برگزیده های پرشین تولز

قانون جدید گوگل برای افزایش پیج رنک

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
درمورد این یعنی مثلا یک مقاله چیزی داریم میگذاریم لینک منبع رو بگذاریم برای سایت ما معتبره و گوگل ارزش میگذارد
به ویکی پدیا لینک بدیم چی بشه!!
یا منظورتون این است که مثلا توی این مقاله روی مثلا دو سه کلمه رو انتخاب کنیم و اون رو به صورت لینک کنیم به صفحه سایت خودمان؟
لینک منبع که نه. از میان متن پستت یک کلمه مرتبط رو لینکی کنی به سایت مربوطه. یعنی از وسط پستت با کلمه خاتمی به وب سایت آقای خاتمی لینک بدی ارزش خوبی به آقای خاتمی ارسال می شه. شما هم با این کار ارزش در یافت نمی کنید. چون فعلا کسی به شما لینک نداده. اگر سایت خوبی داشته باشی به مرور زمان بلاگر ها بهت لینک میدن خودشون.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
لینک منبع که نه. از میان متن پستت یک کلمه مرتبط رو لینکی کنی به سایت مربوطه.

پس اگه اینطوریه بهتره به هیچ جایی تو نوشته ها پیوندی ندیم , چون بعدا مشکل وجود پیوندهای شکسته و از کار افتاده گریبان خودمون رو می گیره.:rolleyes:

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
نه دوست من.
لینک هایی که یکطرفه باشند فقط تاثیر بیشتری در افزایش پیج رنک دارند. و ارزش لینک دو طرفه همچنان باقیست.
طبق قانون جدید در صورت افزایش پیج رنک سایتهایی که به شما لینک داده اند وضعیت سایت شما نیز بهبود می یابد.

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
سرور ها هم در لیست سیاه قرار میگیرند.
بعد چرا دو دره بازی؟ با الگوریتم جدید که مشکلی پیش نمیاد! در ثانی گوگل فکر همه جا رو کرده. اگر سعی کنید با تقلب رنک رو بالا ببرید به لیست سیاه اضافه میشیدو اونوقت...

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
کار خوبی کرده. اینکه یه سایت با سایت های دیگه زیاد لینک رد و بدل کنه بیشتر توانایی وب مستر و روابط عمومی خوب وب مستر رو نشون میده نه کیفیت مطالب سایت.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
و البته خوشحالم از اینکه خیلی ها آدرس هایی رو برای خودشون ثبت می کردن و الکی با این روش رنکش رو بالا می بردن تا بعدا گرون بفروشن !
سایتهای در پیت خرید و فروش الکی رنک می گرفت و چیزی که تازه 2 هفته هست راه افتاده بود، الکی توو تمام جستجو ها ظاهر می شد در حالی که هیچ اعتباری بهش نبود !
ساتهای بی خود خیلی سریع عین قارچ داشتن بالا میومدن !
اگر اجراش کنه من که خوشحال می شم :blush:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
كاملا موافقم
ولي اين كار گوگل هم بزودي از طرف وبمسترهاي سودجو خنثي ميشه مثل روش خودم در اين جا : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2163269&postcount=24

:D

ای وب مستر سود جو :p:lol::wacko:
کلا فکر کنم راه برای بستن جلوی همه این کار هست، خودشون یک ذره باز می گذارن ! مثل بازار خرید و فروشه، لوی هر کلاه برداری و دزدی رو گرفتن آسونه ! منتهی اگر بخوان همه اش رو ببندن ... اینه که خوب ، کمی باز می گذارن !
این هم همونه !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
البته روش مثلثی هم یادتون رفت !
من به شما لینک می دم، شما به فلانی ! فلانی به من !
کلا راه زیاده برای رسیدن به خدا :lol:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
و البته خوشحالم از اینکه خیلی ها آدرس هایی رو برای خودشون ثبت می کردن و الکی با این روش رنکش رو بالا می بردن تا بعدا گرون بفروشن !

ببینین هر کسی نون هنر خودش رو می خوره , نمی شه گفت این مورد صد در صد اشتباهه یا صد در صد درسته , به هرحال همه دوست دارن وب سایتشون دارای pagerank باشه و بیشترین محتواشون تو موتورهای جستجو فهرست بشه که بتونن بازدید بیشتری رو حتی از طریق موتورهای جستجو به وب سایت خودشون جذب کنن.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ببینین هر کسی نون هنر خودش رو می خوره , نمی شه گفت این مورد صد در صد اشتباهه یا صد در صد درسته , به هرحال همه دوست دارن وب سایتشون دارای pagerank باشه و بیشترین محتواشون تو موتورهای جستجو فهرست بشه که بتونن بازدید بیشتری رو حتی از طریق موتورهای جستجو به وب سایت خودشون جذب کنن.

من این حرف رو کاملا قبول دارم، اما قرار نیست هر سایتی تازه زده میشه رنکش بچسبه سقف ! چون 4 تا رفیق داره و ماهی 15 تومن به فلان سایت دوست یابی که رنکش با عنوانین عکس زیر شلواری بانوان بدست اومده بده و بیاد بالای همه سایتها !
اینکه نتیجه جستجو گوگل اولینش سایت ما باشه خیلی خوبه ! اما مثل این می مونه که من پولدارترین آدم روی زمین باشم ! به زور که نمیشه ! خوب کار انجام بهش ، نتیجه هم به دست بیاد !
من یک سری هنر ها رو هنر نمی دونم ! یکیش هم کسب درامد از این راه بود

کسی که می خواد رنکش بره بالا ، زحمت بکشه، مطلب کپی نکنه، چیزی برای ارائه داشته باشه ، درآمد بدست بیاره !
نمی دونم چرا،ولی اینکه یک سری از سایتها عین مور و ملخ دارن از زمین در میان و با 4 تا تبادل لینک رنک میگیرن بعد طرف بدون اینکه هنری خرج کرده باشه درآمد ماهانه بدست میاره ، برام مثل درآمد از راه سیگار فروشی هست که داره نون هنرش رو می خوره !

کسب درآمد به اندازه معلمی که از 7 صبح بیدار میشه میره سر کار 6 عصر بر می گرده از بعضی راههای کاذب .. ! درک نمی کنم

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
با خپل سیبیلو موافقم!

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
منم موافقم ، بهتره رنگ از خود سایت بدست بیاد تا از جا به جا کردن و خریدن لینک !

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
من اين حرف رو کاملا قبول دارم، اما قرار نيست هر سايتي تازه زده ميشه رنکش بچسبه سقف ! چون 4 تا رفيق داره و ماهي 15 تومن به فلان سايت دوست يابي که رنکش با عنوانين عکس زير شلواري بانوان بدست اومده بده و بياد بالاي همه سايتها !

به هرحال هرکسي سعي مي کنه از هر راهي که مي تونه کار خودش رو بکنه.

اون تکه دومشو هم بي نهايت موافقم , نمي دونم آيا شما هم به اين مورد برخورد کردين يا نه که بعضي از سرويس هاي تبليغاتي و سيستم هاي کليکي با عنوان هايي غيرمرتبط و حتي غيرواقعي و گاها غيراخلاقي به مشتري ها يا کاربرهاي خودشون پيوند مي دن؟

اينا مشکله براي يه سرويسي که داره کسب درآمد مي کنه , حالا شما مي گين تبادل پيوند , باز به خدا اون هرچي باشه صدبار شرف داره به اينکه مثلا با عنوان عکس ** سوسانو به يه فروشگاه اينترنتي پيوند داده شده باشه , اون دوتا ستاره رو هم خودم گذاشتم , اين مورد رو من تو يه سرويس کليکي نام آشنا هم ديدم.

منم موافقم ، بهتره رنگ از خود سايت بدست بياد تا از جا به جا کردن و خريدن لينک !

منم مخالف نيستم که يه همچين مطلبي رو نوشته بودم.:rolleyes:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
الان این لینک رو ببینید
لینک
دوتا کلمه رو هم توش انتخاب کردم که به صفحه مرتبط باهمین کلمه لینک میشه

------------------

اینجور تبادل لینک چطور؟
مثلا سایت مورد نظر لینک من رو توی صفحه اولش میگذارد من هم سایتش رو صفحه اول نه توی قسمت تبادل لینک مثلا به این ادرس : domain.com/link/ میگذارم اینطوری فکنم خیلی موثرتر برای ما باید باشه وطبق این قانون ارزشش بیشتر میشه برای ما
و ازان طرف هم برای اون چون اینطوری ما توی اون صفحه سایت ان را معرفی میکنیم درحالی که اون صفحه اول مارا لینک کرده وطبق این قانون ارزشش بیشتره ؟مثل معرفی سایت های مفید میشود!
هرچند بیشتر سایت ها ووبلاگ ها اصرار دارند با صفحه اول

metall_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عرير سلام

يه تازه وارد وسط بحثتون ميخواين؟

هرچه پیوندهای بیشتری به سایتتان وجود داشته باشند، فرصت های بیشتری پیش می آیند که اسپایدرهای (Spiders) موتورهای جستجو بتوانند سایت شما را در جستجوهایشان پیدا کنند.

شماری از موتورهای جستجوی پر کاربرد، معروفیت و شهرت پیوندها را یکی از ملاک های ردهبندی سایت ها قرار داده اند. هرچه تعداد پیوندها به سایتی بیشتر باشد، محبوبیت آن نیز بیشتر است، لذا تعداد پیوندها به سایت می تواند اثر در خور توجهی بر رتبه آن در موتورهای جستجو گذارد.

سخن مختصری پیرامون پیوندهای دو طرفه: :specool:
هر اندازه پیوند مربوط به سایت شما در سایت دیگران بیشتر باشد، افراد بیشتری تشویق می شوند از طریق این پیوندها به سایت شما سر بزنند. با این وجود، همیشه این طور نیست که پیوند مربوط به سایت خود را در سایت دیگران قرار دهید. معمولاً دیگران هم انتظار دارند پیوند سایت آنها را در سایت خود قرار دهید. اما مشکل اینجاست که در چنین پیوندهای دو طرفه امکان دارد بازدیدکنندگان سایت شما به سهولت یک کلیک، سایت را ترک گویند. برای آن که این «اثر گریز» به حداقل خود برسد، لازم است پیوندهای متقابل خود را در دو یا سه لاین زیرین سایت قرار دهید. هرگز این پیوندها را بر روی صفحه اصلی خویش قرار ندهید. مسلماً می خواهید بینندگان سایت میهمان سری به سایت شما بزنند، و پیش از آن که فرصت ترک کردن آن را داشته باشند، چیزهایی را که می خواهید، ببینند و کارهایی را که می خواهید انجام دهند.
برای قرار دادن پیوندهای دو طرفه دو راه وجود دارد؛ نخست به صورت یک پیوند فوق متنی (hypertext) از سایت شما به جایی دیگر، که بینندگان پس از کلیک کردن بر روی آن، سایت را ترک کرده، وارد سایت مورد نظر می شوند. روش دوم و ارجحتر آن است که این گونه پیوندها، در یک پنجره جدید و جداگانه مرورگر باز شوند. بدین ترتیب، بیننده سرانجام به مشاهده وب سایت موردنظر هدایت می شود، ولی هنگامی که مشاهده فرد به اتمام رسید و پنجره مزبور را بست، چون پنجره اصلی که مربوط به وب سایت شماست، هنوز همچنان فعال است در تمام مدتی که بیننده در سایت مورد نظر مشغول گشت و گذار است، دکمه مربوط به سایت شما بر روی بنر وظیفه (task bar) کامپیوتر همچنان قابل مشاهده خواهد بود و به این ترتیب بیننده سرانجام به سایت شما باز می گردد. همواره و به طور منظم تمامی پیوندهای موجود بر روی سایت را امتحان کنید، تا اطمینان حاصل کنید که «زندهاند» (Live Links) (دارای مقصد هستند) و شما را به محل های مناسب هدایت می کنند. پیوندهای مرده (Dead Links)، حتی اگر از کنترل شما خارج باشند، بازتاب ناخوشایندی بر روی سایت دارند. ابزارهایی به صورت آنلاین وجود دارند که می توانند شما را در شناسایی پیوندهای زنده و مرده یاری رسانند. Net Mechanic در آدرس http://www.netmechanic.com و دکتر واتسون در آدرس http://watson.addy.com از جمله این ابزارها هستند. این ابزارها صفحه سایت را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده، هرگونه پیوند مرده احتمالی بر روی آن را کشف می کنند.

حالا اگه ميخواين با من تبادل لينك كنين :)
http://www.persiantc.com/index.php?DPT=IP19

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
خیلی مفید بود , مخصوصا اون دو آدرسی که در آخر معرفی کردین.

ولی اینم یه نکته ای که از نظر امنیتی بهتره همیشه یادتون باشه , از پیوند دادن به وب سایت های مشکوک از نظر آلودگی به کدهای مخرب به طرز فجیهی خودداری کنین , ما که همینطوری دستی دستی دوتا آدرسمون چند روز خارج از دسترس شد , البته خودم پایینشون آوردم (مجبور شدم).

metall_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز

تبادل لينك نيازمنديم اساسي
اگه رنكه سايتتون 2 يا بيشتر خاك سايتتون رو سرمه چشم بنده نماييد
......................................
www.persiantc.com
PR:2
going up

لطفا اگه سرمه دارين از طريق تماس با ماي سايتم بهم بگين;)
....................................................
در ضمن تمام وبمستر هاي عزيز از شما دعوت ميكنم تو ppc
سايت شركت كنيد
هر كليك 40 تضميني

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان این گوگل مثل اینگه قانون nofollow رو عوض کرده!

تا حالا این طوری بوده!

هر لینکی که تو سایتتون با nofollow می زاشتین Pr بهش انتقال پبدا نمی کرد و کل Pr او صفحه بین لینک هایی که از nofollow استفاده نمی کردن تقسیم می شد. یعنی مثلا اگه کلاً 100 لینک داشتین تو اون صفحه و 98 تا nofollow داشت، Pr تقسیم بر 2 می شد و بین اون 2 لینک تقسیم می شد

حالا این طوری شده

هر لینکی که تو سایتتون با nofollow می زارین بازهم Pr بهش انتقال پبدا نمی کنه ولی کل Pr او صفحه بین لینک هایی که از nofollow استفاده نمی کنن تقسیم نمی شه. یعنی مثلا اگه کلاً 100 لینک دارین تو اون صفحه و 98 تا nofollow دارن، Pr تقسیم بر 100 می شه و برا هر کدون از اونایی که nofollow ندارن 1/100 رنک اون صفحه می رسه!

این یعنی اینکه اسپمر ها می تونن آدمو بدبخت کنن :rolleyes:

منبع

بالا