منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

markazesh

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
1 اکتبر 2015
نوشته‌ها
68
لایک‌ها
15قابلیت محافظت آنلاین آنتی ویروس ، امکانات متعددی از جمله جستجوی خصوصی، جستجوی امن و پرداخت امن را ارائه می کند تا فعالیت های مهم شما مانند خرید های اینترنتی، از امنیت بالایی برخوردار باشند. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این قابلیت آنتی ویروس ها، با مرکزش همراه شوید.

3قابلیت محافظت آنلاین آنتی ویروس
  • جستجوی خصوصی(Private Browsing)
این ویژگی، تاریخچه وبگردی های شما را ذخیره نمی کند و باعث می شود تمام جستجوهایی که در اینترنت داشته اید خصوصی باقی بماند. بعضی از کاربران گمان می کنند اگر هنگام انجام عملیات بانکی و پرداخت آنلاین، از این قابلیت بهره گیرند، اطلاعات حساب بانکی شان امن می ماند؛ اما چنین نیست. این قابلیت از شما در برابر کی لاگر ها و جاسوس افزارها محافظت نمی کند؛ بلکه وظیفه آن، ذخیره نکردن جستجوهایی است که شما تمایل ندارید دیگران ببینند. این ویژگی در آنتی ویروس های ای ست، کسپرسکی، بیت دیفندر، اویرا وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله «قابلیت جستجوی خصوصی مرورگر» مراجعه نمایید.

  • جستجوی امن آنلاین(Safe Browsing)
دومین قابلیت محافظت آنلاین آنتی ویروس ، جستجوی امن آنلاین می باشد که پیش از کلیک بر روی لینک های نتایج موتورهای جستجوی Google ،yahoo و Bing، اطلاع می دهد که این لینک امن است یا خیر؛ به این ترتیب دسترسی به لینک های آلوده و فیشینگ را نیز مسدود می کند. همچنین سایت های غیر اخلاقی را تشخیص داده و کاربر را مطلع می سازد.

عنوان این قابلیت در آنتی ویروس ها:

Bitdefender: Safe Browsing

Avira: Safe Browsing

Kaspersky: Safe Surf/URL Advisor/Instant Safety Checks

  • پرداخت امن Safe pay
این ویژگی از اطلاعات شما در پرداخت های آنلاین محافظت می کند.

Bitdefender: Safe Pay

Kaspersky: Safe Money

Avira: secure online shopping

ESET: Banking and Payment Protection

امیدواریم با استفاده از این قابلیت، تجربه آنلاین خود را نیز امن نمایید. :)
 
بالا