برگزیده های پرشین تولز

قرار عمومي پرشين تولز

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام دوستان من مي خوام ترتيب يه قرار عمومي رو فراهم كنم تا كليه دوستان سيبيلوها بيان البته دختر ها هم مي تونن شركت كنند و دور هم جمع شيم و از دوستاني كه با اين نظر موافق هستند همين جا بگن راستي خود احسان جان بچه كجاست من از تهرانم و پارك ملت را فكر كنم خوب باشه يا كه در سري جديد نمايشگاه همگي كمك كنيم يه همايش بزرگ راه بندازيم براي وب مستر ها نظرات را ارايه بدبد احسان جان منتظرم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از saeedonline :
با سلام دوستان من مي خوام ترتيب يه قرار عمومي رو فراهم كنم تا كليه دويتان سيبيلوها بيان البتع دختر ها هم آره ها و دور هم جمع شيم و از دوستاني كه با اين نظر موافق هستند همين جا بگن راستي خود احسان جان بچه كجاست من از تهرانم و پارك ملت را فكر كنم خوب باشه يه كه در سري جديد نمايشگاه همگي كمك كنيم يه همايش بزرگ راه بندازيم براي وب مستر ها نظرات را ارايه بدبد احسان جان منتظرم
من از همين اول بحث تاپيك رو عوض ميكنم :
شما چرا اينقد غلط املايي داري ؟؟؟؟
شانس بياري اگر قراري بود و خودت هم اومدي از دست شار جون سالم بدر ببري !
:eek:

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقا شرمنده شب نخوابيده بودم و چرند تايژ مي كردم ممنون از تذكرت راستي اجسان بچه كجاست ميخوام يه قيچي بيارم تموم سيبيلاشو قيچي كنم :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام آقا شرمنده شب نخوابيده بودم و چرند تايژ مي كردم ممنون از تذكرت راستي اجسان بچه كجاست ميخوام يه قيچي بيارم تموم سيبيلاشو قيچي كنم
نه بابا سعيد جان هنوزم اوضات خرابه !
برو بخواب عزيزم ! شب بخير ! خواباي خوب خوب ببيني !
آخه ملت چرا شب نمي خوابين مياين اينجا پست ميزنين ؟ بابا پي تي در پي تيه !‌ احسانم ولش كرده ميبينيد كه !
بابا بريد سر كارتون !‌هندونه آبه ! :blink:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
سلام آقا شرمنده شب نخوابيده بودم و چرند تايژ مي كردم ممنون از تذكرت راستي اجسان بچه كجاست ميخوام يه قيچي بيارم تموم سيبيلاشو قيچي كنم :D
قربون دستت اوردي مال كاكو را هم از ته بچين ! :D :(
راستي چرا نميايي به ضد سيبيل ها راي بدي اره قربونش ارا به نفع ماست و يه قدم تا شكست اونا بيشتر نمونده! :D :D
بنازم به اين ملت پي تي خودشون نزده با سي دي خالي هم مي رقصند! :D :D

بالا