برگزیده های پرشین تولز

قاط زدن مودم و سیستم در اثر تنظیمات مکرر مودم am602

pejerz85

Registered User
لایک‌ها
41
من یه مودم asus am602 دارم.به دلایل مختلف چون هنوز نتونستم سویس رو به اینترنت وصل کنم بارها درمسیر
network conection/localarea connection-----properties---internet protocol(tcP/ip---PROPERTIES
وارد شدمو وتنظیمات IP و DNS رو تغییر دادم که چند بار با پیغامی مواجه شدم که میگفت تنظیماتی با همین IPایجاد شده و شما نبهید 2 تا تنظیم با یه IP انجام بدین که من توجه نکردم.الان من هنوز به اینترنت نمیتونم وصل شم ولی ایکون دو تا کامپیوتر در پایین صفحه اومده و فعال هم هست !در ضمن من نمیتونم با زدن 192.168.1.1 در ادرس بار برم تو تنظیمات مودم و در حالی که قبلا سه سوت میرفتم تو تنظیمات الان چند درصد پر میشه ولی نمیتونه تو تنظیمات بره.یه چیز دیگه تو LOCAL AREA CONNECTIONمن کانکشنی به نام LACAL AREA CONNECTION 3دارم که LAN هستش.این یعنی چی؟ یعنی من دو تای دیگه ه م دارم؟ ولی هرجا رو گشتم چیزی نتونستم پیدا کنم.اقا یه مسلمونی کمک کنه.:eek:

Behzad52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
احتمالا شما مودمتون رو هم با USB و هم با کارت شبکه وصل کردید
از طریق Device Manager میتونی حذفش کنی
البته شما حتما بلدی اما من جهت یاد آوری عرض میکنم
روی My Computer کلیک راست کن بعد Properties رو انتخاب کن بعد از اون به سراغ تب Hardware برو و بعد از اون Device Manager رو انتخاب کن >>> حالا کافیه از تو قسمت Network Adapters کارتهای اضافی شبکه رو آنینستال کنی یا اصلا همه اشون رو حذف کن البته قبلش اگه مودمت از طریق USB وصل نیست وصلش کن تا دیده بشه و بتونی حذفش کنی . سیستم رو ریستارت کن
و همین مسیر رو برگرد و اگه دیدی که پیدا نکرده از تب Action گذینه Scan for Hardware Changes روفشار بده
و بعد از اون دوباره تنظیمات کارت شبکه رو انجام بده و یادت باشه که فقط از طریق یکی از دو راه USB یا Ethernet مودمت رو به کامپیوترت وصل کن
>>> درضمن برای باز گرداندن مودم به تنظیمات کارخانه، پشت مودم رو نگاه کن یه سویچ کوچولو هست که کنارش نوشته RESET وقتی که مودم روشنه با یه چیز نوک تیز مثل خودکار اون سویچ رو به مدت پنج ثانیه نگه دار یا اینکه چند بار فشارش بده و بعد مودم رو از برق بکشش وده پانزده ثانیه صبر کن بعد از اون دوباره وصلش کن و تو اینترنت اکسپلورر آی پی مودم رو وارد کن و باقی قضایا
اینم عکس تنظیمات کارت شبکه برای ASUS AM602 که یکی از بچه های خوب همینجا زحمتش رو کشیده
tcpip.png

موفق باشی
راستی ورود خودم رو هم تبریک میگم:blink:​

بالا