برگزیده های پرشین تولز

فوتبال بانوان

K i IVI i K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
فکر میکنم حالا که ما تیم ملی فوتسال و فوتبال بانوان داریم حیفه که این جا یه تاپیک در این مورد نداشته باشیم.^_-

امیدوارم خانوم های فروم همکاری کنن!
107wcx2.jpg

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184

K i IVI i K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پیروزی 4 بر 1 تیم ملی فوتبال بانوان ایران بر هند:

سرمربي تيم ايران:
كم نياورديم؛ پرقدرت بازي كرديم
اعتراض سرمربي تيم هند به گل چهارم ايران

سرمربي تيم ملي فوتبال بانوان ايران پس از صعود تيم‌اش به مرحله‌ي دوم مقدماتي مسابقه‌هاي جام ملت‌هاي آسيا گفت: همه‌ي بچه‌هاي ما در اين رقابت پرقدرت بازي كردند و خيلي خوشحالم كه چنين نتيجه‌اي حاصل شد.

خانم "جو"، سرمربي چيني تيم ملي فوتبال زنان ايران در نشست رسانه‌اي پس از پيروزي 4 بر 1 بر هند گفت: در تيم ما چند بازيكن تكنيكي وجود داشت كه بيشتر زحمت‌ها بر دوش اين بازيكنان بود، اما بقيه‌ي بازيكنان هم تلاش خود را براي كسب اين پيروزي انجام دادند.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا برخي بازيكنان در حين بازي، تك‌روي مي‌كردند خاطرنشان كرد: برخي از بازيكنان تيم ما قدرت شوت زني خوبي دارند كه ما به آنها اجازه داده بوديم حركت كنند و به سمت دروازه شوت بزنند.

"جو" با بيان اين‌كه همه‌ي بازيكنان تيم ايران خوب بازي كردند، ادامه داد: خوشحالم از اين‌كه بازيكنانمان بازي پرقدرتي را نشان دادند. من از آنها راضي هستم؛ به طوري كه انتخاب يكي از آنها به عنوان بهترين بازيكن براي من مشكل است. از طرفي ديگر بازيكنان هندي هم پرتلاش ظاهر شدند.

سرمربي تيم ملي فوتبال بانوان ايران در پاسخ به سوال ديگري در مورد ضعف بدني برخي بازيكنان تيم ايران در نيمه‌ي دوم بازي، تصريح كرد: بچه‌هاي ما كم نياورده بودند. برنامه‌ريزي ما اين‌طور بود كه بازيكنان انرژي‌شان را تقسيم و براي پايان بازي ذخيره كنند تا اگر بازي به وقت اضافه كشيده شود، بتوانيم مقابل حريف ايستادگي كنيم.

وي يادآور شد: ما پس از شكستي كه در هند مقابل تيم اين كشور داشتيم، بر روي مسايل روحي و يك سري نقاط ضعف بازيكنان كار كرديم كه نتيجه‌اش را امروز با پيروزي ديديم. از پيروزي كه به دست آورده‌ايم خوشحالم. اين در حالي است كه تشويق تماشاگران هم تاثير زيادي در عملكرد ما داشت.

***سرمربي تيم هند: به گل چهارم ايران اعتراض مي‌كنيم

به گزارش ايسنا، سرمربي تيم ملي هند در پايان مسابقه برابر تيم ملي فوتبال ايران گفت: ايران تيم قدرتمندي دارد و خيلي خوب بازي كرد، اما ما نتوانستيم آن‌چه را كه بايد اجرا مي‌كرديم، در زمين به نمايش بگذاريم. ما هيچ‌وقت تيم ايران را دست كم نگرفته‌ايم.

سرمربي تيم ملي فوتبال هند در پاسخ به اين سوال كه نقش حجاب بازيكنان تيم ايران، در عملكردشان چه بود؟ گفت: اين لباس براي آنها سختي نمي‌آورد. آنها به اين لباس عادت كرده بودند و اهميت چنداني نداشت. اين لباس‌ها را آنها هميشه مي‌پوشند و با آن راحت هستند.

وي با تاكيد بر اين‌كه بازيكنان نتوانستند انتظارات كادر فني را برآورده كنند، ادامه داد: ما شكست را مي‌پذيريم اما به هيچ وجه از عملكرد بازيكنان‌مان راضي نيستم. گل پاياني تيم ايران هم با خطا وارد دروازه‌ي هند شد. ما در لحظات پاياني به اين گل اعتراض كرديم، اما به دليل اين‌كه فيلمي از مسابقه ضبط نشده بود، چيزي معلوم نشد. ما ديديم كه گل پاياني تيم ايران با دست وارد دروازه‌ي هند شد. براي همين كه اين گل تاثير زيادي در روند بازي داشت، ما در لحظات پاياني اعتراض كرديم و از زمين خارج شديم. در اين مورد با فدراسيون فوتبال هند صحبت مي‌كنيم و پس از آن اعتراض خود را اعلام خواهيم كرد.
(پارس فوتبال)

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
127fs3017718.gif

بازم دمشون گرم همین قدر که هستن با تمام محدودیت ها!

K i IVI i K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مسئولان ورزش بانوان ریش و قیچی فوتسال بانوان ایران را به دست یک مربی 32 ساله اسپانیایی به نام کریستانا سپرده اند.شخصی که بازیکنان فوتسال ایران در مورد او می گویند که تجربه مربیگری نداشته و تنها مربی یک تیم باشگاهی نه چندان معروف در اسپانیا بوده.با این همه بانوی همیشه خندان امید زیادی به توانایی های خودش و تیمش دارد و خیلی دوست دارد که با ایرانی ها قهرمانی در آسیا را جشن بگیرد،هر چند که هیچ شناختی از حریفانش ندارد.او مصداق بارز جمبه ی انسان یه امید زنده است ،وقتی که میگوید :در قهرمانی تیمم شک ندارم چون شاگردانم قدرت خوبی دارن.و البته شاید این امیدواری به تیمش از حدود نه چندان منطقی و تا حدودی توهم گونه باشد.کریستانا در این مدت که در ایران بوده از نداشتن تفریح شاکی اس و در واقع احساس او به گونه ایست که انگار یک نیمه زندانی است.

• یک مربی 32 ساله که تجربه مربیگری آنچنانی ندارد و سرمربی تیم ملی ایران شده.این تعریف از خودتان را قبول دارد؟
من علاوه بر این که سرمربی یک تیم باشگاهی در اسپانیا بودم مربی تیم منتخب سه شهر در کشورم هم بودم،اما خب تجربه مربیگر در سطح ملی را نداشتم.

• خب چطور مسئولان ایرانی شمارا کشف کردند؟
مسئولان فدراسیون فوتبال ایران از طرف اسپانیایی شان درخواست یک مربی فوتسال را کرده بودند که من از میان همه نامزدها انتخاب شدم.
• می دانید ایرانی ها از مربیان خارجی انتظار معجزه دارند؟
(مکث می کند)من در خودم این توانایی را میبینم که تیم شما را قهرمان کنم،اما این که بخواهم همه چیز را عوض کنم منوط به این است که مه کمک کنند.

• برای قهرمانی به ماکائو می روید یا کسب تجربه
هدف ما قرار گرفتن روی سکو است اما قول قهرمانی نمیدهم.
*نکند به بازیکنانتان اطمینان ندارید؟
بحث این نیست.اتفاقا شکی در توانایی آن ها در قهرمان شدن ندارم.اما خب فوتسال را نمی شود پیش بینی کرد.

• بالاخره فوتسال آقایان در ایران حرف اول را می زند و این انتظار آنچنان غیر طبیعی نیست که بانوان فوتسالیست ایرانی هم در حد یک تیم مدعی ظاهر شوند.
هیچ وقت آقایان را با خانم ها مقایسه نکنید.شرایط آن ها خیلی بهتر از ماست ولی ما هم در فوتسال جهان جایگاه نسبتا خوبی داریم و فکر نکنم که فاصله زیادی بین شاگردان من و بازیکنان برزیلی یا اسپانیایی باشد.

