آژانس هواپیماییexchanging

قالب فايل آرشيو تكي

شروع موضوع توسط magmag ‏8 مارس 2004 در انجمن MovableType - مووبل تایپ

1. magmag

magmag کاربر تازه وارد

نمي دونم و نديدم عنواني كه مختص به قالب فايل آرشيو تكي باشه.

من دو مورد رو اينجا مي گذارم بقيه اگر مدل ديگه سراغ دارن اضافه كنند لطفا

model 1: <$MTEntryID pad="1"$>-<$MTEntryDate format="%x"$>.html

مثال :morteza.ws/archives/000150-March%2008,%202004.html

model 2: <$MTEntryID pad="1"$>-<$MTEntryDate format="%d%b%Y"$>.html

مثال:http://www.morteza.ws/archives/000150-08Mar2004.html

:blush:

2. ehsan

ehsan Administrator

قبلا در مورد یه همچین چیزی بحث نسبتا خوبی اینجا شده توی همین بخش مووبل تایپ. یه نگاهی بنداز.

3. aaber_piade

aaber_piade Registered User

- من يه پيشنهاد دارم به جاي اينکه بيايد ايدي پست رو با تاريخ ترکيب کنيد بيايد يه کامبينيشن از سال و ماه و روز و ساعت و دقيقه و ثانيه رو انتخاب کنيد.. در سيستم هايي مثل گردون و ايران اتسول که يک ام تي مرکزي نصب شده اکسپورت گرفتن و ايمپورت کردن مطالب از داخل ديتابيس ممکن نيست (دليلش واضحه) و تنها راه استفاده از اکسپورت و ايمپورت خود ام تي هست در اين حالت هم بعد از اينکه مطالب اکسپورت شده رو ايمپورت کنيد احتمالا ايدي بعضي يا تمام پست ها تغيير ميکنه و پرمننت لينک ها به هم ميريزه و عوض ميشه.. اين که مي بينيد بعضي ها اومدن تاريخ و ساعت رو قاطي پرمننت لينک کردن دليلش اينه که نام فايل ها مستقل از ايدي بشه و طي اکسپورت و ايمپورت از داخل ام تي لينک هاي دائمي تغيير نکنه.. مثل هودر خودمون يا سبزينه يا وبلاگ خود من.. اين که زهرا اچ بي اومده هم ايدي و هم تاريخ و ساعت رو درکنار هم به کار برده نميدونم چه فايده اي داره چون بازم لينک دائمي وابسته به ايدي هست و لابد فقط براي خوشگلي تاريخ و ساعت رو دخيل کردن..

- ضمنا اگر از ترکيب سال و ماه و روز و ساعت و دقيقه و ثانيه استفاده کنيد چون هيچ کس نمي تونه در يک ثانيه دو پست بزنه پس فکر نميکنم لينک هاي دائمي دو تا پست با هم تلاقي کنن و مشکلي پيش بياد.

- در اين روش فرض بر اينه که زياد تاريخ و ساعت وارد کردن مطلب رو دستکاري نميکنيم چون با هر بار دستکاري کردنش لينک دائمي عوض ميشه..