برگزیده های پرشین تولز

فكر ميكنيد چرا اينجوري شده كه ... ؟؟؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
فكر ميكنيد چرا اينجوري شده كه بچه ها بي خيال اين قسمت شدن
احتمال زياد به خاطر ضعيف بودن كارت گرافيكشون هست
و يه احتمال ديگه هم اينه كه همه خوره بازي هستند و منتظرن كه فقط سوال بپرسيم
نظر شما چيه ؟؟؟

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من خودم قبلا کارتم مزخرف بود زیاد اینجا نمیومدم ولی الان حدود یک ماهه یک کارت بهتر (نسبت به اون قبلی خیلی بهتر) گرفتم بیشتر میام این قسمت
به نظر من مدیرای این قسمت باید برای بازی های جدید و خوبی که میاد تاپیک بزنند و معرفی کنند تا این بخش فعال تر بشه

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
مشکل اصلی اینجاست که من مدیر خوبی نیستم، خودم هم می دونم نه می رسم زیاد بازی کنم نه کامپیوتری دارم که از پس بعضی بازیها مثل Doom3 بخواد بر بیاد و اگر فقط یکی دیگر از مدیرها به اینجا سر می زد من خیلی وقت پیش استعفامو نوشته بودم داده بودم!
موضوع اینجاست که اگر من حتی همون نظم دادن هم انجام ندم دیگه از این بخش چیزی نمی مونه. یا همه رفتن سایتهای دیگه یا مشکلی براشون پیش میاد یا سایت براشون نمیاد یا ناپدید می شن! منم که اگر این مسخره بازی مکینتاش خریدنم که هی چند ماه عقب می افته به نتیجه برسه و با توجه به اینکه بازیهای مکینتاش در ایران نیست دیگه چاره ای جز استعفا دادن نیست! البته PS2 دارم اما چند نفر از اعضای PT هم PS2 دارن؟ چقدر وقت می کنم PS2 بازی کنم؟ اصلا این بخش برای رفع اشکال در بازیهاست یا ارائه اخبار؟ قراره مثل یه سایت پورتال عمل کنه یا فقط یه انجمن باشه که درمورد بازیها توش بحث بشه؟ من اصلا Gamer هستم؟ من چند تا بازی می خرم؟ متاسفانه من دلم می خواد بازی رو انجام بدم بعد بیام راجع بهش صحبت کنم و از سایتهای خارجی چیزی بر ندارم.
اما همون بازی هایی هم که انجام دادم اصلا وقت نمی کنم بررسی راجع بهشون بنویسم. درمورد Sims2 حداقل اینقدر که می تونستم بنویسم:
http://persianblog.com/?date=13820325&blog=games
اما کو وقت و کو کسی که بیاد اینجا!
موفق باشید.

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
به نقل از irgamer :
مشکل اصلی اینجاست که من مدیر خوبی نیستم، خودم هم می دونم نه می رسم زیاد بازی کنم نه کامپیوتری دارم که از پس بعضی بازیها مثل Doom3 بخواد بر بیاد و اگر فقط یکی دیگر از مدیرها به اینجا سر می زد من خیلی وقت پیش استعفامو نوشته بودم داده بودم!
موضوع اینجاست که اگر من حتی همون نظم دادن هم انجام ندم دیگه از این بخش چیزی نمی مونه. یا همه رفتن سایتهای دیگه یا مشکلی براشون پیش میاد یا سایت براشون نمیاد یا ناپدید می شن! منم که اگر این مسخره بازی مکینتاش خریدنم که هی چند ماه عقب می افته به نتیجه برسه و با توجه به اینکه بازیهای مکینتاش در ایران نیست دیگه چاره ای جز استعفا دادن نیست! البته PS2 دارم اما چند نفر از اعضای PT هم PS2 دارن؟ چقدر وقت می کنم PS2 بازی کنم؟ اصلا این بخش برای رفع اشکال در بازیهاست یا ارائه اخبار؟ قراره مثل یه سایت پورتال عمل کنه یا فقط یه انجمن باشه که درمورد بازیها توش بحث بشه؟ من اصلا Gamer هستم؟ من چند تا بازی می خرم؟ متاسفانه من دلم می خواد بازی رو انجام بدم بعد بیام راجع بهش صحبت کنم و از سایتهای خارجی چیزی بر ندارم.
اما همون بازی هایی هم که انجام دادم اصلا وقت نمی کنم بررسی راجع بهشون بنویسم. درمورد Sims2 حداقل اینقدر که می تونستم بنویسم:
http://persianblog.com/?date=13820325&blog=games
اما کو وقت و کو کسی که بیاد اینجا!
موفق باشید.

اصلا همچین چیزی نیست...به دوست من بی احترامی نکن ( با خود شمام irgamer جان! مثلا با یکی دیگم! چی؟ کی؟ کجا..اه...من چقد خنگم! )...irgamer بهترین مدیر برای بخش بازیهاست...من هنوز عاشق بازی و از دوستداران این بخش هستم...اگر کم هستیم بخاطر اینه که ریشمون سفید شده...پیر شدیم...والا بلا من سال پیش 12 ساعت بازی می کردم صدام در نمیومد...حالا تمام چفت های بدنم می گن آخ! از نظر من irgamer یک pro gamer هست و دلیلی هم نیست برای اثبات این قضیه به ما و خودش doom 3 بازی کنه...دادا...جان...نجواگر...از خودت تعریف کن...نمی خوام چیزی بگم اما خیلی ها این حوالی منتظرن یک مدیر رو کوچیک کنن و بهانه بیارن...و خودشون رو بکشن بالا...تو عالی هستی...اما داریم بزرگ می شیم...درسته...ماها همونایی هستیم که فریاد می زدیم سر آقاجونمون که پیر نمی شیم و تا آخر عمر بازی می کنیم چشم درد هم نمی گیریم...اما خوداییش همش حرف بود...منه خوره تو همین ماه 4 تا بازی تموم کردم...اما لذت اون قدیما رو اصلا نمی برم...به هر حال...ایول بخش game...ایول irgamer...دیگه نبینم پشت سر دوست من چیزی بگی ها ;)

وقت هم هست...از این به بعد من همیشه میام اینجا...
take it easy جان نجواگر
تو ام همیشه موفق باشی...

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
آقا خیلی ممنون :blush: :blush:
من فردا یه دسته گل می گیرم برای irgamer برم ازش معذرت خواهی :p ;)

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
بابا irgamer جان شما كه اگه استعفا بديكه ديگه اينجا هيچيش نميمونه كه.
از وقتي كه رمشتين رفت اين مشكلها پيش اومد ممد هم كه يه چند وقتيه كم پيداست. تنها كسي كه مونده تويي كه اگه بري بخش بازي تعطيل ميشه به كل. من خودم هم كه ديگه از وقتي در اومدم دانشگاه اصلا نميرسم بيام اينجا. 4 روز دانشگاه 3 روز خونه تو اين 3 روز هم اگه برسم يكم درس بخونم.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بابا من منظورم نبود که مشکل از مدیراست ! اتفاقا irgamer عزیز خیلی هم خوب اینجا رو مدیریت میکنه
این فقط یک پیشنهاد بود برای فعالتر کردن این بخش وگرنه این کارا وظیفه مدیر نیست
البته علی جان این بخش اینطور که میگی فعالیتش خیلی هم کم نیست و معمولا درباره بیشتر بازیهای جدیدی که میاد بحث میشه

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
منم موافقم. داش علي آدم با مرام و با اطلاعاتيه و همين براي مدير بودن كافيه.
اين بخش بخاطر رفتن اكثر اعضاي فعالشه كه يكم غير فعال تر از قبل شده.......خود ما هم كمتر بازي ميكنيم

خوب هميشه كه مثل هميشه نيست........يه بالا و پاييني داره........
علي آقا هم بنظر من بودنش(حتي در حد فعلي) كاملا بهتر از نبودنشه. در ضمن مديريت اين بخش با فعاليت فعلي اعضاش:)p)زياد وقت گير نيست...

