قصد خرید یک فروند دستگاه اندرویدی دارم چی بهتره ؟؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
فروشنده معتبر [؟]
سلام

قصد خرید یک فروند دستگاه اندرویدی دارم
ولی بین این چند مدل مشکل دارم برای انتخاب

گلکسی نت 2
گلکسی نت 1
گلکسی اس 3
اچ تی سی وان اکس

تردیدم برای نت 2 انداز ه ش هست که نسبت به نت 1 عرضش کم شده و دراز کردنش و شاید حملش یکم دردسر شه
ممنون میشم نظرتونو بگید یا اگه دستگاه مشابه و مناسبی هست

mohsen25

همکار بازنشسته
سلام
نوت بعد از یه مدت ممکنه مشکل ایجاد کنه (بدلیل سایزش) اگه مطمئنی مشکلی باهاش نداری نوت 2 بهترین انتخابه.

در غیر اینصورت بهتره بری سراغ اس 3 یا وان ایکس.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
فروشنده معتبر [؟]
سلام
نوت بعد از یه مدت ممکنه مشکل ایجاد کنه (بدلیل سایزش) اگه مطمئنی مشکلی باهاش نداری نوت 2 بهترین انتخابه.

در غیر اینصورت بهتره بری سراغ اس 3 یا وان ایکس.
سایز نت 1 که مشکل نداره برام ولی حس میکنم نت 2 یکم زیادی بلند شده درسته؟
اگه تقریبا مث نت 1 هست دووشواری ندارم
:heart:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
سلام
نت 1 سایزش 5.3 اینچه و نوت 2 5.7 اینچ
زیاد تفائت اندازش محسوس نیس ولی بازم هر جور خودت دوس داری

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
اگر اندازه نت 2 مهم نیست بهترین انتخاب اندرویدی هست.اگر هم خواستید یکم جمع و جورتر باشه SIII بخرید....

mohsen25

همکار بازنشسته
خیلی اختلاف ندارن، البته نکته مهم اینه که معمولا اولش همه داغن میگن سایزش مشکل نداره ولی بعدش پشیمون میشن :D

Nart

Registered User
باورکنید من خودم اس 3 داشتم بعد یه هفته اونقدر سرعتش میاد پایین و هنگ میکنه که اعصابت خورد میشه ولی ای او اس شرکت اپل هم سرعت قدرت بدون کوچکترین هنگی امیدوارم دوستانی که با هردو سیستم عامل کارکردن یه ندا بدن

reza.revenger

Registered User
باورکنید من خودم اس 3 داشتم بعد یه هفته اونقدر سرعتش میاد پایین و هنگ میکنه که اعصابت خورد میشه ولی ای او اس شرکت اپل هم سرعت قدرت بدون کوچکترین هنگی امیدوارم دوستانی که با هردو سیستم عامل کارکردن یه ندا بدن
عزیز من از اون حرفا بودا !
مگه موتور پیکانه بعد 1هفته به روغن سوزی بیفته؟
من Galaxy S دارم با رام خوب اصلا توش لگ نیست! ، اونوقت S3 لگ بیفته؟!

Sasameki

Registered User
من با هر دو کار نکردم فقط اندروید کار کردم اینه که ندا میدم! اندروید هیچ مشکلی نداره بعد یه هفته که هیچ، بعد 4 سال هم کند نمیشه و هنگ نمیکنه. اونی که شما استفاده کردی و یه هفته بعد کند شده و هنگ میکرده، استاد عزیز، هر چی بوده خراب بوده انداختن به شما! البته ببخشید اینجوری میگم ها، ولی چون وازه دقیقتری براش پیدا نمیکنم گفتم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
اشتباه میکنی برادر هنگ کنه؟؟
حتما مشکل از رامتون بوده....

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
اگه سایزش دردسر نیست نوت 2 بهترینه اگه دردسره اس 3 بهترینه

PT Text Links

test
بالا