برگزیده های پرشین تولز

فیلم های نوروزی

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
همين ديگه.:rolleyes:
اينجا درباره فيلم هايي كه نوروز 85 از تلوزيون پخش مي شه مي تونيد صحبت كنيد.:happy:
راستي كسي مي دونه چه فيلم هايي قراره پخش بشه؟من فقط فهميدم شبكه 4 قراره ماتريكس رو پخش كنه.شبكه تهران هم آقا و خانم اسميت.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا وخانم اسميت شبكه تهران گفت يا 3
اگر 5گفت بد به حال ما ايشالا شبكه باران مي گذارد:rolleyes:

پرواز
شاه ارتور(تهران)
مرد عنكبوتي 2(تهران)
كوهستان سرد

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اينا شبكه 2 هستند :
-روز ششم
2-خيلي دور خيلي نزديك
3-كوهستان سرد
4-نوري در تاريكي
5-مرد باراني (داستين هافمن و تام كروز)
6-افسانه ي زورو
7-روح
8-مرد عنكبوتي2
9-تلفن قرمز
10-سرگذشت ناگوار (جيم كري)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من صدا و سیما یه دزد به تمام معناست حتی بزرگترین کانلهای تلویزیونی دنیا هم نمیتونن این فیلما رو پخش کنن خوبه تو ایران چیزی بنام قانون بین المللی و کپی رایت وجود نداره

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از saeid_2001 :
به نظر من صدا و سیما یه دزد به تمام معناست حتی بزرگترین کانلهای تلویزیونی دنیا هم نمیتونن این فیلما رو پخش کنن خوبه تو ایران چیزی بنام قانون بین المللی و کپی رایت وجود نداره
نه عزيزم !
شما يكم از قضيه فيلم ديدن ظاهرا عقبي :)
اين فيلمها نهايتا 2005 هستند كه بعد از اكران در سينما به صورت دي وي دي و vhs عرضه ميشند . صدا و سيما هم به عنوان خريدار وارد ميشه و هر فيلم رو نهايتا تا 20 هزار دلار خريداري ميكنه . (اين پول يه فوتبال پخش مستقيم هم كمتره )
پس هزينه اي نيست كه شما فكر كني بخواد دزدي كنه .
ضمن اينكه صدا سيما مواقعي كه بخواد دزدي كنه از شبكه هاي استاني چيزي رو پخش ميكنه نه از شبكه هاي ملي

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از saeid_2001 :
نه نگران نباش اينها دزد نيستن!!
1.gif

صدا و سيماي ما آنچنان فيلمها رو بازبيني ميكنه
14.gif
و مورد تدوين مجدد قرار ميده كه بعضا ديده شده حتي با يه اسم ديگه هم معرفي ميكنه و اگه سازنده فيلم هم اون رو ببينه باور نميكنه اين فيلم خودش باشه.
90.gif

براي اين جور فيلمها كه زيادي سانسور (ببخشيد ) زيادي تدوين شده قانون خاصي وجود نداره. يعني وقتي فيلم رو اينجوري (مثلا 2 ساعت بشه 1ساعت و 14 دقيقه) پخش بشن لازم نيست اجازه سازنده گرفته بشه. لايسنس نميخواد بعبارتي.
حالا بحث رو منحرف نكنيم : به نظرم فيلمهاي خوبي كه ارزش ديدن داشته باشن كمه :
از فيلمهاي ايران : خيلي دور خيلي نزديك.
خارجي ها هم : حاجاقا و حاج خانوم اسميت و ماتريك3 بد نيست.البته كامل خبر ندارم چه فيلمهايي قرار پخش بشه.
كاش به جاي ماتريكس 3 يكش رو پخش ميكرد.

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از hwt :
نه عزيزم !
اين فيلمها نهايتا 2005 هستند كه بعد از اكران در سينما به صورت دي وي دي و vhs عرضه ميشند . صدا و سيما هم به عنوان خريدار وارد ميشه و هر فيلم رو نهايتا تا 20 هزار دلار خريداري ميكنه . (اين پول يه فوتبال پخش مستقيم هم كمتره )
ضمن اينكه صدا سيما مواقعي كه بخواد دزدي كنه از شبكه هاي استاني چيزي رو پخش ميكنه نه از شبكه هاي ملي
البته از حق نگذريم كه خيلي از فيلمها و برنامه ها رو هم واقعا ميخره.
يكي از اين برنامه ها كه كلي چوق بابتش ميده و كامل پخش نميكنه افتتاحيه مسابقات ورزشي مثل المپيكه.حيف

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
با اينكه وفات وشهادت اين مدت است وطنز زياد نمي گذارند اما فيلم هاش به نظر من باحال هستند

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hwt :
نه عزيزم !
از شما این حرف بعیده حتی بزرگترین کانالهای تلویزیونی دنیا هم توان خرید همچین فیلمهایی رو ندارن عزیز جان بعد عزیز من شما که باید خودت بهتر بدونی کمپانیهای تولید کننده این فیلما همه امریکایی هستند اخه کدوم کمپانی امریکایی به ایران فیلم میفروشه تازه گیریم بفروشه 100% قیمت این فیلمهای جدید خیلی بیشتر از 20 هزار دلار هست مثلا اقا و خانوم اسمیت تو سینما های امریکا فقط 186 میلیون دلار فروش داشته اخه کدوم کمپانی میاد به یه تلویزونی که چند ده میلیون نفر تماشا چی داره این فیلمو بفروشه 20 هزار دلار من اطمینان دارم صدا سیما برای پخش این فیلما حتی 1 تومن هم خرج نکرده و فقط پول دوبلرها رو داده

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اينجا يك نكته اي است .
جناب شازده كوچولو به يك نكته دقت نكردند و اين است كه وقتي يك فيلم از اكران سينما جمع مي شود و به صورت هاي مختلف مانند دي وي دي و . . . غيره عرضه مي گردد درست است كه 20 دلار قيمت دارد ولي براي نمايش خانگي و براي نمايش هاي عمومي باز هم مجوز سازنده را نياز دارد .

اول هر فيلم هم اگر دقت كرده باشيد اين را مي نويسد . حتي اگر بخواهيد در يك تالار كنفرانس براي 200 نفر نمايش بدهيد بايد مجوز بگيريد .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
در مورد ليست فيلمهايي هم كه در اين ايام پخش خواهد شد فكر كنم روزنامه جام جم اين ليست را منتشر مي كند .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از shazdeh kocholo :
البته از حق نگذريم كه خيلي از فيلمها و برنامه ها رو هم واقعا ميخره.
يكي از اين برنامه ها كه كلي چوق بابتش ميده و كامل پخش نميكنه افتتاحيه مسابقات ورزشي مثل المپيكه.حيف
البته بازیهای ورزشی خب مشخصه بایدم فرق بکنه مثلا وقتی ایران تو جام جهانی بره خب خیلی ناجوره که بازیهای جام جهانی رو بخواد غیر قانونی پخش کنه در ضمن فیلم خیلی فرق میکنه چون دقیقا پول 2 ساعتو داره میده و از نظر ایرانی هام که دو ساعت فیلم حالا هرچی که میخواد باشه ارزش 10 هزار تومنم نداره خوده شما حاضری برای دیدن 3 حلقه فیلم ارباب حلقها 50 هزار تومن پول بدی این تو همه بخشهای مملکت هست صدا سیما هم همینطوره اخه صدا سیمای ما میاد برای 2 ساعت فیلم 20 هزار دلار پول بده اینا اگه میخواستن انقدر پول خرج کنن که وضعیت تلویزیونشون اینطوری نبود که همه مردم مجبورشن برن ماهواره بگیرن

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از saeid_2001 :
از شما این حرف بعیده حتی بزرگترین کانالهای تلویزیونی دنیا هم توان خرید همچین فیلمهایی رو ندارن عزیز جان بعد عزیز من شما که باید خودت بهتر بدونی کمپانیهای تولید کننده این فیلما همه امریکایی هستند اخه کدوم کمپانی امریکایی به ایران فیلم میفروشه تازه گیریم بفروشه 100% قیمت این فیلمهای جدید خیلی بیشتر از 20 هزار دلار هست مثلا اقا و خانوم اسمیت تو سینما های امریکا فقط 186 میلیون دلار فروش داشته اخه کدوم کمپانی میاد به یه تلویزونی که چند ده میلیون نفر تماشا چی داره این فیلمو بفروشه 20 هزار دلار من اطمینان دارم صدا سیما برای پخش این فیلما حتی 1 تومن هم خرج نکرده و فقط پول دوبلرها رو داده
نه ديگه اشتباهت همين جاست . فيلم وقتي رو پرده بوده اونقدر فروخته و مدت فروشش هم تموم شده . گفتم كه براي كسب در امد بيشتر تهيه كننده بعد از سينما دنبال راههاي ديگه اي براي فروش محصول خودش ميوفته .

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
برای پخش توی شبکه استانی آزاد هستن ولی برای شبکه های سراسری باید مجوز بگیرن چه 20 دلار چه 1 میلیون دلار اینقدرها هم الکی نیست دیگه اگر اینجوریه جام جهانی رو بدون خریدن پخش میکردن
242.gif

در مورد فیلمها انصافا چند تا فیلم قشنگ توشون هست اما اگر درست نگاه کنید میبینید 5 تا شبکه داریم هر کدوم 15 تا فیلم میخوان پخش کنن یعنی در مجموع 75 تا فیلم ولی تعداد فیلم های خوب تو این همه فیلمی که میخوان بزارن چند تاست؟؟؟
169.gif

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من گفتم كه نهايتا بهترين قيمت همون 20000 دلاره . من منبعم زيادي موثق براي حرفهام . فيلمهاي خوب شبكه 2 تو اون شماره بندي

2 3 6 و 10 هست .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hwt :
من گفتم كه نهايتا بهترين قيمت همون 20000 دلاره . من منبعم زيادي موثق براي حرفهام . فيلمهاي خوب شبكه 2 تو اون شماره بندي

2 3 6 و 10 هست .
به نظر من که حتی اگر قیمتاشون هم انقدر باشه که من خیلی خیلی بعید میدونم احتمال اینکه یه کمپانی امریکایی بخواد به صدا و سیمای جمهوری اسلامی فیلم بفروشه صفره شاید از شرکتهای اروپایی فیلم خریداری بکنه یا اسیایی مثل همین سریال های چینی که کانال یک خرید یا سریال کبرا 11 ولی شما اگه دقت کنید سریالهای امریکایی از تلویزیون پخش نمیشه یا خیلی کم پخش میشه با اینکه از نظر کاری اصلا سینمای امریکا خیلی با اروپا و اسیا متفاوته در مورد فیلمهای سینمای که نشون میدن خوب 99% امریکایی هستند و احتمال اینکه ایم فیلمها از کمپانیهای امریکایی خریداری بشن برای پخش تو تلویزون صفره حتی اگرم بخوان بهشون نمیفروشن اینا ورمیدارن dvd فیلمها رو میگرن دوبلش میکنن پخش میکنن همینطور این موسسهای که فیلم میفروشن یا اجاره میدن تو این کلوپها راحت فیلمها رو دوبله میکنن و پخش میکنن ولی هیچ قانونی نیست که جلوی کارشونو بگیره تا تمجیدشونن میکنن چون خوده صدا سیما هم من دیدم که خیلی از کارهای اونا رو پخش میکنه مثلا این کارتونهای کانال 5 رو ندیدن حداقل 10-15 تاش دوبله این شرکت گلوری انتر تیمنت بودن

microdump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از این طرز تفکر منفی اصلاً خوشم نمی اد
به نظر من که حتی اگر قیمتاشون هم انقدر باشه که من خیلی خیلی بعید میدونم احتمال اینکه یه کمپانی امریکایی بخواد به صدا و سیمای جمهوری اسلامی فیلم بفروشه صفره شاید از شرکتهای اروپایی فیلم خریداری بکنه یا اسیایی مثل همین سریال های چینی که کانال یک خرید یا سریال کبرا 11 ولی شما اگه دقت کنید سریالهای امریکایی از تلویزیون پخش نمیشه یا خیلی کم پخش میشه با اینکه از نظر کاری اصلا سینمای امریکا خیلی با اروپا و اسیا متفاوته در مورد فیلمهای سینمای که نشون میدن خوب 99% امریکایی هستند و احتمال اینکه ایم فیلمها از کمپانیهای امریکایی خریداری بشن برای پخش تو تلویزون صفره حتی اگرم بخوان بهشون نمیفروشن اینا ورمیدارن dvd فیلمها رو میگرن دوبلش میکنن پخش میکنن همینطور این موسسهای که فیلم میفروشن یا اجاره میدن تو این کلوپها راحت فیلمها رو دوبله میکنن و پخش میکنن ولی هیچ قانونی نیست که جلوی کارشونو بگیره تا تمجیدشونن میکنن چون خوده صدا سیما هم من دیدم که خیلی از کارهای اونا رو پخش میکنه مثلا این کارتونهای کانال 5 رو ندیدن حداقل 10-15 تاش دوبله این شرکت گلوری انتر تیمنت بودن
شما توی یه پست دیگه همدلیلی جالب برای خریدن ماهواره توی همین تاپیک آوردی ولی من باید بگم دلیل خرید ماهواره توسط مردم چیزی جز پخش نکردن فیلم های پورنو و موزیک ویدئو جنیفر لوپر نست!
درمورد خرید هم باید بگم اگه فکر کنیم می بینیم اینا واسه خریدن این فیلم ها از لحاظ مالی مشکلی ندارن و مشکل سر تحریم هستش که اونم با یه واسطه حله من شرکتی رو می شناسم که با واسطه برای خریدن نرم افزار های شرکت های آمریکایی کاری مشابه رو انجام میده

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mammad81 :
برای پخش توی شبکه استانی آزاد هستن ولی برای شبکه های سراسری باید مجوز بگیرن چه 20 دلار چه 1 میلیون دلار اینقدرها هم الکی نیست دیگه اگر اینجوریه جام جهانی رو بدون خریدن پخش میکردن
242.gif

در مورد فیلمها انصافا چند تا فیلم قشنگ توشون هست اما اگر درست نگاه کنید میبینید 5 تا شبکه داریم هر کدوم 15 تا فیلم میخوان پخش کنن یعنی در مجموع 75 تا فیلم ولی تعداد فیلم های خوب تو این همه فیلمی که میخوان بزارن چند تاست؟؟؟
169.gif
5*15 فيلم ميشه 75 فيلم
پس چرا گفتن 100 خورده اي فيلم پخش ميشه !!!!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
بالا