرفه ای بلدید تا بگم از نت میشه کاری کرد یا نه.

راه دیگش هم همون زدن یه سایت خوب برای فروش خدمات یا کالا و یا گرفت آگهی هست. هزینه زیادی هم نمی خواد، منتها حوصله زیاد میخواد و باید جدا وقت روی سایتتون بگذارید.

سورف و هایپ و این چیزها رو نمیگم تجربه نکنید، ولی زیاد جدی نگیرید، ضررش اگر بیشتر از سودش نباشه کمتر نیست و یقینا مساوی خواهد بود!!! :wacko:

19. IcedAngel

IcedAngel Registered User

حالا یه چند نمونه کارایی که سراغ داری رو بگو . .. منم از پول خیلی خوشم میاد ... اگه درسا بزاره Digital Designبلدم یه چیزایی... یعنی رشتمه

20. M-r-r

M-r-r کاربر تازه وارد

ممنون بلا بلا جان . . . سايت رو كه دارم راه اندازي ميكنم با كمك يكي از دوستان البته . . .
    كارمون فعلا فقط طراحي سايت هست . . . بنر و لوگو و اينترو فلش هم كار ميكنيم . . . منتهاش همونطوري كه وحيد گفت من اين ترم دانشگاه رو دارم و يه مقدار سرم شلوغه . . . ولي بابت وقت گذاشتن ميتونم به اندازه ي كافي و مورد نياز وقت بزارم . . .
    بازم ممنونم.

21. balabala

balabala کاربر قدیمی پرشین تولز

خب من گاهی اوقات میتونم اگر دستم بیاد، بهم پیشنهاد بشه، طراحی لوگو (لوگوی وب سایت معمولا) قبول کنم و بدم به شماها که چند وقته به هرحال با هم یکجورایی آشنا هستیم.

منتها گفتم این برای من خیلی ریسک داره، متوجه هستید که، من باید یه کاری رو بگیرم و قول بدم که درست و حرفه ای کار میشه بعد بیام و از شما بخواهمش. اینکه قبل از هر چیز:

1. باید با شما دوستان آشنا باشم، یعنی کسایی رو قبول میکنم که اینجا باهاشون بودم و بهشون اعتماد دارم، مثل ام آر آر، ملی و ایسدانجل و ... نه کسایی که 4-5 تا پست زده باشن و گاهی باشن گاهی نباشن.

2. باید توانایی هاتون رو ببینم، باید بطور کامل حرفه ای باشید. واقعا حرفه ای کار کنید.

3. موقع کار در دسترس باشید. که فکر میکنم این یکی حله.

4. باید توی کارتون سریع باشید. من پروژه بوده که گرفتم و 5 ساعته تحویل دادم و به شرط 5 ساعت هم گرفتم یعنی بعدش کنسل میشده و از دستمزد خبری نبوده! باور کنید.

5. همونطور که گفتم باید برای خودم هم موقعیتش پیش بیاد، من بعضی مواقع ممکن هست بهم پیشنهاد پروژه ای بشه و اگر سر خودم شلوغ باشه به شما بدم. (البته برای خودم هم پورسانت حساب میکنم! لول!) پس لطفا منتظر باشید.

6. اینرو در نظر داشته باشید که منتظر پول آنچنانی نباشید. درسته اسمش طراحی لوگو یا پروژه هست، منتها شده من طرحی رو خودم زدم فقط برای 10-12 تومن، لوگوی سایت هم بوده که زدم برای 7-8 تومن. منتها اگر برنامه نویسی بلد باشید (بصورت کاملا حرفه ای) خب بیشتر خواهد بود. دقیقا بستگی به مقدار کارش داره.

7. من تضمین 100% از طرف شما میخوام که توی کاری که میگید بلد هستید خبره باشید. حتی یک اشتباه از طرف دوستان ممکن هست موقعیت کاری خودم رو مخدوش کنه، با کسی شوخی نداریم. من حرفه ای به تمام معنا میخوام.

8. دوستان اگر با هم کاری رو شروع به انجام دادن کردیم باید حداقل اطمینان رو به من داشته باشن. اگر گفتم کاری که انجام دادی لوگوی نمونه ای که داده بودی یا فلان چیز کنسل شد باید قبولم داشته باشید. اصلا نمی تونم بپذیرم که کسی اول یا وسط یه پروژه از من پول بخواد، چون خودن واسطه هستم، اگر انشالا کاری انجام شد، مطمئنا دستمزدش رو بهتون میدم. یقینا و دقیقا بعد از حساب کردن شخص با خودم.

9. متاسفانه بخاطر مشغله کاری نمیتونم با تک تکون 24 ساعته در تماس باشم یا از الان بشینم و پی ام و ایمیل رو چک کنم و اگر هم بکنم، جواب بدم یا یه جورایی باهاتون مصاحبه کنم! شما خودتون توی اون ضمینه ها که گفتم خودتون رو بسنجید، بعد نمونه کاراتون رو برای من بفرستید که اگر کاری برام پیش اومد بتونم سریع به یکی خبر بدم. هرچی بیشتر به من نمونه کار نشون بدید بهتر خواهد بود.

10. ممکنه قبول کار 2-3 مرحله داشته باشه، اول بیام با چندتا تون در میون بگذارم، بعد اگر قبولش کردید برم با طرف قرار بگذارم، شاید طرف قبل از دادن کار نمونه (مخصوص و مربوط به کار) بخواد و بیام از شما مطالبه کنم، بعد اگر طرف قبول کرد بیارم و بدم به شما و .... تا پرداخت دستمزد.

11. تماس هم از همین نت خواهد بود و با ایمیل.

اینهایی که الان مطرح کردم رو از من داشته باشید و نمونه کارهاتون رو (بدون درخواست جواب از سوی من بخاطر مشغله ای که دارم) برام بفرستید. من ممکن هست که هر از چندگاهی بتونم با یکیتون تماس بگیرم ممکن هم هست اصلا 4-5 ماه کاری براتون گیر نیارم (چون اگر باشه تک باشه و خودم انجام بدم!)
    درواقع همونطور که می بینید شرایطش یکمی دشوار میشه یعنی به شرطی کار براتون دارم که اولا به خودم پیشنهاد شده باشه و ثانیا از خودم بر نیاد یا سر خودم شلوغ باشه، پس منتظر کار از همین فردا نباشید.

ایمیلم هم که دوستای نزدیک میدونن، persiancity [at] gmail (dot) com
    همه بچه هایی که میشناسمشون (پستهاشون هم سن و سال خودم هستن و زیاد پی تی میان)، به شرط داشتن حرفه، دعوتن! :happy:
    تابعد ;)

22. M-r-r

M-r-r کاربر تازه وارد

پس شما يه لطفي بكن . شايد اون چيزايي كه مد نظرت باشه از من بر نياد . . . طراحي لوگو اونم حرفه اي . . . يا حالا . . .
    البته من كارم همينطور چيزاست ولي خوب شايد اون چيزي كه من طراحي ميكنم به كار شما نياد . . .
    بزارين من يه سايت گرفتم نمونه كارام رو دارم ميزارم اونجا . . . ايشالله اونجا راه افتاد از همين قسمت خبر ميدم . . ديگه نمونه كار ها رو شما ببينيد اگه تمايل داشتين در خدمتيم .
    بازم ممنونم.