برگزیده های پرشین تولز

فورش سیم و پیک گیتار ((گیتار بازها الکتریک- اکوستیک و کلاسیک بیان داخل))

behniya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
134
ی ست سیم از ایشون خریداری شد

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
آقا به سلامتی
دوستان گرچه نیازی به حرف من نیست اما ایشون کاملا تایید میشه
سلامت باشی عزیز جان:)
بچه های پیتی گمو گور شدن! خیلی هاشون نیستن و سر نمیزنن! شماره هم ازشون ندارم میترسم باز تموم بشه برگردن چک کنن:confused:

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
سلام.
سیم اکوستیک الگزیر ندارین!؟
این برندی که الان دارین چطوره؟ تا حالا استفاده نکردم

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
سلام.
سیم اکوستیک الگزیر ندارین!؟
این برندی که الان دارین چطوره؟ تا حالا استفاده نکردم
سلام
داداش اول از همه! الکسیر متاسفانه در چین داره تولید میشه که توی بازار ایرانم هی داره زیاد تر میشه فقط باید پک سیمو باز بکنی توش رو چک بکنی اونم برای کسانی این مورد امکان پذیره که این سیم رو داشتن! گه گاهی به گوش من میرسه چون الکسیر پکش بازه سیم دیگه داخلش میندازن میفروشن! حروم خوری تا چقدر من نمیدونم!:confused: بگذریم

در مورد الکسیر اکوستیک به خاطر اینکه سیم خیلی گرونیه ((که حتما خودتم میدونی!)) این سری نتونستم بیارم ولی سری بعد حدود 2 3 ماه دیگه به امید خدا 10 و 11 فسفر برنزشو حتما میارم چون به خیلی ها غول دادم اونم با قیمت عالی مثل الکتریکش خودتم سفارش چیزی داری برات میارم

و اما در مورد ماریتن مارتین نام اشنا ترین سازنده گیتار اکوستیک در دنیاست یه سرچ در مورد این برند و محصولاتش بکنی دستت میاد در مورد تاریخچش
در مورد سیمش سیم واقعا تون عالی داره از دید من بهترین سیم توی رنج ارزون قیمته بین برندهای ارنی بال و.... ولی موندگاریش معمولا یک سوم الکسیر اصل میشه اونم طبیعیه قیمتشم تقریبا یک سوم هست!

سوال دیگه ای بود در خدمتم

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
کلاسیک خوب نداری چیزی؟

ساوارز-لوتیر و ...

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
کلاسیک خوب نداری چیزی؟

ساوارز-لوتیر و ...
دوست خوبم مارتین دلیل 28 تومن بودنش بد بودنش نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این سیم اگه گیر بیاد 50 60 تومنه توی بازار اونم تازه اگه اگه اورجینال باشه اوضاع بازار انقدر خرابه که نگو
سیم واقعا عالی بود یه سری از بچه هایی که گرفتن سفارش 5 6 ست دادن برای سری بعدی که اوردم! این عکسها رو ببین یکی از دوستان انداخته سیم رو ببین تهش چی داره

من سود مشخص میگیرم دلیل ارزون بودن جنسهای من فقط حمایت شماهاست!
ساوارز هم اصلشو ببینی توی بازار باید تاجب کنی اکثر جاها تقلبیه
دوستای فلامینکو باز این مدلو گفتن که جزء برنامه هام گذاشتم قیمت جمهوری رو هم بهم دادن 200 تومن اصلشه من این سیمو حدود 90 تومن میارمش در مورد بقیه سیمهاشم باید فکر کنم مشکلی که هست ممکنه مسائله مقایسه کردن پیش بیاد مثلا ساوارز همین مدل هست 60 70 تومن حالا باید به مشتری ثابت کنی اون تقلبیه! در نتیجه سفارشی میارم حوصله دردسرشو ندارم من ساوارز های دیگه رو سراغ دارم 30 40 تومن میفروشن کسی که فرق سیم اصلو با تقلبی نمیدونه بحث سر چی باهاش بکنم؟! بهتره بره همون تقلبی رو بخره! ((البته یک سریها!))

