برگزیده های پرشین تولز

<< فـروش فـوری | تعویض لومیـا 920 ، زرد رنگ ، دولوپرآنلاک >> ( آشنایی با ویندوزفون برای حرفه ای ها )

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67
سلام و علیکم دوستان .

یک عدد لومیا 920 موجوده برای فروش یا تعویض که موارد تعویض رو پایین ذکر کردم . چند نکته :
  • گوشی فنی سالم میباشد کاملا و مشکلات رایجی که شنیده میشود رو اصلا ندارد !
  • جعبه ، هندزفری گوشی کامل سالم و سرحال میباشند ، فقط شارژر اصلی گوشی گم شده متاسفانه که با یک عدد شارژر اصلی HTC جایگزین شده
  • گوشی به 8.1 GDR2 ( آپدیت دوم Denim ) آپدیت شده و آماده دریافت Windows 10 میباشد
  • از نظر ظاهر فقط یک زدگی در گوشه پایین سمت چپ گوشی هست مشخص کردم توی عکس ، وقتی گوشی دستتون باشه دیده نمیشه چون ریزه .
  • خط خش نداره ، مگر زیر نور خط خش های ریزی معلوم بشه
  • رام گوشی ایتالیاست
  • دلیل فروش : تجربه سیستم عامل دیگر بعد از دوسال وینفونی بودن
  • [*]گوشی لومیا 920 ، یکی از مقاوم ترین گوشی های حال حاضر جهان هست که میتونید تست مقاومت این گوشی رو در اینجا ببینید
    [*]دوربین لومیا 920 ، یکی از حرفه ای ترین و بهترین دوربین های گوشی های هوشمند هست که اگر خیلی علاقه به عکاسی داشته باشید میتونید یک لنز 12x که برای این گوشی ارائه شده رو با سه پایه خریداری کنید و با استفاده از نرم افزار رسمی Lumia Camera که تنظیمات زیادی داره از عکاسی لذت ببرید ( مقایسه دوربین لومیا 920 ، با سامسونگ گلکسی s5 و Iphone5 رو در اینجا میتونید ببینید )
    [*]این گوشی به یک CPU دو هسته ای Snapdragon با سرعت 1.5Ghz مجهز شده که با کمک رم 1 گیگابایتی میتونه سنگین ترین بازیها رو بدون هیچ لگ و افت فریمی اجرا کنه ( تست اجرای انواع بازیها روی گوشی رو در اینجا ببینید )
    [*]صفحه نمایش لومیا 920 به PureMotion HD+ ClearBlack display مجهز شده که زیرنور آفتاب بسیار خوب عمل میکنه و در بدترین حالات نوری ، اصلا رنگ های رو بد نشون نمیده
04648429065358914334.jpg

• در درجه اول ، شما هیچ لگ یا هنگی در ویندوزفون نخواهید دید ، چون سیستم برنامه نویسیش اصطلاحا به شکل یکپارچه ای نوشته شده ( چیزی مانند IOS ) و سرعت سوییچ بین نرم افزارها بسیاربالاست ، حتی اگر 15 یا 20 نرم افزار و بازی همزمان باز باشند ، شما به راحتی میتونید بینشون سوییچ کنید .
  • دلیل اینکه در گوشی های ویندوزفون از سخت افزارهای سبکتری نسبت یه گوشی های اندروید استفاده میشه ، بخاطر سبکی سیستم عامل و بهینه بودن سیستم عامل ویندوزفون هست که از حداقل سخت افزار حداکثر استفاده را میکند .
  • استور ویندوز فون در ایران شیلتر نیست و شما به چیزی حدود 550.000 اپلیکیشن ویندوزفون دسترسی راحت و آسان دارید .
  • سیستم عامل ویندوزفون به هیچ وجه ویروس نمیگیره و از امنیت بسیار بالایی برخورداره ( حتی بالاتر از BlackBerry که اگر اخبار رو دنبال کنید متوجه میشید خیلی از سران کشورها الان رو به ویندوزفون آودند )
  • دستیار صوتی وینفدوزفون ( کورتانا ) به مراتب باهوش تر از سیری ( دستیارصوتی Iphone ) هست که میتونید ویدئوهای مقایسه در شرایط یکسان و حتی مناظره این دو دستیار صوتی رو توی اینترنت ببینید . ( مقایسه کورتانا ، سیری و گوگل رو میتونید در اینجا ببینید )
  • تمام اینها رو با این حساب در نظر بگیرید که ویندوزفون تنها 2 سال سن داره و Ios و اندروید بیش از 6 سال سن دارند و ویندوزفون در این دوسال پیشرفت چشم گیری داشته !

حرف آخر :
  • قیمت اول و آخر 650.000 تومان میباشد ؛ طبق روال اول واریز پول و بعد ارسال ؛ هزینه ارسال هم با خودم میباشد.
  • موارد تعویض : آیفون و یا گوشی اندرویدی | که در همه ی اینها خوش قیمت بودنشون خیلی تاثیر داره :D ، حالا باز خارج از اینها ، گوشی اندرویدی هم سطح یا بالاتر داشتید پیشنهاد بدید ممنون میشم :)

Last edited:

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67

kingdom Of Heaven

Registered User
لایک‌ها
332
سلام
داداش چقــــــــــــــــــــــــــــــد توضیح دادی :D
وای رنگ زردش عالیه,من مشکیشو دارم,بیا عوض کنیم :D
جدا از شوخی واقعا این گوشی عالیه,از نظر کیفیت حرف نداره,بدنه پلی کربنات مقاوم,دوربین عالی,سرعت عالی,کیفیت صدا واقعا خوبه,دیگه چی میخوایید :D
فقط یه بدی داره که مثه هگندروید هنگ نمیکنه :general307:
ایشالا خوب بفروشی عزیز ;)

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
داداش چقــــــــــــــــــــــــــــــد توضیح دادی :D
وای رنگ زردش عالیه,من مشکیشو دارم,بیا عوض کنیم :D
جدا از شوخی واقعا این گوشی عالیه,از نظر کیفیت حرف نداره,بدنه پلی کربنات مقاوم,دوربین عالی,سرعت عالی,کیفیت صدا واقعا خوبه,دیگه چی میخوایید :D
فقط یه بدی داره که مثه هگندروید هنگ نمیکنه :general307:
ایشالا خوب بفروشی عزیز ;)
نوکرتم داداش :D ؛ گفتم یکم بچه ها آشنا شن با این سیستم عامل ، آخه دید بدی دارند ملت بهش :D
آره واقعا خوبه منم واقعا ازش راضیم ؛ اما خدا لعنت کنه تنوع طلبی رو که همیشه رو دست آدم خرج میذاره :D

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387

farhad6666

Registered User
لایک‌ها
43
سلام با هواوي p6 تعويض داريد؟

Sent from my iPad using Tapatalk

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67
داداش یه جوری میگی طبق روال انگار ۱۰۰ تا امتیاز مثبت گرفتی ک ...... هنوز اوله راهه کاکو ... :D
منظورم طبق روال معامله در انجمن بود ، نه طبق روال معامله های خودم مهندس جان :D
چقدر خوبه که اینهمه خط من نوشتم گشتی این رو پیدا کردی که نمیدونم چی رو ثابت کنی :D اما بازم ما دوست داریم ، حتی با اینکه 1 امتیاز داری :D ما آدما رو از رو امتیاز قضاوت نمیکنیم

bafi

Registered User
لایک‌ها
22
داداش چقدر باتری نگه میداره؟ قیمت اخرت رو پ.خ کن لطفا

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
هم رنگ مشکیشو داشتم و هم رنگ زردشو.ولی رنگ زردش دقیقا به انسان حس قدرت و برتری میده.
خوب بفروشی.

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
اندروید میخوای تجربه کنی اندروید پنج تجربه کن با نکسوس پنج تعویض داشتی پخ کن ولی نه این قیمت

*ParSa*

Registered User
لایک‌ها
77
سلام

داداش کمتر خواستی بدی بره خبر بده...

درسته نوی رفرش این گوشی رو از اونور میشه سفارش داد با 550 تومن، ولی کاملا ریسک 90% اینو داره که رنگ صفحش پخش بشه، هی هنگ کنه و و و... ولی گوشی دوستمون طبق گفته شون کاملا سالم هست...

خوب بفروشی :)

7aliorum

Registered User
لایک‌ها
7
سلام قیمت اخر چقد میشه؟رفرش نیست؟
مدل نامبرش؟

7aliorum

Registered User
لایک‌ها
7
09376461120 داداش من خریدارم