• یعنی هیچ وقت این حرف به شما زده نشده که چون آقایان اول هستند پس ما هم باید قهرمان شویم؟طبعا خود خانم های ایرانی هم اصلا دوست ندارند که از جنس مذکر کمتر باشند.
ما را باید در سطح بانوان مقایسه کنید.تلاش ما این است که بهترین باشیم.

• فکر میکنید بتوانید از زیر سایه فوتسال آقایان خارج شوید؟
برای این که به آن مرحله برسیم باید همه از جمله روزنامه ها به ما کمک کنند.

• ار تیم فوتسال آقایان شناخت دارید؟
فقط یک بار سر تمرینشان رفتم.اما به اسم نمیشناسم.

• وحید شمسایی و محمدرضا حیدریان جزو معروف ترین فوتسالیست های ایران و جهان هستند.آیا در تیم شما بازیکنی با این ویژگی ها پیدا میشود؟
صد در صد.من که گفتم شاگردان من بازیکنان بسیار خوبی هستند.

• این شاگردان را خودتان انتخاب کردید یا وقتی به ایران آمدید این بازیکنان را به شما معرفی کردند و گفتند باید با آن ها کار کنید؟
من از ماه جولای به ایران آمدم و از آن زمان همین تیم را داشتم.

• دنبال بازیکن جدیدی نمی روید؟
تا الان که شرایطش مهیا نوبد،اما مطمئنم که این نفرات بهترین در ایران هستند پس لازم نیست دنبال بازیکن دیگری بروم.

• بین بازیکنانتان شاگرد شیطان دارید؟
بازیکنی که اهل شوخی باشد زیاد داریم اما آن شیطانی که نشود کنترلش کرد را خدا را شکر نداریم.

• شده یکی از بازیکنان شما ارا سر کار بگذارد؟
( می خندد)تا حالا چنین اتفاقی نیفتاده ،هنوز رابطه مان آن جوری نشده.

• ببخشید این را می گویم اما به قیافه تان نمیخورد آدم با جذبه ای باشید.شاید به خاطر این که زیاد میخندید.

خب خیلی خوشحالم که تمام بازیکنانم حرف مرا گوش میکنند.سعی میکنم به آن ها نزدیک شوم،اما رابطه مان کاملا صمیمی نیست و بیشتر رابطه مربی و شاگرد است.

• در اردوی اسپانیا که بودید روزنامه های آنجا حسابی تیم فوتسال ایران را تحویل گرفتند.این به خاطر حضور شما بود؟
شاید.بالاخره برای آن ها جالب بود که مربی تیم ایران یک اسپانیایی باشد.اما مهم تر قضیه حضور تیم فوتسال ایران آن هم با آن پوشش کامل در اسپانیا بود.آنجا روزنامه ها مدام در رابطه با این قضیه از من میپرسیدند.

• جواب شما چه بود؟
بهتر است زیاد در مورد این مسئله صحبت نکنیم چون حجاب در کشور شما یک مسئله اجتماعی مذهبی است وباید با آن کنار بیایم.

• در اسپانیا عکس تیم شما روی جلد اکثر روزنامه های آنجا رفت،اما این جا خیلی کم پیش می آید روزنامه ها سراغتان را بگیرند.این کم توجهی خوب است یا بد؟
خیلی بد.ما در مورد تیم ملی صحبت میکنیم و فکر میکنم خیلی بیشتر از این باید به آن توجه شود.

• این موضوع شمارا دلسرد نمیکند؟
نه.اما باید بین کسانی که با فوتسال در ارتباط اند یک ارتباط برقرار شود و همه آن ها را مثل زنجیر به هم وصل کرد.

• به جز این موضوع چه چیز دیگری در ایران توجه شما را جلب کرده؟
مردم ایران،واقعا راست است که شما مهمان نواز هستید.

• این زل زدن عجیب ایرانی ها به خارجی ها که برایتان مشکل ساز نشده؟
نه فعلا که اذیتم نکرده

• اهل بیرون رفتن هستید؟
خیلی کم،فقط چند دفعه با اسپانیایی های مقیم ایران بیرون رفتم

• خوش گذشت؟
بد نبود.مکان های زیبای تهران مثل کاخ سعد آباد را دیدم.خیلی دوست دارم بروم اصفهان چون همه تعریفش را می کنند.

• به فروشگاه های مارک های معروف هم سر زدید؟مثلا مارک های اسپانیایی؟
متاسفانه نه.چون در این جا خیلی کم است .اما در کشورم تا دلتان بخواهد فروشگاه مارک های معروف را میبینید.به جرات میتوانم بگویم که در هر کوچه یک نمایندگی وجود دارد

• رابطه تان با غذای ایرانی چطور است؟
به نظرم ایرانی ها خیلی غذا برای یک نفر میکشند.از همه چیز به مقدار زیاد

• باب میلتان که هست؟
نمی دانم چی بگم؟در مقایسه با سایر غذاهای ایرانی کباب چندان بد نیست.اما خسته شدم از بس کباب خوردم.

• نحوه غذا خوردن بازیکنانتان را کنترل میکنید؟
صد در صد.مسئله تغذیه بسیار مهم است.

• شاگردانتان شکمو که نیستند؟
همه جور آدمی در این تیم میتوانید پیدا کنید.بعضی ها کم غذا میخورند.اما بعضی ها شکمو هستندو جالب این که نگران چاق شدنشان هم نیستند.معمولا ورزشکاران خیلی مواظب وزنشان هستند.

• اما زنان ایرانی خیلی مواظب غذا خوردنشان هستند.
نمیدانم.اما به نظر من آن ها سعی میکنند مواظب باشند و حتی **** میگیرند.اما باز هم زیاد غذا نمی خوردند.

• در هتل المپیک با این تنهایی حوصله تان سر نمیرود؟
چرا،چون هیچ کاری نمی توانم بکنم یا تلویزیون میبینم یا در اینترنت میچرخم.

• یاد گذشته ها نمی افتید؟زمانی که بازی میکردید
من فقط یک سال فوتبال بازی کردم و بعد از آن 10 سال فوتسال بازی کردم .اما تا آمدم حرفه ای شوم مصدوم شدم.

• رابطه تان با گل کوچیک چطور بود؟
منظورتان را متوجه نمیشوم.(مترجم برای او توضیح می دهد اما باز هم متوجه نمیشود.بیخیال این سوال میشویم.)

• در ایران همه فکر می کنند بازیکن فوتسال باید تکنیکی باشد این تفکر در کشور شما هم وجود دارد؟
به این که بازیکن فوتسال حتما باید تکنیکی باشد اعتقادی ندارم.به نظرم همکاری در کار تیمی مهم تر است.

• یعنی این که خود شما بلد نبودید زیاد روپایی بزنید؟
اتفاقا بر عکس.زیاد روپایی میزدم اما تعدادش را یادم نیست.

• وقتی برای دوستانتان از ایران صحبت میکنید تعریف میکنید یا انتقاد.
تعریف میکنم.اکثرا برای آنها می گویم که این جا خانم ها همیشه باید حجاب داشته باشند.این قضیه برای دوستانم خیلی جالب است.اما به نظرم جالب تر از این قضیه ازادی زنان ایرانی در کار و رانندگی است.شما مثل کشورهای همسایه تان نیستید!

چلجراغ،شماره 269

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خيلي مسخره است!!ما خانمها همين الان هم توي تعداد زيادي از ورزشهاي مطرح و مدال اور فعاليت داريم اما توجه چنداني نميشه حالا شما سنگ فوتبال رو طوري به سينه ميزنيد انگار همين يه ورزش مونده!بريد بابا شما هم دلتون خوشه حالا عوض علي دايي و چهار تا ديگه ادم به درد نخور امثال خودش كه دستمزد چندصد مليوني ميگيرند براي اينكه دور زمين بيخودي راه برند بريم دنبال سكينه و رقيه و امثال اينها ببينيم كي گل ميزنن! سرمايه اين ملت صرف چه اباطيلي كه نميشه!

K i IVI i K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خيلي مسخره است!!ما خانمها همين الان هم توي تعداد زيادي از ورزشهاي مطرح و مدال اور فعاليت داريم اما توجه چنداني نميشه حالا شما سنگ فوتبال رو طوري به سينه ميزنيد انگار همين يه ورزش مونده!بريد بابا شما هم دلتون خوشه حالا عوض علي دايي و چهار تا ديگه ادم به درد نخور امثال خودش كه دستمزد چندصد مليوني ميگيرند براي اينكه دور زمين بيخودي راه برند بريم دنبال سكينه و رقيه و امثال اينها ببينيم كي گل ميزنن! سرمايه اين ملت صرف چه اباطيلي كه نميشه!
دوست عزیز ، من این تاپیک رو تو زیر شاخه فوتبال زدم پس هدفم هم فقط پی گیری فوتبال خانم ها بوده.چون به نظر من این که خانم های ایرانی با وجود افکاری مثل افکار شما در جامعه خیلی خوب پیش رفتن.و زحمتشون ارزش این رو داره که بهشون توجه کنیم.همون علی دایی و بقیه جدا از این که خودشون تلاش کردن همه جوره ساپورت شدن آخرشم هیچی! اما خانوم ها هیچ جوره ساپورت نمیشن!نه از طرف مردم نه از طرف روزنامه ها و رسانه ها...
البته قصد توهین به شما رو نداشتم ، سو تفاهم نشه ^_-

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

دوست عزيز زيادم ناراحت نشو! ;)
كاشكي بيت المال اين مردم فقط توسط خودشون حيف و ميل بشه! :happy:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
مسئولان ورزش بانوان ریش و قیچی فوتسال بانوان ایران را به دست یک مربی 32 ساله اسپانیایی به نام کریستانا سپرده اند.شخصی که بازیکنان فوتسال ایران در مورد او می گویند که تجربه مربیگری نداشته و تنها مربی یک تیم باشگاهی نه چندان معروف در اسپانیا بوده
مشکل اینجاست که مسئولین میخوان مربی تیم به هر قیمتی که شده زن باشه........

................................................................................

برای تیم فوتبال بانوان کشورمون ارزوی موفقیت میکنم............با تمام محدودیت ها یی که براشون وجود داره خیلی خوب کار میکنند و تلاششون خیلی زیاده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رضا راس میگه...

مشکل اینه که حتما باید مربی زن بگیرن.... بهترین مربی مرد دنیا اگه مجانی هم بخواد مربی تیم بشه بهش اجازه نمیدن.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
اینا هدفشون که قهرمانی نیست!...بخوان مربی درجه یک هم بگیرن!چه مرد ... چه زن!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ميتونن يه كاري هم بكنن!
يه مربي مرد بگيرن بعد يه ماشين گشت ارشاد همراه تيم بفرستن!
هر جا مربي داشت زياده روي ميكرد بزنن نصفش كنن! :دي

K i IVI i K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر من اگه مربی مرد هم بیارن خودشون راحت نیستن

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به هر حال فوتبال اينها هيچ ارزشي از نظر ورزشي نداره فقط هدفشون اينه كه برن براي خارجيها روسري و حجاب رو تبليغ كنن.بگن ببينين اسلام چه قدر ازادي داره حجاب چقدر خوبه چقدر ما با روسري راحتيم! اينها نماينده زنان فوتبال دوست و ورزشكار ايران نيستند.

K i IVI i K

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بازيهاي آسيايي داخل سالن ماكائو/ تيم فوتسال بانوان مغلوب ژاپن شد

تيم ملي فوتسال ايران امروز يكشنبه در دومين ديدار خود مقابل تيم ژاپن به ميدان رفت و بازي را با نتيجه هفت بر شش به اين تيم واگذار كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي ايرنا، گلهاي اين بازي را براي تيم ايران زهره ميثمي و زيور بابايي (هركدام سه گل) به ثمر رساندند.

در اين بازي فرزانه توسلي ، آرزو صادقيان زاده ، آزاده كريمي پور، زيور و زيبا بابايي ، زهره ميثمي ، الناز آرمات ، مريم حسيني ، ليلا اقبالي ، معصومه رضازاده، فهيمه ظريفي ، مهناز صادقي سالارآبادي ، مريم روحاني و بهناز خياط بازي كردند.

"پروين رمضاني " مربي تيم فوتسال ايران در گفت و گو با ايرنا گفت :
ما بازي را با تفاوت يك گل به ژاپن واگذار كرديم و اين به دليل كمبود تجربه و كمي مسابقات تداركاتي براي تيم بود.

