برگزیده های پرشین تولز

قرص اكس چي بيده؟

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دلا ديوانه شو ديوانگي هم عالمي دارد . آره قربونش !!!!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آري توي فضا هم شود وليك به خون جگر شود!!!!!!!

:lol:
نه داداش هنوز مصرف نکردم. در حال سعی برای پیدا کردن ردی از این قرصام. راستش کلاس ملاس هم ما حالیمون نیمیشه! یعنی بالکل یوخدور........هر چی حال بده کلاس کدومه.......;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
چرا سیگار-؟؟ چرا عرق؟؟چرامشروب؟؟چرا مواد مخدر؟؟ چرا داروهای روانگردان؟؟؟ چرا زجر کش شوید و دیگران رو زجر کش بکنید؟؟؟؟؟

آرسنیک موجود می باشد:) :) :) سریع پیش به سوی جهنم!! با آرسنیک درجه یک-فوری:) :)

mori

Registered User
لایک‌ها
14
سیانور نداری مهرداد جان؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mori :
سیانور نداری مهرداد جان؟
برا شما مستضعف ها واجبی اعلا سعید نشان داریم :) :)

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
چرا سیگار-؟؟ چرا عرق؟؟چرامشروب؟؟چرا مواد مخدر؟؟ چرا داروهای روانگردان؟؟؟ چرا زجر کش شوید و دیگران رو زجر کش بکنید؟؟؟؟؟

آرسنیک موجود می باشد:) :) :) سریع پیش به سوی جهنم!! با آرسنیک درجه یک-فوری:) :)

من مي خوام . كسي كه توي عشقش شكست بخوره بايد خودكشي كنه .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
من مي خوام . كسي كه توي عشقش شكست بخوره بايد خودكشي كنه .
jتو که END اسمون جلها هستی باید وایتکس مصرف کنی!!!!!!!!!!!!!1

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا خود کشی هم با خیال راحت نمیشه کرد:(
کلی صفحه هست تو اینترنت(با یه سرچ ساده پیدا میکنید) که اگر قصد خودکشی دارید حتما قبلش اینو بخونید و ....جالب هم بود یکیش تا تهش خوندم......
ولی یه نکته خیلی جالب که توش بود( و من رو هم منصرف کرد;) ) اینه که:
خودکشی راه حلی ثابت(!) برای مشکلی موقتی است.
آدم وقتی به فکر خودکشی می افته که دردهاش از حد توان و تحملش بیشتر بشه و نخواد دیگه تحمل کنه(خوب این رو هر احمقی میدونه) ولی طرف نوشته بود برای حس کردن از بین رفتن دردها لازمه که شما زنده باشید.
یعنی وقتی مرده باشید دیگه برداشته شدن بار دردها رو حتی حس هم نمیکنید.

یه سری کس و شعر در مورد اینکه دیگران احساس خوبی نخواهند داشت از خودکشی شما و ...هم نوشته بود که منو خیلی عصبانی کرد.
کسی که میخواد خودکشی کنه به دیگران فکر نمیکنه که! چقدر آدم باید بی شعور باشه که اینو بعنوان یک دلیل برای خودکشی نکردن شما بهتون بگه........

ولی هاراکیری(درستش راستی همینه اینکه به ایرانی بد خونده میشه به من ربطی نداره:p )
Hare-kiri
رو مطلب خوندم در بارش کار خوبی نیست. باید با شمشیر شیکم خودتو سوفره کنی خیلی جالب بنظر نمیرسید.....
یه عکس توی پیک ایران بود در مورد خودکشی یه بابایی تو بوشهر عکساشم انداخته بود رفته بود بالای اسکلت ساختمون و خودشو انداخته بود پایین.......اونم خیلی روش جالبی رو انتخاب نکرده بود.....مخصوصا که وایساده بود همه جمع بشن بعد پریده بود......

یه مطلب هم توی یه سایت مسیحی بود که از خوندنش حالم بهم خورد....اینام دست کمی از ملاهای خودمون ندارن........

مطلب داش حمید (وبلاگه) هم خوندم جالب بید. محاسنشو نوشته بود احساس خوب بودن!!!!:lol:
یه خبر دیگه هم اینکه تو آذربایجان خودمون دومین عامل مرگ و میر بعد از تصادفات(میدونید که روزی 60 نفر در ایران فقط کشته میشن توی تصادفات......( ) خود کشی هست. اکثرا هم جوونن.
دلایل اصلیشم نوشته بود که مایه خجالته نوشتنش..........لعنت بر پدر و مادر ها!!

آها داش حمید تو وبلاگه توی محاسن اکس اینم نوشته بود که انصافا هر چی فکر کردم نفهمیدم یعنی چی؟ :p

احساس روشنايی

:D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ولی سیانور راه خیلی خوبی هست. اگر زمانی لازم شد از کجا میشه گرفت؟؟
آرسنیک فکر کنم زیادی ضعیفه......بدردی نمیخوره. یه سم پارابولیسمی میخواد خودکشی راحت. مثل ترکیبات با پایه نیترات. فکر کنم زیادی سمی ان؟
البته منم هیچوقت شیمیم خوب نبود........امیدوارم اشتباهی نخورم.....

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
یه مدت که تو فکر خودکشی بودم خیلی به راهاش فکر کردم!!! اما هیچ راهی به نظر مطمئن نمیرسه! مثلا پرت شدن از بالای ساختمون ممکنه ادم رو نکشه! اونوقت ادم تا اخر عمرش مثلا فلج میمونه!(رو ساختمونهای خیلی بلند فکر نکردم چون در دسترسم نبودن!) خوردن قرصهای ارامبخش هم کار جالبی نیست زدن رگ هم اصلا جالب نیست اتش زدن هم که دیگه افتضاحه! فکرشو بکنید یهو بیان اتیشو خاموش کنن اونوقت تا اخر عمر همه ی هیکلتون سوخته سیانور پیدا نمیشه وایتکس نمیکشه! و...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
یه مدت که تو فکر خودکشی بودم خیلی به راهاش فکر کردم!!! اما هیچ راهی به نظر مطمئن نمیرسه! مثلا پرت شدن از بالای ساختمون ممکنه ادم رو نکشه! اونوقت ادم تا اخر عمرش مثلا فلج میمونه!(رو ساختمونهای خیلی بلند فکر نکردم چون در دسترسم نبودن!) خوردن قرصهای ارامبخش هم کار جالبی نیست زدن رگ هم اصلا جالب نیست اتش زدن هم که دیگه افتضاحه! فکرشو بکنید یهو بیان اتیشو خاموش کنن اونوقت تا اخر عمر همه ی هیکلتون سوخته سیانور پیدا نمیشه وایتکس نمیکشه! و...
اره فقط تصور اینو بکنین که با بیل خاموشتون بکنن:D :D :D :d

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
در مورد Hare-kiri!!!!!!!!
یه ترک** میری Hare-kiri کنه !! بعد 9 ماه!!!! روی فرید به دیوار^%&%^*^&*%:D :D :D!!!!!!!!!!!!!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
بابا چرا اينو زود تر نگوفته بودين... :( :( :( :( :( :( :( :(

ما چند وقت پيش با بچه ها رفته بوديم ديسكو يكي از بچه ها يه چند تا از اينا داد گفت قرص انرژي زاست ما هم انداختيم بالا... :( :( :( :(

جاتون خالي تا شب تو دستشويي گل گفتم گل شنيديم... :D :D :D :D :D :D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از faridbahal :

اسلحه بهترين و تميز ترين راه ممكنه هستش...

چه صفايي داره... لولش رو بزاري تو دهنت... يه لحظه دو دل مي موني كه ماشه رو بكشي يا نه... بيخيال همه چي ميشي... بنگ ! و تمام... :( نه دردي حس مي كني نه چيزي...

راستش من يه 3 4 باري خواستم از اين راه خودكشي كنم ولي خوب از شانس بد من طرف بهم از اين تفنگ آبي ها انداخته بود... :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Gt_Max :
بابا چرا اينو زود تر نگوفته بودين... :( :( :( :( :( :( :( :(

ما چند وقت پيش با بچه ها رفته بوديم ديسكو يكي از بچه ها يه چند تا از اينا داد گفت قرص انرژي زاست ما هم انداختيم بالا... :( :( :( :(

جاتون خالي تا شب تو دستشويي گل گفتم گل شنيديم... :D :D :D :D :D :D
طاعات و عباداتتون مقبول درگاه شیطان:) :) انشالله تو اون دنیا با حوری های جهنم محشور شوید :) :) :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نمیدونم فیلم White کیشلوفسکی رو دیدین؟ (از مجموعه سه رنگ: قرمز، سفید، آبی)
یه بابایی میخواد خودکشی کنه ولی جراتشو نداره(یعنی نمیخواد خوانوادش نارحت بشن....) و به یکی پول میده که با اسلحه بکشتش.
اون بابا هم یه تیر مشقی میزاره + یه تیر واقعی.
میرن زیر زمین مترو که خلوت باشه و اول مشقی رو میزنه طرف فکر میکنه مرد و می افته و .....
بعد چشماشو باز میکنه یارو بش میگه این مشقی بود میخوای واقعیشو بزنم؟
(واقعا فیلم تاثیر گذاریه...)
اون بابا با کلی تاخیر میگه
not anymore
انصافا کیشلوفسکی خیلی فیلمسازه.....خیلی
من اینو دیدم میترسم برم سراغ خودکشی......آدم در هر صورت پشیمون میشه یه روزی ولی دیگه فایده نداره

مثل همون قضیه عاشق شدن و ناز کشیدن میمونه دیگه.......

ولی تو اینترنت بگردین کلی چیز بامزه در مورد خودکشی هست.....من تابحال دقت نکرده بودم........
کلی عکس و متن و ......

جی تی تو اکس خوردی (اشتباهی) ؟؟
اگر خوردی یکم بیشتر از تجربت میگی؟
من دوست دارم بشنوم.....

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اون بابا هم یه تیر مشقی میزاره + یه تیر واقعی.
میرن زیر زمین مترو که خلوت باشه و اول مشقی رو میزنه طرف فکر میکنه مرد و می افته و .....
بعد چشماشو باز میکنه یارو بش میگه این مشقی بود میخوای واقعیشو بزنم؟
(واقعا فیلم تاثیر گذاریه...)
اون بابا با کلی تاخیر میگه
not anymore
جالب بود اما به نظرم اگه تیر واقعی رو میزد دیگه یارو گه میخورد بگه بسه! راحته راحت شده بود البته راحت نمیشه گفت که چون دیگه یارو مرده و احساس نداره!

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چقدر ترسناك:
از جو آنجا برايم تعريف مي كرد : به پارتي يكي از دوستان دعوت شده بودم. ساعت هشت وارد خانه دوستم شدم. با دوستم دست دادم و وارد خانه شدم. حدود 30 نفر در خانه بودند. صداي آهنگ بسيار زياد بود و همه به طرز غير عادي شاد بودند و انرژي داشتند. خانه به طرز عجيبي تاريك بود. كمي گذشت تا فهميدم كه اين پارتي از آن اكس پارتي هايي است كه در موردش قبلا خوانده بودم...
...شربتي كه دوستم برايم آورده بود را از ترس اين كه امكان دارد قرص در آن حل شده باشد نخوردم. هيچ كس حتي لحظه اي از رقصيدن باز نمي ايستاد. نكته جالب اين بود كه مردمك چشمان كساني كه آنجا بودند به طرز عجيب و البته ترسناكي بزرگ بود. تنها كسي كه نمي رقصيد فردي بود كه گوشه اي نشسته بود و شديدا گريه مي كرد. لباس كسايي كه مي رقصيدند از شدت عرق كاملا خيس شده بود. همه بدون استثنا اكس زده بودند. هيچ كس به ديگري كاري نداشت و من تنها كاري كه مي توانستم بكنم اين بود كه گوشه اي نشسته بودم و از ترس با دو دست سرم را گرفته بودم و آرزو مي كردم كه اي كاش اصلا به آنجا نرفته بودم..." شايد حتي خودش هم نفهميده بود كه چگونه توانسته بود آن شب را به پايان برساند.

قسمي از يادداشت بابك وب

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کم پشت یه چی نوشتی دخل تاپیک اومد......اقا کسی از اینا خورده؟ اثرش چقدر میمونه؟(کم دوام باشه نمیرم سراغش اصلا با چیز بی ملاط حال نمیکونم!:D )

بالا