برگزیده های پرشین تولز

فعال کردن آگهی در سایت پزشکی با 12000 ویزیت روزانه

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
سایت دوست من در مورد مطالب طبی و بهداشتی و سلامت هست که فعلا 12000 unique visitor داره ( یعنی حد اقل یک بار یک صفحه باز شده ) به نظر شما بهترین روش آگهی گرفتن برای وضعیت فعلی و آینده چی هست ؟ و اگر بشه در باره قیمت های آگهی هم صحبت بشه بد نیست.

توضیح اینکه عمده ترافیک ما فعلا در انجمن های ما هستند . بعدا هم انجمن ها بزرگ می شن هم صفحات اصلی ولی صفحات اصلی ترافیک بیشتری پیدا می کنند . برنامه phpadsnew نصب شده ولی هنوز در انجمن ها فعال نشده. و دیگه اینکه برنامه هائی برای ایجاد فروشگاه اجناس مربوط به سلامت هست ولی به دلیل مشغله مسئولین سایت وقت نیست که این قسمت راه اندازی و فعال بشه

www.iransalamat.com
www.forum.iransalamat.com

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
میخوای درآمد کسب کنی یا صرفا تبلیغ بگیری؟
اگه میخوای درآمد خوب داشته باشید ازش بهترین کار فروشگاه هستش....

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
ایجاد فروشگاه خیلی خوبه ولی چون راه اندازی این کار احتیاج هست که محلی برای اینکار در نظر گرفته بشه و حد اقل یک نفر برای اینکار به کار گرفته بشه ... فعلا این شرایط نیست... برای اینکه هم می خوایم که سایت اداره کنیم هم اینکه یکی دو تا مشغله دیگه هم داریم. به این خاطر در باره کسب در آمد از طریق آگهی گرفتن بیشتر فکر می کنم چون فکر می کنم 12000 ویزیت برای اینکار خوبه...

ولی خوب باید به هر حال در باره راه اندازی فروشگاه حسابی فکر کرد و تمام جوانب رو سنجید و یه زمانی استارت اینکار رو زد... و خوبه که توی همین تاپیک در این مورد هم صحبت بشه. به نظرت از هر 100 نفر ویزیت چند نفرشون
می تونن خریدار احتمالی فروشگاه ما باشند ؟... فقط اجناس سلامت البته

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
بهترين راه فروش اجناس پزشكي و ج...س هست !

خودتون هم وقت نكرديد با يه فروشگاه پزشكي قرارداد ببنديد و از هر فروش يه % اي را به عنوان پورسانت بگيريد !

مطمئن باشيد بهترين تبليغ براي سايت مرتبط با موضوع خودش هست !

با اين اوصاف ماهانه بالاي 500 هزار تومان درامد ميتونيد داشته باشيد .

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
بهترين راه فروش اجناس پزشكي و ج...س هست !

خودتون هم وقت نكرديد با يه فروشگاه پزشكي قرارداد ببنديد و از هر فروش يه % اي را به عنوان پورسانت بگيريد !

مطمئن باشيد بهترين تبليغ براي سايت مرتبط با موضوع خودش هست !

با اين اوصاف ماهانه بالاي 500 هزار تومان درامد ميتونيد داشته باشيد .

بازار محصولات پزشکی خیلی وسیعه.. چه برای عموم مردم چه برای گروه پزشکی ...

مشکل اینه که خودمون وقت نداریم... به سایت های دیگه هم اعتماد نداریم.

شما می تونی حدس بزنی که به ازای یک تعداد کاربر چندنفرشون مشتری میشن ؟ اینو می خوام برای برنامه ریزی های آینده بدونم

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شما می تونی حدس بزنی که به ازای یک تعداد کاربر چندنفرشون مشتری میشن ؟ اینو می خوام برای برنامه ریزی های آینده بدونم

به خيلي چيزا مثل محصول و ... بستگي داره

مثلا براي خريد سي دي براي فروشگاه فيلم ميانگين از هر 100 نفر 1 خريد انجام ميشه !

amk

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من سریعتر یه حرکتی انجام بده نذار این سایت حیف بشه...
راستی اگه تونستی یه هزینه کن طراحی سایتتو یه سروسامون بده بهش........

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
راستی اگه تونستی یه هزینه کن طراحی سایتتو یه سروسامون بده بهش........

دقيقا ديروز ميخواستم همينو بگم كه اينترنتم قطع شد ..

براي سايتتون يه طراحي زيبا بديد بزنند كه بازده و درامدتون تا 20% ميره بالا..

amk

Registered User
لایک‌ها
9
چون واقعا نامرتبه......یکی از گوگل وارد بشه درجا سایتو میبنده.....

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
نه سایت که حیف نمیشه چون درسته که در آمدی نداره ولی فعلا می تونیم هزینه اجاره سرور اختصاصی رو بدیمحتی اگه تا مدت زیادی در آمد نداشته باشیم (البته تا وقتی که بیش تر از 130 تومن فعلی نشه) ما بیشتر هدفمون اینه که روند 2 برابر شدن سایت ادامه پیدا کنه تا به ترافیک های خیلی بالا برسیم

اینکه این سایت نا مرتبه ... درسته هر کسی که دفعه اول وارد میشه اینو میگه ولی یه مدتی توی محیط این سایت مخصوصا انجمن های اون باشید www.forum.iransalamat.com این مسئله براتون بی اهمیت میشه .این افزایش ترافیک ما یکی به خاطر ورود از موتور های جستجو هست و دیگه direct.این به این مفهو مه که اغلب کسانی که از طریق موتور های جستجو وارد این سایت شدن این سایتو به لیست favorite خودشون add کردن.ولی خوب در آینده
هم انجمن ها شلوغ تر میشه هم صفحات اصلی ولی صفحات اصلی اصلا بنا هست که شلوغ تر بشه و این مسئله داشت اتفاق می افتاد و درصد مراجعه انجمن ها کمتر میشد که دچار مشکلات فنی شدیم فعلا دوباره ترافیک روی انجمن ها افتاده. اون وقت که صفحات اصلی شلوغ تر شد آره یه فکری برای به اصطلاح رنگ و لعاب سایت باید بکنیم
ما بیشتر انرژی مونو رو راه اندازی بخش های مختلف سایت گذاشتیم که فول دینامیک هست و خیلی هاش هنوز اکتیو نشده و فقط set up شده. پر کار بودن وضع فعلی سایت و کمبود وقت و دیگه مسائل مالی از دلائلی هست که نشده ظاهر بهتری به سایت بدیم.ولی در کل محتوی به نظر من مهمتر از ظاهر سایت هست.

منهم بدون اینکه از کسی بپرسم یه براورد 1% کرده بودم. اگر این مسئله برای ما هم محقق بشه و بتونیم تا 500 هزار نفر در روز برسونیم فروشگاه فعالی پیدا می کنیم.منهم این تاپیکو برای همین ایجاد کردم که زمینه چینی از حالا فراهم بشه. میبخشید طولانی شد

Last edited:

babak123

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان نظری در باره فعال کردن آگهی توی سایت ما ندارن؟

Last edited:
بالا