برگزیده های پرشین تولز

قرص نه چندان قوی برای خواب و اعصاب

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
سلام
ما تو ساختمونمون سر و صدا زیاد داری
کلاً خوابیدنمون اینجوریه که همسایه ها بخوابن بعد ما هم بخوابیم اونا بیدار بشن بقیه باید بیدار بشن
منم که حساس صدای جویدن چوب توسط موریانه رو می شنوم یه زمانی صدای خر خر همسایه بالاییمون رو میشنیدم!!
از گوشی اسفنجی صداگیر استفاده می کنم خوبه اما زیادیش برای گوش خوب نیست.اصلاً نصفه شب از خواب بیدار میشم درش میارم خوابم نمی بره
اما مهمتر از اینها اینه که اضطراب و استرس الکی هم دارم.شبها چندبار از خواب می پرم دیگه خوابم نمیبره
امکان نداره مثلاً ساعت 1 شب بخوابم 5 صبح بیدار نشم،تازه این بین هم خوابم بسیار سبکه
تپش قلب و آریتمی هم دارم به خاطر افتادگی دریچه میترال،که بعضی موقع ها پرانول 20 می خورم
خوب برای اینکه چند شبی در هفته راحت بخوابم یعنی یه چیزی بخورم که ساعت 10 شب جنازه بشم و تا 6 صبح یه کله بخوابم،چه قرصی بهتره؟
دوستان عزیز هیچ یک از تجویزهای روحی و روانی و گیاهی دیگر سایتها جواب ندان پس زحمت گفتن اونا رو نکشید
ممنون

Last edited:

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
Melatonin امتحان كردي دوست عزيز؟؟؟
كمترين وابستگي و داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
Melatonin امتحان كردي دوست عزيز؟؟؟
كمترين وابستگي و داره
نه تا به حال هیچ قرصی در این زمینه نخوردم
فقط کلد استاپ یا کلداکس برای سرماخوردگی رو که می خورم یک ساعت بعدش شل و ول میشم و می خوابم

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
فقط کلد استاپ یا کلداکس برای سرماخوردگی رو که می خورم یک ساعت بعدش شل و ول میشم و می خوابم

پس همين قرص راحت ميخوابونتت
خيالتم راحت عوارض خاصي نداره
عادت هم نمياره مثل زاناكس و ... كه بدون اون نتوني بخوابي
هر وقت خواستي بخوابي نيم ساعت قبلش بخور

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
پس همين قرص راحت ميخوابونتت
خيالتم راحت عوارض خاصي نداره
عادت هم نمياره مثل زاناكس و ... كه بدون اون نتوني بخوابي
هر وقت خواستي بخوابي نيم ساعت قبلش بخور

آره الآن تو اینترنت مشخصاتش رو دیدم در کنار کارآیی که داره عوارض خاصی هم نداره
ممنون

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
صلاح نیست برای شما دارویی بدون ویزیت و مشورت حضوری یک پزشک تجویز بشه؛چون کلی عارضه و تداخل و .... باید درنظر گرفته بشه

خواب آوری قرص های سرماخوردگی بعلت وجود انتی هیستامین مثل دیفن هیدارمین یا کلرفنیرامین هست،البته این دارو ها بعنوان داروب بدون نسخه خواب مدت های زیادی است که فروش میره اما بعلت باقی ماندن خواب آلودگی در روز‌بعد چندان بعنوان درمان توصیه نمیشه؛
اما شما اگر راحت هستید میتونین گهگاهی دیفن هیدرامین رو مصرف کنید

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
زولپيدم عوارض داره مثل ملاتونين نيست ولي اگه با ملاتونين به نتيجه نرسيدين برين سمتش

بله . منم اولویت دوم ایشون معرفی کردم .

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
آره الآن تو اینترنت مشخصاتش رو دیدم در کنار کارآیی که داره عوارض خاصی هم نداره
ممنون
داداش با تو نت سرچ کردن نمیشه دارو خورد اونم داروی اعصاب و روان ....پزشک 10 سال درس تخصصی میخونه میری دارو بهت میده بازم جواب نمیده وای به حال اینکه خودسر بخوای مصرف کنی به هیچ وجه این کارو نکن
یه سوالی که پیش میاد اینه که خانواده شما و کسانی که با شما زندگی میکنن هم همچین مشکلی دارن ؟یعنی این سر و صدایی که توی ساختمون شما هست اگر یه ادم عادی هم باشه ، مشکلات بیخوابی شما رو داره ؟

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
داداش با تو نت سرچ کردن نمیشه دارو خورد اونم داروی اعصاب و روان ....پزشک 10 سال درس تخصصی میخونه میری دارو بهت میده بازم جواب نمیده وای به حال اینکه خودسر بخوای مصرف کنی به هیچ وجه این کارو نکن
یه سوالی که پیش میاد اینه که خانواده شما و کسانی که با شما زندگی میکنن هم همچین مشکلی دارن ؟یعنی این سر و صدایی که توی ساختمون شما هست اگر یه ادم عادی هم باشه ، مشکلات بیخوابی شما رو داره ؟
نه فقط من اینطوریم
همسر و دخترم راحت می خوابن
می دونم خودم مشکلات دارم
حساسیت بسیار زیاد رو صدای بیرون خونه،استرس اضظراب،آریتمی
اگه بخوام برم دکتر چه دکتری باید برم؟
قلب یا اعصاب روان؟

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
نه فقط من اینطوریم
همسر و دخترم راحت می خوابن
می دونم خودم مشکلات دارم
حساسیت بسیار زیاد رو صدای بیرون خونه،استرس اضظراب،آریتمی
اگه بخوام برم دکتر چه دکتری باید برم؟
قلب یا اعصاب روان؟
باید برید روانپزشک اصلا هم از اسمش نترسید
اون بیماری افتادگی دریچه میترال اصلا بیماری محسوب نمیشه به قدری که عادیه. مشکل شما به هیچ وجه قلبی نیست
پزشک خوب برید چون بعضی از پزشک ها فقط به چشم اسکناس به بیمار نگاه میکنن ولی اگر یه دکتر خوب برید به اندازه کافی وقت میذاره شرح حال کامل میگیره احتمالا مشکل شما زمینه ارثی هم داره و توی خانواده پدر یا مادرتون مشکلات افسردگی اضطراب و دوقطبی یا خودکشی یا اعتیاد هم هست.
بازم میگم اصلا خودسرانه دارو مصرف نکنید خصوصا اینکه شما بیماری هم دارید ممکنه تشدید بشه

Sent from my HTC One_M8 Eye using Tapatalk

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
باید برید روانپزشک اصلا هم از اسمش نترسید
اون بیماری افتادگی دریچه میترال اصلا بیماری محسوب نمیشه به قدری که عادیه. مشکل شما به هیچ وجه قلبی نیست
پزشک خوب برید چون بعضی از پزشک ها فقط به چشم اسکناس به بیمار نگاه میکنن ولی اگر یه دکتر خوب برید به اندازه کافی وقت میذاره شرح حال کامل میگیره احتمالا مشکل شما زمینه ارثی هم داره و توی خانواده پدر یا مادرتون مشکلات افسردگی اضطراب و دوقطبی یا خودکشی یا اعتیاد هم هست.
بازم میگم اصلا خودسرانه دارو مصرف نکنید خصوصا اینکه شما بیماری هم دارید ممکنه تشدید بشه

بله متاسفانه از سمت خانواده مادرم ارث بد بردم!! هستن که شدیدا استرس و اضطراب داشته باشن
شبها قبل خواب دائم پاهام رو تکون میدم. مخصوصا انگشتای پام
فکر و خیال میریزه تو سرم و عرق می کنم
آرزوی یه هفت هشت ساعت خواب یک سره مونده تو دلم!

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
بله متاسفانه از سمت خانواده مادرم ارث بد بردم!! هستن که شدیدا استرس و اضطراب داشته باشن
شبها قبل خواب دائم پاهام رو تکون میدم. مخصوصا انگشتای پام
فکر و خیال میریزه تو سرم و عرق می کنم
آرزوی یه هفت هشت ساعت خواب یک سره مونده تو دلم!

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
دوست عزیز هیچ نگران نباش مشکل شما یه مشکل فیزیکیه مثل یه ادمی که بیماری کلیه داره مثلا
بیوشیمی مغز شما به هم ریخته .... راهکارش هم داروهه ...
بگردید دنبال یه پزشک خوب و با سواد خصوصا اونایی که عضو هیئت علمی دانشگاه هستند وقت بگیرید حتما مشکلتون حل میشه .
یک مورد دیگه ای که در مورد مشکلات و بیماری های اعصاب هست اینه که ممکنه در مراجعه اول به نتیجه نرسید ... یعنی پزشک دارو میده یا روی شما عوارض خاصی داره یا جواب نمیده یا حتی شما رو بدتر میکنه .... باید تداوم داشته باشید و مدام گزارش حالتون رو به دکتر بدید تا بهترین دارو رو برای شما پیدا کنه که روی شما جواب بده با هدفون و گوشی گذاشتن و ... راه به جایی نمیرسه .

eh.zamani

Registered User
لایک‌ها
93
@mohamad elx @farzadsadeghi5
سلام مجدد
دکتر که نوبت بعد عید داد
دیشب یه دونه قرص ملاتونین خوردم اما هیچ اثری نداشت.بارها نصف شب از خواب می پریدم حتی بیشتر از شب های قبل.بسیار بسیار خوابم سبک هست

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
دوست گرامی ما هرچی توصیه کردیم که خود سرانه نباید دارو مصرف کرد خصوصا اگر زمینه بیماری اعصاب داشته باشید ، شما گوش ندادید[emoji9] من مطمئنم اگر مراحل درمان رو درست طی کنید قطعا مشکلتون تا حد زیادی برطرف میشه و میتونید خواب راحتی داشته باشید
کدوم شهر هستید؟اگر مطب رفتید بعد عید نوبت دادن درمانگاه هم سر بزنید. معمولا هر شهر چندتا درمانگاه داره که نوبت میرسه

Last edited:
بالا