برگزیده های پرشین تولز

>>>>>>فــــروش ویــــــژه Samsung I9105 Galaxy S II Plus و Samsung Galaxy S Glide i927 با قـیــمــت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
زیاد نمیشه روی این چیپ گرافیکی حساب باز کرد ...قدرتش پردازشیش که ممطمئنا از اس2 معمولی کمتره ولی نه زیاد ...تو بخش مولتی مدیا بخصوص عکاسی و فیلمبرداری که خیلی خوبه ... دردسر پیدا کردن دیتا هم برای این چیپست جای خودش

منظورتون کدوم گوشیه؟

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
یعنی چی دیتا برای این چیپست پیدا نمیشه؟ یعنی باید قید پلاس 2 را زد؟

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
یعنی چی دیتا برای این چیپست پیدا نمیشه؟ یعنی باید قید پلاس 2 را زد؟

فکر نکنم اینطور باشه.این گوشی جدیده و مطمئن باشید به زودی همه چی براش میاد.همش یکی دو ماهه معرفی شده.

rashidkn

Registered User
لایک‌ها
117
نه اینجوریا هم که فکر می کنید نیستش ...بازی های جدید تقریبا همشون دیتای بازی توی خود فایل نصب بازی جاسازی میشه ...یعنی دیتای مشترک برای تمام پردازنده ها...تنها مشکل با بازیهایی هستش که دیتای اختصاصی برای پردازنده ها دارند ...که کم کم داره تعدادشون کم میشه ..

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
نه اینجوریا هم که فکر می کنید نیستش ...بازی های جدید تقریبا همشون دیتای بازی توی خود فایل نصب بازی جاسازی میشه ...یعنی دیتای مشترک برای تمام پردازنده ها...تنها مشکل با بازیهایی هستش که دیتای اختصاصی برای پردازنده ها دارند ...که کم کم داره تعدادشون کم میشه ..

ok.......

1.صفحه نمایش Gorilla glass هست ؟
2.قفل صفحه این گوشی دارای تکنولوژی تشخیص چهره هست ؟
3. کارکرد باتری چطوره؟

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
سلام عزیز.......
با یک عدد گوشی Sensation XE , تایوان اصل تعویض داری ؟

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
اینو از کجا گرفتی پسر؟:دی
قابل نداره ولی شرمنده

اینو واسه فامیل بود همینجوری خریدم تا گوشی بگیرم
دوستان که در مورد قدرت و مقایسه این گوشی سوال دارن برن یه سر جی اس ام ارنا یه مقایسه بین این و اس2 معمولی و چند گوشی دیگه هست سر بزنید دستتون میاد همه چی

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222
چینی هست

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
آقا فتاحی مدل L9 الجی را اگه میشه بیارید............... واقعا زیباست

night_moon

Registered User
لایک‌ها
18
سفید رو کی میاری؟
اونی که بهم دادی ان اف سی نداشت؟
میشه از کارتون اینیکی و مشخصاتش عکس بگیری ببینیم با اینی که من دارم چه فرقی داره؟

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
سفید رو کی میاری؟
اونی که بهم دادی ان اف سی نداشت؟
میشه از کارتون اینیکی و مشخصاتش عکس بگیری ببینیم با اینی که من دارم چه فرقی داره؟

سفید انشالله فردا
صلا ان اف سی به چه دردی میخوره؟کاربردش چیه؟در واقع هیچی.
من قیمت خریدم برای مدل ان اف سی دار و غیر ان اف سی یکیه و موقع خریدم فقط اس دو پلاس مطرح هست.حالا اگه فرستادن که بهتر نفرستادنم هیچی.
مشخصاتش هم هیچ فرقی نداره.

foadkratos

Registered User
لایک‌ها
86
سلام. عزیز میشه لطف کنی یکی برام نگه دارین تا پولش جور بشه؟؟؟ نهایت تا یک هفته دیگه!!!ببخشیدا

mohammadtsd

Registered User
لایک‌ها
2
بنظر من زیاد فرق نداره با اس2 معمولی.برای رفع عیب های اس 2 ی مدل اومد به نام i9100g و بعد برای به روز رسانی و خرید بالای اس2 اومدن اس2+ رو زدن.در واقع هیچکدوم از این مدلها مثل مدل اصلی خاهان نداره و قیمت مدل اصلی همیشه گرونتر از این دو مدل و بقیه مدلهای اپراتورها هست.بنظر من هم داغ کردن مدل معمولی زیادی بزرگ شد.فقط در بازی ها داغ میکنه و اون هم ن اینکه ذوب بشه.ولی با دست احساسش میکنی به راحتی.اما مثئله هاددی نبود در مورد فیلم برداری هم من الان این ایراد رو میشنوم.به راحتی باهاش فول اچ دی فیلم برداری کردم هم شب هم روز اما این مشکل رو نداشت.در اینکه این مدل + گوشی سخت افزار بهینه تری داره شکی نیست اما هیچکدوم اون اصالت مدل اصلی رو ندارن.در ضمن موقع فروش هم ی جورایی بد فروش میره.مخصوصا مدل جی!!

foadkratos

Registered User
لایک‌ها
86
بنظر من زیاد فرق نداره با اس2 معمولی.برای رفع عیب های اس 2 ی مدل اومد به نام i9100g و بعد برای به روز رسانی و خرید بالای اس2 اومدن اس2+ رو زدن.در واقع هیچکدوم از این مدلها مثل مدل اصلی خاهان نداره و قیمت مدل اصلی همیشه گرونتر از این دو مدل و بقیه مدلهای اپراتورها هست.بنظر من هم داغ کردن مدل معمولی زیادی بزرگ شد.فقط در بازی ها داغ میکنه و اون هم ن اینکه ذوب بشه.ولی با دست احساسش میکنی به راحتی.اما مثئله هاددی نبود در مورد فیلم برداری هم من الان این ایراد رو میشنوم.به راحتی باهاش فول اچ دی فیلم برداری کردم هم شب هم روز اما این مشکل رو نداشت.در اینکه این مدل + گوشی سخت افزار بهینه تری داره شکی نیست اما هیچکدوم اون اصالت مدل اصلی رو ندارن.در ضمن موقع فروش هم ی جورایی بد فروش میره.مخصوصا مدل جی!!

با اجازه استارتر محترم
ببخشید منظوری ندارم ولی دقیقا منظور شما از این سخنان چی بود؟یعنی نخریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا