برگزیده های پرشین تولز

قصه ي من با پرشين تولز و پرشين توپس و آي آر داون

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خوب از اونجایی که من هر چند وقت یه بار باید یه اتیشی بسوزونم دوباره شروع کردم!!
داستان از اونجا شروع شد که سر انتخابات من یه ذره اینجا قاطی کردم بعضی ها هم با من قاطی کردن! همین دیگه! بهم برخورد چون افراد کمی رو هم عقیده ی خودم اینجا میدیدم! (دوست دارم زور بگم! :d: )
پس یه مدتی اینجا پیدام نشد یه ذره رفتم وبگردی که جاتون خالی چه خوش گذشت! اما امان از دست این فیلترها! :d:
بعدش از اونجایی که من خیلی جو گیرم گفتم به جای اینکه برگردم اینجا برگردم تو برادر کوچیک اینجا یعنی persiantoops
خوب روز اول یه سر زدم دیدم اوه اوه عجب افتضاحیه! همه دارن پینگلیش مینویسن!به تقلید از اینجا منم اونجا! یه تاپیک زدم که باید حتما فارسی بنویسید وگرنه دیگه هیچی! یه جورایی برای این تاپیک باید از علی اجازه میگرفتم یه جورایی هم شاید لازم نبود! وقتی من همکاریم رو تو irdown شروع کردم 700 تا هیت داشت که بعد از یه مدت رسوندمش به 2000 تا ! از اونجا که خوب بازدید ها زیاد شده بود و قسمت نظرات شلوغ پلوغ به علی گفتم که فروم را راه بندازیم(اوایل علی گفت که راه بندازیم گفتم نه بازدید کمه اما وقتی زیاد شد گفتم)
خوب من هم به لطف علی شدم ادمین! یه مدتی سرم گرم بود که خوب رفتم شرکت سر کار از اونجایی که اون فروم وقت گیر بود نتونستم ادامه بدم تو irdown هم دیگه ننوشتم
خوب پس چی شد؟ ما برگشتیم یه تاپیک زدیم که ای مردم فارسی بنویسید مخالفت ها شروع شد تا جایی که فهمیدم چه گه زیادی خوردم! انگار نه انگار که افراد اونجا سواد ندارن و نمیبینم که من ادمین هستم!!حداقلش اینکه که اونا از ماجرای منو علی خبر ندارن!(یعنی سایت ماله علی هست و من فقط همکارم!) تا جایی که یکی از مدیر ها رو در رو مخالفت میکرد! چیزی که اینجا به هیچ عنوان پیش نمیاد! و یکی از اعضا یه چیزی تو مایه های فحش میگفت (خواستم بنش کنم دیدم ای دل غافل من چنین اختیاری رو ندارم! یه پی ام به علی زدم که این رو درست کنه علی هنوز جوابش رو نداده! چراش رو نمیدونم کاشکی بهم میگفت که فرید جون نمیتونم این کارو برات بکنم! اینجوری من فکر میکنم داره منو میپیچونه!)
یه قسمت جالبش اینکه سوپر مودراتور تاپیک منو قفل کرد :roflol: منی که خیر سرم ادمینم!! یه جای دیگه هم دخالت کرد و عنوان تاپیک رو عوش کرد که کاملا نشون بده من شلغمی بیش نیستم!
اینا ناراحتم نکرد یعنی کرد اما نه اون اندازه که بیام اینجا این چیزها رو بنویسم! چیزی که خیلی عصبانیم کرد امروز پیش اومد! یه برنامه ای که تو irdown گذاشته بودم به تیر غیب دچار شده و نیست که نیست !
من اینجور برداشت کردم که فرید جون قربونت دستت درد نکنه دیگه اینجا زحمت نکش! k:
اینا رو نوشتم که بعد از چند سال بیام دوباره بخونمش و بخندم! :d: :roflol:

ريد جان سر من هم همين بلا اومد

يكي درخاست موسيقي داد به هزار بد بختي رفتم آپلودش كردم بهش ميگم طرف ميگه كردي كه كردي چيكار كنم

منم بنش كردم دو روز بعد از ادميني شديم رجيستر يوزر هر چي هم پي ام دادم جوابمو نداد

علي هم مثه خاتميه

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فروم داری!!!( بر وزن دولت داری!!) کار هر کسی که نیست که.

