برگزیده های پرشین تولز

قالبي براي مووبل تايپ

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
چند روز قبل من يه قالب براي ام تي با استايل ساختم و اونو گذاشتم براي دانلود تا هر كسي دوست داشت ازش استفاده كنه. لينك دانلود قالب هم:
http://mashaheer.net/NewTemplate/MT_Templates.zip
اين قالب براي تمامي قالبها در ام تي طراحي شده كه امكانات آن جستجو به دو زبان، كامنت براي فارسي نويسي و ... هستش. اطلاعات بيشتر در مورد نحوه استفاده از قالبها در فايل زيپ شده وجود داره...
اگر نظري و پيشنهادي و يا مشكلي داشتيد منو در جريان قرار بديد

با تشكر :D

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
متاسفانه من نتونستم اينو دانلود كنم. فك كنم لينكش اشتباهه!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مرسي كامي جان كه آدرسش رو درست كردي آلان كه وبلاگ بلغان تولز رو چك مي كردم سه نفر نوشته بودند كه لينك اشتباه هستش كه وقتي نگاه كردم يه حرف كم گذاشته بود و الان هم كه اومده اينجا رو درست كنم خوشبختانه شما اونو درست كرديد (اين هم از پست در اون ساعت شب هستش)....

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از dashti :
يه دمو ازش مي ذاشتيد بهتر نبود ؟
سلام دشتي جان
خوشحالم كه دوباره برگشتي
دمو براي چه ميخواد كامل قالب رو گذاشتم كه ميتونيد دانلود كنيد اگر هم خواستي قبل از دانلود بدوني چطوري ميشه يه سري به وبلاگ عقابها بزن (فقط صفحه اول رو گذاشتم)...
موفق باشيد.

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام :
خيلي ممنونم آقاي مشاهير ...
خيلي مي بخشين كه چند وقتي اينجا نيومدم ...
زندگي مشكلات داره ديگه !!!!
حالا اينجا خيلي مزاحمتون ميشم ...

خيلي ممنون از اين قالب ... من دانلودش كردم همونوقت ولي اگر يه وبلاگ كه اين قالب رو داشت مثال مي زدين قشنگ تر بود ...
به هر حال ممنون

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگر خيلي مشتاق باشيد مي توني رو يكي از وبلاگهاي خودم اين قالبها رو بذارم...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دشتي جان من تمامي قالب رو روي وبلاگ عقابها نصب كردم...
برام خيلي جالب بود من زمامي كه خودم تست كردم چند تا مشكل داشت كه متاسفانه هيچ كس اون رو ذكر نكرده بودش، انشالله فردا اون مشكلات رو درستش مي كنم لطفا اگر نظري و يا پيشنهادي داره بهم خبر بده

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Mashaheer :
برام خيلي جالب بود من زمامي كه خودم تست كردم چند تا مشكل داشت كه متاسفانه هيچ كس اون رو ذكر نكرده بودش، انشالله فردا اون مشكلات رو درستش مي كنم لطفا اگر نظري و يا پيشنهادي داره بهم خبر بده

طه جون من الان تازه گرفتمش.اول اون لينك آرشيو اون بالا سمت راست.بعدشم هيچ كدوم از كليد هاي تغيير زبان درست كار نميكنن.نه تو جستجو نه كامنت ها.حالا من باز يه چرخي باش ميزنم. :)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Mashaheer :
من دو تا مشكلشو ديدم. اما خواستم ببينم خودم مي تونم حل كنم يا نه:
1- آرشيو ماهيانه رو درست نشون نميده. (شما هم ظاهرا در وبلاگ عقابها تعداد مطالب رو در آرشیو ماهیانه حذف کردی)
2- سمت چپ پايين blog stats يه 04 اضافی مي نويسه.

با اجازه جناب مشاهير من براي تمرين يه مقدار با فايل استايل css ور رفتم. چقدر جالبه با تغییر فایل css اون مشخصه خود به خود در تمام قالبها تاثیر میذاره.
اگه زحمت نبود یه نیگا بندازین و نظرتونو بگین.
http://mt.blog.myhostiran.net

باز هم از جناب مشاهیر ممنونم. :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ممنونم كه مشكلات رو بيان كرديد اگر اون دستوراتي كه نوشتم (Read Me.doc) خوانده باشيد. در جايي نوشتم كه شما بايد فايل farsix.js رو آپلود كنيد و آدرس آنرا در كد زير تغيير دهيد:
کد:
<script type="text/javascript" src="farsix.js"></script>
متاسفانه در قالبي كه پرشيا عزيز استفاده كرده بود اين رو درست نكرده بود و بعد از تغيير آدرس فايل اين مشكل هم برطرف خواهد شد.
مشكل بعدي همانظوري كه پرشيا عزيز گفتند به علت اينكه جايي از كدها رو نبستم اين مشكل پيش اومده كه بايد دوباره چك كنم.
در مورد نحوه نمايش تعداد در آرشيو ماهيانه به علت جهت نوشتن هستش كه اگر آنرا از چپ به راست بنويسيد درست خواهد شد (داخل اون تگ div اين استايل رو به صورت زير استفاده كنيد درست خواهد شد:
کد:
<div class="text_body"> --> <div style="direction:ltr" class="text_body">
)
مشكل ديگري كه خودم باهاش برخورد كردم در صفحه آرشيوهاي تگي لينك كامنت رو گذاشتم كه اصلا لازمي نداره

پرشيا جان من قالب شما هم نگاه كردم خيلي خوشكل شده بود فقط چند تا رنگ رو بايد تغيير دهي در استايلهاي BOTTOM, INPUT (اگه اشتباه نكنم) ديگه رنگها هم شبيه هم خواهند شد....
موفق باشيد.

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه ...
واقعاً گل كاشتي آقاي مشاهير ....
يعني واقعاً آقاي پرشيا تونسته با تغيير css اون قالب رو اينقدر عوض كنه ؟
اگر اينطوريه كه واقعاً كارتون درست بوده آقاي مشاهير ... اي ي ي ي ي ول !
اگر ممكنه , وقتي اشكالاش رو برطرف كرديد اينجا خبر بديد تا فايلهاي درست شده رو يه بار ديگه دانلود كنيم ...
با تشكر

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از dashti :
آره من فقط فايل استيل رو دست كاري كردم.
يه راهي پيدا كردم كه ميشه بطور آفلاین خيلي راحت تغييراتو ايجاد كرد و بلافاصله اثرش رو ديد.(البته روش پيش پا افتادهايه و حتما خيليها مي دونن. اما گفتم شايد يكي مثل من تازه كار باشه ندونه.)

اگه آقاي مشاهير اجازه بدن رو قالب ايشون توضيح بدم.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Mashaheer :
ممنونم كه مشكلات رو بيان كرديد اگر اون دستوراتي كه نوشتم (Read Me.doc) خوانده باشيد. در جايي نوشتم كه شما بايد فايل farsix.js رو آپلود كنيد و آدرس آنرا در كد زير تغيير دهيد:
کد:
<script type="text/javascript" src="farsix.js"></script>
متاسفانه در قالبي كه پرشيا عزيز استفاده كرده بود اين رو درست نكرده بود و بعد از تغيير آدرس فايل اين مشكل هم برطرف خواهد شد.
مشكل بعدي همانظوري كه پرشيا عزيز گفتند به علت اينكه جايي از كدها رو نبستم اين مشكل پيش اومده كه بايد دوباره چك كنم.
1- آقای مشاهیر میشه یه توضیحی بدید که اون فایل farsix.js برای چیه؟ من فک کردم فقط تو قسمت کامنت که تایپ فارسی داریم لازمه! این فایل استاندارده یا خودتون نوشتین؟ اگه ازش استفاده نکنیم چی میشه؟
2- اون 04 چون کدها رو نبستین بوجود اومده؟ یعنی <div> را رو درست نبستین؟

به نقل از Mashaheer :
مشكل ديگري كه خودم باهاش برخورد كردم در صفحه آرشيوهاي تگي لينك كامنت رو گذاشتم كه اصلا لازمي نداره
3- اینو من نفهمیدم یعنی چی؟ :blush:

به نقل از Mashaheer :
پرشيا جان من قالب شما هم نگاه كردم خيلي خوشكل شده بود فقط چند تا رنگ رو بايد تغيير دهي در استايلهاي BOTTOM, INPUT (اگه اشتباه نكنم) ديگه رنگها هم شبيه هم خواهند شد....
آره شما درست میگید. باید درستش کنم.

آقای مشاهیر، قالبی که شما طراحی کردید خیلی قشنگه و برای وبلاگ خیلی خوبه. اما چون من می خوام برای سایت ازش استفاده کنم مجبور شدم یه مقدار تو رنگها تغییرات ایجاد کنم.
حالا اگه زحمتی نیست یه بار دیگه نظرتون رو در مورد قالبی که تغییر دادم بگید. اگه ازش ایراد بگیرید خیلی خوشحالتر می شم. الآن بیشتر در مورد رنگهای منوها و زمینه و نوشته ها(کلا رنگ بندی) نظر بدید.
موضوع سایت اطلاع رسانی در حوزه بازار سرمایه خواهد بود. همچنین نام سایت در بالای صفحه بصورت گرافیکی قرار خواهد گرفت.
ممنون :)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
يه مشكل ديگه:
من آدرس فايل farsix.js رو درست كردم. اما بازم وقتي En/Fa رو مي ؤنم عمل نميكنه و پايين صفحه مينويسه Eror.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
پرشيا جان شما خودتون صاحب اختياريد هر كاري كه ميخواهيد بكنيد و خيلي خوشحال ميشم كه قالب رو براي ديگران توضيح بديد و اگر مشكلي و يا كم آورديد خودم كمكتون خواهم كرد.

1. اون فايل جاوا اسكريپت براي فارسي نويسي هستش كه اون فايل رو من از سايت احسان پريم دريافت كردم، به جز آنجا شما مي توانيد در بخش قالبهاي پيش فرض ام تي در همين سايت هم دريافت كنيد. من اين فايل رو براي كامنتها و بخش جستجو به كار بردم...

2. يه چيزي جالبي كه امروز باهاش برخورد كردم اين بودش كه من زماني كه چك كردم تمامي تگها بسته شده بود و با يه كلك ساده تونستم اين رو حل كنم (با اصافه كردن دو سه تا فاصله &nbsp; ) ولي دوست دارم علتش رو بدونم چرا اينطوري شده...

3. اگر در صفحه آرشيوهاي تكي (بروي لينك يكي از پستهاي كليك كن تا به آرشيو تكي بري) توجه كرده باشيد با داشتن كامنت در پايين هر پست لينك كامنت هم هستش كه اون يه چيز اضافي هستش و بايد حدف بشه...

4. پرشيا جان من هميشه سعي مي كنم اون چيزي رو كه مي بينم رو بيان كنم، در مورد قالب براي سايت هم اگر بخواهيد شايد من بتونم در طراحي بهتون كمك كنم....

موفق باشيد.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شما مطمئن هستيد اون فايل رو درست لينك داديد... من اين فايل رو چند جا استفاده كردم هيچ مشكلي نداشت براي نمونه مي توني توي وبلاگ عقابها آنرا ببينيد...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از dashti :
سلام به همه ...
واقعاً گل كاشتي آقاي مشاهير ....
اگر اينطوريه كه واقعاً كارتون درست بوده آقاي مشاهير ... اي ي ي ي ي ول !
اگر ممكنه , وقتي اشكالاش رو برطرف كرديد اينجا خبر بديد تا فايلهاي درست شده رو يه بار ديگه دانلود كنيم ...
با تشكر
سلام
دشتي جان اين نظر لطف شماست
تغيير دادن اون قالب و ديگر قالبها مثل آب خوردن هستش اگه فقط كمي كار كنيد به اين نتيجه خواهي رسيد. اگر اطلاعاتي درباره استايلها مي خواهيد به آموزشهاي استايل در وبلاگ بلغان تولز مراجعه كنيد و يا اگر دوست داشته باشيد به زبان خارجي هم زياد پيدا خواهي كرد...
حتما بروي چشم فردا تا آخر شب فايل تصحيح شده قالب رو روي وبلاگ خواهم گذاشت و با همين قالب براي بلاگر
موفق باشيد.

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام ...
در مورد آخرين نظرات که توي وبلاگ نشون داده ميشه ....
به نظر من بهتره که اسم کسي که نظر رو نوشته بصورت لينک بياد توي صفحه و توي قسمت تگ alt اون ، نظر طرف رو بذاريم ؟
)يعني وقتي موس رو روي اسم آخرين کسي که نظر داده يه چند لحظه نگه داريم نظرش نشون داده بشه ...
خوبه ؟ بعدش به نوشته اي که بهش نظر داده شده لينک باشه تا به اون نوشته بره !

با تشکر از آقاي مشاهير ... هم چنان منتظر دريافت قالب شما هستم ...
قربون همتون
م.د

بالا