برگزیده های پرشین تولز

قالب وبلاگ

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
با درود
دوستان گرامي شوربختانه وبلاگ من خيلي دير بالا مياد. و انگار قالب وبلاگ من مشكل داره!!! چرا كه چيز سنگيني در آن نگذاشته ام. از دوستان كسي ميتونه به من كمك كنه.
ميخواهم يه سري دگرگونيها(تغييرات) در آن انجام بدم اما چهارچوب بنيادين و اصلي از بين نره.
سپاس از همگي دوستان.
اين نشاني تارنگار من: تاريخ& جشنها و زبان پارسي : http://ariapars.persianblog.com
اين هم نشاني رايانامه ي(ايميل) من: [email protected]

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از korosh bozorg :
با درود
دوستان گرامي شوربختانه وبلاگ من خيلي دير بالا مياد. و انگار قالب وبلاگ من مشكل داره!!! چرا كه چيز سنگيني در آن نگذاشته ام. از دوستان كسي ميتونه به من كمك كنه.
ميخواهم يه سري دگرگونيها(تغييرات) در آن انجام بدم اما چهارچوب بنيادين و اصلي از بين نره.
سپاس از همگي دوستان.
اين نشاني تارنگار من: تاريخ& جشنها و زبان پارسي : http://ariapars.persianblog.com
اين هم نشاني رايانامه ي(ايميل) من: [email protected]
من تاحالا تو هر وبلاگ پرشين تولز رفتم همين مشكل رو داشته.

به نظر من مشكل از طراحي شما نيست مشكل از پرشين تولزه.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از 30yavash :
من تاحالا تو هر وبلاگ پرشين تولز رفتم همين مشكل رو داشته.

به نظر من مشكل از طراحي شما نيست مشكل از پرشين تولزه.
پرشین تولز نه پرشین بلاگ

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزیز وبلاگتون خیلی خوب و مفید هستش از چیزهایی هستش که من خیلی بهش علاقه دارم...
در مورد مشکلتون بهتره شما تمامی قالب وبلاگتون رو با کمک استایل بسازید و سعی کنید تا جای ممکن از Table استفاده نکنید...

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Mashaheer :
دوست عزیز وبلاگتون خیلی خوب و مفید هستش از چیزهایی هستش که من خیلی بهش علاقه دارم...
در مورد مشکلتون بهتره شما تمامی قالب وبلاگتون رو با کمک استایل بسازید و سعی کنید تا جای ممکن از Table استفاده نکنید...
سپاس از مهر شما دوست گرامي.
شوربختانه من با طراحي قالب آشنايي چنداني ندارم. ميتونيد سرراست(مستقيم) بگوييد كدام بخشها تارنگار را سنگين كرده؟

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Mashaheer :
درود و سپاس از مهر شما.
شوربختانه من زياد با طراحي قالب تارنگار آشنا نيستم. ميتوانيد سرراست(مستقيم) بگوييد كه كدام بخشها را بزدايم(حذف) كنم تا سبكتر باشد؟

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
وبلاگ شما چون با استفاده از تيبل درست شده و بايد صبر كني تا كل مطالب لود بشن و اينكه مطالب صفحه اول بسيار زيادن با عث شده بلاگتون كند بشه. اون جمله متحرك بالا هم بي تاثير نيست!

موفق باشيد;)

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
+ اينكه سرور پرشين بلاگ هم زياد جالب نيست:hmm:

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از kamiar :
+ اينكه سرور پرشين بلاگ هم زياد جالب نيست:hmm:
درسته. اما چون اين تارنگار قديمي هست نميتوانم جابجا كنم

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از korosh bozorg :
درسته. اما چون اين تارنگار قديمي هست نميتوانم جابجا كنم
همانطوری که دوستان گفتند تیبل این مشکل داره که تمامی صفحه یه باره لود میشه به همین خاطر وبلاگتون سنگین شده و دیگر علتش هم به خاطر سرور پرشین بلاگ هستش.
اگر دوست داشته باشید میتونید توی وبلاگ مشاهیر تحت یه ساب دومین فعالیت کنید (این پیشنهاد هستش) و میتونید توی سایتتون هم یه صفحه بذارید که سایت بعد از چند ثانیه ردایرکت بشه روی سایت خودت...
به هر صورت اگر کمکی خواستی خبر بده...

alireza_90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
راستش من يك وبلاگ دارم و مي خوام كه واسش يه بنر وقالب خوب درست كنم.هركس كه مي تونه به من كمك كنه با آيدي من تماس بگيره:alireza_90 و راستي من پولم ندارم.اين آدرس وبلاگمه:www.alireza-2.tk

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از alireza_90 :
سلام دوستان
راستش من يك وبلاگ دارم و مي خوام كه واسش يه بنر وقالب خوب درست كنم.هركس كه مي تونه به من كمك كنه با آيدي من تماس بگيره:alireza_90 و راستي من پولم ندارم.اين آدرس وبلاگمه:www.alireza-2.tk

نگرد كه نيست :(

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام دوستان
نگرد كه نيست ! :D

reza_zadfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 1 وب لاگ ميشناسم كه لوگو مجاني درست ميكنه ازش ب1زس اون ميدونه اينم ادرسش www.drdata.tk
:cool:

حکیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزيز

چند وقت پيش به من سفارش طراحي وبلاگ داده شد ! وقتي من از طرف مقابل درخواست نام سايت اش رو كردم ديدم free هستش ! و بعید میدونستم بیش از 1 یا 2 هزار تومن بابت اش خرج کنه !

ارزش وقت گذاشتن از نظر من نداشت ! من چون زیاد در چند و چوند وبلاگ نیستم ! میخواستم از دوستانی که قالب وبلاگ سراغ دارند لینک بدهند !

وبلاگ شمارنده داشته باشه و همچنین تو مایه های عشق و عاشقی باشه !!! :lol:

ممنون میشم !

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کسی قالبی برای بلاگفا سراغ داره که در اکثر مرورگرها درست دیده بشه

قالبهای خود بلاگفا هم در مرورگرهای مختلف یکسان دیده نمی شه

aideen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
که چی بشه؟!
خب قالب استاندارد یعنی تو validator سایت w3c تأیید بشه و مستقل از اون، توی مرورگرهای مختلف (مثل اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس) درست دیده بشه.
تا حالا بلاگ‌های پرشین‌بلاگ و بلاگفا رو با فایرفاکس ندیدین که متن‌هاشون می‌رن تو هم و می‌ریزن پایین؟!

به هر حال، من سایکو : (http://psyc.horm.org/fa/intro) رو پیش‌نهاد می‌کنم. هم قالبی که می‌سازه استاندارده و هم این‌که مشکلی با مرورگرهای مختلف نداره و چون divBased هم هست، خیلی سریع بالا می‌یاد.

--آیدین.

بالا