برگزیده های پرشین تولز

فیفا 2006

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
Fifa2006
fifa2006_ajpg.2sjHj8ksIOehaO1d598BpY.full.jpg

هيچ فردي نمي تواند ادعا کند که ورزشي پرطرفدار تر از فوتبال وجود دارد آمار فروش و عرضه بازيهاي کامپيوتري نيز اين را مي گويد که بازيهاي شبيه سازي فوتبال هميشه در زمان عرضه جزو پر فروش ترين عنوانهاي بازيهاي کامپيوتري هستند و همين باعث شده است که هيجان ها و حاشيه ها نيز به دنياي مجازي بازيهاي کامپيوتري راه پيدا کند . طرفداران بي شمار بازيهاي شبيه سازي فوتبال به خصوص سري بازيهاي شناخته شده FIFA توجه و دقت بسياري به اين بازي دارند . براي مثال قرار گرفتن تيم ملي يک بازيکن و طرفدار بازيهاي کامپيوتري فوتبال باعث غرور و اشتياق آن فرد مي شود. بد نيست بدانيد اين ابتکار توسط طرفداران توپچي هاي لندني يعني آرسنال به EA SPORTS داده شده است . گروهي از طرفداران آرسنال با مراجعه به دفتر EA در لندن خواستارقرار گرفتن صداي تشويق تيم محبوب خود يعني آرسنال در بازي شدند. پس از آن هر ساله براي صدا برداري تشويق هاي مخصوص تيم هاي مختلف شرکت EA Sports از جمعي از طرفداران تيم هاي مختلف دعوت به عمل مي آورد تا با حضور چند روزه در لندن تيم هاي محبوب خود اعم از ملي و باشگاهي را تشويق و EA نيز صداي اين تشويق ها را ضبط و در بازي قرار مي دهد.شنيده ها و گفته ها حاکي از آن است که فدراسيون فوتبال ايران به طور رسمي شکايتي را که هنوز هم دليل آن کاملا مشخص نيست به فدراسيون بين المللي فوتبال فيفا عليه استديو نشر وتوليد بازيهاي کامپيوتري EA SPORTS فرستاد که به احتمال زياد مربوط به بازي فيفا 2002 بوده است . پس از آن تا به حال تيم ملي ايران از طرف EA SPORTS مورد غضب واقع شده است . در سال 2002 گروهي از ايرانيان مقيم آلمان براي اطلاع از وضعيت ساخت فيفا 2003 به استديو لندن EA رفتند و هنگاميکه در مورد حضور تيم ملي ايران در فيفا 2003 سوال کردند با يک جواب که به فدراسيون فوتبال کشورتان مراجعه کنيد رو به رو شدند !! البته می توان ديگر دليل عدم حضور تيم ملي ايران را راه نيافتن تيم ملي به جام جهاني 2002 عنوان کردند. پس از آن فيفا 2003 ، 2004 و 2005 به بازار عرضه شد و تقريبا براي همگان حضور ايران در اين بازيها به يک رويا تبديل شده بود.ليست تيم هاي ملي در بازي FIFA 06 به این شرح می باشد . آرزانتين ، استراليا ، اتريش ، بلزيک ، بلغارستان ، برزيل ، کامرون ، چين ، کاستا ريکا ، کرواسي ، جمهوري چک ، دانمارک ، انگلستان ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، يونان ، مجارستان ، ايتاليا ، مکزيک ، نيجريه ، ايرلند شمالي ، نروز ، پاراگوئه ، لهستان ، پرتغال ، جمهوري ايرلند ، روماني ، روسيه ، اسکاتلند ، اسلووني ، اسپانيا ، سوئد ، سوئيس ، تونس ، ترکيه ، ايالات متحده آمريکا ، اروگوئه و ولز... استديوم ها و ورزشگاه ها نيز در بازي تقريبا به ميزان دو برابر افزايش داشته اند . موتور گرافيکي بازي موتور اصلاح شده فیفا 2005 و UEFA CHAMPIONS LEAGUE مي باشد که تمام باگ هاي موجود در آن برطرف شده است . بر روي اين موتور اصلاحات و اضافات به ميزاني است که خود دست کمي از يک موتور گرافيکي جديد ندارد با اين حال استاديوم هاي مختلفي در بازي گنجانده شده اند و حتي استاديوم هاي فیفا 2005 نيز بار ديگر براي FIFA 06 باز سازي شده اند تا دقت هر چه بيشتري در طراحي آنها صورت گيرد و هيجان بيشتري را به بازيکن انتقال دهد .

