برگزیده های پرشین تولز

فکر می کنید دانلود کل اینترنت چقدر طول می کشه؟؟

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
در حال حاظر پر سرعت ترین کارت شبکه 1Gbps هست که اگر فرض کنیم سرعت اینترنتش در بهترین حتالت همون سرعت کارت لن باشه و اینترنت هم توی همین حجم بمونه و هیچی بهش اضافه نشه، طبق محاسبات من 6 سال و 4 ماه دانلود اون 25000 ترابایت طول می کشه. البته اگه همچین هاردی باشه و سرعت نوشت اطلاعات روی هارد هم حداقل همون 1Gbps باشه. من که می گم بی خیال شی بهتره:D

من تصمیم گرفتم هیچ کس جلو دارم نیست میخوام با نت هوشمند کلش رو دانلود کنم فکر کنم 99 ملیارد سالی تول داشته باشه :دی

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
در حال حاظر پر سرعت ترین کارت شبکه 1Gbps هست که اگر فرض کنیم سرعت اینترنتش در بهترین حتالت همون سرعت کارت لن باشه و اینترنت هم توی همین حجم بمونه و هیچی بهش اضافه نشه، طبق محاسبات من 6 سال و 4 ماه دانلود اون 25000 ترابایت طول می کشه. البته اگه همچین هاردی باشه و سرعت نوشت اطلاعات روی هارد هم حداقل همون 1Gbps باشه. من که می گم بی خیال شی بهتره
نگو :( ! کجا بیشترین پورت 1 گیگ هست ! چجور حساب کردید ؟
10 گیگ هم هست ، 100 گیگ هم آزماییشگاهی هست !

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
نگو :( ! کجا بیشترین پورت 1 گیگ هست ! چجور حساب کردید ؟
10 گیگ هم هست ، 100 گیگ هم آزماییشگاهی هست !

خب اگه باشه محاسباتمو تقسیم به ده کنید میشه 7-8 ماه البته اگه اینترنتش هم 10 گیگابیت باشه ها! 100 رو دیگه بعید می دونم از آزمایشگاه به این زودی ها در بیاد!!!

Last edited:

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
از 99سال نه یه کم کمتره
چون سایت های ایرانی رو اگه بخوای دانلود کنی،کافیه تو هر زمینه یکیشو دانلود کنی،و کپی پیست کنی تو فولدر دمین های دیگه
از بس از رو دست هم کپی میزنن

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
از 99سال نه یه کم کمتره
چون سایت های ایرانی رو اگه بخوای دانلود کنی،کافیه تو هر زمینه یکیشو دانلود کنی،و کپی پیست کنی تو فولدر دمین های دیگه
از بس از رو دست هم کپی میزنن

الان این حرف منو به فکر انداخت، آخه خارجیا هم کم کپی نمی کنن. کلا فکر می کنین چه قدر اینترنت کپی پیست باشه؟
icon10.gif

از این حدود 24 نمی دونم چن تا صفر ترابایت دانلود چه قدرش کپی پیست می شه؟

تازه یه چیز دیگه هم هست: اگر بنا باشه که از میون این حجم باقی مونده و غیر کپی پیست مطالب، دروغ ها و مطالب نادرست رو هم توسط یه الگوریتم دروغ سنج و غلط سنج :)دی...) حذف کنیم، چقدر از این حجم باقی می مونه؟

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
الان این حرف منو به فکر انداخت، آخه خارجیا هم کم کپی نمی کنن. کلا فکر می کنین چه قدر اینترنت کپی پیست باشه؟
icon10.gif

از این حدود 24 نمی دونم چن تا صفر ترابایت دانلود چه قدرش کپی پیست می شه؟

تازه یه چیز دیگه هم هست: اگر بنا باشه که از میون این حجم باقی مونده و غیر کپی پیست مطالب، دروغ ها و مطالب نادرست رو هم توسط یه الگوریتم دروغ سنج و غلط سنج :)دی...) حذف کنیم، چقدر از این حجم باقی می مونه؟

1 gig :دی

hoomy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ان شاء الله خیلی زود به هدفتون میرسید.

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
سعید صد بار گفتم شبا زود بخواب که خیالات برت نداره:دی

آخه کل نتو تو کدوم سوراخ موشی میخوای جا بدی؟ انقد ملتو به اسپم وادار نکن