برگزیده های پرشین تولز

قانونی بودن نصب oem روی کامپیوترهای رومیزی

samansepehri44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا
سلام دوستان
من گفتگویی با مایکروسافت انجام دادم ولی خط زیر (قرمز) رو نفهمیدم چی گفت ، یعنی آخر نفهمیدیم که نصب نسخه OEM ویندوز روی کامپیوترهای رومیزی امکان پذیر (قانونی) است یا نه ؟ (لبته با پذیرفتن و رعایت تمامی شرایطش)
you can still purchase an OEM version windows , that is if you are going to like create your own system
از دوستان خواهش می کنم مرا در این زمینه راهنمایی کنند.
یک سوال دیگر اینکه چطور می توانیم نسخه اصل و مورد تایید مایکروسافت ویندوز seven نسخه های oem و retail رو تهیه کرد ؟ (البته نه از این چند هزار تومانی که آدم به اینها شک می کند؟)
(تمام بحث من حلال و حرام کار است).
با تشکر

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
براي خريد نسخه اصلي ويندوز ميتوني به سايت مايكروسافت ي ا آمازون و ebay مراجعه كني
بعد هم نوشته شما ميتونيد نسخه oem رو بخريد به شرطي كه فقط روي يه سيستم استفاده بشه(فكر كنم درست معني كردم)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما میتونید کماکان نسخه های oem از ویندوز رو بخرید ,البته این نسخه ها برای وقتی هستند که شما بخواین یه سیستم با تنظیمات دلخواه خودتون راه اندازی کنید .

samansepehri44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا اونجایی که فهمیدم پس من می تونم ویندوز oem رو روی سیستم رومیزی خودم (که نمی خوام قطعاتش رو عوض کنم) نصب کنم ولی اگه یکی از قطعات سیستم عوض بشه ، آیا میتونم قطعه جدید بخرم و باز از همون oem استفاده کنم ؟
آیا داخل ایران هم نمایندگی (قانونی) فروش ویندوز نسخه oem یا retail وجود داره؟ چون اگه بخوام ویندوز رو از طریق سایتهای آمازون یا مایکروسافت بخرم حتماً باید از این واسطه ها استفاده کنم که فکر کنم حدود 60-70 هزار تومان باید روی قیمت ویندوز بذارم و به اونها بدم (هزینه پست و گمرگ و .....) تا برام بخرن و بفرستن. ولی اگه داخل ایران باشه دیگه این هزینه اضافی رو نمی پردازم.
با هم از دوستان خوبم بسیار سپاسگذارم که منو راهنمایی می کنن.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
برادر ناراحت نشیا! ولی عینا این تاپیک رو اینجا هم زدی http://forum.persiantools.com/t142128.html

در ضمن شما خود N هزار تومنیشم بخری معلوم نیست اوریجینال باشه! به هر حال بازم می گم اینجا ایرانه! تو زمینه ی محصولات خارجی خیلی نمی شه وسواس به خرج داد.....

پ.ن: شاهد از غیب رسید! این یک تاپیک که می گه سریال اوریجینال ویندوز می فروشه! راست و غلطش با خودش:دی

Last edited:
بالا