نمونه بارزش سیمهای الکسیر چاره بود که میده 50 تومن یه نفر توی همین فوروم بهم گفت چرا اون ارزونتر میده؟! سر همین جریان من ارنی بال اوردم قشنگ مشخص بشه چرا سیم اون تقلبیه ارنی بالو کبالتو میده 60 65 سیمی که من میدم 50! الکسیرو میده 50 من میدم 55 ملت فقط دنبال سودن حالا بگذریم که یه سری سیم دیجیکالا هم تقلبیه سیم کلاسیک داداریوش خبر ها زیاد به من میرسه اینا فروشنده هستن تامین کننده دارن یه سودی روی سود اونا میکشن میفروش

شرمنده زیاد نوشتم کلی نوشتم بقیه هم بخونن

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
اولین موردی که تو بارم تموم شد کلاسیک پک جدید ماریتن بود امیدوارم بتونم سری بعد برای بقیه هم بیارم فقط سفارش دوستان رو پور نکنم!

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
مارتین اصلا اسمش نشنیدم و حالا تست میکنم ببینم چه جوریه!:)

امکان خرید حضوری هست؟

همشون High Tention هستن؟

amirt1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان پیکای من رسید البته دو هفته پیش;) از استارتر تشکر میکنم بابت ارسال به موقع و سریع درخواستم.

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
مارتین اصلا اسمش نشنیدم و حالا تست میکنم ببینم چه جوریه!:)

امکان خرید حضوری هست؟

همشون High Tention هستن؟
من از طرف شما از مارتین عذرخواهی میکنم خخخ:D فکر کنم قدیمیترین کارخونه گیتار سازی دنیاست 1833 لوگو رو ببین خیلی از نوازنده های گیتار ارزوی داشتن سازهاشو دارن سیمهای خیلی خوبیم داره هم اکوستیک و کلاسیک برای همین من میارم

http://8pic.ir/images/2cc7tacpvknusgwpt1nj.jpg

2cc7tacpvknusgwpt1nj.jpg

بله هست تهران پیروزی پرستار میدان 13 ابان
الان موجود نیست سری بعد خواستی حضوری میتونی بیای مشکلی نیست

سایزش 28 43 هست همچین های تیونیشن نیست سیم خوبیه خیالت راحت از استاد تا شاگرد برده همه راضی بودن

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
من از طرف شما از مارتین عذرخواهی میکنم خخخ:D فکر کنم قدیمیترین کارخونه گیتار سازی دنیاست 1833 لوگو رو ببین خیلی از نوازنده های گیتار ارزوی داشتن سازهاشو دارن سیمهای خیلی خوبیم داره هم اکوستیک و کلاسیک برای همین من میارم
بله هست تهران پیروزی پرستار میدان 13 ابان
الان موجود نیست سری بعد خواستی حضوری میتونی بیای مشکلی نیست

سایزش 28 43 هست همچین های تیونیشن نیست سیم خوبیه خیالت راحت از استاد تا شاگرد برده همه راضی بودن

البته تولید کننده ساز با تولید کننده سیم یه مقدار متفاوت هستن و از طرفی تاریخ تاسیس یه شرکت دلیلی بر خوب بودن اجناس اون شرکت نیست ولی به هر حال...;)

سری بعد میشه کی دقیقا؟:D

منظورت از سایز متوجه نشدم ولی سیم گیتار کلاسیک بر اساس کشش دسته بندی میشه و سیم شما تو کدوم دسته قرار داره؟:)

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
البته تولید کننده ساز با تولید کننده سیم یه مقدار متفاوت هستن و از طرفی تاریخ تاسیس یه شرکت دلیلی بر خوب بودن اجناس اون شرکت نیست ولی به هر حال...;)

سری بعد میشه کی دقیقا؟:D

منظورت از سایز متوجه نشدم ولی سیم گیتار کلاسیک بر اساس کشش دسته بندی میشه و سیم شما تو کدوم دسته قرار داره؟:)
درسته میگی ماریتن رو نمیشناسم! منظورت تنها سیم نبود
یه تحقیق در مورد لوازمش بکن اینجوری نگو! مثل اینکه بگی گیبسون اکوستیک ساز جالبی نیست کلی اعتبار این برندها هست

معلوم نیست شاید 2 یا 3 ماه دیگه کمبود سرمایه دارم الان

بر اساس کشش و سایز
این سایزش نازکه کشش سیم بالاست

منظور از نازک یعنی استاندارد سیم الکتریک استانداردش میشه 9 42 اکوستیک 10 47 کلاسیک 28 43

