برگزیده های پرشین تولز

قصه ي من با پرشين تولز و پرشين توپس و آي آر داون

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب از اونجایی که من هر چند وقت یه بار باید یه اتیشی بسوزونم دوباره شروع کردم!!
داستان از اونجا شروع شد که سر انتخابات من یه ذره اینجا قاطی کردم بعضی ها هم با من قاطی کردن! همین دیگه! بهم برخورد چون افراد کمی رو هم عقیده ی خودم اینجا میدیدم! (دوست دارم زور بگم! :d: )
پس یه مدتی اینجا پیدام نشد یه ذره رفتم وبگردی که جاتون خالی چه خوش گذشت! اما امان از دست این فیلترها! :d:
بعدش از اونجایی که من خیلی جو گیرم گفتم به جای اینکه برگردم اینجا برگردم تو برادر کوچیک اینجا یعنی persiantoops
خوب روز اول یه سر زدم دیدم اوه اوه عجب افتضاحیه! همه دارن پینگلیش مینویسن!به تقلید از اینجا منم اونجا! یه تاپیک زدم که باید حتما فارسی بنویسید وگرنه دیگه هیچی! یه جورایی برای این تاپیک باید از علی اجازه میگرفتم یه جورایی هم شاید لازم نبود! وقتی من همکاریم رو تو irdown شروع کردم 700 تا هیت داشت که بعد از یه مدت رسوندمش به 2000 تا ! از اونجا که خوب بازدید ها زیاد شده بود و قسمت نظرات شلوغ پلوغ به علی گفتم که فروم را راه بندازیم(اوایل علی گفت که راه بندازیم گفتم نه بازدید کمه اما وقتی زیاد شد گفتم)
خوب من هم به لطف علی شدم ادمین! یه مدتی سرم گرم بود که خوب رفتم شرکت سر کار از اونجایی که اون فروم وقت گیر بود نتونستم ادامه بدم تو irdown هم دیگه ننوشتم
خوب پس چی شد؟ ما برگشتیم یه تاپیک زدیم که ای مردم فارسی بنویسید مخالفت ها شروع شد تا جایی که فهمیدم چه گه زیادی خوردم! انگار نه انگار که افراد اونجا سواد ندارن و نمیبینم که من ادمین هستم!!حداقلش اینکه که اونا از ماجرای منو علی خبر ندارن!(یعنی سایت ماله علی هست و من فقط همکارم!) تا جایی که یکی از مدیر ها رو در رو مخالفت میکرد! چیزی که اینجا به هیچ عنوان پیش نمیاد! و یکی از اعضا یه چیزی تو مایه های فحش میگفت (خواستم بنش کنم دیدم ای دل غافل من چنین اختیاری رو ندارم! یه پی ام به علی زدم که این رو درست کنه علی هنوز جوابش رو نداده! چراش رو نمیدونم کاشکی بهم میگفت که فرید جون نمیتونم این کارو برات بکنم! اینجوری من فکر میکنم داره منو میپیچونه!)
یه قسمت جالبش اینکه سوپر مودراتور تاپیک منو قفل کرد :roflol: منی که خیر سرم ادمینم!! یه جای دیگه هم دخالت کرد و عنوان تاپیک رو عوش کرد که کاملا نشون بده من شلغمی بیش نیستم!
اینا ناراحتم نکرد یعنی کرد اما نه اون اندازه که بیام اینجا این چیزها رو بنویسم! چیزی که خیلی عصبانیم کرد امروز پیش اومد! یه برنامه ای که تو irdown گذاشته بودم به تیر غیب دچار شده و نیست که نیست !
من اینجور برداشت کردم که فرید جون قربونت دستت درد نکنه دیگه اینجا زحمت نکش! :eek:k:
اینا رو نوشتم که بعد از چند سال بیام دوباره بخونمش و بخندم! :d: :roflol:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
همه جا كه پي تي نميشه فريد جان ;)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از faridbahal :
داستان از اونجا شروع شد که سر انتخابات من یه ذره اینجا قاطی کردم بعضی ها هم با من قاطی کردن! همین دیگه! بهم برخورد چون افراد کمی رو هم عقیده ی خودم اینجا میدیدم! (دوست دارم زور بگم! :d: )
پس یه مدتی اینجا پیدام نشد یه ذره رفتم وبگردی که جاتون خالی چه خوش گذشت! اما امان از دست این فیلترها! :d:
بعدش از اونجایی که من خیلی جو گیرم گفتم به جای اینکه برگردم اینجا برگردم تو برادر کوچیک اینجا یعنی persiantoops
خوب روز اول یه سر زدم دیدم اوه اوه عجب افتضاحیه! همه دارن پینگلیش مینویسن!به تقلید از اینجا منم اونجا! یه تاپیک زدم که باید حتما فارسی بنویسید وگرنه دیگه هیچی! یه جورایی برای این تاپیک باید از علی اجازه میگرفتم یه جورایی هم شاید لازم نبود! وقتی من همکاریم رو تو irdown شروع کردم 700 تا هیت داشت که بعد از یه مدت رسوندمش به 2000 تا ! از اونجا که خوب بازدید ها زیاد شده بود و قسمت نظرات شلوغ پلوغ به علی گفتم که فروم را راه بندازیم(اوایل علی گفت که راه بندازیم گفتم نه بازدید کمه اما وقتی زیاد شد گفتم)
خوب من هم به لطف علی شدم ادمین! یه مدتی سرم گرم بود که خوب رفتم شرکت سر کار از اونجایی که اون فروم وقت گیر بود نتونستم ادامه بدم تو irdown هم دیگه ننوشتم
خوب پس چی شد؟ ما برگشتیم یه تاپیک زدیم که ای مردم فارسی بنویسید مخالفت ها شروع شد تا جایی که فهمیدم چه گه زیادی خوردم! انگار نه انگار که افراد اونجا سواد ندارن و نمیبینم که من ادمین هستم!!حداقلش اینکه که اونا از ماجرای منو علی خبر ندارن!(یعنی سایت ماله علی هست و من فقط همکارم!) تا جایی که یکی از مدیر ها رو در رو مخالفت میکرد! چیزی که اینجا به هیچ عنوان پیش نمیاد! و یکی از اعضا یه چیزی تو مایه های فحش میگفت (خواستم بنش کنم دیدم ای دل غافل من چنین اختیاری رو ندارم! یه پی ام به علی زدم که این رو درست کنه علی هنوز جوابش رو نداده! چراش رو نمیدونم کاشکی بهم میگفت که فرید جون نمیتونم این کارو برات بکنم! اینجوری من فکر میکنم داره منو میپیچونه!)
یه قسمت جالبش اینکه سوپر مودراتور تاپیک منو قفل کرد :roflol: منی که خیر سرم ادمینم!! یه جای دیگه هم دخالت کرد و عنوان تاپیک رو عوش کرد که کاملا نشون بده من شلغمی بیش نیستم!
اینا ناراحتم نکرد یعنی کرد اما نه اون اندازه که بیام اینجا این چیزها رو بنویسم! چیزی که خیلی عصبانیم کرد امروز پیش اومد! یه برنامه ای که تو irdown گذاشته بودم به تیر غیب دچار شده و نیست که نیست !
من اینجور برداشت کردم که فرید جون قربونت دستت درد نکنه دیگه اینجا زحمت نکش! :eek:k:
هيچ جا پي تي نميشه!
20.gif

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تف به اين روزگار! تف به اين ...

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
آخه هر پي و تي كه پشت سر هم بياد پي تي نميشه . نمونش پرشين تاك :lol: :lol:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به ميهن خوش آمدي!!راستي توي پرشين توپس چرا 150 تا پست داشتي؟:wacko: نكنه آزاد اونجا رو هم حذف كردن!!:D

در ضمن قضاوت زو هرگز!!;) اينجور قضاياي بهتره خودموني قيچي بشه!!:D

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از faridbahal :
فريدجان درمورد جواب ندادن علي بايد بگم كه علي در كلوپ بازي پي تي بسر ميبرد :D :hmm:
مثكه تا ركورد نزنه بيرون نمياد :wacko:
چند وقته مقاله نميدي واسه irdown ?
منم الان يه ماهي ميشه چيزي ندادم
اسم برنامه اي كه فرستادي چي بود ؟

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
فريد CopyRator v1.4 رو ميگي اين كه سر جاشه. :blink:

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
فرید مرد از بس که جان ندارد

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
براستي دلم برات سوخت! ميخواي بياي پيش خودم؟
مرسی ! فعلا توی پی تی میمونم شاید تو اینده نزدیک خودم یه سایت زدم
همه جا كه پي تي نميشه فريد جان
هيچ جا پي تي نميشه!
خداییش اره!
به ميهن خوش آمدي!!راستي توي پرشين توپس چرا 150 تا پست داشتي؟ نكنه آزاد اونجا رو هم حذف كردن!!

در ضمن قضاوت زو هرگز!! اينجور قضاياي بهتره خودموني قيچي بشه!!
خوب چون یه مدتی اونجا نبودم هم با ازادش حال نمیکردم هم تخصصی هاش پست الکی نمیشه زد یعنی من نزدم
خوب شد گفتی! باید دوباره بذارمش تو امضام! امان از این انتخابات! من بیشتر منظورم این بود چیزهایی که تو ذهنم هست رو یه جایی مکتوب کنم تا بشه بعدا خوند و بهش خندید!!!
فريدجان درمورد جواب ندادن علي بايد بگم كه علي در كلوپ بازي پي تي بسر ميبرد
مثكه تا ركورد نزنه بيرون نمياد
چند وقته مقاله نميدي واسه irdown ?
منم الان يه ماهي ميشه چيزي ندادم
اسم برنامه اي كه فرستادي چي بود
اره اما جدیدا اومدم شروع کنم و کردم اون برنامه ای هم که حذف شد چی چی رکوردر بود! دقیق یادم نیست
فريد جان دركت مي كنم كه چي داري مي كشي الان
نه والا احساس خاصی ندارم! فقط حوصلم سر رفته بود یه ذره گل واژه نوشتم:lol:
فرید مرد از بس که جان ندارد
خداییش خیلی فلسفی بود! من نفهمیدم چی شد!

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از faridbahal :
اره اما جدیدا اومدم شروع کنم و کردم اون برنامه ای هم که حذف شد چی چی رکوردر بود! دقیق یادم نیست
!

خوب شايد لينكش خراب شده بود كه حذف شد :blink:
علي بچه خوبيه از اين كارا نميكنه
پس copyratorنبود

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اخرین جواب علی در همون تاپیک:
-----
فريد جان من خواهش ميكنم برگرد ... اين مشكل هم كم كم داشت حل ميشد

محمد جان شما بايد يكم دقت ميكردي با تغيير عنوان نظر سنجي نظرات رو قاطي كردي ... اميدوارم باز تو هم بخاطر حرف فريد ناراحت نشي چون فريد محترمانه گفت كه كارت اشتباه بود و منم قبول دارم

ضمنا دوستان لطفا كمي مودبانه تر بحث كنيد ... درسته فريد مدتي بدليل كارش در اين انجمن نبود ولي حق بزرگي به گردن من و سايت و اين انجمن داره

قانوني كه از امروز اجرا ميشه هم اينه كه پينگيليش نوشتن فقط براي كساني كه در خارج از كشور هستند مجاز است

اين بحث هم ديگه تمام شد و لطفا در موضوعات ديگه ادامه نديد
-----

اینا رو دارم اینجا مینویسم چون خودم میدونم چه گندی به فروم علی زدم برای همین نمیخوام دیگه اونجا این بحث رو ادامه بدم
مرسی علی جان من فکر کنم نه لیاقت ادمین بودم رو دارم نه جذبه اش رو!!!
مرسی که از من پشتیانی کردی اما دوست دارم که به خاطر من اعضای اونجا نپرند البته ناگفته نمونه که اونایی که پینگلیش مینوشتن نه فعالیت مثبتی داشتن و حرفی برای گفتن منم با اگاهی از این موضوع پیش رفتم اما نمیدونم چرا حتی بقیه تو روی من وایستادن جدا فکر کردن دارن تو مهد ازادی زندگی میکنند که حالا یکی اومد چیزی گفت بگن تو جلوی ازادی رو میگیری
فکر کنم دیگه دوستان میدونن که من ادم زود رنجی هستم اصلا از رفتار اعضای اونجا خوشم نیومد والا بلا من چیزی نگفتم که همه فحشم بدن! اگه نظر خودم رو هم بخوای به نظرم چیزی انقدر مهمی نبود که اونجوری بشه من هنوز هم دلیلش رو نفهمیدم!
فکر میکنم میانگین سنی توپس زیر 17-18 باید باشه رفتارشون که اینطوری نشون میده
یادمه وقتی احسان اینجا همین قانون رو گذاشت ارتین که یکی از بچه های فعال و با دانش اینجا بود مجبور به اطاعت شد و شکایتی هم نکرد! اما اونجا 4 نفر که همش دارن میگن دستت درد نکنه جالب بود ایول خیلی باحالی حزب علیه من تشکیل میدن!
وقتی دیدم دارم گند میزنم تو فروم اون تاپیک نظر سنجی رو زدم تا مسئله یه جوری تموم بشه! اما باز همه ساز مخالف زدن
علی جون من واقعا شرمنده ام اصلا دلم نمیخواست اینجوری بشه و اوضاع فروم رو خراب کنم برای اینکه اوضاع بدتر نشه گفتم که دیگه نمیام

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوب شايد لينكش خراب شده بود كه حذف شد
علي بچه خوبيه از اين كارا نميكنه
پس copyratorنبود
والا من همیشه بعد از هر پست یه سر به سایت میزنم ببینم که پست مشکلی نداشته باشه اون روز این کارو نکردم شاید کلا ثبت نشده باشه

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
حالا خدا رو شكر كه سو تفاهمات بر طرف شد.

sutiman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هیچی بابا یکم بلند فکر کردم!

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تو هر چی که زیاد غرق بشی آخرش اینطوری می شه .
فقط امیدوارم زیاد آب نخورده باشی .

بالا