منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

قابلیت دستیار هوشمند گوگل برای دیوایس ها

9zar

Registered User
تاریخ عضویت
22 اکتبر 2011
نوشته‌ها
159
لایک‌ها
3
Screen-Shot-2017-12-13-at-10.23.55-AM-800x340.png

به نقل از سایت سئو :

گوگل اعلام کرد از این زمان به بعد دستیار هوشمند آن در دیوایس های بیشتری ارائه خواهند شد.

امکان اجرای دستیار هوشمند گوگل در تبلت های اندرویدی نسخه Nougat و Marshmallow و هم چنین گوشی های هوشمند اندرویدی ورژن Lollipop وجود دارد.

البته دسته وسیعی از گوشی های هوشمند که نسخه اندروید 5.0 (Lollipop) را پشتیانی می کنند این دستیار هوشمند را دریافت خواهند کرد مانند :

_ دسته ایی که به زبان انگلیسی در بازارهای بزرگ حضور دارند و بخش زبان اسپانیولی در بازار ایالات متحده آمریکا

_ گوشی های هوشمند نسخه Lollipop در کشورهای ایتالیا ، جمهوری کره ، آلمان ، ژاپن و برزیل

به عقیده کارشناسان دلیل این حرکت گوگل را شدت گرفتن بازار رقابتی می دانند که باعث شده این دستیار هوشمند را برای دیوایس های گوناگونی ارائه کند.

در ماه جولای سال 2017 تحقیقی توسط مرکز پژوهشی Verto انجام شد که نشان می داد 42 % از صاحبان موبایل های هوشمند از دستیارهای گوناگون مجازی استفاده می کنند یعنی به طور متوسط 10 بار در هر ماه آمار ثبت شده است.

این اعداد و ارقام یعنی بیش از 70 میلیون صاحب موبایل هوشمند در ایالات متحده آمریکا و یک میلیارد ساعت در هر ماه که آمار شگفت انگیز است.

نکته : این آمار در هر هفته رو به افزایش است.

طبق آمار مرکز Verto در ایالات متحده دستیار سیری بیشترین میزان استفاده را دارد اما کورتنا و الکسا به سرعت در حال پیشرفت و نزدیک شده به جایگاه نخست هستند.

آمار استفاده از اسپیکرهای هوشمند نسبت به اسمارت فون ها در یک شبانه روز 3 به 1 است چون نبود صفحه نمایش استفاده از آن ها را جذاب تر کرده است.
 
بالا