ليست استاديوم هاي موجود در FIFA 06 به شرح زیر ست .

Gerland ، Bernabeau ، Mestalla ، Highbury ، Camp Nou ، Constant Vanden stock ، Gerland ، Westfalen ، Dell Alpi ، Velodrome Hamburg AOL Arena ، Bollaert ، Amesterdam ، ST James Park ، arena، Stamford Bridge ، Parc des Princes، Bay Arena ، Calderon ، Siro ، Old Trafford ، Anfild ،‌ Div one ، Rural Training Ground ، Div Two euro ، Div Three euro ، Div Three UK ، Generic Square ، Generic Square Closed ، Generic Square open ،‌ oval ، two UK ، Urban ، euro ، Div one UK ، Daegu Korea ، Seoul Stadium ، Bessa ، Ataturk ، Jose Alvalade ، Melenniem wells ، Azteca ، Da ، De luz ، Dragao ، Generic Modern ، Generic Mediterranean ، Generic South American .
در هنگام صحنه هاي آهسته يکي از ابزار هاي جديد که به تازگي در بخش تيزر هاي ورزشي نيز استفاده مي شود به کار گرفته شده است و آن هم درخشان کردن بازيکن درگير با توپ و توپ به هنگام صحنه هاي آهسته مي باشد که استفاده از اين ابزار در يک بازي Realtime در نوع خود منحصر به فرد است .

ليگ هاي باشگاهي موجود در FIFA 06

Austria T-Mobile Bundesliga ،Italy Serie A ،Belgium Jupiler League، Italy Serie B ،Brazil Campeonato Brasileiro، K-League، Denmark SAS Ligaen، Mexico Primera Division ،England League Championship Norway Tippeligaen ،England League One، Poland Idea Ekstraklasa ،England League Two، Portugal Superliga ،England Premiership، Scotland Premier League ،France Ligue 1 Orange، Spain Primera Division ،France Ligue 2 Orange ،Spain Segunda A ،Germany 1. Bundesliga، Sweden Allsvenskan، Germany 2. Bundesliga ،Switzerland Super League،Holland Eredivisie، USA Major League Soccer.

گزارش بازي بعد از سالها گزارش قديمي John motson به گزارشگري جوان و تازه که براي اولين بار گزارش او را در UEFA Champions League شنيديم واگذار شده است . پس گزارش بازي بسيار جذاب وهيجان انگيز خواهد بود . ضمن اينکه براي اولين بار در گزارش بازي به حاشيه ها نيز توجه خاصي شده است . براي مثال در زماني که توپ در جريان نيست گزارشگر به بيان جزئيات مربوط به تيم و افتخارات تيم مي پردازد دستيار او نيز به بيان جزئيات و کارشناسي بازي مي پردازد. موزيک هاي بازي نيز هميشه از بين بهترين موزيک هاي دنيا انتخاب مي شوند و تا به امروز ليست موسيقي هاي موجود در بازي منتشر نشده است ولي به هر حال EA امتحان خود را در اين مقوله به خوبي پس داده است . تماشاگران نيز بار ديگر با شعارهاي مختلف خود از تيم محبوبشان حمايت مي کنند و جو را بر ضد تيم حريف درست مي کنند و با درخشش بازيکني نام او را صدا مي زنند . در FIFA 06 با حريفان دست وپا بسته اي رو به رو نيستيد . هوش مصنوعي يکي از قسمت هاي اصلي بازي FIFA 06 مي باشد . و مي توان از آن به عنوان يک کلاس آموزشي فوتبال نام برد . اگر تيم حريف از شما با نتيجه اي جلو باشد بسته به دقيقه بازي حريف بازي متفاوتي از خود ارائه مي دهد . براي مثال در 15 دقيقه پاياني بازي چنان دفاع خطي انجام خواهد داد که قويترين تيم هاي دنيا توانايي به نمايش گذاشتن اين دفاع خطي نمي باشند. البته اين هوش مصنوعي بسته به انتخاب درجه سختي بازي متغير است . حتي بخش ضد فوتبال نيز در بازي وجود دارد و بعضي از تيم هاي مقابل شما کثيف و با وقت کشي بسيار بازي مي کنند . داوري نيز تغييراتي خواهد داشت و يکي از آنها خطاي هند مي باشد که به بازي اضافه شده است . با تمام اين توصيفات از اين بازي انتظار زيادي مي رود و EA مطمئنا مي تواند از پس اين انتظارات موفق برآيد و مثل هميشه محصولي با کيفيت تر را ارائه دهد و بي رقيب بودن خود را بار ديگر ثابت کند . براي اولين بار فیفا 06 بر روي DVD يک لايه عرضه خواهد شد و همين موضوع دست سازندگان بازي را براي اعمال هر چه بيشتر تغييرات باز گذاشته است. گرافيک بالاي بازي وهمچنين نوآوري هاي منحصر به فرد بازي باعث شده است که اين بازي يکي از شانس هاي اصلي کسب مقام بهترين بازي ورزشي سال شود . رقيب EA يعني کونامي که اينبار نيز به دليل حذف تيم ملي Japan از بازي نيز درگيري بيشتري با يکديگر پيدا کرده اند قصد دارد تا پنجمين نسخه از بازي Pro Evolution Soccer را در پاييز امسال عرضه کند بايد ديد بار ديگر کدام يک پيروز اين ميدان خواهند بود.EA بار ديگر تمام اميد خود را به FIFA 06 معطوف کرده است .

تعدادی عکس از فیفا 06

B000ARFW4C.02.PT04.LZZZZZZZ.jpg

B000ARFW4C.02.PT01.LZZZZZZZ.jpg

B000ARFW4C.02.PT03.LZZZZZZZ.jpg

B000ARFW4C.02.PT02.LZZZZZZZ.jpg

1 2 3 4 5 6

Minimum System Requirements
1.3 GHz Intel Pentium III or equivalent (Athlon/Duron/Celeron)
256 Megabytes of RAM (512 MB recommended)
DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 32 MB video card or equivalent (see supported chipsets in section 11)
1.2 GB free hard disk space for DVD-ROM format

-or-

2.25 GB free hard disk space for CD-ROM format
And additional space required for saved games and DirectX 9.0c installation
CD-ROM/DVD-ROM drive
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
56k Modem for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
Please note that 16 bit colour is not supported
Required Operating Systems:
Windows XP or Windows 2000

Required Software:
Internet Explorer 6.0 for online play
Macromedia Flash 6.0.79.0 or greater for online play
DirectX 9.0c

Recommended Chipsets:
ATI Radeon 7500, ATI Radeon 8500, ATI Radeon 9xxx/Pro series, ATI Radeon X800 series, NVIDIA GeForce2 (MX, GTS), NVIDIA GeForce3 (Ti), NVIDIA GeForce4 (MX, Ti), NVIDIA GeForce FX series, NVIDIA GeForce 6800, Intel (i865g, i915g), S3 GammaChrome S18 Pro

دوستانی که مایل به خرید این گیم هستند به این تاپیک رجوع کنن متشکرم

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
بسیار عالی، فقط اگر ممکنه یه مقدارم مطلب درمورد بازی بنویسید که تبلیغ حساب نشه :)
موفق باشید

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
و اینم نظرات من در مورد بازی!
خیلی بازی نسبت به 2005 پیشرفت کرده
آفساید گیری خیلی پیشرفته شده
خطای هند به بازی اضافه شده
پاسکاری روونتر و واقعی تر شده و به همه جای زمین میشه پاس داد
نحوه حرکت دوربینها ، تقریبا مثل لیگ برتر انگلیس شده
تکل زدن هم سخت تر شده
دروازبان حریف در حرکت به بیرون خیلی خنگ شده
تکروی بازیکنان خوب! هم زیاد شده
اگه بازم یادم اومد میگم!!!

