برگزیده های پرشین تولز

فوري و مهم - كمك از تمامي دوستان -آيا اين روش كسب درامد ماهانه 500000 واقعي هست؟

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان و مديران عزيز و گرامي.

قبل از هرچيز از اينكه لطف مي كنيد و به سوال من جواب مي دهيد از شما بسيار تشكر مي كنم.

من سوال بسيار مهمي داشتم كه مي خواستم مطرح كنم .

چند نفر از دوستان در اين انجمن با من تماس گرفتن كه ميخوان اين سيستم كسب درامد را از لينك زير تهيه كنند و چون به نظر خودم اين كارا عاقبت نداره گفتم همه آنها ديت نگه دارند تا من يك مشورتي با شما دوستان بكنم.

http://www.formrichmusic.gigfa.com/index.php?p=1_12_-

تازه گاراتي تعويض و 100% تضميني هم دادند!

آيا مطلب بالا واقعي هست؟

شما دوستان چه راهي را پيشنهاد مي دهيد؟

اين مسئله خيلي مهم است و البته با تماسي كه با ديگران دوستان داشتم آنها هم همين مشكل را داشتند و مانده بودن چه كار كنند.

باز هم ازشما دوستان و گرامي و عزيزم به خاطر اينكه لطف مي كنيد و من را راهنمايي مي كنيد و به سوال من پاسخ مي دهيد بسيار تشكر مي كنم.

هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
دوست عزيز. نميخوام نا اميدت كنم

ولي شما از خودتون سوال كنيد كه اگر واقعا ماهيانه اين قدر درامد داره چرا صاحبان اين جور سايتها براي فروختن دو تا سي دي 2هزار توماني به فلان چيز ملت اويزون ميشن. بله درامد داره ولي براي اون كساني كه اين جور چيز ها رو روي يه سي دي 100 تومني رايت ميكنن و به صد برابر قيمت غالب ميكنن به ملت!:blink:

راستي دست و دل بازي يارو منو كشته 27 تومن قيمت واقعيشه ولي داره 10 تومن ميده!!:lol::lol:

به عنوان كسي كه هم خودم تجربش رو دارم وهم خيلي هاي ديگه مثل خودم رو ميشناسم كه سرشون كلاه رفته ميگم نكن. ولي بازم ميل خودته::blush:

scam

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
وقتی چیزی خیلی خوب به نظر میاد خب باورش نکنید! حتما حقه ای در کار هست!!

منبع : حرفه ای ها - PMC !!

Last edited:
بالا