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
درسته میگی ماریتن رو نمیشناسم! منظورت تنها سیم نبود
یه تحقیق در مورد لوازمش بکن اینجوری نگو! مثل اینکه بگی گیبسون اکوستیک ساز جالبی نیست کلی اعتبار این برندها هست

معلوم نیست شاید 2 یا 3 ماه دیگه کمبود سرمایه دارم الان

بر اساس کشش و سایز
این سایزش نازکه کشش سیم بالاست

منظور از نازک یعنی استاندارد سیم الکتریک استانداردش میشه 9 42 اکوستیک 10 47 کلاسیک 28 43

سایتشو دیدم و کلا گیتار کلاسیک توی سایتش نبود و همش آگوستیک بود!
اگه آگوستیک ساز باشه که طبیعیه که نشناسمش چون من کلاسیک و تا حدودی فلامنکو کار میکنم!

الان منظورت از سایز متوجه شدم و چون همه سیم های کلاسیک استاندارد هستن تا حالا به سایز سیم دقت نکرده بودم و بیشتر کشش سیم مهم بوده برام!

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
سایتشو دیدم و کلا گیتار کلاسیک توی سایتش نبود و همش آگوستیک بود!
اگه آگوستیک ساز باشه که طبیعیه که نشناسمش چون من کلاسیک و تا حدودی فلامنکو کار میکنم!

الان منظورت از سایز متوجه شدم و چون همه سیم های کلاسیک استاندارد هستن تا حالا به سایز سیم دقت نکرده بودم و بیشتر کشش سیم مهم بوده برام!
کلاسیک و حتی الکتریک هم میسازه ولی خیلی محدود ساخته در اصل کارش ساخت اکوستیکه الان

هم سایز تغییر میکنه هم کشش اینطوری که یادمه روی سیمهای داداریو دیدم سایز هم تغییر میکرد
سیم سفتی نیست این اگه بود صدای بچه ها در میومد 28 تومن هست! 200 تومن که نیست!!! هر موقع امد بخر خوشت امد باز بگیر

اگرم ساوارز میخوای سفارشی برات میارم مشکلی نیست یا هر سیم دیگه یا هر چیز دیگه!

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
کلاسیک و حتی الکتریک هم میسازه ولی خیلی محدود ساخته در اصل کارش ساخت اکوستیکه الان

هم سایز تغییر میکنه هم کشش اینطوری که یادمه روی سیمهای داداریو دیدم سایز هم تغییر میکرد
سیم سفتی نیست این اگه بود صدای بچه ها در میومد 28 تومن هست! 200 تومن که نیست!!! هر موقع امد بخر خوشت امد باز بگیر

اگرم ساوارز میخوای سفارشی برات میارم مشکلی نیست یا هر سیم دیگه یا هر چیز دیگه!

سفارشی چقدر طول میکشه برسه؟
Luthier هم سیم خوبیه و چه قیمتی میتونی بیاری؟

چون اینا تو بازار هست!:)
پیانو دیجیتال میتونی بیاری؟:D

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
سفارشی چقدر طول میکشه برسه؟
Luthier هم سیم خوبیه و چه قیمتی میتونی بیاری؟

چون اینا تو بازار هست!:)
پیانو دیجیتال میتونی بیاری؟:D
انقدر اینجا رو شلوغ نکن
بیا پیام خصوصی مثل قدیم نیست ایجا پست بزنی بیاد بالا خخخخخ
سفارشی منظور با بار خودم بود بار تک بار مثل گیتار امپ کیبورد و.... حدودا 30 تا 45 روز بسته به شرایط سایت و....

اون سیمی که توی بازار هست دو نوع داره یا تقلبیه ساوارز هست یا اصلشه که قیمتش نجومیه مثل اون سیمی که دادم 200 تومنه در نتیجه صرف داره خریدش ;) اون برند مورد نظرتم فکر کنم بود مسیج بده

پیانو دیجیتال اونم از امریکا؟!!! به اون سنگینی! بهم لینک اینا بده تو مسیج:)

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
سلام. من سیم کلاسیک میخوام .الان 4 ماهه میگی 2 ماه دیگه میارم :D..
این عکس گیتار کلاسیکه اسپری پارچه داره چین اونا؟ پارچه دانلوپ برا تمیز کردن؟دارید؟
داداریو هم اگه همین حول و حوش قیمت باشه سیم خوبیه.

بالا