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
آقا کسی میدونه چه جوری میشه کیفیت تصویر و resolution رو تو بازی تغییر داد ؟
آخه به نظر من این کیفیتش از فیفا2005 خیلی بدتره:eek:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از sia999us :
آقا کسی میدونه چه جوری میشه کیفیت تصویر و resolution رو تو بازی تغییر داد ؟
آخه به نظر من این کیفیتش از فیفا2005 خیلی بدتره:eek:
باید بری MY FIFA 2006 ! بعدش Setting و بعدش هم کیفیت تصویز زو عوض کنی!

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از Amiin :
قدرت شوت و پاس رو میشه مثل 2002 تغییر داد؟
این قابلیت کنترل قدرت ، فکر کنم از سال 2000 به بازی اضافه شده و همچنان پابر جاست !

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از daftarekhaterat :
اونهايي كه بازي كردن در مقايسه با winning eleven در چه سطحي قرار ميگيره!؟
گرچه از نظر بازي من هميشه با فيفا بيشتر از we , pes حال كردم !!!! ولي اين06 رو كه بازي كردم به نظرم هنوزم از نظر گرافيك به پاي اون دو تا نرسيده:D

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از moozmar :
و اینم نظرات من در مورد بازی!
خیلی بازی نسبت به 2005 پیشرفت کرده
آفساید گیری خیلی پیشرفته شده
خطای هند به بازی اضافه شده
پاسکاری روونتر و واقعی تر شده و به همه جای زمین میشه پاس داد
نحوه حرکت دوربینها ، تقریبا مثل لیگ برتر انگلیس شده
تکل زدن هم سخت تر شده
دروازبان حریف در حرکت به بیرون خیلی خنگ شده
تکروی بازیکنان خوب! هم زیاد شده
اگه بازم یادم اومد میگم!!!
فیفا 2006 به علت تکروی زیاد بازیکنان کامپیوتر اصلا به بازی واقعی فوتبال در اروپا که بیشتر پاسکاری سریعه شباهت نداره و بیشتر مثل لیگ برتر خودمونه که هر کی توپو 2 ساعت زیر پاش نگه می داره. این تکرویها باعث میشه که سرعت ضد حمله کامپیوتر خیلی کم بشه برای همین بر خلاف فیفا های قبلی میشه تیم رو کاملا تهاجمی چید بدون اینکه از ضد حمله های کامپیوتر ترسید و این به نظرم نقطه ضعف بزرگیه
آفساید گیریش به نظرم جزو نقاط قوت بازیه . در مجموع از فیفاهای قبلی مثلا 2005 آسونتره.

Figo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی خوبیه
فقط کاش دکمه های ترکیبیش مثل WE بود
راهی داره یا نه؟​

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا سلام

من بازی رو دارم اما مشکل داره.

نصب میشه. کرک هم هست. تو بازی هم میرم. اما به محض اینکه بازی میخواد شروع بشه و در جریان لودینگ بازی ارور میده. ( از این ارورهایی که کلوز داره و برنامه رو می بنده )

ویندوز رو عوض کردم. یعنی حتی ویندوز نو هم گذتشتم. بازم همون ارور اومد. با 2 تا کرک هم امتحانش کردم.

بازی رو سیستم دیگه ای نصب شده و مشکلی نداشته.

لطفا بگید چه کار می تونم بکنم؟ آیا شما کرک دارید که به من بدید؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا سلام

نصب میشه. کرک هم هست. تو بازی هم میرم. اما به محض اینکه بازی میخواد شروع بشه و در جریان لودینگ بازی ارور میده. ( از این ارورهایی که کلوز داره و برنامه رو می بنده )

ویندوز رو عوض کردم. یعنی حتی ویندوز نو هم گذتشتم. بازم همون ارور اومد. با 2 تا کرک هم امتحانش کردم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا سلام

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا سلام

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
مشخصات دستگات چيه؟

بالا