همينجوري هم كه هستيم خوبه ديگه. مثلا يه تاپيك مورد علاقه بوجود مياد مثل فيفا و يورو و WE همه توش پست ميزنن...

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اول از لطف همه دوستان ممنون و من از کسی ناراحت نشدم به خدا :)
البته من سعی می کنم بیشتر به این بخش برسم مثل حتی معرفی کوتاه بازی های جدید. فعلا هم که دیتابیس سرور IRMUG رفت هوا!! نمی دونم باید به یمن خیر گرفت یا نه!(چون اینجوری بیشتر وقت دارم) تا 25 اکتبر هم اون دوستم که Host&Domain رو از آلمان گرفته بود از سفر بر نمی گرده!!
موفق باشید.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
من ميگم يه طرح خوب ارائه كنيد منم هر كاري از دستم بر بياد انجام ميدم تا اين قسمت دوباره مثل سابق پر بيننده بشه

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منم خيلي دوست دارم مثل قبل بشه.
Irgamer از بهترين مديرهاست و اگه Irgamer اين حرفا را ادامه بده مجبور ميشم برم به Irgamer بگم!
خب يكي از مشكلات اينه كه پست كم زده ميشه...
و اين تقصير هيچ كس نيست...
irgamer جان تو يك Pro gamer ي. يادته سر The Sims 2 چند نفرو نجات دادي؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
خیلی ممنون از همه . هرکس هر پیشنهادی داره بگه من سعی می کنم انجام بدم ;)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از irgamer :
خیلی ممنون از همه . هرکس هر پیشنهادی داره بگه من سعی می کنم انجام بدم ;)
آخه بد بختي تو هم دست تنهايي همه كار هارو كه نميتوني انجام بدي

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظر من سوتو كور شدن اينجا چند تا دليل داره
كه مهمترين ديليلش اينه كه قيمت كارت گرافيكي پايين نيومده و هنوز براي يه كارت گرافيكي خوب بايد بالاي 100 تومن بدي!!
منم كه كلا 100 تومن پول سي پي يو مادربرد دادم خيلي زور داره!!!
دومين دليلشم اينه كه به نظر من(فقط به نظر من!!)امسال بازي خوب نيومده البته شايد اومده و من نپسنديدم!!
در هر صورت به نظر من اين ماجرا به تنها كسي كه ربط نداره gamer هستش!!چون هم آدم باحاليه هم مدير توپيه!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
راست میگی ها بهنام اصلا امسال بازی ها حال پارسالو نداشت. خوب هم بودن ها .....ولی اونجوری نه.....فکر کنم پارسال خیلی بهتر بود. شور و شوق هم براش بیشتر بود.....احتمالا توقع هامونم خیلی رفته بالا. معمولا توقع زودتر از تکنولوژی و فکر و ...پیشرفت میکنه.:p

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نظرم یه دلیلش این بود که برای امسال خیلی شلوغ کردن و هی هم بد قولی کردن خلاصه یه جورایی به دل نچسبید!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من نميدونم چرا اينطوري شده!! من از اول سال اين بازيا رو كردم!!(البته مسلما منظورم اينه كه انجام دادم!!!! :D :D )
3 بازي براي 1سال براي من خيلي كمهّ!!!!
Hitman3
با اينكه بازي خوبي بود ولي خيلي نچسبيد!!چو ريتم بازي تا حدودي كند بود ولي خالي از لطف هم نبود!
Man hunt
هياهيوي بيهوده بر سر هيچ !!اين بازي جذابيتش در حد بازيها آتاري بود ,محيطها شبيه هم , بازي بي هدف , و.....
Fifa2004
بد نيست راضيم
در هر صورت من بازي انقلابي رو در بازيهاي امسال نديدم!

بالا