برگزیده های پرشین تولز

قاب کیس x3 gaming و مانیتور و رم ۴ گیگ ddr3

alight

Registered User
لایک‌ها
37
کیس x3 که از ایشون خریدم گفتن که سالمه سالمه فقط یکی دوتا خط و خش جزئی داره
ولی وقتی سیستم رو اسمبل می کردم
استند های مادر برد هرز شده بودن
پیچ نداشت اصلا
دکمه پاور کیسم درست کار نمی کنه خرابه
کلا خرید از ایشون رو پیشنهاد نمی کنم
نمی خواستم بخاطر پیچ و اینا نظر ثبت کنم ولی دکمه پاور کیس رو که دیدم عصبی شدم دیگه

amirafshar1

Registered User
لایک‌ها
140
کیس x3 که از ایشون خریدم گفتن که سالمه سالمه فقط یکی دوتا خط و خش جزئی داره
ولی وقتی سیستم رو اسمبل می کردم
استند های مادر برد هرز شده بودن
پیچ نداشت اصلا
دکمه پاور کیسم درست کار نمی کنه خرابه
کلا خرید از ایشون رو پیشنهاد نمی کنم
نمی خواستم بخاطر پیچ و اینا نظر ثبت کنم ولی دکمه پاور کیس رو که دیدم عصبی شدم دیگه
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اول اینکه شما یک ماه پیش خرید کردید کیس شایدم بیشتر حالا من نمیدونم خودتون هستید یا نه چون من تو تلگرام فروختم نه تو انجمن
دوم مهلت تست داده بودم همون موقع
سوم مادربرد روی کیس نصب بوده و صحیح و سالم حتی پیچ کوچولویی که شما میگی لطفا بنده رو زیر سوال نبرید بنده دنبال امتیاز اینا نیستم چون کاربرم بیشتر معامله ها هم خداروشکر حضوری انجام میدم مشکلی پیش نیاد شما اولین نفری هستی دارید میگید مشکل دارید لطفا بهونه الکی نیارید که بنده هم خراب کنید

alight

Registered User
لایک‌ها
37
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اول اینکه شما یک ماه پیش خرید کردید کیس شایدم بیشتر حالا من نمیدونم خودتون هستید یا نه چون من تو تلگرام فروختم نه تو انجمن
دوم مهلت تست داده بودم همون موقع
سوم مادربرد روی کیس نصب بوده و صحیح و سالم حتی پیچ کوچولویی که شما میگی لطفا بنده رو زیر سوال نبرید بنده دنبال امتیاز اینا نیستم چون کاربرم بیشتر معامله ها هم خداروشکر حضوری انجام میدم مشکلی پیش نیاد شما اولین نفری هستی دارید میگید مشکل دارید لطفا بهونه الکی نیارید که بنده هم خراب کنید
شما ادعای درست بودن داشتید که دیگه زیر سوال رفت
من دونه دونه می خریدم موقع بستن سیستم متوجه این موضوعات شدم کلا همه این ایرادات رو کیس شما داشت چه گردن بگیری چه نگیری حداقل تو فروشای بعدیت حرف راست به مشتری بزن
یا حق

amirafshar1

Registered User
لایک‌ها
140
شما ادعای درست بودن داشتید که دیگه زیر سوال رفت
من دونه دونه می خریدم موقع بستن سیستم متوجه این موضوعات شدم کلا همه این ایرادات رو کیس شما داشت چه گردن بگیری چه نگیری حداقل تو فروشای بعدیت حرف راست به مشتری بزن
یا حق
سلام دوست من ببین من آدمی نیستم برای 600 و 700 تومن خودمو زیر سوال ببرم میگم من خودم اصلا دوست ندارم غیر حضوری معامله کنم
بازم درخدمتم

بالا