برگزیده های پرشین تولز

قالب در مرورگر اینترنت اکپلورر مشکل دارد

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,347
سلام

من این قالب رو با فایرفاکس 3.6 چک می کردم برای همین تو مرورگرهای دیگه با مشکل ایجاد می شه. می خواستم ببینم باید چیکار کنم که div ها بهم نریزن و در مکان خودشون باشن. الان چندتاشون جابجا شدن! :lol:

http://dant3.persiangig.com/web

البته الان با موزیلا 4 هم چک کردم دیدم بهم ریختس :wacko:

خلاصه اینکه چه نکاتی رو باید رعایت کنم که تو همه مرورگرها به خوبی اجرا بشن؟ :p

Last edited:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من این قالب رو با فایرفاکس 3.6 چک می کردم برای همین تو مرورگرهای دیگه با مشکل ایجاد می شه. می خواستم ببینم باید چیکار کنم که div ها بهم نریزن و در مکان خودشون باشن. الان چندتاشون جابجا شدن! :lol:

http://dant3.persiangig.com/web

البته الان با موزیلا 4 هم چک کردم دیدم بهم ریختس :wacko:

خلاصه اینکه چه نکاتی رو باید رعایت کنم که تو همه مرورگرها به خوبی اجرا بشن؟ :p

ریزه کاری که زیاد نداره و امکان اینکه در تمامی مرورگرها بخوبی نمایش داده بشه هم نیست چون بعضی مرورگر ها از توابع خاصی حمایت میکنند و بعضی ها نه! (برای مثال : moz-border-radius) در کل اگه بگید دقیقا مشکلی که ایجاد شده تو کدوم قسمته فک کنم راحتتر بشه کمکتون کرد.;)

پ.ن : یه نگا به کد css انداختم ، کدشو خودت نوشتی یا آماده گرفتی و ویرایش کردی؟

Last edited:

btheme

Registered User
لایک‌ها
0
قالبت رو چک کردم،مشکلی نداشت، با چند مرورگر هم رفتم

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,347
دستتون درد نکنه مشکلش حل شد یه div رو نبسته بودم یکم جابجا شده بودن :p

نه کد آماده نیست از پایه خودم نوشتم, البته می خوام بازم تغییرش بدم رنگ ها رو زنده تر کنم خیلی مرده هستن :p

کدهای آماده خیلی از image استفاده می کنن دیدم سایت سنگین می شه و می خواستم با css یه قالب سبک رو آماده کتم. البته منوی سمت راست خیلی سمبلی شد! دارم کلا تغییرش می دم.
اون قسمت گالری و پروفایل اینا هم دکمه هاشو هنوز درست نکردم, فقط رو متن می شه کلیک کرد که باید کلش رو تبدیل به دکمه کنم, حوصله نداشتم کدهارو تغییر بدم :p

moz-border-radius هم مشکلی نیست یا ie رو هک می کنم یا می گم 9 دانلود کنید یا اصلا تو ie همه رو صاف نشون بده! :lol:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,347
قالبت رو چک کردم،مشکلی نداشت، با چند مرورگر هم رفتم

دستتون درد نکنه یه مشکل کوچولو داشت درستش کردم دوباره آپلودش کردم :p

یه div رو نبسته بودم یا حالا به هر دلیلی "<" پاک شده بود که مرورگر فکر می کرد چندتا از div ها داخل یه div دیگه هستن در حالی که اینطور نبود و همه چی رو جابجا نشون می داد :p

بالا