برگزیده های پرشین تولز

فکری برای دخملا بکنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ازروابط پنهان تا اغفال با وعده ازدواج!
مديركل مبارزه باجرايم جنايي آگاهي ناجا:
وقوع40درصدتجاوزها درپي دوستي‌هاي خياباني
عملي ‌كردن نقشه شوم باوعده‌هاي دروغين سرويس: حوادث
1385/12/22
03-13-2007
11:40:21
8512-10018: کد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: حوادث

مدير كل مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي نيروي انتظامي با اعلام اين كه بيش از 40 درصد فجايع تجاوز به عنف، در پي برقراري دوستي‌هاي پنهان و با وعده‌هاي دروغين ازدواج رخ مي‌دهد، نسبت به برقراري روابط دوستانه ‌به دختران جوان هشدار داد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، مدتهاست كه وقوع روزانه تعداد قابل توجهي انواع جرايم تجاوز به عنف عليه دختران و زنان جوان،‌ مسوولان انتظامي را نسبت به آگاهسازي اين قشر از جامعه هوشيارتر كرده است؛ جرايمي كه در پي غفلت قرباني و يا به نوعي سهولت اغفال وي از سوي مجرم رخ مي‌دهد و آثار جسمي و رواني نامناسبي را براي او و خانواده‌اش رقم مي‌زند.

امروزه گسترش برقراري ارتباطات ميان فردي دختران و پسران جوان با توجه به آداب و رسوم و فرهنگ سنتي جامعه ايراني كه به زحمت به سوي مدرنيزه سوق داده مي‌شود، خود منجر شده تا افرادي در پوشش دوستي‌هاي خياباني با تاكيد بر پنهان ماندن اين روابط، نقشه مجرمانه خود را عملي كرده و قرباني را در برابر كار انجام شده، قرار دهند.

وقوع اين قبيل حوادث در حاليست كه نقش قرباني را نمي‌توان انكار كرد، چرا كه بر اساس بررسي‌هاي صورت گرفته در بسياري موارد، فرد خود زمينه ارتكاب جرم را براي طرف مقابل ايجاد مي‌كند.

سرهنگ علي تواضعي در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا با اشاره به آمار 40 درصدي تجاوزات به عنف در پي برقراري دوستي‌هاي پنهان، گفت: مجرمان به بهانه دوستي‌هاي خياباني، قربانيان را به بهانه ازدواج و شناخت اوليه ابتدا اغفال كرده و سپس نقشه شيطاني خود را عملي مي‌كنند.

وي اضافه كرد: بر اساس گزارش‌هاي رسيده از پرونده‌هاي تجاوز به عنف، اغلب دختران جوان به دنبال دوستي‌هاي پنهان و دور از چشم خانواده، ‌بعضا تحت تاثير قرص‌هاي موسوم به اكس و يا به بهانه ديدار با خانواده طرف مقابل و يا به قصد تفريح در جاده‌هاي خارج از شهر به مناطق متروكه و خالي از سكنه منتقل شده و در همانجا از سوي يك يا چند نفر مورد تعرض قرار مي‌گيرند.

مدير كل مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ناجا با تاكيد بر اين كه معمولا يافتن ردپايي از مجرمان به دليل آنكه اغلب داراي هويت‌هاي جعلي هستند بسيار سخت است، خاطرنشان كرد: آمار جرايم رخ داده در اين حوزه بر لزوم عدم برقراري اين گونه روابط تاكيد دارد.

به گفته وي، در اين ميان دختران جوان نيز جهت گرفتار نشدن در دام شيادان، ‌براي تردد داخل شهر حتما توجه داشته و از وسايط حمل و نقل عمومي استفاده كنند.

سرهنگ تواضعي خطاب به خانواده‌ها عنوان كرد: والدين با نظارت بر ارتباطات فرزندانشان به خصوص دختران جوان و شناخت بيشتر از آنها مي‌توانند تا حد قابل توجهي از آسيب‌هاي احتمالي جلوگيري كنند.

انتهاي پيام

چرا این دخملا اینقده زود گول میخورن ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بعضیاشونم البته هفت خطنا
ولی دلم واسه ساده هاشون میسوزه
برم کمکشون؟
2pry0ph.gif

یه دوست داشتم کارش همین بود
اغفالشون میکرد به بهونه ازدواجو ....
سر این کارش باهاش قطع رابطه کردم

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بعضیاشونم البته هفت خطنا
ولی دلم واسه ساده هاشون میسوزه
برم کمکشون؟
2pry0ph.gif

یه دوست داشتم کارش همین بود
اغفالشون میکرد به بهونه ازدواجو ....
سر این کارش باهاش قطع رابطه کردم

دخترا هیچ کدومشون ساده نیستند ... فقط خوب بلندند ادای ساده ها رو در بیارن !

تازه بزرگترین سلاحشون هم گریه کردنه !

هر چی سرشون میاد خودشون میخوان !

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دخترا هیچ کدومشون ساده نیستند ... فقط خوب بلندند ادای ساده ها رو در بیارن !

