برگزیده های پرشین تولز

فقط نخبه ها بيان تو!!!!

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام
مي خوايم يه تاپيك توپه راه بندازيم تا همه بيان و شاهكاراشونو توي دوره تحصيل بگن. در حقيقت ميخوايم يكي رو پيدا كنيم كه از ما نخبه تر باشه.
براي شروع بحث هم اعلام ميكنيم كه براي اثبات مدعاي نخبگي ما همين بس كه من (( ;<) ترم هفتم خودم 14 واحد پاس <span style='color:red'>نكردم </span>اون يكي (رفيق شماره دو كه الان داريم با هم كار ميكنيم ) 13 واحد افتاده و اون سومي هم 11 تا. يه نفر هم داريم كه 9 تا ركوردشه.
البته تو گروهمون بچه خرخون هم هست كه معدلشون بالاي 17 باشه اما ما كه اونا رو فقط محض اينكه خيلي با مراميم تو خودمون راه داديم. 8)

حالا هدف اصلي اين تاپيك اينه كه بقيه(شما ها) به زندگي اميدوار شيد. البته شايد هم اميدوار بوديم كه يكي پيدا بشه ما رو اميدوار كنه!!!

وقتشه بي پرده شما هم بيايد از دوران تحصيلتون و دسته گلاتون بگيد.
:p
( ;<

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من يه ترم تو دانشگاه يه 3 داشتم يه 7 يه 9 بقيه هم صفر!!!! اميدوار شدي؟!

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
نه!!
بچه جون ايني كه تو ميگي يه بار بوده!!! يه ضرب المثل قديمي هست كه ميگه رهرو آنست كه رفت بره نرفت بياد.
در ثاني نگفتي چند واحد داشتي تازه غيبتم حساب نيست(صفراي غيبت رو بيخيال)

( ;<

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
من ترمي كه دوران موشك باران تهران داشتم (راستي خرگوش كوچولو اون موقع چند سالت بود؟ پاييز 66) 23 واحد برداشتم همه رو پاس كردم! اگر گفتي نشانه چي بود؟
ضمن اينكه هيچ ترمي بيش از 17 واحد نداشتم . . .

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
من ترمي كه دوران موشك باران تهران داشتم (راستي خرگوش كوچولو اون موقع چند سالت بود؟ پاييز 66) 23 واحد برداشتم همه رو پاس كردم! اگر گفتي نشانه چي بود؟
فكر كنم سهميه شهيد داشتي كه برات پارتي بازي كردن مگه نه ؟

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
سلام. داداش اينا كه چيري نيست من پارسال بارتبه <span style='font-size:30pt;line-height:100%'>798</span> توي كنكور رشته هيچ چيز قبول شدم. اگه گفتي اين نشانه چيست؟

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
فكر كنم سهميه شهيد داشتي كه برات پارتي بازي كردن مگه نه ؟
يا اينكه خودش شهيد شده باشه :p

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
نه!!
بچه جون ايني كه تو ميگي يه بار بوده!!! يه ضرب المثل قديمي هست كه ميگه رهرو آنست كه رفت بره نرفت بياد.

( ;<

مي‌خواي كه باقيش رو هم بگم، خب باشه، 4 بار رياضي 2 رو افتادم، دست آخر هم بعد از 3 سال، دانشگاه رو ول كردم! اون هم رشتة كامپيوتر شريف رو! بازم هستي؟!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
نه!!

( ;<

مي‌خواي كه باقيش رو هم بگم، خب باشه، 4 بار رياضي 2 رو افتادم، دست آخر هم بعد از 3 سال، دانشگاه رو ول كردم! اون هم رشتة كامپيوتر شريف رو! بازم هستي؟! :shock: 8) :D

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
نه!!

( ;<

مي‌خواي كه باقيش رو هم بگم، خب باشه، 4 بار رياضي 2 رو افتادم، دست آخر هم بعد از 3 سال، دانشگاه رو ول كردم! اون هم رشتة كامپيوتر شريف رو! بازم هستي؟! :shock: 8) :D

يك دو سه!!! بازم ميگم رهرو همونه كه گفتم!!! اگه با اين وضع تموم كني حرفه وگرنه من خيلي ها رو ميشناسم از تو هم وضعشون بدتره چون اصلا دانشگاه قبول نشدن!!! :p :p

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6

اي بابا پدر بزرگ خوب هنوز حافظت سر جاشه.
ميشه يكم از خاطرات شكار دايناسور تعريف كنيد؟ ببينم ميگن شما با كورش همكلاس بودي اصلاً قرار بوده بشي پادشاه حقتو خوردن(شايدم خودت نخواستي؟) به هر صورت من خوشحالم كه به مرد سبز 6000 ساله سلام عرض ميكنم.
راستي ببينم اون موقع دايناسورها رو به سيخ ميكشيديد ميخورديد ؟ من در عجبم .....(سانسور)
راستي پدر بزرگ راسته ميگن چشاي اسكندر دو رنگ بوده؟؟؟

( ;<

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
سيا ميگه:[left:03f3abda82]فكر كنم سهميه شهيد داشتي كه برات پارتي بازي كردن مگه نه ؟[/left:03f3abda82]
علي هم:[left:03f3abda82]يا اينكه خودش شهيد شده باشه [/left:03f3abda82]
نه داداش! شهيد نشدم . . . رتبه 15 آوردم سال 1363 بعدش دانشكده هنرهاي زيباي تهران . .

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اينو بگم كه سال دومم تموم كردم ولي فقط 14 واحد پاس كردم. اونم با معدل 18.
الانم يك سال دانشگاه نرفتم. اين ترمم گواهي گرفتم ولي داره خاك مي خوره .ببينم تا كي وقت دارم ؟

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
اتفاقا كباب خرگوش خيلي بهتر از دايناسوره! . . . . خصوصا كوچولو باشه و ناز نازي!!! بپا نخورمت اي آشنا!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
قضيه اين آشنا چيه ؟ فاميل درومدين ؟

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
نه يه دستيه . . . تا ببينيم چي ميشه!!

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اوهو
اون شكارچي يه رو ديدي؟؟شكارچي ديزني رو. همون كه ميخواد خرگوشه رو بگيره اگه تونستي يه خرگوش بگيري نوش جون!!! اگه منم گرفتي بازم نوش جون!!! البته يه عكسي دارم اگه خواستي برات ميفرستم(احتمالا همه ديدينش همون كه خرگوشه گرگه رو خورد)

راستي پدر بزرگ نگفتي اسكندر چشاش دو رنگ بود يا نه؟

( ;<

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستي يه دستيت هم نگرفت!!! من يكي از اونام كه تو امضات نوشتي (حالا پيدا كنيد پرتقالو اگه پيدا نشد بفهم سر كار بودي)
راستي نوكرم جناب شار اسم قحط بود؟ هر كاري ميكنم منو ياد مغناطيس ميندازه!!!

( ;<

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
ياد شارستان باش!! شارستانهاي پاسداران . . . آب و هواي خوبي داره . . . شار در فرهنگ دهخدا شار يعني شهر و شارستان يعني شهرستان
ضمنا يه دستيم دوستانه بود و الا نمينوشتم!

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام
منم نگفتم دوستانه نبود!!!
البته اوني كه دنبال گوشت كباب شده با پياز و زعفرونه پيقام دوستانه هم بده چي ميشه!! در مورد كلمه پيقام :اينم خوراك شما تا كه فعلا مشغول باشيد و فكر خوردن گوشت خرگوش از كلتون بپره

( ;<

بالا