برگزیده های پرشین تولز

قرار ملاقات عمومي جمعه 12 مرداد

كجا ميان؟

• Total voters
    42
وضعیت
موضوع بسته شده است.

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خوب خیلی خوبه..فقط یه چیزی...ساعت 5 کوه خیلی نامردیه ها..شماهاخودتون نزدیکین سریع میرسین ..من از دم خونه چه جوری ساعت 4 ماشین گیربیارم که ساعت 5 برسم کوه.....احتمالا من دیر میرسم ولی خودمو بهتون میرسونم.....حالا چند نفری شدیم.....راستی ناهار مهمونه کی هستیم؟؟؟:lol::(:eek::wacko:یه چند روزی که تو کوه توبه بودم خوب تاپیک زدینا..حالا خوبه قبلش علی گفته بود مگه نه....

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
5 صبح خیلی زخمه ! پایم بیام ولی 5 نه ! بکنینش 5:10

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من کوه رو نمیرم (نمیام !) ... ولی پارک رو میام ... اگه دوستی می خواد از ولی عصر یا هفت تیر یا هرجای دیگه ای قرار بذاره ، یه PM به من بزنه که هماهنگ کنیم ...
Just_Cuz_19.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
رای دادم :دی
هردورو میام :دی

مرسی!
میبینمت :D

خوب خیلی خوبه..فقط یه چیزی...ساعت 5 کوه خیلی نامردیه ها..شماهاخودتون نزدیکین سریع میرسین ..من از دم خونه چه جوری ساعت 4 ماشین گیربیارم که ساعت 5 برسم کوه.....احتمالا من دیر میرسم ولی خودمو بهتون میرسونم.....حالا چند نفری شدیم.....راستی ناهار مهمونه کی هستیم؟؟؟:lol::(:eek::wacko:یه چند روزی که تو کوه توبه بودم خوب تاپیک زدینا..حالا خوبه قبلش علی گفته بود مگه نه....

بابا که اول از همه میدونستی!!!!!

ناهار هم مهمان جیب مبارکتون هستید!
البته بعضی ها ظاهرآ میخوان مهمون کنن! ;)

miss univers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجوری که من نوشته ها رو خوندم و آی دیه دوستانی رو که میخوان بیان رو دیدم ، جمع به طرز خیلی مشخصی پسرونه اس :blush: از اونجایی که من به عنوان یک دختر به تعداد برابر بین خانوما و آقایون در هر جایی (به خاطر رعایت شدن حقوق برابر با آقایون :rolleyes: ) عادت کردم ، اومدن واسه من به عنوان یک دختر در هاله ای از ابهام فرو رفته :f34r: کوه که خب خطرناکه ، منم تا به حال کوه نرفتم :rolleyes: از نظر تایم پارک مشکلی ندارم ، فقط نمیدونم از دختر خانومای سایت کسی هم می یاد یا نه ، اگر نه که ظاهرا باید آقایون رو با هم تنها بذاریم :p

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجوری که من نوشته ها رو خوندم و آی دیه دوستانی رو که میخوان بیان رو دیدم ، جمع به طرز خیلی مشخصی پسرونه اس :blush: از اونجایی که من به عنوان یک دختر به تعداد برابر بین خانوما و آقایون در هر جایی (به خاطر رعایت شدن حقوق برابر با آقایون :rolleyes: ) عادت کردم ، اومدن واسه من به عنوان یک دختر در هاله ای از ابهام فرو رفته :f34r: کوه که خب خطرناکه ، منم تا به حال کوه نرفتم :rolleyes: از نظر تایم پارک مشکلی ندارم ، فقط نمیدونم از دختر خانومای سایت کسی هم می یاد یا نه ، اگر نه که ظاهرا باید آقایون رو با هم تنها بذاریم :p
خب شما دوستاتونو بیارین تا تعداد مساوی شه

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
یک پیش پیش پیش نهاد:
رو لباسمون بالا سمت چپ یه کاغذ وصل کنیم nick name هامونو بنویسیم :) من که کسیو نمیشناسم اینطوری غریب میمونم:wacko:

tgna_reloaded

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک پیش پیش پیش نهاد:
رو لباسمون بالا سمت چپ یه کاغذ وصل کنیم nick name هامونو بنویسیم :) من که کسیو نمیشناسم اینطوری غریب میمونم:wacko:
پیشنهاد بسیار خوبیه :)

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
یک پیش پیش پیش نهاد:

