برگزیده های پرشین تولز

قابل توجه فروشگاه دار های عزیز .:: بهترین برنامه برای رایت همزمان چندین cd یا dvd مشا

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
با عرض سلام
چند وقت پیش به این فکر افتادم که به جای این که در هر لحظه فقط 1 cd رایت کنم از 2 درایو رایتر سیستمم استفاده کنم و در هر لحظه با جفتشون 1 رایت رو انجام بدم
به قولی با 1 تیر 2 نشون

دنبال این موضوع گشتم و تو انجمنها .....
اما دیروز بعد از 1 سرچ ساده تو گوگل متوجه نرم افزارهای زیادی در این رابطه شدم
به واسطه احتیاجی که به اونها داشتم تک تک اونها رو تستیدم و مزایا و معایبشونو اینجا مینویسم
در پست بعدی منتظر باشید :

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
تمامی برنامه هایی که لیست کردم در توضیحاتشون به این موضوع اشاره کردن که میشه با اونها همزمان چندین سی دی رو رایت کرد اما :

Ashampoo Burning Studio
این نرم افزار که اصلا من هیچ آپشنی برای این موضوع تو اون یافت نکردم

BurnAware Pro
بهترین نرم افزار پیشنهادی بنده که واقعا عالیه
دلایل اون به این خاطر هست که
اولا : کرک داره
دوما : مشکل نداره یعمی وقتی از ایمیج که برای رایت همزمان استفاده میکنید رایت رو انجام میده در انتها وقتی که رایت به اتمام رسید تمامی دیسکها رو بیرون میده در صورتی که همین موضوع ساده در برنامه های دیگه نبود و وقتی که به اتمام کار میرسید یا برنامه هنگ میکرد و یا سی دی رو بیرون نمیداد

Cheetah DVD Burner
این برنامه رو اصلا بهش فکر نکنید

DVD neXt COPY Ultimate
این برنامه برای زمانی استفاده میشه که بخواهید بدون این که فایلها رو از روی ایمیج رایت کنید و مستقیما فایلها رو از روی هارد همزمان بر روی سی دی رایت کنین استفاده میشه
عیب اون در این هست که فایلهایی با نام فارسی رو کد میکنه و به صورت فارسی نمایش نمیده

DVDFab6010
من هر کار کردم اپشنی که برای رایت همزمان سی دی باشه رو در اون یافت نکردم

Magic Burning Toolbox
از این برنامه استفاده نکنید
چون مثل 1 ویروس خطرناک باعث از کار فتادن سیستمتون میشه

Oront Burning Kit 2 Premium v2.6.2
این برنامه هم عالی هست ابتدا بایستی از سی دی یا دی وی دی ایمیج با فرمت iso بگیرید و بعد از همین ایمیج برای رای همزمان استفاده کنین
عیب اون این هست که بعد از اتمام رایت برنامه هنگ میکنه و باید از tasl manager برنامه رو از حالت هنگ در بیارید
در ضمن 2 دیسک رو هم بیرون نمیده

پس در انتها پیش نهاد خودم ک ه تمامی برنامه های بالا رو در رابطه با رایت همزمان سی دی تست کردم تنها برنامه BurnAware Pro بود اون هم ورژن 2.4 نه 2 اون که مشکل داره

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
از داپلیکیتور استفاده کن با یه تیر هفت نشون بزن:lol:

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
از داپلیکیتور استفاده کن با یه تیر هفت نشون بزن:lol:

اوکی دوست عزیز
اما وقتی که میشه همین مساله رو در بی نیاز از داپلیکیتور انجام داد واقعا لازمه که برای 1 داپلیکیتور هزینه انجام بشه ؟
وقتی که میشه به طور همزمان 8 سی دی یا دی وی دی رو با اون رایت کرد (طبق توضیحاتی که در این رابطه خوندم)
به نظرم که اصلا گرفتن 1 داپلیکیتور واقعا دیگه لازم نیست دوست عزیز
مگه در موارد خاص که الزاما وجود اون غیر قابل انکاره

این هم میزارم تا توضیحاتی باشه در رابطه با این برنامه

BurnAw%2520pr%25202_4_0-%5Bwww.downloadtak.com%5D.jpg

از میان نرم افزارهای رایت که در دنیای نرم افزارهای رایانه ای موجودند یکی از ساده ترین آن ها BurnAware Proنام دارد که قادر است کار رایت را به آسان امکانپذیر سازد. این نرم افزار کم حجم و فوق العاده ساده از انواع لوح های فشرده پشتیبانی کاملی را به عمل خواهد آورد ؛ از قدیمی ترین سی دی ها تا نسل آینده لوح های فشرده که Blu-ray نام دارد امکان استفاده و هماهنگی با این نرم افزار را خواهد داشت. BurnAware Pro رایت به شکل های مختلف را هم امکانپذیر می سازد ؛ قابلیت رایت اطلاعات به صورتی که تنها در رایانه ها امکان نمایش داشته باشند ، رایت موزیک ها به صورت لوح های فشرده صوتی و کپی رایت فیلم ها به صورت لوح های فشرده ویدئویی با امکان اجرا در انواع پلیرهای خانگی مهم ترین قابلیت این نرم افزار تلقی می شود.
پشتیبانی از تکنولوژی MultiSession در رایت ، امکان ساخت لوح فشرده بوتیبل ، امکان ساخت ایمیج و یا رایت ایمیج های موجود برروی هارد دیسک ، پشتیبانی از انواع پل های ارتباطی از دیگر امکانات BurnAware Pro محسوب می شود. اما از همه این موارد که بگذریم سهولت در استفاده از نرم افزار اهمیت بسیاری دارد. واسط کاربری ساده نرم افزار کمک زیادی می کند تا هرکاربری بتواند به سادگی از تمامی قابلیت های نرم افزار بهره ببرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار BurnAware Pro v2.4:
- پشتیبانی از انواع لوح های فشرده
- امکان استفاده از انواع پل های ارتباطی در رایترها
- امکان ایمیج گیری از دیسک ها
- قابلیت رایت ایمیج های موجود برروی هارد
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- امکان رایت به صورت های مختلف
- پشتیبانی از تکنولوژی MutiSession
- حجم پائین نرم افزار
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

بالا