برگزیده های پرشین تولز

فيفا 2005

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آره امروز توی اروپا اومده ولی فکر نمیکنم توی ایران هنوز موجود باشه

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
البته به کار اینا نمی شه خیلی مطمئن بود مخصوصا اینکه تازه 10 روز پیش سرویس پک2 رو گذاشتن اونم نوشتن نهایی اما جلدشو با دقت می خونی می بینی نوشته RC2 Final !!
همینان باعث هزار بدبختی می شن مخصوصا که SP2 های غیر final نسخه غیر final از Directx 9.0c رو نصب می کنن و همین باعث دردسر خیلی ها تو اجرا کردن Sims 2 شد.

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
والا تو ايران كه هميشه از اين بدبختي ها هست.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا من اینو امروز خریدم خیلی توپه !

به نظر من Winning Eleven در برابر این هیچی نیست !

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
ایندفعه بازی چطوریه؟
آخه همیشه بازی فیفا در حالا بازی کردن با یه سری امکاناته مثلا مثل فيفا 2001 همه پاسها خودكار ميشه بعد فيفا 2002 مياد بر عكسش ميكنه!!و موقع پاس دادن بايد حتما رو به بازيكن باشي

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
همانطور که پيش بينی می شد Euro 2004 مقدمه ای برای FIFA 2005 بود اما اگر فکر می کنيد FIFA 2005 همان Euro 2004 است سخت در اشتباهيد! اگر هم فکر می کنيد FIFA 2005 با سال گذشته يعنی FIFA 2004 خيلی فرق کرده باز هم در اشتباهيد! در واقع FIFA 2005 نمونه اصلاح شده FIFA 2004 است، يک نمونه اصلاح شده که در آن بازی بسيار جذاب تر و دلچسب تر از FIFA 2004 است. سرعت بهتر بازی، آهنگ حرکت تيمی بهتر، جزئيات فنی بازيکنان تنها موارد اندکی است که در FIFA 2005 بهبود يافته است. همچنين نحوه پاسکاری نيز بهبود چشمگيری پيدا کرده و بازيکنان به خوبی فضاهای خالی را پيدا می کنند و در آنها جايگيری می کنند.

هواداران FIFA 2005 بايد بخشی از اين بهبودها را مديون شرکت Konami Sport رقيب جديد و سرسخت EA Sport در بازيهای فوتبال بدانند که سال گذشته با عرضه دو بازی Wining Eleven و Pro Evolution Soccer برای PC سر و صدای زيادی به راه انداخت. اين دو بازی در موارد بسياری برای فيفا خط و نشان کشيدند و حال FIFA 2005 آمده تا دوباره خودی نشان دهد.

از موارد جديدی که در FIFA 2005 آمده بخش Create Player در داخل بازی است که در آن می توان به راحتی يک بازيکن جديد ساخت و تمام جزئيات آن را تنظيم کرد. در FIFA 2005 ما شاهد 18 ليگ فوتبال، 38 تيم ملی فوتبال که البته طبق معمول بدون تيم ايران و 11.000 بازيکن خواهيم بود.

گرافيک بازی تغيير زيادی نکرده است، موتور 3D بازی قوی تر شده ومنوهای بازی نسبت به FIFA 2004 بهتر شده است و از کيفيت مطلوب تری برخوردار است.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
بابا جون علی اذیت نکن! فکر نکنم به گردپای الون هم برسه
کلا فیفا طرز بازیش جالب نیست همش باید تک روی کرد جاگیریها خوب نیست ترکیب چیدن بدرد عمه ی سازنده اش میخوره قدرت بازیکنها رو اصلا نمیشه احساس کرد و...

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از faridbahal :
بابا جون علی اذیت نکن! فکر نکنم به گردپای الون هم برسه
کلا فیفا طرز بازیش جالب نیست همش باید تک روی کرد جاگیریها خوب نیست ترکیب چیدن بدرد عمه ی سازنده اش میخوره قدرت بازیکنها رو اصلا نمیشه احساس کرد و...
آخه من WE 7 رو که گرفتم با اینکه گرافیکش در مقایسه با فیفا خیلی پایین بود ولی کند اجرا میشد و باید Resulation رو خیلی پایین می آورد تا درست بشه و 2 روز داشتم براش Patch دانلود میکردم بخاطر همین اصلا ازش خوشم نیومد اما شاید WE 8 بهتر باشه

اما فیفا 2005 خداییش نسبت به 2004 خیلی عالی شده

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
منم با WE مشکل کند بودن داشتم گذاشتمش کنار.
محیطش و ... هم چیز خاصی بنظر نمیومد. همین یورو 2004 چقدر روون و پر زرق و برق و ردیفه......باز صد رحمت به یورو و فیفا.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من با we7 مشكلي نداشتم اما به نظرم در مورد تعريف از اين بازي زياد اغراق شده. خوب شايد چون تا حالا فقط fifa بوده به ميدون اومدن اين شركت كار بزرگي باشه ولي به نظر من هنوز خيلي كار داره تا به فيفا برسه.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
آخه من WE 7 رو که گرفتم با اینکه گرافیکش در مقایسه با فیفا خیلی پایین بود ولی کند اجرا میشد و باید Resulation رو خیلی پایین می آورد تا درست بشه و 2 روز داشتم براش Patch دانلود میکردم بخاطر همین اصلا ازش خوشم نیومد اما شاید WE 8 بهتر باشه
خوب پس مشکل از نوع سخت افزاری بوده!! بیچاره الون تقصیری نداره
منم با WE مشکل کند بودن داشتم گذاشتمش کنار.
محیطش و ... هم چیز خاصی بنظر نمیومد. همین یورو 2004 چقدر روون و پر زرق و برق و ردیفه......باز صد رحمت به یورو و فیفا.
بابا کاکو تو هم؟ روون اجرا شدن یه بازی یا کند اجرا شدن بازی که معیار برای بهتر یا بدتر بودنش نمیشه! جون خودم کونامی نمیدونسته تو ایران چقدر وضع اقتصادی خرابه!!! اگه میدونست بازیشو یه جوری میساخت که با tnt2 هم اجرا بشه!!!!
من با we7 مشكلي نداشتم اما به نظرم در مورد تعريف از اين بازي زياد اغراق شده. خوب شايد چون تا حالا فقط fifa بوده به ميدون اومدن اين شركت كار بزرگي باشه ولي به نظر من هنوز خيلي كار داره تا به فيفا برسه.
کلا مگه چند تا فوتبال داریم یکیش فیفا یکی الون یکی مایکروسافت که از 2000 به بعد دیگه نساخت چند تا هم که اسم بازیکنها روشونه مثل اوون و...
خوب توی اینا باید هم از الون تعریف بشه!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
ولي خداييش فيفا هاي قديمي بيشتر حال نميداد؟!! برزيل رو با تيم ايران 20 بر صفر شكست ميدادي!!! حالا اگه بتوني توپ رو كنترل كني هنر كردي.

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
فريد جان ، هم الون و هم نسخه قبلي از لحاظ سرعت بازي اشكال داشتن . يعني دقيقا مشكل از خود طراحي Konami بود . اگه به Read me خودش هم مراجعه كني مي بيني كه در مورد تنها چيزي كه صحبت كرده سرعت بازي كه اگه مشكل داشت اين كار رو كنيد يا اون كار كنيد . ما اين بازي رو با چند كارت گرافيكي خوب ( مثل 5200 و 5600 و 9200 ) كه همگي از كارتهاي حوب سري خودشون بودن ، تست كرديم و همونطور كه كاكو گفت مشكل سرعت رو داشت . در حاليكه سيستم مورد نياز اين بازي geforce3 , radeon 8500 است
http://www.socceraccess.com/index.p...?id=EpAZkypVyyWjgXJmgz&style=Extended_english
و روي همين كارتها حتي بازي Doom3 با جزييات و سرعت قابل قبول و خوبي براحتي اجرا ميشه و اين قضيه هيچ ربطي به سخت افزار سيستم نداره و مشكل از خود بازي نه چيز ديگه اي . منوهاي بازي هم كه در حد بازي هاي Micro , Sega است و به هيچ وجه در حد بازيهاي PC نيست . و محيط ورزشگاه نيز كه بسيار بي روح طراحي شده . و در واقع بنظر مياد كه زوركي اين بازي رو از نسخه كنسولش به PC تبديل كرده باشن .
ولي عليرغم تمام نكات ضعف غير قابل انكارش ، آهنگهاي بازي واقعا ورزشي و خوب انتخاب شدن و از حيث فوتبال بودن و حركت بازيكنها و توپ نيز واقعا خوبه .

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خوب پس مشکل از نوع سخت افزاری بوده!! بیچاره الون تقصیری نداره
نه باور کن از سخت افزار نبود ! من کارت گرافیکم ATI Radeon 9200 Se 128 با RAM 256 DDR و CPU Intel Celeron 1.70 حالا خودت قضاوت کن؟
من با این سخت افزار فیفا 2005 رو روی Resolution 1024*768 , Mediom خیلی عالی بازی میکنم اما توی WE7 روی 640 * 480 , Low بزور اجرا میکنم ! خوب اینجا مشخصه که شرکت Konami توی بازیسازی خیلی ... یعنی گرافیک الون از فار کرای هم بهتره؟

البته من نسخه ps2 الون رو که دیدم خیلی بهتر بود ولی مال pc افتضاح بود

راستی فرید جون پیشنهاد میکنم فیفا 2005 رو بخری شاید نظرت تغییر کرد ;)

بالا