برگزیده های پرشین تولز

فواید رابطه زناشویی بر بدن

acostic

Registered User
لایک‌ها
756
1- تنفس راحت تر
رابطه زناشویی آنتی هیستامینی طبیعی است و نقش بسیار زیادی در مقابله با تب یونجه و آسم ایفا می کند.

2- چهره جذاب و جوان
دانشمندان بیمارستان سلطنتی اسکاتلند در ادینبورو پس از مطالعه بر روی بیش از سه هزار و پانصد فرد 18 تا 102 ساله که جوان به نظر می رسیدند، پی بردند، زندگی جنسی خوب عامل مهمی در ایجاد چهره جذاب و جوان است. محققان معتقدند، ارتباط جنسی سبب کاهش استرس، رضایت بیشتر و خواب بهتر می شود.

3- کمک کردن به بدن در مقابله با بیماری ها
پس از دو بار برقراری ارتباط جنسی در هفته، میزان تولید ایمونوگلوبولین( دسته‌ای از مولکول‌های زیستی که در سیستم ایمنی فعال هستند) 30 درصد افزایش می یابد که نتیجه اش تقویت سیستم ایمنی بدن است. پژوهشگران دریافتند، داشتن زندگی جنسی مناسب می تواند خطر ابتلا به سرطان، بیماری قلبی، سکته مغزی و سرماخوردگی را کاهش دهد.

4- سوزاندن کالری
برقراری رابطه جنسی ،ورزشی ایده آل است و سبب سوزاندن کالری و چربی های بدن می شود. کارشناسان معتقدند در طول 20 دقیقه برقراری رابطه جنسی 96 کالری سوزانده می شود.

5- کاهش درد
نتیجه مطالعات متعدد متخصصان بخش زنان مایو کلینیک نشان می دهد، تحریک واژن در طول رابطه زناشویی سبب افزایش لذت، تحمل درد قاعدگی، ورم مفاصل، سردرد میگرنی و ... می شود.

6- افزایش طول عمر
دکتر جیمز ویلز، استاد بهداشت جنسی دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب " معنای زندگی جنسی " گفت:" مردانی که دو یا سه بار در هفته ارتباط جنسی برقرار می کنند 50 درصد کمتر از افرادی که چنین نمی کنند در معرض مرگ قرار دارند.

7- احساس رفاه
نتیجه یک مطالعه بر روی هزار و هشتصد فردی که فعالیت جنسی مناسبی داشتند نشان داد، ترشح هورمون های اندورفین و اکسی توسین در اوج لذت جنسی سبب بروز احساس رفاه در افراد می شود.

سلامانه

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
6- افزایش طول عمر
دکتر جیمز ویلز، استاد بهداشت جنسی دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب " معنای زندگی جنسی " گفت:" مردانی که دو یا سه بار در هفته ارتباط جنسی برقرار می کنند 50 درصد کمتر از افرادی که چنین نمی کنند در معرض مرگ قرار دارند.
کاملا اشتباه است چون عمر رو کم میکنه........
این هم یک حدیث در رابطه با این:
امام صادق (ع) فرمود: هر که می‌خواهد در دنیا بماند(گر چه دنیا جای ماندن نیست) صبحانه را زود بخورد ، قرض را کم کند، و با زنان کمتر همبستر شود (این کارها عمر را زیاد می‌کند). (وسائل ج 14 ص 180 و 96)

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
استارتر گرامی لطفا منبع رو با لینکش بزارید ( جهت افزایش اعتبار پستها و موثق بودنشون )
در صورت موجود نبودن لینک معتبر مجبور به قفل یا حذف تاپیک هستم
با تشکر

acostic

Registered User
لایک‌ها
756

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
یه جا خوندم که طول عمر رو کمتر میکنه، انرزی آدم رو میگیره

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
کاملا اشتباه است چون عمر رو کم میکنه........
این هم یک حدیث در رابطه با این:
امام صادق (ع) فرمود: هر که می‌خواهد در دنیا بماند(گر چه دنیا جای ماندن نیست) صبحانه را زود بخورد ، قرض را کم کند، و با زنان کمتر همبستر شود (این کارها عمر را زیاد می‌کند). (وسائل ج 14 ص 180 و 96)
یه چیزی میگی آدم رو مجبور میکنه یه چیزی بگی !!
طوری نکنید که طوری شود ......

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
مثلا چی می خوای بگی؟:general710:
هرچی , من روی صحبتم با امام صادق بود , فکر نکنم به شما دخل و خرجی داشته باشه

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
آقا من یه سوالی کردم پاک شد. فکر میکنم سوال خیلی ها باشه
آیا خودارضایی هم همین فواید رو داره؟ جدا از جنبه ی روحی روانیش

بالا