:happy: چه پیشنهاد جالبی!می تونید روی لباساتون هم اسمتون رو بنویسید!!(ترجیحا سپید بپوشید و هیچی هم نبود از آب البالو هم میتونید استفاده کنید!)!
coolzero شما مگه با یاشار نمیای؟خوب یکی رو می شناسی دیگه!خود شما هم که معرف حضور همه هستی!پس ما هم شما رو می شناسیم!:happy:
بقیه رو از کجا باید شناخت!؟!
راستی قرار کجا هست؟! جاییکه بوفه هست؟بقل اون بز سیاه؟؟:p

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا به این فکر کردین که میخوایم راجبه چی حرف بزنیم؟ 600 نفر میایم همدیگرو نگاه میکنیم میریم؟!!!!!:blink:

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
تا حالا به این فکر کردین که میخوایم راجبه چی حرف بزنیم؟ 600 نفر میایم همدیگرو نگاه میکنیم میریم؟!!!!!:blink:

نه قراره یه DANCEهم بذارن :lol::lol::lol:
فقط حیف که من نیستم!:(:(
به همتون خوش بگذره!:happy::happy:

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
نه قراره یه DANCEهم بذارن :lol::lol::lol:
فقط حیف که من نیستم!:(:(
به همتون خوش بگذره!:happy::happy:

به منم بدون شما و Leylax نازنین خوش نمی گذره!

امیدوارم به زودی شمارو هم از نزدیک زیارت کنم:happy:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
بابا که اول از همه میدونستی!!!!!

ناهار هم مهمان جیب مبارکتون هستید!
البته بعضی ها ظاهرآ میخوان مهمون کنن
نه آخه ..5صبح....ولی من نتونم کوهو بیام برای پارک 100 میرسونم خودمو..شایدم دیرتر بیام ولی به کوه خودمو برسونم....

از نظر تایم پارک مشکلی ندارم ، فقط نمیدونم از دختر خانومای سایت کسی هم می یاد یا نه ، اگر نه که ظاهرا باید آقایون رو با هم تنها بذاریم
خوب اگر شما بیاین من میتونم گارانتی کنم چند نفر بیان..میدونین..تعدادخانوم ها زیاده اما همه به این علت که کسی از بانوان محترم نمیان میگن نمیتونن مگه نه کم نیستن...
تا حالا به این فکر کردین که میخوایم راجبه چی حرف بزنیم؟ 600 نفر میایم همدیگرو نگاه میکنیم میریم
موضوعش پیدا میشه..همه یه چیزهایی به هم دارن بگن..

sabahi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من که آلان مستم! می خواین بریم پیک بزنیم؟:

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
به منم بدون شما و Leylax نازنین خوش نمی گذره!

امیدوارم به زودی شمارو هم از نزدیک زیارت کنم:happy:

ما که افتخار زیارتتون رو نداشتیم:(:(
اما اگه رفتید جا من هم خوش بگذرونید:happy::happy:
باشه یه جا تلافی میکنیم!:D(شوخی کردم):happy:

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان

من موندم ساعت 4:30 صبح از کجا ماشین برای جمشیدیه گیر بیارم . حالا نمیشه یک ارفاقی بکنید ؟؟ یکم دیر تر ؟؟ نکنه ساعت 6 شروع میشه و شما حساب عادت تاخیر کردن همیشگی ایرانیها رو هم کردین و ساعت 6 تشریف میارین که خوب بریم جمعمون جمع شد ؟؟ جون من اینجوریه ؟؟؟

ما هم چندان ادعایی نداریم شما تشریف بیارین . بعدش هم صبح های جمعه در تپه نور الشهدا دعای ندبه برگزار میشه . با وجود برادران و خواهران بسیجی امنیت بطور کامل برقراره !!!

بدرود .

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
Radio head میاد؟:D
من دوباره پیشنهاد در کنم:cool:
یه لب تاپ بیاریم و با موبایل یه اینترنت وصل شیم . دونه دونه کسایی که میان باید user pass شون چک بشه اگه valid بود اجازه بدیم با هامون بیاد:D

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
Radio head میاد؟:D
من دوباره پیشنهاد در کنم:cool:
یه لب تاپ بیاریم و با موبایل یه اینترنت وصل شیم . دونه دونه کسایی که میان باید user pass شون چک بشه اگه valid بود اجازه بدیم با هامون بیاد:D

جدی؟؟فکر بدی نیستا...خوب حقیر که چند نفری رو میشناسم.ولی سعی میکنم نیک یکی از اونهایی که اومده ور بگم...چه حالی میده....:lol::(:happy:دردسرم نداریم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا