برگزیده های پرشین تولز

قرص خواب اور چی خوبه؟

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
من یه بار به یه گربه قرص اگزازپام و لورازپام 10 میل دادم 72 ساعت خوابید بعد فهمیم نخوابیده و مرده شما دیازپام 2 میل رو امتحان کن جواب میده

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا هر چی مهم نیست همشونو میشه خرید تست کرد دید کدوم بهتره و بعد از بیدار شدن عصبی و .. هستید یا نه .

حالا مکانیزمش چطوره ؟

مثلا من ساعت 9 صبح پا شدم الان بخورم ( مثالاااااا ) الان یکی بندازم بالا کی خوابم میبره ؟

چه نوع خوابیه ؟ با یه تکون پا میشیم ؟ یا از مدلیه که باید یه پارچ آب ریخت روی سرت ؟

اگه یدونه بندازیم بالا بزنین به جاده با ماشین دیگه بر نمیگردیم خونه نه ؟

و مهمترین چیز .الان دیگه داروخونه ها نمیدن اینو نه ؟ الان سمته ما الکل طبی نمیدن . یه آشنای دکتر رو فرستادم برام خریده . میگه مردم میخورن

راستم میگه بوی وتکای 60 درصد میدن الکل طبیا . اما مردم اینقد خرن میخوردنش ؟

عجب .

ardeshir_ariana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فلورازپام،کلونازپام،آلپرا زولام
فلورازپام که کپسول هست،یک ربع بیهوش شدی
کلونازپام و آلپرازولام رو هم جونه خودت نصف که هیچ تقسیم بر 4 کن شب اول جواب نداد دوز تو ببر بالا.
حرف اساتید ضرر داره،خطر،تابلوی مرگ ((من به جاتون باشم) اصلانت گوش نمی دم من توی کشور زندگی می کنم که پوستم کنده شد بهم اگزازپام دادن که 24 تاش رو بخوریی یه حال خوب(نه حال خواب)بهت دست می ده.(همه این دارو ها در رسته گروها های داروئی بنزودیازپین هستن)جالب بدونی دست کم 90%مردم آمریکا حداقل یک دوره از بنزودیازپین ها استفاده کردن،و 10 میلیون صورت دائمی یا دوره ای مجبور هستند برای برگشت به زندگی خوب بخورن.

زولپیدوم هم جدیدا داره جای خودش رو باز می کنه.اونم تنهائی کاری از پیشش نمی بره مگه با یک بنزودیازپینی،داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای(مثل آمی ترپتیلین) ترکیب بشه(البته می گن خطر داره،ولی ما همه این قرص ها رو با تکیلا خوردیم هنوز نفس می کشیم)

Last edited:

ardeshir_ariana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قرصهای آرام بخش (TRANQUILIZERS / SEDATIVES) داروهایی میباشند که با ***** سیستم اعصاب مرکزی (CNS) باعث ایجاد آرامش، تمدد اعصاب، کاهش اضطراب و استرس، خواب آلودگی، سرخوشی، کندی تنفس، کاهش حس تعادل، شل شدن عضلات، قضاوت مختل و واکنشهای کند و مردد می شوند.

ولی قرص هائی که در گروه های یکسان هستند تقریبا عملکردشون یکسان هست:

بنزودیازپین ها (BENZODIAZEPINES): آرام بخش، خواب آور، ضد اضطراب، ضد تشنج، فراموشی آور و شل کننده عضلات میباشند.

Diazepam دیازپام
Oxazepam اکسازپام
Lorazepam لورازپام
Chlordiazepoxide کلردیازپوکساید
Alprazolam آلپرازولام
Bromazepam برومازپام
Clobazam کلوبازام
Clonazepam کلونازپام
Clorazepate کلرازپام
Estazolam استازولام
Flunitrazepam فلونیترازپام
Flurazepam فلورازپام
Halazepam هالازپام
Ketazolam کتازولام
Loprazolam لوپرازولام
Lormetazepam لورمتازپام
Medazepam مدازپام
Midazolam میدازولام
Nitrazepam نیترازپام
Nordazepam نوردازپام
Prazepam پرازپام
Quazepam کوآزپام
Temazepam تمازپام
Tetrazepam تترازپام
Triazolam تریازولام

باربیتورات ها(BARBITURATES): آرام بخش، خواب آور، ضد تشنج و بی هوش کننده میباشند. باربیتوراتها قوی تر از بنزودیازپین ها میباشند و امروزه عمدتا به عنوان داروی ضد تشنج و القاء کننده بی هوشی مصرف میگردند.

Sodium Amytal) Amobarbital) آموباربیتال
Aprobarbital آپروباربیتال
Butabarbital بوتاباربیتال
Butalbital بوتالبیتال
Hexobarbital هگزوباربیتال
Methylphenobarbital متیل فنو باربیتال
Pentobarbital پنتوباربیتال
Phenobarbital فنوباربیتال
Secobarbital سکوباربیتال
Sodium thiopental سدیم تیوپنتال
Talbutal تالبوتال
Thiobarbital تیوباربیتال

انتخاب داوی مناسب در اصل کار روانپزشک هست،ولی وقتی روانپزشک از تجویز دارو خود داری می کنه و می خواد شما رو به روان شناس یا مشاوره و... برای یک مشکل موقتی(حداکثر یک مشکل دوره ای که هر از گاهی انسان دچارش می شه) راهی کنه ، اصولا انسان ها (از جمله خودم)ترجیح می دن خودشون داروی مناسب رو پیدا کنند.

Last edited:

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
قرصهای آرام بخش (TRANQUILIZERS / SEDATIVES) داروهایی میباشند که با ***** سیستم اعصاب مرکزی (CNS) باعث ایجاد آرامش، تمدد اعصاب، کاهش اضطراب و استرس، خواب آلودگی، سرخوشی، کندی تنفس، کاهش حس تعادل، شل شدن عضلات، قضاوت مختل و واکنشهای کند و مردد می شوند.

ولی قرص هائی که در گروه های یکسان هستند تقریبا عملکردشون یکسان هست:

بنزودیازپین ها (BENZODIAZEPINES): آرام بخش، خواب آور، ضد اضطراب، ضد تشنج، فراموشی آور و شل کننده عضلات میباشند.

Diazepam دیازپام
Oxazepam اکسازپام
Lorazepam لورازپام
Chlordiazepoxide کلردیازپوکساید
Alprazolam آلپرازولام
Bromazepam برومازپام
Clobazam کلوبازام
Clonazepam کلونازپام
Clorazepate کلرازپام
Estazolam استازولام
Flunitrazepam فلونیترازپام
Flurazepam فلورازپام
Halazepam هالازپام
Ketazolam کتازولام
Loprazolam لوپرازولام
Lormetazepam لورمتازپام
Medazepam مدازپام
Midazolam میدازولام
Nitrazepam نیترازپام
Nordazepam نوردازپام
Prazepam پرازپام
Quazepam کوآزپام
Temazepam تمازپام
Tetrazepam تترازپام
Triazolam تریازولام

باربیتورات ها(BARBITURATES): آرام بخش، خواب آور، ضد تشنج و بی هوش کننده میباشند. باربیتوراتها قوی تر از بنزودیازپین ها میباشند و امروزه عمدتا به عنوان داروی ضد تشنج و القاء کننده بی هوشی مصرف میگردند.

Sodium Amytal) Amobarbital) آموباربیتال
Aprobarbital آپروباربیتال
Butabarbital بوتاباربیتال
Butalbital بوتالبیتال
Hexobarbital هگزوباربیتال
Methylphenobarbital متیل فنو باربیتال
Pentobarbital پنتوباربیتال
Phenobarbital فنوباربیتال
Secobarbital سکوباربیتال
Sodium thiopental سدیم تیوپنتال
Talbutal تالبوتال
Thiobarbital تیوباربیتال

انتخاب داوی مناسب در اصل کار روانپزشک هست،ولی وقتی روانپزشک از تجویز دارو خود داری می کنه و می خواد شما رو به گفتار درمان برای یک مشکل موقتی(حداکثر یک مشکل دوره ای که هر از گاهی انسان دچارش می شه) راهی کنه ، اصولا انسان ها (از جمله خودم)ترجیح می دن خودشون داروی مناسب رو پیدا کنند.
خواب و اعصاب چه ربطی به گفتار درمان داره؟؟؟

ardeshir_ariana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواب و اعصاب چه ربطی به گفتار درمان داره؟؟؟
(من اشتباه کردم نمی دونم اسم اونائی که با مشورت و حرف زدن و مشاوره می خوان مریض رو برگردونن به زندگی عادی چیه؟ مشاور؟اصلا اونا چه درسی می خونن؟راونشناسی یا رشتشون فرق داره؟

خلاصه به جای روان شناس یا مشاور اشتباها گفتار درمان رو استفاده کردم

Last edited:

RAYAN4

Registered User
لایک‌ها
1
زولپیدم رو من با نام تجاری زولپیرکس مصرف میکنم خوب جواب میده! اما توصیه میکنم خودتون رو درگیر داروهای شیمیایی نکنین

شنل قرمزی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بهترین قرص خواب آور seroquel mg25 هست که نمیدونم تو ایران پیدا میشه یا نه. بسیار عالی است و عوارض بدی هم نداره و بعد از خواب هم انسان خیلی راحت و آروم و هوشیار میشه.

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
(من اشتبا نمی دونم اسم اونائی که با مشورت می خوان و حرف زدن و مشاوره می خوان مریض رو برگردونن به زندگی عادی چیه؟ مشاور؟اصلا اونا چه درسی می خونن؟راونشناسی یا رشتشون فرق داره؟

خلاصه به جای روان شناس یا مشاور اشتباها گفتار درمان رو استفاده کردم

بله ، روان شناس ( مشاوره و...) با حرف زدن خوب میکنه ، روان پزشک با قرص
گفتار درمان هم که اختلالات گفتاری رو درمان می کنه :)

در مورد تاپیک من یه زمانی شبا خوابم نمیبرد آلپروزولام خارجی میخوردم بعد از یه ربع مه اسب میوفتادم اما بعد 15-20 روز بدنم بهش عادت کرد ( کلا واسه کوتاه مدت استفاده میشه)

ardeshir_ariana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله ، روان شناس ( مشاوره و...) با حرف زدن خوب میکنه ، روان پزشک با قرص
گفتار درمان هم که اختلالات گفتاری رو درمان می کنه :)

در مورد تاپیک من یه زمانی شبا خوابم نمیبرد آلپروزولام خارجی میخوردم بعد از یه ربع مه اسب میوفتادم اما بعد 15-20 روز بدنم بهش عادت کرد ( کلا واسه کوتاه مدت استفاده میشه)

درسته طبق گفته پزشکان برای خواب 3 هفته،برای اظطراب 3 ماه می شه استفاده کرد.

ali_1990

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان این همه قرص خواب معرفی کردید ولی نگفتید کدومش میشه بدون نسخه پزشک از داروخانه تهیه کرد?

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان این همه قرص خواب معرفی کردید ولی نگفتید کدومش میشه بدون نسخه پزشک از داروخانه تهیه کرد?
من مطالب دوستان رو نخوندم ولی اگر به قرص خواب آور دائمی نیاز نداری برخی از قرص ها برای سایر بیماری ها اثر خواب آوری دارند مثل دی سیکلومین یا آنتی هیستامین راحت هم میشه تهیه کرد ضرر دارویی کمتری هم دارند

ali_1990

Registered User
لایک‌ها
65
سلام
فقط قرص ملاتونین رو بگیر خودم هم مصرف می کنم متاسفانه بعضی از دوستان دارن قرص های آرامش بخش پیشنهاد می کنن که خیلی عوارض دارن
ملاتونین هورمونی ست که موقع خوابیدن توی بدن ترشح می شه و ماده مضری نیست
مصرفش تا 20 میلی گرم در روز هیچ مشکلی نداره که قرص های توی بازار فقط 3 میلی گرم هستن که کاملا برای خوابیدن موثره و بی ضرر
در ضمن ملاتونین دارو نیست مکمل غذایی محسوب می شه و بدون نسخه پزشک فروخته می شه
این قرص من گرفتم مصرف کردم ببخشید ولی پول دور ریختنه از نظر من شایدم هم رو من تاثیرش کمه
اگه قرصی میخواین که تا بخورین مست خواب شین و چشماتون نتونین باز نگه دارین اصلا دنبال این نرین چون این قرص بعد یک ساعت به زور اونم با تلقین یکمی چشمارو خمار میکنه که موقعی هم که رفتی تو تخت خواب به این سادگیا خوابت نمیبره حالا چه می خواد یک ساعت پیش یکی خورده باشی یا 3 تا !!!!!!

Amin_boroojerdi

Registered User
لایک‌ها
38
1 راه طبیعی برا خوابیدن دوش آب گرم هستش.اگه نشد قرص کلونازپام البته بگم مخدره و داروخانه بدون تجویز پزشک نمیده

kollack

Registered User
لایک‌ها
51
قرص خواب دارم از سایت بادی بیلدینگ خریداری شده=http://forum.persiantools.com/t261184.html

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
هيچ داروي خواب آوري براي مصرف دراز مدت بدون دليل. خوب نيست.
هيچ دارويي

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
سعی کن ماست بخوری قرص بده

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
کسی جدیدا چیزی برا فروش نداره؟>؟

بالا