وي از بازي بازيكنانش اظهار رضايت كرد و افزود: اين بازي به مراتب زيباتر از بازي روزگذشته برابر تيم مقابل مالزي بود و تيم ايران هم حملات خوب داشت و هم به خوبي دفاع كرد.

دومين دوره بازيهاي آسيايي داخل سالن با حضور ‪ ۴۴‬كشور در ماكائو برگزار مي‌شود.
ایرنا

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مهمان ناخوانده اولین نود؛ دخترک پابه توپ از بشاگرد - Goal.com

148332_heroa.jpg

سایت گل - موضوع دختران نایب قهرمان فوتبالیست قطعا یکی از جذابترین سوژه ها برای عادل در شروع پانزدهمین سری از این برنامه ی همواره پرمخاطب است. وی در این برنامه به خوبی نشان داد که اگر فرصتی بدست آورد، اشتیاق لازم و کافی برای حمایت از خانم ها را دارد و گفتن با غلظت واژه "محدودیت" در توصیف وضعیت ورزشکاران زن ایرانی به خوبی این علاقه را نشان داد.
در این برنامه عادل بازیکن بشاگردی تیم ملی فوتسال بانوان را روی خط آورد و به نوعی او را نماد مظلومیت تیمی معرفی کرد که اولین مدال تیمی بانوان را کسب کرده است. فهیمه زارعی وقتی روی خط آمد پرانرژی تر از انتظار مخاطب بود، شاید چون می خواست با تمام قوا به فدراسیون حمله کند!
زارعی در بخشی از صحبت هایش گفت که پول رفت و آمد به تهران برای مراسم تجلیل را از پدرش گرفته و همیشه شرمنده خانواده اش بوده است. او شکوه از بی توجهی فدارسیون داشت و چه تریبونی قدرتمندتر و زخم زننده تر از نود.
کفاشیان اما بیدی نیست که این بادها بلزاندش و بلند بالا تر از این حرفاست. او با جملاتی چون "پول توجیبی این بچه ها رو بهشون می دیم." یا "همه هزینه های این دخترا فاکتور میشه و بهشون پرداخت میشه." سعی کرد دختر عاصی از اینهمه بی توجهی و مجری نالان از این مظلومیت را آرام کند.

297911hp2.jpg

فوتسال بانوان و در نگاهی گسترده تر ورزش بانوان، نه پخش زنده دارد، نه درآمدزایی و نه به زعم خیلی ها جذابیت ورزش مردان. مقایسه دستمزدها و پاداش هایش با فوتبال و ورزش مردان هم دستکم در شرایط فعلی درست نیست. به همین خاطر می توان با این دیدگاه که خب علاقه خودشان است و باید به خاطر علاقه شان پول خرج کنند از کنار موضوع گذشت و یک به ما چه هم ته ماجرا اضافه کرد. اما نمی توان از اعتبار مهم به وجود آمده از طرفی و بی خیالی محض نهاد سرپرست این دختران از سوی دیگر به سادگی گذشت.
نایب قهرمانی دختران ایران در آسیا به ما میگوید میشود از زنان هم در همین ایران انتظار قهرمانی داشت و می گوید که حتا در وزشهای گروهی هم می توان در رده زنان مقام بدست آورد و این دو حرف این نایب قهرمانی هر کدام دنیای حرف است برای خودش.
همچنین فدارسیون فوتبال مسوول و نهاد ناظر بر این تیم و این دختران است و انتظار از رئیسش این است که اگر پولی مثل آقاها نمی دهد که قطعا نمی دهد، دستکم با ادبیات "پول تو جیبی" با آنها سخن نگوید.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
کلاً توی ایران به هر شکلی محدودیت ایجاد میشه برای خانمها حالا اصلاً از مسئله حجابشون بگذریم شما میگید حجاب محدودیت نیست اوکی پخش تلویزیونی نمیشه داشت باشه قبول حداقل نیازهای اولیه این کسانی که در این زمینه فعالیت میکنند رو برآورده کنید ای بابا کو گوش شنوا.......

بالا