برگزیده های پرشین تولز

فقط با 5 دلار ايگولد ميليونر شويد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bbzegold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاهزاده کوچک

پلان آهنی ففط 5 دلار

مردان شجاع فرصت مي آفرينند و ترسوهاو ضعفا منتظر فرصت مينشينند. (ويليام جيمز)

در اين سيستم فقط 5 دلار نياز داريد.

ترديدهاي ما خائنيني هستند كه با نصايح خود ما را از هدفمان باز ميدارند در حاليكه تصميمي راسخ و شروعي به موقع فتح و پيروزي را نصيبمان ميسازد.
ويليام شكسپير

شما در صورتي که بتوانيد به مرحله آخر برسيد که اين به دليل فعاليت به صورت گروهي و جمع کردن زير مجموعه توسط گروه براي شما و توسط شما و ديگران براي اعضاي جديد 100%امکان پذير است, صاحب بيش از 30 ميليون تومان خواهيد شد.

دوستان اين سايت 100% پرداخت ميکند آن هم به صورت اتوماتيک شما کافي است ثبت نام کنيد, شماره ايگولد خود را دقيق وارد نماييد و کد خودتان را براي من ايميل نمايد.البته شما هم اگرميخواهيد سريعتر به مراحل بالاتري برسيدبايد خودتان هم فعاليت کنيد و در جمع کردن دو نفر زير مجموعه تلاشتان را مضاعف نماييد بعد به کمک زير مجموعه ها بشتابيد . کار گروه ما اينگونه است چون ديگران براي شما فعاليت مي کنند شما نيز به کمک گروه ما بياييد

توجه: دوستان ثبت نام درسايتهاي معرفي شده از جانب سايت پرنس کوچک اجباري نيست و خواهشمند است هيچ فردی را از سر اجبار به عضويت اين سايتها در نياوريد زيرا باعث کندي کار ميشوند. مهمترين مسئله در موفقيت ابتدا انديشه و سپس حوصله و اعتماد به نفس است.
ما ميتوانيم با کمک همديگر به پول کلاني برسيم.
هر که زودتر ثبت نام کند زودتر لينک او تبليغ ميشود وسريعتربه مراحل بالاتر ميرسد

مراحل گام به گام عضويت

ايجاد حساب الكترونيكي ايگولد

تامين وجه مورد نياز جهت ثبت نام فقط 5 دلار (فکر نمیکمنم پول زیادی باشه)

عضويت در سايت

معرفي دو زير گروه فعال در سايت

واريز سود به حساب شما بطور اتو ماتيك

دوستان این سايت جديد را که به شما معرفي ميكنم سعي كنيد آن را خيلي جدي بگيريد 100% مطمئن است هيچ شكي هم در آن نيست زيرا:

در هر زماني كه يك كاربر جديد در سيستم عضو و در زير گروه شما قرار ميگيرد سود حاصله بلافاصله به حسابتان در ايگولد منظور و از جانب سايت توسط ارسال ايميل به شما اطلاع داده ميشود . مثلا خودتان كه زير مجموعه من ميشويد مقداري از پول واريزي شما به حساب ايگولد من واريز ميشود .

توضيح مختصر: اين سايت به زبانهاي مختلف ميباشد از جمله فارسي( – در صورتي كه فقط دونفر را عضو كنيد بيش از سي ميليون(‌پلان يك) و حتي پنجاه و شش ميليون تومان( پلان دو) و حتي بيشتر نصيب شما خواهد شد – غير از عضو شدن و دونفر به عضويت پذيرفتن هيچ كاري نميخواهد انجام دهيد- سود شما به صورت اتوماتيك به حساب ايگولدتان واريز ميشود - بيمانند است .

iron plan

پرداخت اوليه جهت عضو شدن در سيستم : 5 دلار معادل 45000 ريال
اولين مرحله دريافت سود : پس از قرار دادن دونفر در زير گروه
مبلغ اولين سود دريافتي : 2 دلار معادل 18000 ريال
كل سود حاصله : 35498 دلار معادل تقريبا 320000000 ريال

شما ميتوانيد هر چند بار که بخواهيد از يک کامپيوتر عضو شويد کاري به IP دستگاه شما ندارد. فقط 5 دلار را مي شناسد به همين خاطر ميتوانيد

از اقوام و دوستانتان که کامپيوتر ندارند نيز عضو گيري کنيد به اين صورت که 5 دلار پول از آآنها بگيريد و ثبت نامشان کنيد ( در زير مجموعه خودتان) در ثبت نام يگولد و ايميل خود را بنويسيد در قسمت درآمد آنها ( توي کنترل پنل شان ) هر چه به حساب ايگولد شما آمده بود مشخص است. بعد از فروش به ما يا جاي ديگر معادل ريالي آن را به آنها بدهيد به اين طريق هم براي خودتان زير مجموعه گير آوردي هم براي انها جمع درآمد کرده ايد . ما شما را تنها نخواهيم گذاشت.

قبل از ثبت نام اين متن را کاملا بخوانيد

توضيح كامل :

( shift را بگيريد سپس روي لينک پايين کليک نماييد تا اين صفحه براي کپي کدها همچنان در اختيار شما باشد)

ثبت نام
http://www.princekin.com/persian/html/signup.php

براي Plan حتما Iron Plan را انتخاب كنيد.

براي كد سرگروه يكي از كدهاي زير را انتخاب كنيد:

v69275632
a35054171

از جمله مواردي كه در اين فرم شما ميبايست درج نماييد كد سرگروه يا معرف شما ميباشد يعني كد معرف كه در اينجا يکي از کدهاي بالا ميباشد

کد خود را حتما براي من ايميل نماييد خودم هم هميشه به دنبال زير مجموعه هايي که زير مجموعه ندارند ميگردم و آنها در اينجا خواهم آورد زيرا در قسمت گرافيکي زير مجموعه ها آي دي شما نيز وجود دارد شما هم ميتوانيد آي دي زير مجموعه هاي خود را ببينيد و در اين راه به درآمد زايي خود و گروه کمک شاياني نماييد.

توجه داشته باشيد بعد از ثبت نام ايميلي به آدرس شما ارسال ميشود که بايد لينک درون آن را يک بار کليک نماييد تا کد شما فعال شود

آي دي اعضاي گروه پلان آهنی شاهزاده کوچک
هر که زودتر عضو شود زودتر به مراحل بالاتر ميرسد.دوستان حتما کد خود را از طريق ايميل به اطلاع من برسانيد
و کدهاي تکميل شده را نيز خبر دهيد تا کد شما جايگزين نمايم.با هر كدي ثبت نام كرديد آن را نيز بنويسيد

حتما به اين نكته توجه فرماييد:

براي پيشرفت كار خودتان و رفتن به مرحله بالاتر به من ايميل بزنيد و كد زير مجموعه هايتان را برايم بگوييد.تا جايگزين كد نمايم. در غير اين صورت شما ديرتر به مراحل بالاتر مي رسيد. (اين نكته حتما مد نظر شما باشد)

در مرحله بعدي صفحه اي در مقابل شما ظاهر ميگردد و مشخصات شما را چك مينمايد در صورت درست بودن مشخصات با فشار برروي كليد به صفحه سوم برويد در اين صفحه شما مشخصات افرادي را كه بايد به حساب آنها پول واريز نماييد به انضمام ميزان واريزي در مقابلتان قرار داده ميشود پس از فشار دادن كليد سيستم بطور اتوماتيك از حساب شما در بانك الكترونيكي ايگولد به حساب همان افراد مبالغ اعلام شده را واريز مينمايد

در صورتيكه وجه مورد نياز در حساب شما در بانك الكترونيكي تامين باشد و شما مراحل قبلي را نيز درست انجام داده باشيد

وقتی مراحل عضويت تكميل شد پيام زير براي شما در صفحه مانيتور ظاهر ميگردد

Signup Results / successfully
User Information

Full Name: name
Email Address: [email protected]
Parent: v69275632
Egold Account Number : 11***27
Selected Plan: iron Plan
Country: Iran, Islamic Republic of the
Register Fee (Paid): USD5

--------------------------------------------------------------------------------

thank you for joining the princekin company

شما بايد حتما 5 دلار را در حساب ايگولدتان داشته باشيد تا در پلان iron ثبت نام کنيد .

شماره ايگولد خود را حتما دقيق وارد کنيد زيرا بعد پيوستن اشخاصي به شما به طور اتوماتيک پول به حسابتان واريز ميشود

از اينكه به سيستم سرمايه گذاري شاهزاده كوچك پيوستيد به شما تبريك ميگوييم

هم اكنون سيستم براي شما ايميلي به آدرستان ارسال نموده كه مشخصات عضويت شما درآن قيد گرديد

پس از اين مرحله سيستم به آدرس ايميل شما يك ايميل ارسال ميكند كه محتويات آن شامل كد كاربري يا همان كد شناسايي و كلمه رمز ميباشد كه هريك بطور اختصاصي در اختيار كاربران ميباشد البته حتما بايد لينکي درون ايميل ارسالي سايت است آن را يک بار کليک نمايد تا تائیید شوید

البته پس از عضويت سيستم بطور اتوماتيك اقدام به صدور كارت عضويت براي شما مينمايد كه اصل تصوير اين كارت دربخش خصوصي اعضاء قرار داده ميشود از اين جهت اعضاء‌ميتوانند آن را بعنوان كارت عضويت و شناساي تلقي print آنرا بعنوان كارت همراه نزد خود نگاه دارند در اين هنگام به ايميل خود مراجعه كنيد و آن را فعال نماييد يعني لينكي براي شما ارسال ميشود كه بايد روي آن كليك نماييد. البته در همين ايميل نام كاربري ( همان چيزي كه شناسه معرف شماست يعني كساني كه از طريق شما عضو ميشوند بايد آن را درون باكس معرف كپي نمايند) و رمز عبور براي شما خواهد آمد.

کنترل پنل

از اين پس شما در هر زماني كه بخواهيد ميتوانيد در صفحه اصلي سايت و توسط گزينه ورود اعضاء به مشخصات شخصي خود دست پيدا كنيد مواردي كه هر عضو در بخش خصوصي خود دارا ميباشد شامل تغيير مشخصات كاربري

مشاهده جدول اعضاء

ميزان وجوهات وارد شده به حساب شما

كارت عضويت

مشاهده نمودار عددي زير مجموعه ها

مشاهده نمودار گرافيکي زير مجموعه

( شما ميتوانيد با استفاده از اين دو قسمت آي دي زير مجموعه ها را هم براي آنها تبليغ کنيد تا به مراحل بالاتر برويد)

ذكر اين نكته لازم است كه اشخاص ميتوانند در اين سيستم چندين بار براي خود عضويت ايجاد نمايند حتي ميتوانند خود يكي از اعضاء‌زير گروه خود باشند كه در آن صورت سودي چند برابر را براي خود به ارمغان مي آورد البته ميبايست براي هر كدام از ان اي آي دي ها دو زير گروه ديگر نيز معرفي نماييد

براي بدست آوردن زير مجموعه در صورتي که ميتوانيد در فروم خارج از ايران عضو شويد و از سايت متن انگليسي را برداريد به همراه آي دي خود يا زير گروه ها يتان در آنجا قرار دهيد تا اين سيستم را که از خارج از ايرا ن به دست ما رسيده مجددا به آنجا برگرد بدون شک موفقيت ما حتمي است . روش ديگر ارسال ايميل هاي گروهي به تعداد زيادي از کابران اينترنتي است که شما ميتوانيد از نرم افزارهاي ارسال ايمل مانند اتولوک استفاده نماييد اين روش خيلي کارايي بالاي در گرفتن زير مجموعه دارد . براي ايران همين متن را با آي دي خود و زير مجموعه هاتان به افراد مختلفي ايميل نماييد و متن را به انگليسي براي خارج از کشور ايميل نماييد.البته همانطور که ميداني من هم کمک تان خواهم نمود.همين کارهايي را که گفتم براي تمام زير مجموعه ها انجام ميدهم.

نكات مهم

1) در هر زماني كه يك كاربر جديد در سيستم عضو و در زير گروه شما قرار ميگيرد سود حاصله بلافاصله به حسابتان در ايگولد منظور و از جانب سايت توسط ارسال ايميل به شما اطلاع داده ميشود.افرادي که از طریق من عضو میشوند کد خود را اعلام کنند تا در اینجا قرار دهم.

