برگزیده های پرشین تولز

فيد برای کامنت‌ها در موبل تايپ

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مويبل‌تايپ، آيا اين امکان وجود داره که کامنت‌های هر پست هم فيد مخصوص خودشون رو داشته باشند؟
مثلا در پايان هر پست، علاوه بر لينک کامنت‌ها، لينکی هم برای دنبال کردن کامنت‌ها از طريق فيد در اختيار خواننده‌گان قرار بگيره؟

amin_tabrizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مويبل‌تايپ، آيا اين امکان وجود داره که کامنت‌های هر پست هم فيد مخصوص خودشون رو داشته باشند؟
مثلا در پايان هر پست، علاوه بر لينک کامنت‌ها، لينکی هم برای دنبال کردن کامنت‌ها از طريق فيد در اختيار خواننده‌گان قرار بگيره؟
من دقیقا متوجه نشدم پی میخوای؟
اگه نمونه ای داری معرفی کن

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6

توی نسخه ی 4 MT این امکان برای ادمین هستش که کامنت ها رو از طریق فید دنبال کنه و حتی مدیریتشون کنه که در نوع خودش خیلی جالبه ولی اینکه مثل وردپرس بشه برای کامنت ها ی هر پست فید جداگانه ای تولید کرد من تا حالا جایی ندیدم، اگر جایی دیدی بگو ببینیم بعد بیشتر روش کار کنیم، ولی در کل هم فکر می کنم اگر بشه همچین کاری کرد هم جز قابلیت های خود MT نباشه و از طریق پلاگین بهش اضافه بشه.

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثلا توی بلاگر همچنين امکانی هست. هر يادداشت يک لينک داره که اگر اون رو به آر.اس.اس‌خوان خودمون اضافه کنيم، هر کسی کامنت جديدی بذاره برای اون يادداشت، ما باخبر می‌شيم. چه مدير و چه خواننده‌ی اون وبلاگ باشيم.

بالا