برگزیده های پرشین تولز

فیلم آموزشی : آشنایی با دات نت 3.5 : listView & Datapager

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان
دوتا از تغییراتی که به وضوح توی دات نت 3.5 و به عبارتی ویژال استدیو 2008 دیده میشه لیست ویو و دیتا پیجر هستند . ListVew در نگاه اول چیزی شیبه و ریپیتر اه که میشه توش layout نمایش رو تعریف کرد در د آینده در موردش بحث خواهیم کرد و امکاناتش رو تماما به شما معرفی میکنم .

مورد دیگه DataPager اه که خیلی جالبه ! اگه یادتون باشه همیشه وقتی صفحه بندی اطلاعات رو توسط کنترل های دات نت انجام میدادیم هردفعه کل اطلاعات از دیتابیس خونده میشد تا مثلا فقط 10 تای اونا نمایش داده بشند اینبار با DataPager فقط یک دفعه کلیه اطلاعات لازم از سرور خونده میشه و صفحه بندی صورت میگیره و نیازی نیست که هربار اطلاعات دوباره خونده بشه !

یک فیلم آموزشی برای آشنایی ListView , Datapager برای شما عزیزان تهیه کردم که میتونید از سایت شخصیم دانلود کنید.

در صورت نیاز سوالات و مباحث مربوطه توی همین تاپیک پیگیری میشه :

آشنایی با دو کنترل جدید listView و DataPager فیلم آموزشی

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حسین جان ممنون از زحمتی کشیدی.
من هنوز فرصت نکرده ام دات نت 2008 رو نصب کنم . بنابراین اطلاعاتی در موردش ندارم . در حال حاضر نسخه نهایی توی بازار هست یا آزمایشی ؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
نسخه نهایی هست ،
ایدفعه نسبت به تغییرات بنیادینی که توی از دات نت 1 به 2 کرده بود خیلی خبری نیست فقط برای هر فرمی یه سرس designer هم میسازه مثل فرمهای ویندوز که فقط توش کنترل رو تعریف میکنه ، نمیدونم چه حسابی اه که اول داشت بعد برداشت دوباره اینطوری گذاشت ! :

PHP:
protected global::System.Web.UI.WebControls.ListView lvRssViewer;

بالا