تازه بزرگترین سلاحشون هم گریه کردنه !

هر چی سرشون میاد خودشون میخوان !
من چند تا دختر دیدم که حتی نمیدونستن .......
نامزد خودم اوایل نامزی تازه یه دوره اموزشی براش گذاشتم که بفهمه دختر چیه , پسر کیه :D

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من چند تا دختر دیدم که حتی نمیدونستن .......
نامزد خودم اوایل نامزی تازه یه دوره اموزشی براش گذاشتم که بفهمه دختر چیه , پسر کیه :D

خب چشم و گوش بسته از این نوع داریم ... ولی دیگه دوره دخترای آفتاب و مهتاب ندیده Exprie شده ! ;)

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب چشم و گوش بسته از این نوع داریم ... ولی دیگه دوره دخترای آفتاب و مهتاب ندیده Exprie شده ! ;)

از اینها هم داریم . اگر از اینا دوست داری باید خوب بگردی . در ضمن این جور دخترا بدرد هر کسی نمیخوره . دخمل خوب واسه پسره خوب . ok

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
از اینها هم داریم . اگر از اینا دوست داری باید خوب بگردی . در ضمن این جور دخترا بدرد هر کسی نمیخوره . دخمل خوب واسه پسره خوب . ok
منو گفتی؟
88.gif

آخجون
78.gif

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دختری که چشم و گوشش بسته باشه بهتر هست که در منزل پدر محترمش به ترشی و سپس به اسید سولفوریک تبدیل بشه. :D

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دختری که چشم و گوشش بسته باشه بهتر هست که در منزل پدر محترمش به ترشی و سپس به اسید سولفوریک تبدیل بشه. :D

بعیده چون پسرهایی که من میشناسم معمولا دنبال چنین دخترهایی هستند . روشنفکربازی تو حرف زیاده ولی کی حاضره دختری که با 10 نفر بوده و ... رو بگیره .;)

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعیده چون پسرهایی که من میشناسم معمولا دنبال چنین دخترهایی هستند .
روشنفکربازی تو حرف زیاده ولی کی حاضره دختری که با 10 نفر بوده و ... رو بگیره .;)

اگر کسی رو واقعاً از ته قلبت دوست داشته باشی، (حتّی اگر قبلاً با 10 نفر هم بوده باشه!) ولی الان فقط مال خودت باشه، کمتر از 10 بار باهاش خواهی بود؟

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر کسی رو واقعاً از ته قلبت دوست داشته باشی، (حتّی اگر قبلاً با 10 نفر هم بوده باشه!) ولی الان فقط مال خودت باشه، کمتر از 10 بار باهاش خواهی بود؟

Banned_Bananas جان ، اکثر کسانی که زندگی شون خراب میشه و به طلاق و دعوا و نفرت کشیده میشه یه زمانی عاشق هم بوده اند . دوست داشتن نمیتونه معیار کاملی برای انتخاب باشه ، باید از معیار عقلی هم استفاده کرد . بنظر من سلامت اخلاقی میتونه معیار خوبی باشه .
البته من رابطه قبل از ازدواج رو قبول ندارم و منظور از انتخاب هم انتخاب برای ازدواج هست .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
منکه نمیتونم کسی رو دوست داشته باشم که قبلا حتی با یک نفر بوده چه برسه به 10 نفر
نمیدونم هنوز مجردی یا نه
ولی این حرفا واسه قبلشه
آدم واقعا اینجوریه قبلش میگه با 100 نفرم بوده باشه خیالی نیست
ولی همین که بهش رسیدی فکر نفرات قبلی عین پتک میخوره تو سرت
اشتباه نکن
دختری یا پسری که به قول تو با 10 نفر بوده باشه دیگه هیچی از احساساتش نمونده
مونده باشه هم یه چیز سطحی مونده نه اون حس عمیق که ادم انتظار داره

Banned_Bananas جان ، اکثر کسانی که زندگی شون خراب میشه و به طلاق و دعوا و نفرت کشیده میشه یه زمانی عاشق هم بوده اند . دوست داشتن نمیتونه معیار کاملی برای انتخاب باشه ، باید از معیار عقلی هم استفاده کرد . بنظر من سلامت اخلاقی میتونه معیار خوبی باشه .
البته من رابطه قبل از ازدواج رو قبول ندارم و منظور از انتخاب هم انتخاب برای ازدواج هست .
کاملا درسته
عاقلانه عاشق شو
عاشقانه زندگی کن
عشق بدون فکر و اندیشه مثل چاهی میمونه که روشو پوشوندن و شما میوفتی توشو ....

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
ازروابط پنهان تا اغفال با وعده ازدواج!
مديركل مبارزه باجرايم جنايي آگاهي ناجا:
وقوع40درصدتجاوزها درپي دوستي‌هاي خياباني
عملي ‌كردن نقشه شوم باوعده‌هاي دروغين سرويس: حوادث
1385/12/22
03-13-2007
11:40:21
8512-10018: کد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: حوادث

مدير كل مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي نيروي انتظامي با اعلام اين كه بيش از 40 درصد فجايع تجاوز به عنف، در پي برقراري دوستي‌هاي پنهان و با وعده‌هاي دروغين ازدواج رخ مي‌دهد، نسبت به برقراري روابط دوستانه ‌به دختران جوان هشدار داد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، مدتهاست كه وقوع روزانه تعداد قابل توجهي انواع جرايم تجاوز به عنف عليه دختران و زنان جوان،‌ مسوولان انتظامي را نسبت به آگاهسازي اين قشر از جامعه هوشيارتر كرده است؛ جرايمي كه در پي غفلت قرباني و يا به نوعي سهولت اغفال وي از سوي مجرم رخ مي‌دهد و آثار جسمي و رواني نامناسبي را براي او و خانواده‌اش رقم مي‌زند.

امروزه گسترش برقراري ارتباطات ميان فردي دختران و پسران جوان با توجه به آداب و رسوم و فرهنگ سنتي جامعه ايراني كه به زحمت به سوي مدرنيزه سوق داده مي‌شود، خود منجر شده تا افرادي در پوشش دوستي‌هاي خياباني با تاكيد بر پنهان ماندن اين روابط، نقشه مجرمانه خود را عملي كرده و قرباني را در برابر كار انجام شده، قرار دهند.

وقوع اين قبيل حوادث در حاليست كه نقش قرباني را نمي‌توان انكار كرد، چرا كه بر اساس بررسي‌هاي صورت گرفته در بسياري موارد، فرد خود زمينه ارتكاب جرم را براي طرف مقابل ايجاد مي‌كند.

سرهنگ علي تواضعي در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا با اشاره به آمار 40 درصدي تجاوزات به عنف در پي برقراري دوستي‌هاي پنهان، گفت: مجرمان به بهانه دوستي‌هاي خياباني، قربانيان را به بهانه ازدواج و شناخت اوليه ابتدا اغفال كرده و سپس نقشه شيطاني خود را عملي مي‌كنند.

وي اضافه كرد: بر اساس گزارش‌هاي رسيده از پرونده‌هاي تجاوز به عنف، اغلب دختران جوان به دنبال دوستي‌هاي پنهان و دور از چشم خانواده، ‌بعضا تحت تاثير قرص‌هاي موسوم به اكس و يا به بهانه ديدار با خانواده طرف مقابل و يا به قصد تفريح در جاده‌هاي خارج از شهر به مناطق متروكه و خالي از سكنه منتقل شده و در همانجا از سوي يك يا چند نفر مورد تعرض قرار مي‌گيرند.

مدير كل مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ناجا با تاكيد بر اين كه معمولا يافتن ردپايي از مجرمان به دليل آنكه اغلب داراي هويت‌هاي جعلي هستند بسيار سخت است، خاطرنشان كرد: آمار جرايم رخ داده در اين حوزه بر لزوم عدم برقراري اين گونه روابط تاكيد دارد.

به گفته وي، در اين ميان دختران جوان نيز جهت گرفتار نشدن در دام شيادان، ‌براي تردد داخل شهر حتما توجه داشته و از وسايط حمل و نقل عمومي استفاده كنند.

سرهنگ تواضعي خطاب به خانواده‌ها عنوان كرد: والدين با نظارت بر ارتباطات فرزندانشان به خصوص دختران جوان و شناخت بيشتر از آنها مي‌توانند تا حد قابل توجهي از آسيب‌هاي احتمالي جلوگيري كنند.

انتهاي پيام

چرا این دخملا اینقده زود گول میخورن ؟

نتیجه می گیریم که دیگه با پسرا دوست نشیم. اگر هم شدیم گولشون رو نخوریم.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منکه نمیتونم کسی رو دوست داشته باشم که قبلا حتی با یک نفر بوده چه برسه به 10 نفر
نمیدونم هنوز مجردی یا نه
ولی این حرفا واسه قبلشه
آدم واقعا اینجوریه قبلش میگه با 100 نفرم بوده باشه خیالی نیست
ولی همین که بهش رسیدی فکر نفرات قبلی عین پتک میخوره تو سرت
اشتباه نکن
دختری یا پسری که به قول تو با 10 نفر بوده باشه دیگه هیچی از احساساتش نمونده
مونده باشه هم یه چیز سطحی مونده نه اون حس عمیق که ادم انتظار داره

کاملا درسته
عاقلانه عاشق شو
عاشقانه زندگی کن
عشق بدون فکر و اندیشه مثل چاهی میمونه که روشو پوشوندن و شما میوفتی توشو ....

من الان با کمک اینترنت، به اشتباهات خودم پی بردم و اعتراف می کنم که در این زمینه اشتباه کردم.
توصیۀ من به همۀ دوستان این هست که حتماً زبان انگلیسی بلد باشید و برید مطالبی رو که شک دارید search کنید و مطالعه کنید.
من وقتی اشتباه می کنم به همین راحتی اعلام می کنم.
ممنون دوستان، خیلی کمکم کردید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا