برگزیده های پرشین تولز

!! # فقط 6 ساعت وقت دارم تا انتخاب نهایی فقط یک شماره تلفن لازم دارم وبس # !!

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
سلام به همه زود بگم که

ببینید رفیقم فردا میاد ایران الان دبی هست اگه یادتون باشه چند روز پیش یه تاپیک هم زدم به نتیجه رسیدم که جس جار رو بخرم :rolleyes: ولی از قیمتش به نتیجه نرسیدم

ببینید امشب یا فوفق فردا صبح رفیقم میره گوشی رو بخره ! پس زیاد وقت ندارم رفیقم میگه جس جار نو تو دبی 700 تومن هست !!!!!!!! :blink::wacko: ایا واقعا همین قیمت هست یا رفیقم میخواد یه دستی بزنه ؟ :(

درضمن میگفت قیمت دست دو 450 تومن هست و وسایل هم ندارن فقط کارتن و قلم !

خوب جون هرکی دوست دارید شما

فقط یک قیمت دقیق از دبی بهم بدید

یا اگه موبایل فروشی تو دبی میشناسید که ایرانی باشه شماره و ادرسش رو بدید

چون این رفیقم تو دبی از یه موبایل فروشی ایرانی خرید میکنه !!!

جون هرکی دوست دارید بگید من الان چی کار کنم ؟؟؟؟ بخرمش به این قیمت یا نه ؟ :wacko:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام به همه زود بگم که

ببینید رفیقم فردا میاد ایران الان دبی هست اگه یادتون باشه چند روز پیش یه تاپیک هم زدم به نتیجه رسیدم که جس جار رو بخرم :rolleyes: ولی از قیمتش به نتیجه نرسیدم

ببینید امشب یا فوفق فردا صبح رفیقم میره گوشی رو بخره ! پس زیاد وقت ندارم رفیقم میگه جس جار نو تو دبی 700 تومن هست !!!!!!!! :blink::wacko: ایا واقعا همین قیمت هست یا رفیقم میخواد یه دستی بزنه ؟ :(

درضمن میگفت قیمت دست دو 450 تومن هست و وسایل هم ندارن فقط کارتن و قلم !

خوب جون هرکی دوست دارید شما

فقط یک قیمت دقیق از دبی بهم بدید

یا اگه موبایل فروشی تو دبی میشناسید که ایرانی باشه شماره و ادرسش رو بدید

چون این رفیقم تو دبی از یه موبایل فروشی ایرانی خرید میکنه !!!

جون هرکی دوست دارید بگید من الان چی کار کنم ؟؟؟؟ بخرمش به این قیمت یا نه ؟ :wacko:
از نظر بنده قیمت خوب هست با این وجود همه جوانب امر رو در نظر بگیرید....ایا واقعا کاربری جس جار رو دارید؟...
ایده ال هاتون رو روی کاغذ در نظر بگیرید تا نارضایتی پیش نیاد ....
اما با این حال دوستان دیگه هم بیان....

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
در مورد شماره تلفن نمی توانم کمکی بکنم متاسفانه

اما در مورد خرید ، بهتر ست بیشتر فکر کنید ، تصمیم هایی که در عجله گرفته می شوند لزوماً بهترین ها نیستند.در ضمن ، من به خاطر ندارم که شما اصولا ً از میان موبایل های معمول ، و پی پی سی ها ، دومی را انتخاب کرده باشید ، مطمئن هستید که این ردیف دستگاه ها ، به کار شما می آیند؟

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
اول سلام و بعد ممنون که جواب دادید

درضمن این کار منم عجله ای نیست ! چون الان 6 ماه دارم روش فکر میکنم و 100 درصد نیازم به ppc و win mob هست :rolleyes:

چون الان از سیمبان استفاده میکنم و حالم دیگه ازش بهم میخوره با این محدودیت هایی که داره !!!!! :(

حتی قبلا حدود 1-2 ساعتی جس جار رو هم داشتم و دستم بوده و ازش خوشم اومده

به خاطر اسکرینش که بزرگه پس بدونید خیلی ppc دوست دارم

یعنی بگم که از دنیای محدود بدم دوست دارم با ppc ازدای رو حس کنم

(چه شاعرانه ) :D

خدایی جدی میگم ادم با ppc حس ازادی میکنه ! الان باور کنیدN70 دارم دادم دست برادر کوچیکم باهاش SNAKE بازی کنه :rolleyes: یعنی دیگه حالشم ندارم که دستم بگیرمش :(

دانیل جان گل یه ندایی بده که واقعا محتاج کمکم اول خدا بعدا شما

خودتون باید بدونید که چطور گرفتارشم :(

فقط یک ادرس-تلفن قیمت !!!!!

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
در مورد شماره تلفن نمی توانم کمکی بکنم متاسفانه

اما در مورد خرید ، بهتر ست بیشتر فکر کنید ، تصمیم هایی که در عجله گرفته می شوند لزوماً بهترین ها نیستند.در ضمن ، من به خاطر ندارم که شما اصولا ً از میان موبایل های معمول ، و پی پی سی ها ، دومی را انتخاب کرده باشید ، مطمئن هستید که این ردیف دستگاه ها ، به کار شما می آیند؟

100% تایید میشه
:cool:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام ...
ببين اين به كارت مياد يا نه... ايرانيه نميدونم پاكت پيسي قيمت داره يا نه اما n95 و .... كار ميكرد زنگ بزني چيي از دست نميدي
محمد 00971504790589

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اول سلام و بعد ممنون که جواب دادید

درضمن این کار منم عجله ای نیست ! چون الان 6 ماه دارم روش فکر میکنم و 100 درصد نیازم به ppc و win mob هست :rolleyes:

چون الان از سیمبان استفاده میکنم و حالم دیگه ازش بهم میخوره با این محدودیت هایی که داره !!!!! :(

حتی قبلا حدود 1-2 ساعتی جس جار رو هم داشتم و دستم بوده و ازش خوشم اومده

به خاطر اسکرینش که بزرگه پس بدونید خیلی ppc دوست دارم

یعنی بگم که از دنیای محدود بدم دوست دارم با ppc ازدای رو حس کنم

(چه شاعرانه ) :D

خدایی جدی میگم ادم با ppc حس ازادی میکنه ! الان باور کنیدN70 دارم دادم دست برادر کوچیکم باهاش SNAKE بازی کنه :rolleyes: یعنی دیگه حالشم ندارم که دستم بگیرمش :(

دانیل جان گل یه ندایی بده که واقعا محتاج کمکم اول خدا بعدا شما

خودتون باید بدونید که چطور گرفتارشم :(

فقط یک ادرس-تلفن قیمت !!!!!

عرض کردم قربان ،
بنده متاسفانه آدرسی از جایی و تلفنی از کسی ندارم خدمت شما بدم.
تنها هدفم کمک بود که بهترین انتخاب رو بکنید.
دستگاهی که انتخاب کردید ، به دلیل قدیمی بودن و اینکه کلی رقیب برایش توی بازار آمده ، افت قیمت محسوسی داشته.من نمی دونم چقدر
در ضمن ، دوستی که قراره به شما یک دستی بزنه ، دوست شما نیست

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
با سلام

به نظر من جسجار اصلا در حد كَوشيهاي جديد مثل لايف نيست وقيمتش هم واقعا بالاست ، من از قيمت دبي خبر ندارم ولي قيمت بحرين كه شبيه دبي هست تقريبا 299 دينار بود اخرين قيمت تا قبل از اينكه بيام ايران ، فكر بكنم كه اونجا هم همين باشه ، بس بنده خدا نميخواهد كلا بزاره سرت !!!

ولي به نظر من جسجار ارزش خريد نداره با همين مقدار بول از دبي ميتوني يه لايف يا HTC P3600 بخري كه به نظر من از همه لحاظ از جسجار بهتره رو بخريد .

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
ممنون از دوستان گلم

به رفیقم زنگ زدم ! گفت اینجا جس جار اصلا پیدا نمیشه منظورم جس جار نو هست !! گفت هرچی گشتم نداشت کسی !:eek:

حالا دیگه معلوم نیست برام دست دو بیاره یا دست خالی برگرده

درضمن جناب دانیال جان گل استاد بنده من به هیچ وجه قصد بی هرمتی یا خدای نکرده توهینی چیزی نداشتم چون این پستتون رو که دیدم فکر کردم شما خدای نکرده بد برداشت کردید

درضمن اون جمله اخرتونم واقعا قشنگ بود :blush:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ممنون از دوستان گلم

به رفیقم زنگ زدم ! گفت اینجا جس جار اصلا پیدا نمیشه منظورم جس جار نو هست !! گفت هرچی گشتم نداشت کسی !:eek:

حالا دیگه معلوم نیست برام دست دو بیاره یا دست خالی برگرده

درضمن جناب دانیال جان گل استاد بنده من به هیچ وجه قصد بی هرمتی یا خدای نکرده توهینی چیزی نداشتم چون این پستتون رو که دیدم فکر کردم شما خدای نکرده بد برداشت کردید

درضمن اون جمله اخرتونم واقعا قشنگ بود :blush:

خیر قربان ،
دلیل نداره از شما برنجم.
فکر کنم که این نخریدن به نفع تون باشه ، همون طور که می بینید دستگاهی که انتخاب کردید ، خیلی از رده خارج به حساب می یاد.شاید بهتر باشه به یک دستگاه نو تر فکر کنید

S@LAR

Guest
لایک‌ها
1
بسیار بسیار ممنون از شما استاد :blush:

خدایی فکر کردم ازم ناراحت شدید ! :blush:

حالا دیگه دست من نیست دست رفیقمه که بخره یا نه !!!!!!!

چون گفت اینجا اصلا گیر نمیاد شاید صبح رفتم یه جای دیگه اونجا گیر اومد ! حالا هرچی شانس باشه دیگه

اگه خریده باشه قسمتم بوده حتما اگه نه بازم خدارو شکر !

هرچی پیش اید خوش اید :p

بالا