برگزیده های پرشین تولز

فيفا 2005

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از Kako :
مرسي شرلوك ....
تو بازار ما هم اومده؟
من كه با يورو خيلي حال كردم. يعني من و داداشم كه هر شب بازي ميكنيم;)
باهم همكاريم كه كاكو!!!حالا تو جوي استيك ور ميداري يا داداشت!!
داداش من هميشه جرزني ميكنه كيبردو ور ميداره ولي بازم سوسكش ميكنم!! :D :D :D
توي ايرانهم اومده ولي تو پك 2004 ميدن!!چون عجله داشتن پك براش طراحي نكردن!!
در مورده فيفا هم اگه يادتون باشه از ورلد كاپ 2002 درست شد وگرنه قبلش گرافيك بازيكناش خيلي احمقانه بود!!وفقط از رو
اسم طرف ميشد فهميد كه كيه!!! :D
راستي فيفا 99 يادتونه !!؟؟ايرانيها همشون يه شكل بودن!!!با موهاي قيصري و سيبيل ديوثي!!!:lol: :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سيبيل چي؟ :blink:
شرلوك چرا قاط زدي؟ به سيبيل چرا دري وري ميگي؟؟
من و داداشم از فيفا 99 و 2000 و ..... همشون رو با هم و هميشه بازي كرده و ميكنيم.
ديگه الان شده هر شب!! هر شب بازي ميكنيم. البته معمولا 3 دست بازي ميكنيم.
يعني زيادي طولاني نميزاريم بشه. بعضي وقتام ميريم خونه همين جكي و يكي ديگه از رفيقام شب تا صبح بازي ميكنيم...........خيلي حال ميده خدائيش......
من كي بورديم. داداشم هم گيم پد بازي ميكنه.
2005 رم جكي رفته بگيره سي دي 2 اش خراب بوده گرفت ايشاله آخر هفته ميبينم اين چجوريه. ولي من دوست داشتم همين يورو رو مدتها بازي كنم. خيلي رديفه.....
فقط صداي تماشاچي هاش خوب نيست:(
خيلي كم و كم هيجان و ....ست...

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اه ببخشيد!!! سيبيل چيز!! يه جور سيبيل خاصه كه بر عكس سيبيل شما خيلي نا فرمه(اصولا به سيبيلها نا فرم سالهاست كه اينو ميگن!!! من تقصيري ندارم !!!:( )
در مورد 2005 هم الان من يه دست بازي كردم بسيار بهتر شده!!! پاسها عالي پاس تو رد عالي و...
كلا بازي نسبت به 2004 بسيار پيشرفت كرده!!
حالا وقت شد نقدش رو امشب مينويسم.گرافيكشم نفاوتي نكرده!
ولي راستي توي فيفا ها كلا قشنگترين دمو مال 2003 بود.همون كه داويدز شيرين كاري ميكرد واقعا عالي بود!!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
راستي اينم بگم در مقابل 2005 فيفا 2004 يه فاجعه به تمام معناست!!
راستي جان ماتسونم طبق معمول هست.ولي بازهم گزارشاش تكراريه. :(

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نميدونم من هميشه از دست اين گزارشهاي فيفا شكار بودم.....درستش هم نميكنن
يورو بهتر شده ولي بازم هم همون جان ماتسون و الي مك كويست دوباره هستن:(
همشم يه چيزو ميگن توي همه بازيها.......:p

