برگزیده های پرشین تولز

فوق العاده : دقیقترین و کاملترین نقشه GPS تهران و خاورمیانه "فارسی" Nokia Map ٠

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0
نسخه کرک شده ویژه s60v5

نسخه ای که در این پست قرار میدم، مخصوص گوشی های s60v5 هستش. این نسخه رو من خودم روی 5800 تست کردم و عالی جواب داد بدون هیچ مشکلی. البته دوستان هم امتحان کنند و جوابش رو بگند. ممنون.

درضمن برنامه نیاز به ساین دارد....

موفق باشید.

سلام
آقا من گوشي 5800 دارم و نرم افزار Nokia Map بر روي كوشي نصب بود .براي نصب كرك گوشي رو با كد 7370 ريست كردم و حالا نمي شه نرم افزار رو آن اينستال كنم .

لطفا راهنمايي كنيد .

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام
آقا من گوشي 5800 دارم و نرم افزار Nokia Map بر روي كوشي نصب بود .براي نصب كرك گوشي رو با كد 7370 ريست كردم و حالا نمي شه نرم افزار رو آن اينستال كنم .

لطفا راهنمايي كنيد .
نیاز به Uninestall کردن نیست شما این کرک شده رو بزنید نصب کنه خودش Overwrite میشه با قبلی .

اگر هم Update Error داد

دو روش رفع این ارور رو در پست دوم مطالعه کنید

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام

لطفا راهنمايي كنيد .
نیاز به Uninestall کردن نیست شما این کرک شده رو بزنید نصب کنه خودش Overwrite میشه با قبلی .

اگر هم Update Error داد

دو روش رفع این ارور رو در پست دوم مطالعه کنید

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0
سلام صادق جان

من برنامه مربوط به 5800 رو دانلود کرم ولی برای ساین کردن مشکل داره و ساین نمی شه و همین طوری هم که نصب نشد . چه باید کرد ؟

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام صادق جان

من برنامه مربوط به 5800 رو دانلود کرم ولی برای ساین کردن مشکل داره و ساین نمی شه و همین طوری هم که نصب نشد . چه باید کرد ؟

سلام

مشکل رو دقیق تر بفرمایید تا دقیقا ببینیم مشکل از چیه

تا حالا نرم افزاری رو برای گوشیتون ساین کردید و نصب؟

دقت کنید کار زیر رو برای 5800 باید انجام بدید (و بعد فایل ساین شده رو نصب کنید)

1- اول از همه گوشی يك بك آپ تهيه كنيد (شماره تلفن ها و ... پاک میشوند)
2- گوشي رو خاموش كنيد
3- سيم كارت و مموري كارت رو دربياريد
4- گوشي رو روشن كنيد و با كد #7370#* گوشي رو ريست كنيد
5- حالا تاريخ و زمانتون رو تنظيم كنيد و مموري كارت رو جا بزنيد
حالا نرم افزار رو براحتي نصب كنيد!

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

تمام کار ها یی رو که شما فرمودین رو انجام دادم . فقط نرم افزاری که از پست شماره 4 دانلود کردم رو باید ساین کنیم . ولی هنگام ساین کردن پیغام خطا میده .

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام

تمام کار ها یی رو که شما فرمودین رو انجام دادم . فقط نرم افزاری که از پست شماره 4 دانلود کردم رو باید ساین کنیم . ولی هنگام ساین کردن پیغام خطا میده .
اگر همه مراحل ساین رو درست انجام بدی و تاریخم تنظیم باشه نباید مشکلی باشه
فقط

دقت کنید کار زیر رو برای 5800 باید انجام بدید (و بعد فایل ساین شده رو نصب کنید)

1- اول از همه گوشی يك بك آپ تهيه كنيد (شماره تلفن ها و ... پاک میشوند)
2- گوشي رو خاموش كنيد
3- سيم كارت و مموري كارت رو دربياريد
4- گوشي رو روشن كنيد و با كد #7370#* گوشي رو ريست كنيد
5- حالا تاريخ و زمانتون رو تنظيم كنيد و مموري كارت رو جا بزنيد
حالا نرم افزار رو براحتي نصب كنيد!

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزم فایل اصلا ساین نمیشه .
برنامه های دیگه ساین میشن و نصب هم شده ولی این فایل ساین نمیشه .

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0

sgh1355

Registered User
لایک‌ها
0
سلم به همه دوستان خصوصا صادق خان
من nokia map رو از طريق خود برنامه Ovi suite آپديت كردم. گوشي من 5800 خاكستري هستش. جالبه كه نرم افزار Ovi اين فايل رو دانلود كرد و روي گوشي من نصب كرد:
http://www.mediafire.com/?rjwm4ztxiyw
اميدوارم اين يك ورژن خوبي از Nokia Map باشه كه نياز به ساين و اينها هم نداشته باشه.
اگه كسي امتخان كرد و خوب بود به ماهم بگه.
من فقط روي گوشي خودم امتحان كردم :p

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلم به همه دوستان خصوصا صادق خان
من nokia map رو از طريق خود برنامه Ovi suite آپديت كردم. گوشي من 5800 خاكستري هستش. جالبه كه نرم افزار Ovi اين فايل رو دانلود كرد و روي گوشي من نصب كرد:
http://www.mediafire.com/?rjwm4ztxiyw
اميدوارم اين يك ورژن خوبي از Nokia Map باشه كه نياز به ساين و اينها هم نداشته باشه.
اگه كسي امتخان كرد و خوب بود به ماهم بگه.
من فقط روي گوشي خودم امتحان كردم :p
البته اینی که شما گرفتید چون کرک شده نیست از مسیریابی رایگان فقط یک هفته میتونید استفاده کنید

البته یک ورژن 3.03 هم اومده که مشکلات زیادی داره.

