برگزیده های پرشین تولز

قالب مُجاز | پوسته سایت های موزیک برای وردپرس

TahamDesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قالب مجاز | قالب موسیقی مجاز | پوسته وردپرس موسیقی

قالب موسیقی مجاز پوسته وردپرس

سلام دوست عزیز :)

اگر بدنبال یک قالب موزیک برای سایت خودت هستی،پیشنهاد میکنم که این چندخط توضیحی که برات نوشتم رو بخونی و بعد پیش نمایش قالبمون رو ببینی.

اتفاقی که میوفته اینه که یا محصول رو دوست داری و تهیه می کنی یا نه اصلا خوشت نمیاد و این صفحه رو می بندی! تنها خواهش و درخواست من ازت اینه که اگر قالب رو تهیه نکردی و دوست نداشتی،قبل از اینکه این صفحه رو ببندی به بخش نظرات بری و بگی چرا از قالب خوشت نیومده؟

مثلا میتونی خیلی راحت بنویسی آقا از ظاهر قالب خود خسته شده اید! یا امکانات آن پاسخگوی نیازهای شما نیست؟ یا هر مشکل دیگری...بقول شاعر هر چه می خواهد دل تنگت بگو :)

(باور کنید انتقاد شما واقعا خوشحالمون میکنه!)

قطعا منتظری که شروع کنم قابلیت های قالب رو بگم و کلی به به و چَه چَه کنم که آره این بهترین قالب موزیک دنیاست! و .... ولی نه!

اصل اولی که در معرفی محصولات رعایت میکنم اینه: دروغ ممنوع!

بنابراین هرچیزی که لازمه درباره قالب بدونید مختصرا خدمتتون عرض میکنم و در ادامه هم قابلیت های قالب رو بدون "اغراق" میتونید مشاهده کنید.در نهایت هم پیش نمایش رو می بینید و انشا... بهترین تصمیم رو می گیرید.

ویژگی های مهم قالب مُجاز

درباره ی قالب مُجاز بدونید که طراحی اون کاملا طبق سلیقه و نگرش تیم خودمون بوده و از هیچ نمونه خارجی یا ایرانی کپی برداری نشده! اینطوری نیست که یه سایت موزیک رو باز کرده باشیم و از روی اون همه ی طرح هارو زده باشیم! سعی کردیم طراحی قالب رو طوری انجام بدیم که از هزینه ای که شما بابتش پرداخت می کنید، ارزشمندتر باشه! ( سود شما > سود ما )

(تو پرانتز بگم این باور غلط رو نداشته باشید که اگر سایت من شبیه فلان سایت باشه،حتما موفق میشم! چرا که اون یه سایت بزرگ و شناخته شدست!

خیر اینطور نیست! همونطور که اگر سایت شما مثلا مشابه سایت دیجی کالا باشه این بدین معنا نیست که شما میتونید اون میزان از موفقیت و درآمد رو کسب کنید!

پس بجای تکرار آنچه که قبلا انجام شده،یک مسیر جدید رو طی کنید و یک سبک جدید رو به نام خودتون ایجاد کنید.)

یکی از دغدغه های اصلی ما سرعت قالب بود که حداکثر تلاشمون رو کردیم که قالب سریع و سبک باشه که حاصل تلاش هایی که در این راستا کردیم،در تصویر زیر کاملا مشخص هست.

85639_a357c380d69b740bdcb4d3084.png

بهرحال نمیتونیم همه ی افراد با سلایق متفاوت رو راضی نگه داریم اما تلاشمون رو کردیم که یک محصول نوین،خوش ساخت،ارزان و کاربردی رو خدمت شما ارائه بدیم.

در زیر مختصرا به امکانات قالب مُجاز اشاره شده که میتونید مطالعه کنید.

31693_e696a357481ef0e460fd7434e.png

82229_0fd58ecbd5c3c56a70d337c0b.png

93194_678a2d1be014363b58346181f.png

6885_dca6dcd1042bf6e8200dff56f.png

90831_b51d37b3595063fb963ba1c37.png

ویژگی های قالب مُجاز :
. واکنشگرایی
. پنل تنظیمات پیشرفته
. سرعت بسیار خوب
. طراحی مدرن
. رنگبندی متنوع
. بی نهایت لینک دانلود
. انواع متاباکس ها
. موزیک پلیر زیبا
. سازگاری با انواع مرورگزها
. دارای بسته نصبی آسان :)
. استفاده از آیکون های متنوع
. عدم استفاده از افزونه های اضافی و سنگین!
. آپدیت و بروزرسانی
. پشتیبانی
. و قابلیت های دیگر...

نکته: پشتیبانی با روش های ایمیل،تیکت راستچین و نرم افزار های پیام رسان انجام خواهد گرفت. با اطمینان خرید کنید :)

Last edited:

TahamDesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کد تخفیف فقط 2 عدد باقی مانده!
کد تخفیف: JustFive

نظرات مشتریان ;)
884_c1c35b0d0252d5ffbbb4fa4b1.png

8785_d38611dc87166234526fbf174.png

TahamDesign

کاربر تازه وارد