2) همانطور كه در بخشهاي متعدد اين تاپيک مطالعه نموده ايد اين سيستم براساس معرفي زير گروهها به پيش ميرود كه البته شما با معرفي دو نفر زير گروه ميتوانيد سرمايه گذاري خود را به پيش ببريد

طي بررسي انجام شده در بيشتر كشورها افرادي وجود دارند كه بطور تخصصي برروي اين سرمايه گذاري فعاليت نموده اتد كه روشن است بسيار سريعتر به سود خود ميرسند

يعني علاوه بر اينكه دو نفر زير گروه براي خود قرار ميدهند به امر اختصاص زير گروه براي افراد بعد از خود نيز نظارت داشته و به آنها نيز در اين امر كمك ميكنند در نتيجه سرعت بيشتر به سودآوري خود ميدهند

همانطور كه شاهد بوديد شما در پس از انجام مراحل عضويت بطور اتوماتيك ايميلي برايتان ارسال گرديد كه در آ‌ن ايميل يك كد عضويت و يا همان كد كاربري در آن قيد گرديده بود بايد توجه داشته باشيد افرادي كه ميخواهند در زير گروهي شما قرار گيرند ميبايست در زمان پر نمودن فرم مشخصات و در قسمت كد سرگروه كد شما را وارد نمايند در نتيجه بطور اتوماتيك در زير گروهي شما قرار ميگيرند . بعد از پر شدن کد خود حتماکد زير مجموعه ها را تبليغ کنيد.

.در ضمن در اين سايت ميتوانيد دو بار و بلكه بيشتر عضو شويد و هيچ مشكلي نخواهد داشت تنها در زير مجموعه كسب كردن بايد به هم كمك كنيم. ا

توجه: هيچ گاه از دو نفر بيشتر براي يک آي دي عضو گيري نکنيد زيرا هيچ سودي براي شما ندارد.البته پرنس کين اجازه هم به شما نخواهد داد.
افرادیي که از طریق من عضو میشوند کد خود را اعلام کنند تا در اینجا قرار دهم.

براي ثبت نام روي لينک پايين کليک نماييد

براي عضويت ابتدا يكي از كد معرفهاي بالا را انتخاب كنيد: سپس روي لينک پايين کليک نماييد.
اگر فونت فارسي معلوم نبود در نوار منو : به قسمت view سپس encoding و در قسمت more يکي از دو گزينه UTF8 يا arabicwindows را انتخاب کنيد

( shift را بگيريد سپس روي لينک پايين کليک نماييد تا اين صفحه براي کپي کدها همچنان در اختيار شما باشد)

صفحه انگلیسی برای عضویت روی لینک پایین کلیک کنید.
http://www.princekin.com/persian/html/signup.php

بعد از ثبت نام
بايد کد خود را خود را تبليغ نماييد من هم آن را از نمودار گرافيکي کنترل پنل خودم ,استخراج و در اينجا قرار ميدهم

توجه توجه
دوستانی که از طریق من عضو میشوند کد خود را اعلام کنند تا در اینجا و سایتهای دیگر قرار دهم
شما ميتوانيد اين صفحه را با کد خود و زيرمجموعه هاي خودتان در وبلاگ يا سايت خود قرار دهيد و هميشه زير مجموعه هاي جديد را جايگزين نمايد براي ديدن زير مجموعه هاي جديد کافي است بعد از واردشدن به مرکز کنترل خود در سايت شاهزاده کوچک به قسمت نمودار گرافيکي زير مجموعه برويد و همه زير مجموعه ها مشخص است و آن را عينا در جاي کد هاي تکميل شده قرار دهيد.

دوستاني که از لحاظ زبان انگليسي مشکل ندارند در فروم هاي خارج از کشور کد خود و زير مجموعه ها را تبليغ کنند
دوستانی که از طریق من عضو میشوند کد خود را اعلام کنند تا در اینجا قرار دهم.

email:
[email protected]

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
بابا آدم مگه بيكاره بشينه اين همه بخونه خلاصه نويسي بلد نيستي؟!

bbzegold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يكبار بخون عزيز پشيمون نمي شي فرصت رو از دست نده.

bbzegold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر كسي عضو شد ID خودش رو در اينجا Post كنه تا ديگران از طريق ID هايي كه هنوز Full نشده ثبت نام كنند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا