برگزیده های پرشین تولز

فلسفه رویش ریش و پشم روی صورت و بدن مرد ها چیه؟

به عدم اصلاح ریش در روزهای عزاداری یا زمان فوت اقوام، اعتقاد دارید یا نه؟

• Total voters
    123

kimia_pl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن موهای بدن مرد نشانه زیباییشه زن ها از این موها خوششون میاد مخصوصا از موهای دست و سینه

نشانه زیبایی!! :D:D:D

خداییش یکم دوگولتون رو بکار بندازید، ما دخترا که خودمون اینهمه به موهای زائد تنمون حساسیم نکنه فکر میکنید، واسه دل شما پسرا که خوشتون بیاد این کارو میکنیم؟ نه خیر. بطور ذاتی از موهای زائد خوشمون نمیاد و دوست داریم بدنمون زیباتر باشه.
خب وقتی در مورد بدن خودمون (که موهاش نصف مال شما هم نیست)خوشمون نمیاد، چطور ممکنه توی بدن یه فرد دیگه از موی زائد خوشمون بیاد؟
من که دخترم میگم(نه فقط نظر خودم بلکه نظر خیلی دوستام هم همین بوده) دخترا از موی سینه و دست و پای مردا خوششون نمیاد.

من خودم یه بار آمار گرفتم از دخترای وبلاگم تا ببینم از مردی که بدنش مو داره خوششون میاد یا بدون مو!

از هر 10 نفر یک نفر با بدن مو دار موافق بود و گفت خیلی خیلی دوس دارم. بقیه به شدت بدشون میومد!

حالا نمیدونم سینا از کجا آمار گرفته :D

تایید میشه

خانومایی که قرصای ضد بارداری میخورن معمولن از مردای نرم و لطیف و بی مو خوششون میاد ولی خانومایی که ازین جور محصولات استفاده نمیکنن از مردای خشن و پر مو (البته دیگه گوریل نباشه). علت علمی هم داره

ما که قرص ضد بارداری نمیخوریم.:p

من که خودم از ریش و پشم خوشم نمیاد ولی این درسته که بیشتر دخترا از موی بدن سرا مخصوصا هنگام 3کس خوششون میاد، از خیلی دختر پرسیدم
اونایی که توی نظرسنجیه تو شرکت کردن احتمالا بیشترشون تاحالا 3کس نداشتن که خوششون نمیومده منصور

بیخیال!
منِ دختر وقتی یه مرد رو میبینم که مثلا یقه اش بازه و موهای سینش معلومه، چندشم میشه.
اون وقت هنگام 3 کس ممکنه خوشم بیاد؟ :blink: ببینم یه گوریل چسبیده بهم.
در اون حالت که رسما بالا میارم :D

-----------------

ببینید در نسل های گذشته ی کشورمون، زن ها جسارت اینکه خواسته شون رو مطرح کنن نداشتن، یعتی جامعه ی مرد سالار اینطور محکومشون کرده بود فقط به جلب رضایت شوهر فکر کنن و فکر کنن حق درخواستی رو از مرد ندارن. یعنی مردها هم که مقابله با این همه مو براشون سخته و ذاتشون تنبله و به چرکی و شلختگی عادت دارن زن ها رو اینطور بار اوردن.

اما الان که دیگه وضع جامعه عوض شده، چرا؟
ظاهرا با توجه به پیشینه جامعه پسرا الان هم از خدا خواسته به خودشون تلقین میکنن که دقیقا همینی که بدنیا اومدن ایده آله. زنا هم از مردای پشمالو یا نمیدونم چهره زخمت خوششون میاد. حتی وضع لباس پوشیدنشون هم واقعا افتضاح بود.

الان دیگه اینطور نیست که یه پسر چرکول رو به یه دختر قالب کنن و دختره از ذوق پس بیفته و همیشه به فکر زینت و آرایش خودش واسه شوهر باشه و از شوهر توقع نداشته باشه که اونم متقابلا سعی کنه خودش رو واسه همسرش/دوست دخترش جذابتر کنه.

بابا زن ها هم دقیقا همینی که شما میبینید که دنیا نیومدن. دست و پای دخترا هم موهای زائد داره
همونطور که اونا اهمیت میدن به تمیزی بهتره شما هم یکم وقت بذارید. مطمئنا خودتون هم تجربش کنید میبینید احساس بهتری به بدن خودتون دارید و از نرمی و لطافت پوستتون لذت میبرید.

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه خير بعضي دخترا واقعا خوششون مياد

ali2914

Registered User
لایک‌ها
2
خانم کیمیا اینکه ما مردا شلخته ایم و تنبل و پشمکی به شما زنها هیشششششششش ربطی نداره!
فمینیست جنایتکار!!!:p

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
ببینید در نسل های گذشته ی کشورمون، زن ها جسارت اینکه خواسته شون رو مطرح کنن نداشتن، یعتی جامعه ی مرد سالار اینطور محکومشون کرده بود فقط به جلب رضایت شوهر فکر کنن و فکر کنن حق درخواستی رو از مرد ندارن. یعنی مردها هم که مقابله با این همه مو براشون سخته و ذاتشون تنبله و به چرکی و شلختگی عادت دارن زن ها رو اینطور بار اوردن.

ظاهرا با توجه به پیشینه جامعه پسرا الان هم از خدا خواسته به خودشون تلقین میکنن که دقیقا همینی که بدنیا اومدن ایده آله. زنا هم از مردای پشمالو یا نمیدونم چهره زخمت خوششون میاد. حتی وضع لباس پوشیدنشون هم واقعا افتضاح بود.

الان دیگه اینطور نیست که یه پسر چرکول رو به یه دختر قالب کنن و دختره از ذوق پس بیفته و همیشه به فکر زینت و آرایش خودش واسه شوهر باشه و از شوهر توقع نداشته باشه که اونم متقابلا سعی کنه خودش رو واسه همسرش/دوست دخترش جذابتر کنه.

بابا زن ها هم دقیقا همینی که شما میبینید که دنیا نیومدن. دست و پای دخترا هم موهای زائد داره
همونطور که اونا اهمیت میدن به تمیزی بهتره شما هم یکم وقت بذارید. مطمئنا خودتون هم تجربش کنید میبینید احساس بهتری به بدن خودتون دارید و از نرمی و لطافت پوستتون لذت میبرید.

100 % موافقم فقط یه مشکلی هست!
شما دخترا یکم زیادی وقت دارید! روزی حداقل 2 ساعت از وقتتون رو جلوی آیینه میگذرونید ولی همه پسرا اینقدر وقت ندارن!:eek:

Zokalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نشانه زیبایی!! :D:D:D

خداییش یکم دوگولتون رو بکار بندازید، ما دخترا که خودمون اینهمه به موهای زائد تنمون حساسیم نکنه فکر میکنید، واسه دل شما پسرا که خوشتون بیاد این کارو میکنیم؟ نه خیر. بطور ذاتی از موهای زائد خوشمون نمیاد و دوست داریم بدنمون زیباتر باشه.
خب وقتی در مورد بدن خودمون (که موهاش نصف مال شما هم نیست)خوشمون نمیاد، چطور ممکنه توی بدن یه فرد دیگه از موی زائد خوشمون بیاد؟
من که دخترم میگم(نه فقط نظر خودم بلکه نظر خیلی دوستام هم همین بوده) دخترا از موی سینه و دست و پای مردا خوششون نمیاد.

تایید میشه

ما که قرص ضد بارداری نمیخوریم.:p

بیخیال!
منِ دختر وقتی یه مرد رو میبینم که مثلا یقه اش بازه و موهای سینش معلومه، چندشم میشه.

-----------------

شما به احتمال زیاد دختر نیستید اگر هم باشید لزبین هستید.

cosmic sea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این موضوع خیلی سلیقه ایست باید دید که چه مدلی بیشتر میاد
مثلا من خودم همیشه یه مدل ریش داشته باشم حالا یا سبیل ها را بذارم یا پرفسوری یا کامل یا مدلهای دیگه چون حس می کنم با ریش چهرم بهتر میشه ولی ممکنه یکی بدونه ریش چهرش جذاب تر باشه بستگی به خود شخص و نوع چهرش داره:)

anita2377

Registered User
لایک‌ها
4
بابا من میگم موهام کلا خیلی نازکن
آخه بند انداختن خیلی سخته، اگه میتونی یخورده توضیح بده ببینم میتونم کاری کنم :p
ولی من آخر بهت ثابت میکنم که خیلی بیشتر از اینا دووم میاره، اونموقع که داشتن اینو بهتون درس میدادن تو کلاسو پیچونده بودی بخاطر همین نمیدونی خانوم دکتر :دی
چکشو نوشتم میدم یکی از کارگرا براتون بیاره :دی

خوب اگه خیلی نازکن محو میشن احتمالا
نمیخواد بند بندازی سخته!! از این روش استفاده کن:
یک عدد دستگاه اپیلیتور خریده،دفه اول موها رو با یه چی کوتاه میکنی (اگه نشه کوتاهش کنی اول ممکنه دردناک ترین لحظات رو تجربه کنید) :D بعد یه دور کامل اپیلت میکنی.ردیف.دفعه اول خیلی دردناکه چون ضخیم هستن موها
نه خیر این تجربه رو دو بار دیدم اولش رو دوتا دوهفته یه بار میری بعد ماهی یه بار .. خواهیم دید کی راست میگه:p
آره خوب کلاسای برنامه نویسی رو پیچوندم آخرش هم مهندس میشم نه دکتر!!!:دی
چک رسید (سرت کلاه رفت!!)ممنون!!:دی

هزينه اين ليزر چقدره داداش ديوونه ما ميخواد انجام بده !

بستگی به جایی داره که میری ولی به طور معمول بار اول 30 تومن ؛دوهفته بعدش دوباره 30 تومن و باز هم بستگی به ضخامت داره ؛بعدش وارد مرحله ماهی یه بار میشی که نصف قیمت میشه این مرحله ماهی یک بار رو ممکنه تا یک سال هم ادامه بدی(چون پسره!!) که باز هم بستگی به نوع ضخامت مو داره...

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه بهش گفته چون پوستش سفيده اوكي هست
ولي آمار نميده هر سانتي متر مربع چقدر ميگيرن

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
بیخیال!

من خودمم از دیدن موهای سینه ی پسرای دیگه هنگامی که یقشون بازه بدم میاد چه برسه به شما
منظور من اصلا این نبود
اینم همینجوری الکی از خودم نگفتم که، خودشون بهم گفتن
همون بیخیال
همه مثه هم نیستن

خوب اگه خیلی نازکن محو میشن احتمالا
نمیخواد بند بندازی سخته!! از این روش استفاده کن:

اون روش بدرد ریش و صورت نمیخوره بلد نیستی بگو بلد نیستم چرا میپیچونی :دی

elnaziii

Registered User
لایک‌ها
4
اه اه اه من از پسرای گر متنفرم
همه ی دخترا همین نظرو دارن:hmm:

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
اه اه اه من از پسرای گر متنفرم
همه ی دخترا همین نظرو دارن:hmm:

گر=کچل؟

منم همین نظرو دارم

62309.jpg

anita2377

Registered User
لایک‌ها
4
من اون قیمت ها رو برای قسمت بالای لب گفتم فقط

اون روش بدرد ریش و صورت نمیخوره بلد نیستی بگو بلد نیستم چرا میپیچونی :دی

اپیلتورخیلی هم خوبه ...جداً میخوای بند بندازی؟؟ آرایشگاه های مردون آموزشی ندارن؟ الان من چیطیری بهت بگم؟:happy:

همه از پسر های شلخته بدشون میاد نیاز به گفتن نیست که!!!

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
نه کلا منظورم مردای بور کم موی شیر برنج ه
ایییییییییی
یه فرقی باید بین رن و مرد باشه
ایییییییییییییییییییی(وا س ه تاکید بیشتر)

اونو که خودشونم از خودشون بدشون میاد :lol:

من اون قیمت ها رو برای قسمت بالای لب گفتم فقط

اپیلتورخیلی هم خوبه ...جداً میخوای بند بندازی؟؟ آرایشگاه های مردون آموزشی ندارن؟ الان من چیطیری بهت بگم؟:happy:

همه از پسر های شلخته بدشون میاد نیاز به گفتن نیست که!!!

نه بابا شوخی کردم
میدونم چجوریه

d4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دخترا كه تو صورت و بدن يه كم هم مو داشته باشن تهوآور هستن
در مورد دخترا واقعا متفاوت من قبلا يه جي اف داشتم دوست داشت كلا با همه جوره مو پشم و... حال ميكرد البته من به جز كله بدنم زياد پشمالو نيست ولي بعضي دخترا هم دوست ندارن مثل همين الان :دي

kimia_pl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه خير بعضي دخترا واقعا خوششون مياد

نمیدونم. من البته از همه دخترای دور و برم آمار نگرفتم. ولی نظر چندتا از دوستام رو هم که شنیدم اصلا دوست نداشتن.
خیلی عجیبه واسم کسی موی زاید رو دوست داشته باشه.
شاید اون دخترها هم خیال میکنن دیگه همینه و چیز دیگه ای نمیتونه باشه(به خودشون قبولوندن که باید دوست داشته باشن) یا شاید بنظورشون عادی و طبیعی میاد و دید بدی بهش ندارن.
ولی اگر bf یا شوهرشون موها رو از بین ببره متوجه بشن که اینطوری خیلی بیشتر براشون مقبوله.

شما به احتمال زیاد دختر نیستید اگر هم باشید لزبین هستید.

:D
The last time I checked i was a girl

اگر لزبین بودم که برام مهم نبود پسرا به ظاهرشون میرسن یا نه؟:wacko:

جالبه اینجا پسرا از طرف دخترا نظر میدن که دخترا فلانجور فکر میکنن و فلان چیز رو دوست دارن.
اما وقتی یه دختر میاد نظرشو میده بهش میگن تو دختر نیستی، نمیدونم لزبینی و...

به تو چه كه كي چي هست تهمت هم نزن به مردم

تایید میشه
خیلی ممنون;)

یکی از دوستام دو سال پیش صورتشو لیزر کرد. کل هزینش(چون درمانش چند جلسه میشه) 400 تومن شد.
دحتر بود و تبعا موهای صورتش هم کم.

100 % موافقم فقط یه مشکلی هست!
شما دخترا یکم زیادی وقت دارید! روزی حداقل 2 ساعت از وقتتون رو جلوی آیینه میگذرونید ولی همه پسرا اینقدر وقت ندارن!:eek:

برای موهای زاید که روزانه نمیخواد وقت بذارید.
اگر بخواید از دستگاه اپیلاسیون استفاده کنید احتمالا 10روز یکبار 3 ساعت کفایت کنه.
اپیلاسیون هم دردش زیاده هم کند و وقت گیره. اما خب بهتر هست چون مدت زیادی دوام داره و در دراز مدت موها کم هم میشن(حالا نصف نمیشه ولی بهرحال یه درصدی کاهش پیدا میکنه) و پوست خیلی نرم تر از حالتیه که موها رو میزنید.

اما اگر وقت و طاقت دردش رو ندارید میتونید اصلاح کنید. مثلا با bodygroom احتمالا کل بدن یه ساعت بیشتر وقت نگیره. اما خب چون مو رو از ته میزنه و مثل اپیل از بدن بیرون نمیکشه. احتمالا هر 4-5 روز یکبار باید انجام بشه.

اینو احتمالا خیلیا باید بشناسن ولی واسه اونایی که نمیشناسن.
یه محصول که اصلا مخصوص آقایون ساخته شده برای اصلاح موهای زاید بدن. مثل ریش تراش از بیخ کوتاه میکنه.
bodygroom از فیلیپس هست. قیمتشم زیاد نیست حدود 35 تومن. البته شاید مدلای مختلف فرق کنه.

bodygroom.jpg

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
اگه میخواید اینکارارو بکنید که دوباره درمیاد خب چه کاریه، از اسپری های موبر استفاده کنید دیگه، فقط یخورده گرونن، ولی در عوض خیلی راحت استفاده میشن توی 5 دقیقه، موندگاریشون خیلی زیاده

بالا