برگزیده های پرشین تولز

قالبهاي فارسي براي وبلاگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دوستان میشه چند تا سایت برای قالب فارسی بلاگر به من معرفی کنید؟ آخه خیلی از سایتهایی که اینجا گذاشتید برای قالب فارسی کار نمیکنند.

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
قالب جدید فارسی میخوام برای بلاگر، چون سیستمش رو عوض کرده و قالبهای قدیمی بدرد نمیخورن.
ممنون میشم.

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
سلام:
خوب دِریا خانوم شما خودتون دست بکار بشید و چندتا قالب بسازید و اگه مشکلی داشتید، بنویسید، تا جایی که مقدور باشه کمکتون میکنیم.

خودم چندتا قالب ساخته بودم -blogknow.blogspot.com- که البته با تغییراتیکه توی بلاگر ایجاد شد، بدون استفاده موندن. خیلی دوست داشتم که کارم رو ادامه بدم ولی بدلیل کنکور اصلا وقت نمی کنم.

موفق باشید.

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی چی بلاگر قبول نکرد
این پوسته ها مخصوص بلاگر هستند و خیلی ها دارند استفاده می کنند اگه منظورتون اینه که در هنگام UPLOAD خطا میده چیز مهمی نیست و احتمالا از wadgat هاتونه اون تیک رو برداری درست میشخ احتمالا

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
ببخشین بازم می‌گم!:blush: اما با کمک سایکو می‌تونین قالب‌تون رو خودتون خیلی راحت و تمیز بسازین...:cool:

یعنی چی بلاگر قبول نکرد
این پوسته ها مخصوص بلاگر هستند و خیلی ها دارند استفاده می کنند اگه منظورتون اینه که در هنگام UPLOAD خطا میده چیز مهمی نیست و احتمالا از wadgat هاتونه اون تیک رو برداری درست میشخ احتمالا

این ارور رو میده:
Your template could not be parsed as it is not well-formed. Please make sure all XML elements are closed properly.
XML error message: The value of attribute "href" associated with an element type "link" must not contain the '<' character.

با سایکو هم که قالب تولید کردم، از کد خروجیش همین ایراد رو گرفت. حالا من چیکار کنم. :(

Hadi_nn

Guest
لایک‌ها
0
سلام. من هم براي بلاگر قالب طراحي ميكنم. البته كارم رو تازه شروع كردم. فعلاً يكي گذاشتم اما به زودي يه تعدادي بهش اضافه ميكنم. اميدوارم خوشتون بياد. لطفاً هركي استفاده كرد تو كامنتهاي وبم بنويسه. ممنونم. باي

http://www.temp4blog.com

.

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
هادی جان امیدوارم موفق باشی. کارت رو ادامه بده.
دریا خانوم، من هم چندتا قالب رو امتحان کردم، همون پیغام شما رو داد. بنظر میرسه که فعلا نمیتونم کمکتون کنم -کنکور- در اولین زمانی که وقت آزاد پیدا کردم مشکل شما -وحتی خودم- رو بررسی خواهم کرد.

موفق باشید

pars theme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ورژن 3 سایت "طراح حرفه ای قالب وبلاگ" اومد اگه قالب خودتونو پیدا نکردید در انجمنش بگید اگه 3 نفر بخوان قالب اون سایته بعد 3 روز ساخته می شه!
با تشکر
تیم طراحان حرفه ای قالب وبلاگ
www.parstheme.com

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

saeed22222

Registered User
لایک‌ها
116

611

Registered User
لایک‌ها
0
این ارور رو میده:
Your template could not be parsed as it is not well-formed. Please make sure all XML elements are closed properly.
XML error message: The value of attribute "href" associated with an element type "link" must not contain the '<' character.

با سایکو هم که قالب تولید کردم، از کد خروجیش همین ایراد رو گرفت. حالا من چیکار کنم. :(

ببین پایین اونجایی که داری ،کد ها رو وارد میکنی یه لینک convert هست .اون رو بزن.

بعد کد های html که با سایکو تهیه کردی رو در اونجا قرار بده.

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان چند تا قالب خوشکل و دخترونه واسه بلاگ فا میخوام پلیز:happy:

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
ببخشيد كسي براي بلاگر قالب سراغ نداره اينا كه همش ماله همه هست الا بلاگر

EvanGeline

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
مثل اینکه خیلی وقته کسی این جا نیومده! ولی من یه سوال فنی دارم در مورد طراحی قالب وبلاگ. امیدوارم یکی بیاد!
چطوری میشه که مثلا یه عکسی رو برای همیشه بالا و پایین پستمون داشته باشیم؟ یعنی هر دفعه که پست میزنیم اون عکس به طور خودکار نمایش داده بشه و مثلا اسم پست رو تاریخش رو و ... روش نشون بده؟

دیگه در مورد لینک ها. اگه نخوایم لینک هامون ثابت باشه و حرکت کنه چی کار باید بکنیم؟

میشه از برنام coffeecup site designer برای طراحی قالب استفاده کرد؟ بعد طراحی چطوری قرار بدیم تو کد هامون؟

و آخری هم در مورد بک گروند. چه طوری می شه بک گروند بذاریم و اون بک گروند ثابت باشه یعنی وقتی صفحه بالا پایین میره بک گروند ثابت باشه؟
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا