برگزیده های پرشین تولز

فـــروش گیـــتار الــکـــتــریــک ســمـــیــک | Electric Guitar Samick Gerg Bannett Design

Mili coyote

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز خوب نیست واسه با کیفیت نشون دادن گیتار خودت،مارک های دیگه رو بگی شوته

هم IBanez و هم کورت مارک های معروف گیتار هستن.البته با اینکه من بیشتر Ibanez زدم ولی کورت رو بیشتر قبول دارم و واقعا مدل هایی داره که رئیس خواننده سمیک تو خوابشم نمیتونه همچین گیتاری تولید کنه :)

PersiAndroid

Registered User
لایک‌ها
33
گیتارای Ibanez شدن آشغال یهو گیتار عجیب و قریب سمیک شده خدا دیگه؟! :-/

باریکلا که شما خدای موسیقی هستی!! هیچ ربطی هم نداره به دانش موسیقی دوست عزییز :-D
بله میشناسم این مارکو.. واسه همینه که اییینننهممههه بند دستشون سمیک هست دیگه؟ :-D
من خودم هیچوقت دنبال ibanez نمیرم ولی حرف شما زور داره دیگه!ب
هرحال خوب بفروشی

4 تا گروه دوهزاری؟!؟ منظورتونو نفهمیدم! از سبک ترش متال بگیر تا دث و دوم و راک و حتی پاپ راک و.. تو هیچکدوم تو اینهمه عمر موسیقاییم ندیدم..
نمیگم بده گیتارتون.. خیلیم به قیمتش خوبه.. فقط وقتی میای میگی Cort کلا شوته معلومه کلا بیخبری!
برو یه نظر به قیمت متوسطای Cort بنداز مثل Cort VX 4V نظرات ملت رو ببین راجعبشون بعد بندازش تو سطل آشغال..
همین کورت حداقل پیکاپای EMG داره حالا نمیگم خدای پیکاپه ولی خب از پیکاپای سمیک که...
ولی گیتار خوش استیل و با کلاسیه
بازم خوب بفروشی

دوست عزیز خوب نیست واسه با کیفیت نشون دادن گیتار خودت،مارک های دیگه رو بگی شوته

هم IBanez و هم کورت مارک های معروف گیتار هستن.البته با اینکه من بیشتر Ibanez زدم ولی کورت رو بیشتر قبول دارم و واقعا مدل هایی داره که رئیس خواننده سمیک تو خوابشم نمیتونه همچین گیتاری تولید کنه :)

موافقم .

داداش من اینا حرف خودم نیست چون تازه واردم اینارو استاد اعرابی به بنده گفتن!
مرسی

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

بالا