برگزیده های پرشین تولز

فکری برای دخملا بکنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نتیجه می گیریم که دیگه با پسرا دوست نشیم. اگر هم شدیم گولشون رو نخوریم.

بازار رو خراب نکنيد! اين حرفها رو کساني ميزنند که طرفدار عقايد ارتجاعي خفن هستند و معتقند بعد از ازدواج بايد طرف رو شناخت! اين خيلي بدتره چون مشکلات رو فروارد ميکنه به بعد از ازدواج که کار از کار گذشته اگه قبلش گول بخوريد و طرف رو بشناسيد بهتر از اينه که بعدش طلاق بگيريد و بچشو بزرگ کنيد!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اي ول چه نقشش رو خوب بازي کرده!
:cool:
:p
بازار رو خراب نکنيد! اين حرفها رو کساني ميزنند که طرفدار عقايد ارتجاعي خفن هستند و معتقند بعد از ازدواج بايد طرف رو شناخت! اين خيلي بدتره چون مشکلات رو فروارد ميکنه به بعد از ازدواج که کار از کار گذشته اگه قبلش گول بخوريد و طرف رو بشناسيد بهتر از اينه که بعدش طلاق بگيريد و بچشو بزرگ کنيد!

موافقم
باید قبل از ازدواج حتما یارو رو از هر جهت بشناسی
تاکید میکنم هر جهت
چون بعد از ازدواج راه برگشتی نیست
راه برگشت که هست ولی خیلی گرون تموم میشه

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
چرا این دخملا اینقده زود گول میخورن ؟
خیلی هاشون گول نمی خورن. ولی می دونی جامعه ی ما چه ریختیه؟ کسی به کار کسی کاری نداره. وقتی افتادی توی سرازیری، احتمال اینکه مردم بهت بخندن و مسخرت کنن خیلی بیشتره ازینکه بیان دستشونو برات دراز کنن. کمک کردن به "آدما" اهمیتش کمتر از حفظ دین و ایمونه. اگه یه چیزی 10% مواقع نتیجه ش خوب بشه 90% خراب، یک جوری ملت برخورد می کنن انگار که اون 10% اصلاً وجود نداره. شک و شبحه "حرومه"! بحث و تبادل نظر و این حرف ها کاملاً مرخصه.
می دونی؟ مردم ما کلاً با صحبت کردن حال نمی کنن!! شایدم بلد نیستن!؟ ولی اگه یه کاری رو اشتباه بدونن و ببینن که یه نفر اون کارو داره انجام می ده، طرف رو مسخره می کنن، صد جور حرف و حدیث پشت سرش درست می کنن، مرتد و کافر و بی دین و نامسلمون می دونن، هزار تا برچسب دیگه هم روش می زنن، ولی عمراً نمی شینن با طرف منطقی و رودررو صحبت کنن. می ترسن ایمانشون "به فنا بره" !!
توی ایران هنوز "تجربه" و حرف "بزرگ ترا" از "منطق بشری" تکامل یافته تره!! خیلی با افتخارم اینو جزو اصول دینیمون حساب می کنیم، به ...ممون هم نیست که آخر عاقبت این خط فکری به کجاها خطم می شه.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
دخترا گول نمی خورن، همیشه این پسران که گول می خورن و وقتشون رو پای دخترا تلف می کنن...
به قول محمود که گفت فقط بلدن فیلم سادگی و بی ریایی بازی کنن و هر وقت هم قافیه تنگ اومد با گریه یا نهایتاً جیغ و داد به دادخواهی های بی اساسشون ادامه بدن...
به خدا من از جماعت دختر چیزایی دیدم و شنیدم که باورم نمیشه... نمیخوام بگم همه شون بدجنس هستند. بالاخره همه مون خواهر و مادر داریم، ولی به خدا بعضیاشون از گرگ هم بدترن. هیولاهایی هستند در لباس لطیف فرشته...

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دخترا گول نمی خورن، همیشه این پسران که گول می خورن و وقتشون رو پای دخترا تلف می کنن...
به قول محمود که گفت فقط بلدن فیلم سادگی و بی ریایی بازی کنن و هر وقت هم قافیه تنگ اومد با گریه یا نهایتاً جیغ و داد به دادخواهی های بی اساسشون ادامه بدن...
به خدا من از جماعت دختر چیزایی دیدم و شنیدم که باورم نمیشه... نمیخوام بگم همه شون بدجنس هستند. بالاخره همه مون خواهر و مادر داریم، ولی به خدا بعضیاشون از گرگ هم بدترن. هیولاهایی هستند در لباس لطیف فرشته...

شدیداً تأیید میشه .... منم به همین دلیل الان کلافم.
اونها خودشون بلدن چیکار باید بکنند، من که دیگه عمراً با این حرفها خر نمی شم.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بنظر من هم قبل از ازدواج باید طرف رو شنات . اما دوستی های قبل از ازدواج معمولا به شنات ختم نمیشن به چیزای دیگه ختم میشن . بهترین راه برای شناخت قبل از ازدواج نامزدی و تحقیق همراه هم هست .

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منکه نمیتونم کسی رو دوست داشته باشم که قبلا حتی با یک نفر بوده چه برسه به 10 نفر
نمیدونم هنوز مجردی یا نه
ولی این حرفا واسه قبلشه
آدم واقعا اینجوریه قبلش میگه با 100 نفرم بوده باشه خیالی نیست
ولی همین که بهش رسیدی فکر نفرات قبلی عین پتک میخوره تو سرت
اشتباه نکن
دختری یا پسری که به قول تو با 10 نفر بوده باشه دیگه هیچی از احساساتش نمونده
مونده باشه هم یه چیز سطحی مونده نه اون حس عمیق که ادم انتظار داره

کاملا درسته
عاقلانه عاشق شو
عاشقانه زندگی کن
عشق بدون فکر و اندیشه مثل چاهی میمونه که روشو پوشوندن و شما میوفتی توشو ....

حیف ؛ حیف که اینجا تنکس نداره .
خیلی نکات مهم و دقیقی بود . متاسفانه خیلی ها دیر این چیزها رو میفهمند و اونوقت در صدد انکار برمیان . اونموقع خیلی هاشون با عدم صداقت کار رو بدتر میکنند .

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

شدیداً تأیید میشه .... منم به همین دلیل الان کلافم.
اونها خودشون بلدن چیکار باید بکنند، من که دیگه عمراً با این حرفها خر نمی شم.

ماشالله مجمع عشاق شکست خورده ی پی تی همه جمع شدن دور هم سلیطه بازی کنون
2mg02s8.gif

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دخترا هیچ کدومشون ساده نیستند ... فقط خوب بلندند ادای ساده ها رو در بیارن !

تازه بزرگترین سلاحشون هم گریه کردنه !

هر چی سرشون میاد خودشون میخوان !

کاملا تایید میشه
96.gif

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

طرفداری از ارتجاع خفن ربطی به روحیه دخترای امروزی نداره ! ( البته به خانم های با شخصیت جسارت نمی کنم ) ولی بعضیاشون اینقدر حرفه ای شدن که میتونن ما رو در نهایت سادگی ، تشنه ببرند لب چشمه و رنگ کنند و به جای مترسک یا دلقک بفروشند !

و گول خوردن و گول زدن یه موضوع دو طرفه است ! یعنی هم دخترا و هم پسرا میتونند گول زننده باشند ...

و کسانی که میگن اگه یه دختر با 10 نفر بود با دخترای دیگه فرق نداره ! باید بگم که دخترا ( در ابتدا) روحیه پاک و لطیفی دارند و اگه برای اولین بار از دست کسی ضربه بخورن ... برای همیشه برای ضربه زدن آماده میشن ! و دیگه با یه پسر بودن میشه مثل آب خوردن ! این یکی نشد یکی دیگه ! و این جوری تا حد خطرناکی حرفه ای میشن !

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرفداری از ارتجاع خفن ربطی به روحیه دخترای امروزی نداره ! ( البته به خانم های با شخصیت جسارت نمی کنم ) ولی بعضیاشون اینقدر حرفه ای شدن که میتونن ما رو در نهایت سادگی ، تشنه ببرند لب چشمه و رنگ کنند و به جای مترسک یا دلقک بفروشند !

و گول خوردن و گول زدن یه موضوع دو طرفه است ! یعنی هم دخترا و هم پسرا میتونند گول زننده باشند ...

و کسانی که میگن اگه یه دختر با 10 نفر بود با دخترای دیگه فرق نداره ! باید بگم که دخترا ( در ابتدا) روحیه پاک و لطیفی دارند و اگه برای اولین بار از دست کسی ضربه بخورن ... برای همیشه برای ضربه زدن آماده میشن ! و دیگه با یه پسر بودن میشه مثل آب خوردن ! این یکی نشد یکی دیگه ! و این جوری تا حد خطرناکی حرفه ای میشن !

شما کارتون خیلی درسته . من خواستم کمی در اینمورد روشنگری کنم . فکر کنم اگر ادامه بدیم چیزهایی هم از شما یاد بگیرم .
پس بیار(ید ) آنچه داری ز مردی و زور

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
شما کارتون خیلی درسته . من خواستم کمی در اینمورد روشنگری کنم . فکر کنم اگر ادامه بدیم چیزهایی هم از شما یاد بگیرم .
پس بیار(ید ) آنچه داری ز مردی و زور

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

اینا که گفتی یعنی چی ؟!!! :wacko:

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

اینا که گفتی یعنی چی ؟!!! :wacko:

یعنی من فکر کردم خودم کارم خیلی درسته و بیشتر جوانان در ناآگاهی هستند و ممکنه سرشون کلاه بره یا به راه کج کشیده بشن ولی الان کاملا توجیه شدم که نه ؛ کارتون درست میباشد. و به عبارتی کار درست میباشید . :cool:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگه اینجا این بحث رو ادامه بدیم ممکنه تاپیک قفل یا حذف بشه ! یا حتی من و شما بن بشیم ! :wacko:

ولی شما میتونی بیای پیش خودم 2 واحد دختر شناسی پاس کنی ! :happy:

Times Master

Registered User
لایک‌ها
1

آقا یاشار گل گفتی.کاملا باهات موافقم.

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
بعضیاشونم البته هفت خطنا
ولی دلم واسه ساده هاشون میسوزه
برم کمکشون؟
2pry0ph.gif

همه شون اول سادن دوسه بار که لا رفتن تازه راه و چاه رو یاد می گیرن و هفت خط می شن اون وقت ÷در ملت رو در می یارن
خودتو ناراحت نکن !! از قدیم گفتن دختر مثل ادامسه!!!!
قدیمی ها یه چیزی می دونستن!!!

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
بعیده چون پسرهایی که من میشناسم معمولا دنبال چنین دخترهایی هستند . روشنفکربازی تو حرف زیاده ولی کی حاضره دختری که با 10 نفر بوده و ... رو بگیره .;)

اما اگر هفت خط باشه خرت می کنه بعد افسار می زندت بعد دنبال خودت می کشدت و.... اره!!!!
می دونی من چند تا جا نماز اب کش رو می شناسم !!!! اصلا بهشون نمی خوره که ....
اینه
!!!
در ضمن این جانداران ماده انقدر موذی هم هستن که اصلا نمی تونی بفهمی چیکارن!!!! ما ها هر غلطی که می کنیم رفیقامون می دونن واسه همین هم هست که اسم ÷سر ها معمولا بد در می ره!!!
اما دختر ها به این اسونی بد نام نمی شن !!!!

دنبال فرشته نگردید!!!
دختری که خوشکل و خوش استیل باشه اما تو عمرش با ÷سر حرف نزده باشه یا چلاقه یا عقب مونده ذهنی !!!!
یا دهاتی!!!!
:lol:
من که حال و حوصله اموزش ندارم!!!!:lol: :lol: :lol: :wacko:

یارو ÷سره ته ... بازیه !! بعد موقع زن گرفتن می خواد یه فرشته گیرش بیاد!!!!!
کبوتر با کبوتر باز با باز...
گروهبان می خورد از اش سرباز!!

دوست بودن تنها ایرادی نداره اما بعضی ها قاطی می کنن!!!!

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10

درسته
کاری می کنن که حرفه خودشون از دهن تو دربیاد !! که بعدن دوقورت و نیمشون باقی باشه!!!!
باهات کاری می کنن که اون کاری که اونا دوست دارن رو انجام بدی و خیال کنی نظر تو بوده اما نمی دونی همش نقشه اونه!!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اما اگر هفت خط باشه خرت می کنه بعد افسار می زندت بعد دنبال خودت می کشدت و.... اره!!!!

خب شما اگه هفت خط تر ( منظور هشت خط و بالاتر ) باشی ... هیچ وقت گول نمی خوری و هیچ وقت با تعریف و تمجید خر نمیشی که سوارت بشن و افسارتو بدست بگیرند .

می دونی من چند تا جا نماز اب کش رو می شناسم !!!! اصلا بهشون نمی خوره که ....
اینه
!!!

الان همه اینجوریند ، چون فرهنگ جامعه اینجوری شده ... هیچ کس نمیگه آش من ترشه !

در ضمن این جانداران ماده انقدر موذی هم هستن که اصلا نمی تونی بفهمی چیکارن!!!! ما ها هر غلطی که می کنیم رفیقامون می دونن واسه همین هم هست که اسم پسر ها معمولا بد در می ره!!!
اما دختر ها به این اسونی بد نام نمی شن !!!!

خب اگه اسم دختر به بدی در بره که باید اینقدر بمونه که موهاش مثل دندوناش بشه ! :blink:

دنبال فرشته نگردید!!!
دختری که خوشکل و خوش استیل باشه اما تو عمرش با ÷سر حرف نزده باشه یا چلاقه یا عقب مونده ذهنی !!!!
یا دهاتی!!!!
:lol:

مسئله فرشته بودن یا نبودن نیست ! مسئله عمومی بودن یا نبودن است ! :D

من که حال و حوصله اموزش ندارم!!!!:lol: :lol: :lol: :wacko:

آموزش نیاز نیست ! جامعه و افرادش با چند بار تجربه اموزشهای لازم رو میدن !

یارو ÷سره ته ... بازیه !! بعد موقع زن گرفتن می خواد یه فرشته گیرش بیاد!!!!!
کبوتر با کبوتر باز با باز...
گروهبان می خورد از اش سرباز!!

اینو قبول دارم ... ولی این هیچ وقت درست نمیشه یعنی همیشه باز با باز خواهد بود ! :D

دوست بودن تنها ایرادی نداره اما بعضی ها قاطی می کنن!!!

دوست بودن با یکی یا دو تا مشکلی نداره ولی بیشتر جنبه دست***شویی عمومی رو داره ! :wacko:

خوش باشی !

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
خب شما اگه هفت خط تر ( منظور هشت خط و بالاتر ) باشی ... هیچ وقت گول نمی خوری و هیچ وقت با تعریف و تمجید خر نمیشی که سوارت بشن و افسارتو بدست بگیرند .

الان همه اینجوریند ، چون فرهنگ جامعه اینجوری شده ... هیچ کس نمیگه آش من ترشه !

خب اگه اسم دختر به بدی در بره که باید اینقدر بمونه که موهاش مثل دندوناش بشه ! :blink:

مسئله فرشته بودن یا نبودن نیست ! مسئله عمومی بودن یا نبودن است ! :D

آموزش نیاز نیست ! جامعه و افرادش با چند بار تجربه اموزشهای لازم رو میدن !

اینو قبول دارم ... ولی این هیچ وقت درست نمیشه یعنی همیشه باز با باز خواهد بود ! :D

دوست بودن با یکی یا دو تا مشکلی نداره ولی بیشتر جنبه دست***شویی عمومی رو داره ! :wacko:

خوش باشی !

هر جفتمون داریم یک حرف رو می زنیم اما به دو شیوه مختلف!!!:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا