برگزیده های پرشین تولز

قسمت پایانی فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» رکوردها را شکست

Seymari1369

Registered User
تاریخ عضویت
13 می 2016
نوشته‌ها
136
لایک‌ها
17
سن
33
قسمت پایانی فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» رکوردها را شکست

یکشنبه گذشته یعنی بیست و هفت اوت، قسمت هفتم و پایانی سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» از شبکه اچ بی او در حالی پخش شد که بنابر آمار نهایی منتشر شده، با داشتن شانزده و نیم میلیون بیننده، توانست رکوردی جدید و بی نظیر را در تاریخ سریال های تلویزیونی به نام خود ثبت نماید.
میانگین تعداد مخاطبات تمامی قسمت های فصل هفت سریال «بازی تاج و تخت» به عدد 30.6 میلیون بیننده رسید که در بررسی و مقایسه با میانگین تعداد بینندگان این سریال در قصل ششم، بیش از هشت میلیون بیننده ی جدید به تعداد مخاطبان این سریال افزوده شده است (افزایش حدود 35 درصدی).
نکته مهم دیگری نیز که به چشم می آید، رشد قابل توجه و نیز نجومی مخاطبان این سریال در هر فصل از آن می باشد که رکوردی بی سابقه و عالی را از خود بر جای گذاشته است؛ برای نمونه می توان گفت هر قسمت از فصل اول سریال «بازی تاج و تخت» چیزی در حدود یک الی دو و نیم میلیون بیننده داشت که این عدد در حال حاضر به بیش از چهار برابر افزایش یافته است.
 

club4fun

Registered User
تاریخ عضویت
14 آپریل 2015
نوشته‌ها
729
لایک‌ها
793
سن
33
محل سکونت
تهران
رکوردها رو شکست ولی واقعا فصل ناامید کننده ای بود اون از یکسال پیش که فیلمنامه لو رفت اینم از قسمت هایی که این چند مدت لو رفت و روند عجیب و سریع داستان که قسمتی مثل آنسوی دیوار رو نابود کرد امیدوارم فیلمنامه فصل هشتم دیگه این جور که منتشر کردن لو نرفته باشه چون واقعا با توجه به فیلمنامه از این فصل هم وحشتناک تر میشه ...
 
بالا