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
فردوسي پور هم بدك گزارش نميكنه! چه ميكنه اين بازيكن!! :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فريد جان ، هم الون و هم نسخه قبلي از لحاظ سرعت بازي اشكال داشتن . يعني دقيقا مشكل از خود طراحي Konami بود . اگه به Read me خودش هم مراجعه كني مي بيني كه در مورد تنها چيزي كه صحبت كرده سرعت بازي كه اگه مشكل داشت اين كار رو كنيد يا اون كار كنيد . ما اين بازي رو با چند كارت گرافيكي خوب ( مثل 5200 و 5600 و 9200 ) كه همگي از كارتهاي حوب سري خودشون بودن ، تست كرديم و همونطور كه كاكو گفت مشكل سرعت رو داشت . در حاليكه سيستم مورد نياز اين بازي geforce3 , radeon 8500 است
http://www.socceraccess.com/index.p...xtended_english
و روي همين كارتها حتي بازي Doom3 با جزييات و سرعت قابل قبول و خوبي براحتي اجرا ميشه و اين قضيه هيچ ربطي به سخت افزار سيستم نداره و مشكل از خود بازي نه چيز ديگه اي . منوهاي بازي هم كه در حد بازي هاي Micro , Sega است و به هيچ وجه در حد بازيهاي PC نيست . و محيط ورزشگاه نيز كه بسيار بي روح طراحي شده . و در واقع بنظر مياد كه زوركي اين بازي رو از نسخه كنسولش به PC تبديل كرده باشن .
ولي عليرغم تمام نكات ضعف غير قابل انكارش ، آهنگهاي بازي واقعا ورزشي و خوب انتخاب شدن و از حيث فوتبال بودن و حركت بازيكنها و توپ نيز واقعا خوبه .
قبول دارم!

نه باور کن از سخت افزار نبود ! من کارت گرافیکم ATI Radeon 9200 Se 128 با RAM 256 DDR و CPU Intel Celeron 1.70 حالا خودت قضاوت کن؟
والا اگه بخوام رک قضاوت کنم دستگات نفتیه!! 9200 se واقعا افتضاحه تو رده های همون tnt2 !!
celeron هم اصلا بدرد بازی نمیخوره!
راستی فرید جون پیشنهاد میکنم فیفا 2005 رو بخری شاید نظرت تغییر کرد
اتفاقا دیروز که رفته بودم بازار رضا رایتر بخرم دیدم زدن به شیشه ها! فکر کردم حتما بتا متایی چیزیه! نخریدم با اینکه اصلا خوشم نمیاد ازش اما هر سال میخرمش شاید بهتر شده باشه
یه فیفا یادمه (فکر کنم 98 بود) سالنی داشت خیلی حال میداد تو سالن

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
والا اگه بخوام رک قضاوت کنم دستگات نفتیه!! 9200 se واقعا افتضاحه تو رده های همون tnt2 !!
celeron هم اصلا بدرد بازی نمیخوره!
حالا به این کار ندارم که سیستمم نفتیه و اینا ولی وقتی با همین کارت Doom 3 رو خوب اجرا میکنم دیگه we با اون گرافیکش باید با یک کارت 16 هم اجرا بشه چه برسه به 128 !

کلا به نظر من شرکت Konami بهتره دنبال بازی سازی برای PC نره چون بیشتر بازیهایی که برای PC ساخته با سخت افزار های مختلف مشکل داره ! البته من خودم فقط we رو تست کردم اما شنیدم بازیهای دیگش مثل msg و silent hill هم با بعضی سیستم ها مشکل داره

حالا از کند بودن الون که بگذریم مشکلات زیاد داره ... مثلا داورش واقعا احمقه چون به جوانمردانه ترین تکل ها کارت زرد نشون میده ! یا مثلا چهره بازیکن ها رو اگه دقت کنی زیاد شبیه خودشون نیستند ، اسم های بازیکن های باشگاهیش غلطه ، ضربه های آزاد رو نمیشه دقیق زد و ...

خلاصه به این دلایل من باهاش حال نکردم

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
مثلا داورش واقعا احمقه چون به جوانمردانه ترین تکل ها کارت زرد نشون میده !
قبول دارم
یا مثلا چهره بازیکن ها رو اگه دقت کنی زیاد شبیه خودشون نیستند
به نظر من از فیفا بهتره
اسم های بازیکن های باشگاهیش غلطه
به خاطر نخریدن لیسانس از فیفاس! با پچ راحت درست میشه
ضربه های آزاد رو نمیشه دقیق زد
به نظر من ضربه های ایستگاهیش نوع زدنش از فیفا جالبتره

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از faridbahal :
به نظر من ضربه های ایستگاهیش نوع زدنش از فیفا جالبتره

من هم توي زدن ضربات آزاد مشكل دارم. تقريبا بگم كنترلي روي ضربه ندارم. شايد هم نحوه صحيح بازي رو نميدونم... :eek:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
برای ضربه ی ازاد زدن توی الون سعی کن با یک بازیکن همیشه این کار رو بکنی زاویه رو باید طوری تنظیم کنی که سر نفر اول خط دفاعی مماس با تیر دروازه بشه قدرت ضربه هم دقیاق یادم نمیاد اما با یکی دو باز زدن دستت میاد

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خب ديگه دوستان
حالا بحث سره 2005به نظر من پاس كاريش شده مثل PS اونقدر ساده شده ولي شوت زدنش خيلي مصيبت آميز شده
ولي يه مشك پيدا كرده حركتي كه براي دفاع با دكمه دي انجام ميداد ديگه نيست و دكمه اي همون كارو ميكنه كه براي اولين بار توليد مشكل ميكنه!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امیدوارم مشکل فیفا 2004 که نمیشد کنترل کی بوردش رو تغییر داد رو به ارث نبرده باشه:(
وگرنه مثل فیفا 2004 بازیش نمیکنم.
:eek:
یعنی چی که هر چی دوست دارن رو تحمیل میکنن؟ شاید یکی دستش مشکل داره خوشش نمیاد از اون لی اوت ....

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از Kako :
امیدوارم مشکل فیفا 2004 که نمیشد کنترل کی بوردش رو تغییر داد رو به ارث نبرده باشه:(
وگرنه مثل فیفا 2004 بازیش نمیکنم.
:eek:
یعنی چی که هر چی دوست دارن رو تحمیل میکنن؟ شاید یکی دستش مشکل داره خوشش نمیاد از اون لی اوت ....
توی 2005 به راحتی میشه کنترل ها رو تغییر داد

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
آقا من زیاد اهل فوتبال نیستم یعنی قدیما بودم! یادش به خیر هیچی به اندازه Fifa98 اون قدیما مزه نمیده!
اما الان که گاهی بازی می کنم به نظرم Wining Eleven8 از Fifa2005 خیلی قشنگتر و طبیعی تر بود و بازیکنها حالت زنده دارن نه مثل فیفا رباتهای باهوش! به نظرم اگر می خواهید منصفانه قضاوت کنید باید Wining Eleven رو روی PS2 یا یک کامپیوتر خیلی قوی بازی کنید!
موفق باشید.

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از faridbahal :
بابا جون علی اذیت نکن! فکر نکنم به گردپای الون هم برسه
کلا فیفا طرز بازیش جالب نیست همش باید تک روی کرد جاگیریها خوب نیست ترکیب چیدن بدرد عمه ی سازنده اش میخوره قدرت بازیکنها رو اصلا نمیشه احساس کرد و...

ای بابا تک روی کردن که تو فيفا مصيبته!! اصلا امکان نداره تو يورو بتونی بيش از 2 نفر رو ديريپل بزنی!! :blink:

انصافا يورو 2004 خيلی باحاله ، هيچ وقت آدم خسته نميشه چون بردن حريف خيلی سخته نتايج هم به واقعيت نزديکن .

معمولا بازيها کم گل هستن حد اکثر 6 تا گل تو يه بازی زده ميشه! من که خيلی حال ميکنم .
ولی بعضی وقتا اشکه آدمو در ميياره کامپيوتر مثلا 90 ديقه حمله ميکنی آخرش 1 بر هيچ ميبازی :(

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
بچها تو يورو واسه من خيلی کم اتفاق مييوفته که از راه دور گل بزنم. کسی ايده يه خاصی نداره؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب امروز فیفا رو خریدم
اول اینکه خاک تو سرش هنوز هم با تغییر دکمه ها مشکل داره!! درسته که میشه دکمه ها رو عوض کرد اما خاک تو سر نمیشه توش arrow key رو هم عوض کرد! اخه کیبورد من پایینش خرابه برای همین نمیتونم از ارو کی استفاده کنم مجبور شدم از گیم پد استفاده کنم که باز هم خاک تو سر خرش نمیشه دکمه های گیم پد رو تغییر داد
من به سلیقه ی خودم به فیفا و الون نمره میدم!
فیفا:
گرافیک : 7
گیم پلی : 6
صدا : 8

الون 7:
گرافیک:6.5
گیم پلی :10 !!
صدا :7

منوی فیفا به نظرم اصلا جالب نیست و کاربریش سخته! در کل تا اولین بار شروع به بازی کردم یاد میکرو افتادم!!

بالا