رو گوشی های اندکی نصب میشه
اگر میخواهید نقشه قارسی باشه باید زبان گوشیتون فارسی باشه (اگر فارسی نداشتید هم نمیتونید کاری کنید!)

البته میگن نیاز به ساین نداره ولی از ابتدا اصلا شروع به نصب نمیکنه رو 80 درصد گوشی ها!

همون ورژنی که تو پست یک گذاشتم از همه بهتره.

sgh1355

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان خصوصا آقا صادق
من امروز يك سري به سايت نوكيا زدم ديدم يك ورژن جديد از nokia map رو گذاشته توي سايت (توي سايت maps.nokia.com). من اونو نصب كردم و مشكل خاصي نداشتم. تنها مشكلم اينه كه نقشه كه به زبان فارسي بو شد به زبان انگليسي :( . گوشي من زبون فارسي رو داره و به خوبي ساپورت ميكنه و قبلا هم نقشه به زبان فارسي بود. لطفا راهنمايي كنيد چطوري زبونشو فارسي كنم.
ممنون

sgh1355

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان خصوصا آقا صادق
من امروز يك سري به سايت نوكيا زدم ديدم يك ورژن جديد از nokia map رو گذاشته توي سايت (توي سايت maps.nokia.com). من اونو نصب كردم و مشكل خاصي نداشتم. تنها مشكلم اينه كه نقشه كه به زبان فارسي بو شد به زبان انگليسي :( . گوشي من زبون فارسي رو داره و به خوبي ساپورت ميكنه و قبلا هم نقشه به زبان فارسي بود. لطفا راهنمايي كنيد چطوري زبونشو فارسي كنم.
ممنون

سلام به همة دوستان
روش فارسي كردن نقشه رو پيدا كردم. بايد زبان گوشي رو فارسي انتخاب كرد تا نقشه هم فارسي بشه :wacko: البته من ترجيح ميدم كه زبان گوشيم انگليسي باشه :shades2:. خوب حالا سوال جديد اينه كه چطوري ميشه زبان گوشي انگليسي باشه ولي نقشه فارسd (مثل ورژن قبلي) :p

Last edited:

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام به همة دوستان
روش فارسي كردن نقشه رو پيدا كردم. بايد زبان گوشي رو فارسي انتخاب كرد تا نقشه هم فارسي بشه :wacko: البته من ترجيح ميدم كه زبان گوشيم انگليسي باشه :shades2:. خوب حالا سوال جديد اينه كه چطوري ميشه زبان گوشي انگليسي باشه ولي نقشه فارسd (مثل ورژن قبلي) :p
سلام دقيقا مشكل همينجاست

ريختن اين ورژن به اين دليل كه خودتون گفتيد زياد به صرفه نيست به همين دليل من توي تاژيك و مجموعه قرارش ندادم

اين كه بخاي كلا زبان گوشي رو فارسي كني و تا نقشه فارسي بشه اصلا به صرفه نيست و وقتگير و تا وايسي ريست بشه و ...

من ديدم به اين صورته ديگه امتحانش نكردم ولي شما از بخش تنظيمات و language انگليسي رو بزن اگر باز نرم افزار فارسي نشد نميشه كاري كرد و بايد باز خود گوشيت رو انگيليسي كني

موفق باشي

sgh1355

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دقيقا مشكل همينجاست

ريختن اين ورژن به اين دليل كه خودتون گفتيد زياد به صرفه نيست به همين دليل من توي تاژيك و مجموعه قرارش ندادم

اين كه بخاي كلا زبان گوشي رو فارسي كني و تا نقشه فارسي بشه اصلا به صرفه نيست و وقتگير و تا وايسي ريست بشه و ...

من ديدم به اين صورته ديگه امتحانش نكردم ولي شما از بخش تنظيمات و language انگليسي رو بزن اگر باز نرم افزار فارسي نشد نميشه كاري كرد و بايد باز خود گوشيت رو انگيليسي كني

موفق باشي

خود برنامة Map جاي خاصي براي تنظيم زبان نداره و فكر كنم تهنا راه همونيه كه گفتم. البته تو اين ورژن جديد من دو تا خاصيت ديدم (البه شايد ورژن قبلي هم داشته باشه) اول اينكه به نظر من ارتباط بهتر برقرار ميشه (حداقل من اينطور فكر ميكنم) دوم اينكه اگه اسم خيابونها يا مكانها رو جستجو كني پيدا ميكنه. قبلا موفق نميشدم با جستجوي اسم مكانها اونها رو پيدا كنم ولي الان ميتونم. البته اسم رو فينگليش ميزنم.

شاد باشيد.

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
خود برنامة Map جاي خاصي براي تنظيم زبان نداره و فكر كنم تهنا راه همونيه كه گفتم. البته تو اين ورژن جديد من دو تا خاصيت ديدم (البه شايد ورژن قبلي هم داشته باشه) اول اينكه به نظر من ارتباط بهتر برقرار ميشه (حداقل من اينطور فكر ميكنم) دوم اينكه اگه اسم خيابونها يا مكانها رو جستجو كني پيدا ميكنه. قبلا موفق نميشدم با جستجوي اسم مكانها اونها رو پيدا كنم ولي الان ميتونم. البته اسم رو فينگليش ميزنم.

شاد باشيد.
آره ورژن قبل تو جستجو مشل داشت. البته اگر اسم شهر و کشور رو از توی لیستش انتخاب میکردی
میشد جستجو کرد

ولی گاهی لیست رو نشون نمی داد!

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
دوستان نقشه سایر شهرها که به تازگی ارایه شده نیز در پست اول قرار گرفت

بالا