در ضمن من از همون اول از آی آر دان خوشم نمیومد(به دلایل شخصی) ولی در عمل هم نشون داد که..... بماند که ارزش شما بیشتر از اون فروم ها هست.

فعلا فقط پرشین تولز( البته فعلا.چون ممکنه که تیغ برنده فیلترینگ به این جا هم برسه. که خدا نکنه)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از vmf :

در ضمن من از همون اول از آی آر دان خوشم نمیومد(به دلایل شخصی) ولی در عمل هم نشون داد که..... بماند که ارزش شما بیشتر از اون فروم ها هست.

فعلا فقط پرشین تولز( البته فعلا.چون ممکنه که تیغ برنده فیلترینگ به این جا هم برسه. که خدا نکنه)
اي بابا ، همش سو تفاهمات بود كه حل شد حالا شما چي چي ميگين؟ :blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
راستش منم خيلي با irDown حال نكردن ! به چند دليل ... اول اينكه چند بار تاحالا ديدم توش از اين ور اونو برنامه كپي شده ! براي يه سايتي كه ادعاي بزرگ بودن ميكنه ، Update نشدن بهتر از كپي كردنه ! ( البته اين مورد زياد نبوده ) مشكل ديگه اينمه تو Comment هاي هر سايتي ميشه فهميد ويزيتور هاي اون سايت تو چه مايه هايي هستن ... به نظر من سطح سواد و كلاس ويزيتور هاي irdown از سايت رقيب ( كه منم باهاش حال ميكنم ) يعني p30world پائين تره ! خلاصه اينها و چند دليل ديگه ... باعث شد ديگه به جاي irdown هر روز به p30world سر ميزنم .

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
تو هر چی که زیاد غرق بشی آخرش اینطوری می شه .
فقط امیدوارم زیاد آب نخورده باشی
اگه با من بودی منظورت رو نفهمیدم!!!
ريد جان سر من هم همين بلا اومد

يكي درخاست موسيقي داد به هزار بد بختي رفتم آپلودش كردم بهش ميگم طرف ميگه كردي كه كردي چيكار كنم

منم بنش كردم دو روز بعد از ادميني شديم رجيستر يوزر هر چي هم پي ام دادم جوابمو نداد

علي هم مثه خاتمي
خودمونیم فرید رو از قصد اونجوری نوشتی؟:lol:
یعنی علی هم برای دراز کردن عمر جمهوری اسلامی اومده:lol:
خیلی جالبه که فقط من اونجا نمیتونم کسی رو بن کنم! تو اختیارات تو هم بوده حتی سوپر مودراتور اونجا هم میتونه

یس! فعلا فقط پی تی اونم به اندازه ی لازم!
راستش منم خيلي با irDown حال نكردن ! به چند دليل ... اول اينكه چند بار تاحالا ديدم توش از اين ور اونو برنامه كپي شده ! براي يه سايتي كه ادعاي بزرگ بودن ميكنه ، Update نشدن بهتر از كپي كردنه ! ( البته اين مورد زياد نبوده ) مشكل ديگه اينمه تو Comment هاي هر سايتي ميشه فهميد ويزيتور هاي اون سايت تو چه مايه هايي هستن ... به نظر من سطح سواد و كلاس ويزيتور هاي irdown از سايت رقيب ( كه منم باهاش حال ميكنم ) يعني p30world پائين تره ! خلاصه اينها و چند دليل ديگه ... باعث شد ديگه به جاي irdown هر روز به p30world سر ميزنم
اگه کپی شده باشه واقعا متاسفم!! اما بعید میدونم حداقل من کپی نمیکردم! خیر سرم من اره دیگه!
در مورد کامنتها هم موافقم اما اگه واقعا بخوام بدون تعارف نظر بدم افرادی که به سایتهای دانلود ایرانی سر میزنن کلا چیزی بلد نیستن!!!!!!!!!!!!(اکثرا) شما تو همین پی سی ورد هم نگاه کنی نصفشون فقط دارن میگن پسورد غلطه بقیه هم یه برنامه ی دیگه میخوان! شاید 2-3 نفر حرف درست حسابی بزنن!

واقعا سرم شلوغه! وگرنه یه چیزهایی تو ذهنم دارم که اگه پیاده بشه میتونه خیلی جذاب باشه حیف که این کارها وقت گیره!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
خوش اومدي ! :happy:
ميتونم حدس بزنم چه حس ضايه اي هستش اين طوري آدم رو بيرون كنند و يه تشكر و اين جور كارا رو هم نكنند :eek: شخصا با پرشين توپس حال نمي كنم فقط يه تالار درست حسابي داره اون هم تالار موبايلشه... :happy:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از nendoke :
تو هر چی که زیاد غرق بشی آخرش اینطوری می شه .
فقط امیدوارم زیاد آب نخورده باشی .

اين حرف فوق العاده بود داشت و يه جورايي خيلي معني داشت ...
ايول :happy:
دوربين رو سف بگير نيوفته :D

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
مثل اینکه مد مده مخالفت با IRDOWN هست !:D
من از همون اولم حالم ازش به هم میخورد خیلی سایته چرت و پرتی هست :D

ولی جدی هم IRDOWN به دردم خورده هم P30WORLD

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خوش اومدي !
ميتونم حدس بزنم چه حس ضايه اي هستش اين طوري آدم رو بيرون كنند و يه تشكر و اين جور كارا رو هم نكنند شخصا با پرشين توپس حال نمي كنم فقط يه تالار درست حسابي داره اون هم تالار موبايلشه..
از حق نگذریم تو همین پستی که کپی کردم علی نوشته که فرید گردن من و سایت و فروم حق داره!
اره موبایلش خوبه حیف که گوشی من برنامه خور نیست!
مثل اینکه مد مده مخالفت با IRDOWN هست !
من از همون اولم حالم ازش به هم میخورد خیلی سایته چرت و پرتی هست

ولی جدی هم IRDOWN به دردم خورده هم P30WORLD
راستشو بخوای کار منم چند بار سایتهای فارسی راه انداختن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خودمونیم فرید رو از قصد اونجوری نوشتی؟

اين كيبوردهخ خيلي حال ميده حروف اول رو يعضي وقتا نميزنه

و اينكه در فروم من بروت هميشه بازه

لب تر كن سوپر ادمين شي

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داش فريد! بيا پيشه خودم! من هواتو دارم! بيا تو www.IRGamer.com سوپر مديرت كنم
39.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Doc :
داش فريد! بيا پيشه خودم! من هواتو دارم! بيا تو www.IRGamer.com سوپر مديرت كنم
39.gif
خوب پس کامل لو رفتی که داریوشی؟؟؟ اون ایدیات چی شدن؟؟ همه رو بن کردن مگه؟
24.gif
24.gif
24.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad1355 :
خوب پس کامل لو رفتی که داریوشی؟؟؟ اون ایدیات چی شدن؟؟ همه رو بن کردن مگه؟
24.gif
24.gif
24.gif
یا بهتر بگم محمد حسین رحمانی بشیران!!در ضمن تو خونه قاضی و معلق بازی؟؟ وی بولتن بی لاینس رو پرشین تولز؟؟ مملی بفهمه سه سوته ساسپند میکنه سایتت رو
184.gif
184.gif

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كي؟ داريوش؟ من؟
24.gif

آره من داريوشم مگه چيه؟
39.gif
منتها آريان پور نيستم. من دكتر داريوش پارس منش هستم
59.gif

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينجارو اشتپ زدي داداش! رحماني پسر داييمه و جيبه خليفم
39.gif

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولي بهت تبريك ميگم! تو هم پس دلوقلوه؟
39.gif
59.gif
والا از كجا فهميدي نام كسي كه پول دامين و هاست رو داده چيه؟
39.gif
سيخي چند حالا؟
59.gif

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي از كجا پيدا ميشه يه فروم لايسنس نداره؟
42.gif

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Doc :
راستي از كجا پيدا ميشه يه فروم لايسنس نداره؟
42.gif
خوب تو شرکت هیچ چیزی برای سایتت ثبت نشده!!! از الان بگم که رو پرشین تولز ! وی بولتن بی لاینس یعنی طرف شدن با مملی
167.gif
و ساسپند شدن! برو رو یه فروم دیگه! مثل http://jadoogaran.org/ یا هر فروم مجانی! یا رو یه هاستی برو که کار به این کارا نداشته باشند!
184.gif

Doc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا چنده؟ بگو ميخوام يكي بخرم

بالا