برگزیده های پرشین تولز

قبض موبایل همراه اول عجیب زیاد اومده!

Ferreroir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
همیشه قبض موبایل همراه اول 50 60 میومد ایندفعه زد 90 تومان 1 هفته بعدش اس ام اس میاندوره اخطار با قیمت 190 تومان اومد در حالی که ریز مکالماتمو که از 09990 گرفتم کلا 50 تومانم نشد ولی قیمت اینترنتو نگفت .
از خوذ اینترنت همراه اول که جون میکنه یه صفحه بیاره گهگداری استفاده کردم حالا 190 تومان طبیعی ه ؟؟؟
هزینه هر کیلوبایت چقدره ؟ چیکارر کنم ؟؟

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
سلام
همیشه قبض موبایل همراه اول 50 60 میومد ایندفعه زد 90 تومان 1 هفته بعدش اس ام اس میاندوره اخطار با قیمت 190 تومان اومد در حالی که ریز مکالماتمو که از 09990 گرفتم کلا 50 تومانم نشد ولی قیمت اینترنتو نگفت .
از خوذ اینترنت همراه اول که جون میکنه یه صفحه بیاره گهگداری استفاده کردم حالا 190 تومان طبیعی ه ؟؟؟
همین بلا سر برادر من اومد. اون موقع که قبضش 6-5 تومان میومد یه دوره از اینترنت همراه اول استفاده کرد 48 تومان فقط بابت اینترنت روی قبض اومد! دقیقاً همون دوره اولی که اینترنت همراه اول راه افتاد.

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
یه بار خواستم با اینترنت موبایل، adsl رو تمدید کنم صفحه درست باز نمیشد 3-4 بار رفرش رو زدم 10.000 تومن کم کرده بود!

Ferreroir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چیکارر باید کرد واقعا ؟؟ اینترنتشم که آشغاله بعد اینهمه قبض بیاد؟؟

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام

نه اصلا طبیعی نیست مگر اینکه دانلودی داشته اید که اینقدر هزینه زیاد شده .
اما در هر صورت امکان خطای انسانی هموجود داره !

Ferreroir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شما اصلا فرض کنید 20 مگ هم دانلود داشتم در کلل باید 140 تومن پول اینترنت بشه؟ حالا معلوم نیست بازم زیادتر شه !!
بعدم توو اس ام اس ای که اومده بود هفته پیش همون که گفت 90 تومن زده بود قبض تاریخ 91,6 الان سال 92 !! چجوری اصلا میشه این قبض الان بیاد !! هیچوقتم بدهی نداشتم .

کسی نرخ هر کیلوبایت دانلود رو داره ؟

من چیکار باید کنم ؟

Last edited:

persiancloobs

Registered User
لایک‌ها
142
من اصلا پیامک ندادم زده 5 تومن پیامک

Ferreroir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حالا چیکار باید کنم ؟

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
برید امور مشترکین یا دفاتر گستی طرف قرار داد با مخابرات ببینید چی میگن

botrakia

Registered User
لایک‌ها
72
تف به شرف نداشته ـشون

برا من 50 تومن اومد . 6 ماهه هنوز پرداخت نکردم از لج . یه میلیون دادیم خط خریدیم به خاطر 50 تومن یک طرفه کردن بی صفت ها . مگه این یک تومن ، 400 تومن ها که مردم برا خرید خط های همراه اول داده بودن به عنوان ودیعه پیششون نیست ؟ پس چرا برا 30 تومن قبض یا یه ذره کمتر یا بیشتر خط رو یک طرفه میکنن ؟! خب از اون پول بردارن دیگه پس یه میلیون بهشون دادیم واسه چی ؟!

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
از این اس ام اس های فال و ... فعال نکردین احیانا؟
من یکی از فامیلامون قبضش اومد 130 تومن رفت اعتراض کرد گفتن از این اس ام اسا فعال کردی دونه ای 50 بود فکر کنم.اونم بچش فعال کرده نه خودش.جالبیش اینجاس که قطعم نمیشه آخه!

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
دوست عزیز همراه اول اینترنتش اصلا حساب و کتاب نداره! یکی از دوستان ما هم کلی براش پول اومد رفت مخابرات اول طبق معمول خواستن بپیچوننش گفته بودن بهش که این موبایلای جدید یه سریهاشون خود به خود میرن اینترنت و حالا یا آپدیت میشن یا
دانلود میکنن یه سری فایلارو، در صورتی که گوشی ایشون اصلا از این مدل گوشی ها نیست. در نهایت دیدن که سردرمیاره بهش گفتن مسولش نیست و اونا هم چون سر در نمیارن نمیتونن جواب بدن:D

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
از این اس ام اس های فال و ... فعال نکردین احیانا؟
من یکی از فامیلامون قبضش اومد 130 تومن رفت اعتراض کرد گفتن از این اس ام اسا فعال کردی دونه ای 50 بود فکر کنم.اونم بچش فعال کرده نه خودش.جالبیش اینجاس که قطعم نمیشه آخه!

پیشخوان پستی برو کداش رو داره مثلا برای فال حافظ بخوای قطع شه اینه
fall off

Ferreroir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه اصلا هیچ اس ام اس فالی چیزیم فعال نکردم . اگه چیزیم باشه واسه اینترنت هست ولی آخه 140 تومن واسه نت آشغالی که زورش میاد یه صفحه رو باز کنه تازه خیلی کم استفاده کردم :|
حالا فردا برم امور مشترکین. مدارک خاصی باید همراهم باشه ؟

Ferreroir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
لیست دفاتر امور مشترکین توو تهران از کجا پیدا کنم؟؟

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
وقتی طرح نزنی عشقی میندازه . هم همراه اول و هم ایرانسل اینطوریه

بالا